1 Łodygowicki RallySprint czyli 2 runda Rajdowego Pucharu Śląska

listazgloszen

Już za kilka godzin rusza impreza która być może będzie jedną z najlepszych imprez tego roku . Na starcie 80 załóg które będą rywalizować w przepięknym górskim krajobrazie . Trasa bardzo dobrze przygotowana przez organizatorów będą szybkie partie i wiele zdradliwych miejsc ku uciesze kibiców . Co tu dużo pisać na parę godzin przed startem tam po prostu trzeba być !Szczegółowe informacje
Witamy wszystkich miłośników motosportu, mamy wielką przyjemność zaprosić was na 2 Rundę Rajdowego Pucharu Śląska Elinstal-1 Łodygowicki RallySprint. Wybraliśmy się na poszukiwanie odcinków po za Powiat Cieszyński i chcemy wam zaprezentować trasę o długości 7,4 km , którą będziecie pokonywać czterokrotnie co daje nam 29,6 km. Czy jesteście gotowi na tak długi odcinek…My wiemy iż po trzech latach startów w naszym cyklu sprostacie temu wyzwaniu. Dla nas i dla was to całkowicie nowe tereny, my już przejechaliśmy swój prolog na nowym terenie. Nowe władze, nowe urzędy i pierwszy dzień rajdu już za nami…Teraz czekamy na prawdziwe ściganie, czyli pierwszy ryk silnika , który zagra w niedzielny poranek na strefie serwisowej ulokowanej na parkingu sklepu Kaufland .
Jak zawsze o wyniki zadba system WBRACETIME1000 , transmisja live z trzech kamer , nagrody rzeczowe, puchary za najszybsze pokonanie odcinka i gorący posiłek.
Dla kibiców przygotowaliśmy – strefę kibica – ulokowaną na terenie strefy serwisowej. Gośćmi będą Kostka Rally Team oraz Kubala Rally Team, będzie można usiąść w rajdówce, robić zdjęcia oraz porozmawiać z członkami tych zespołów rajdowych.
Kibice będą mogli nabyć koszulki , kurtki oraz kubki Rajdowego Pucharu Śląska Elinstal na stoisku firmy M2 Sport.
Zapraszamy

22.04.2018
Os 1,2,3,4- 7,4 km
Łączna długość kilometrów oes – 29,6 km
Łączna długość rajdu – 69,6 km
Nawierzchnia 98% asfalt
2% szuter

 ⏰ 10:20 START HONOROWY ,
🏁🕥 10:30 START OS 1,   
🏁🕧 12:15 START OS 2,
🏁🕑 14:00 START OS 3,
🏁🕞 15:45 START OS 4.Polecane miejsca dla kibiców .Przesłano do organizatora 109 zgłoszeń z czego 80 jest na liście zgłoszeń. Pozostałe 29 znalazły się na liście rezerwowej.

 

Dodaj komentarz