3 Runda Szombierki Rally Cup z kalkulatorem Sebastiana Quhta

Niezawodny jak zwykle Sebastian kolejny raz uraczył nas sporą porcją cyferek . Oto jak wyglądała kolejna udana 3 Runda Szombierki Rally Cup. Podziękowania dla Ranking Śląskich Rajdów za wspaniałą pracę na rzecz rajdów samochodowych w naszym regionie.

 III Runda Szombierki Rally Cup – 18.VIII.2019 (Szombierki – Stadion)

Przemysław / Ewa Klocek w Subaru Impreza najszybszą załogą III Rundy Szombierki Rally Cup

1. KLOCEK Przemysław – SUBARU Impreza (K4) – 83pkt.
2. BOJDOŁ Sebastian – RENAULT Clio (K3) – 76pkt.
3. KAWALEC Kamil – HONDA Civic (K3) – 71pkt.
4. SZTURC Krzysztof – PEUGEOT 206 (K3) – 68pkt.
5. DONICA Piotr – RENAULT Clio (K3) – 67pkt.
6. SIKORA Jakub – BMW e36 (RWD) – 66pkt.
7. BUJOK Adam – PEUGEOT 206 (K3) – 65pkt.
8. MADEJ Sergiusz – BMW e36 (RWD) – 64pkt.
9. MOŁEK Maciej – PEUGEOT 106 (K1) – 63pkt.
10. MATUSIK Paweł – FIAT Seicento (CEN) – 62pkt.
11. GLUZA Leszek – HONDA Civic (K2) – 61pkt.
12. BRZÓSKA Michał – RENAULT Clio (K3) – 60pkt.
13. PAPKOJ Krystian – FIAT Seicento (CEN) – 59pkt.
14. MARCZYK Mateusz – FIAT Cinquecento (CEN) – 58pkt.
15. WŁOCH Kacper – FIAT Cinquecento (CEN) – 57pkt.
16. MYSZA Grzegorz – FIAT Cinquecento (CEN) – 56pkt.
17. ORLIK Rafał – BMW e36 (RWD) – 55pkt.
18. SMOLANA Marcin – FIAT Cinquecento (CEN) – 54pkt.
19. MARZEC Rafał – HONDA Civic (K1) – 53pkt.
20. OPIOŁA Daniel – FIAT 126p (126p) – 52pkt.
21. WOŹNICA Radosław – SUZUKI Swift (K1) – 51pkt.
22. HUS Sebastian – HONDA Civic (K1) – 50pkt.
23. MICHALSKI Mariusz – RENAULT Twingo (K2) – 49pkt.
24. KRAWIEC Adam – HONDA Civic (K2) – 48pkt.
25. TELEGA Rafał – FIAT 126p (126p) – 47pkt.
26. JASTRZĘBSKI Krzysztof – PEUGEOT 106 (K2) – 46pkt.
27. NOWOK Piotr – RENAULT Clio (K3) – 45pkt.
28. FILIPOWICZ Michał – PEUGEOT 206 (K2) – 44pkt.
29. HENKEL Krzysztof – FIAT Cinquecento (CEN) – 43pkt.
30. SALECKI Dariusz – FIAT 126p (126p) – 42pkt.
31. BIENIEK Kacper – BMW e36 (RWD) – 41pkt.
32. KUROWSKI Krystian – BMW e46 (RWD) – 40pkt.
33. RUDEK Szymon – FIAT Cinquecento (CEN) – 39pkt.
34. DUDEK Robert – PEUGEOT 206 (K3) – 38pkt.
35. LESZCZYŃSKI Sylwester – CITROEN C2 (K2) – 37pkt.
36. SMOLARCZYK Wiktor – FIAT Seicento (CEN) – 36pkt.
37. GORYCZKA Sebastian – FIAT 126p (126p) – 35pkt.
38. ZAJĄCZKOWSKI Łukasz – FIAT Seicento (K1) – 34pkt.
39. GRZESIK Mirosław – FIAT Seicento (K1) – 33pkt.
40. KRAWIEC Wojciech – HONDA Civic (K2) – 32pkt.
41. GAJDA Rafał – BMW e36 (RWD) – 31pkt.
42. CHWAŁEK Adam – TOYOTA Starlet (K1) – 30pkt.
43. KAWA Sylwester – FIAT Seicento (CEN) – 29pkt.
44. NAJWER Wojciech – TOYOTA Yaris (K2) – 28pkt.
45. KOZIEŁEK Paweł – RENAULT Clio (K3) – 27pkt.
46. FOGEL Paweł – FIAT Cinquecento (K1) – 26pkt.
47. KACZMARCZYK Kamil – FIAT Seicento (CEN) – 25pkt.
48. JAKUBCZYK Michał – OPEL Corsa (K3) – 24pkt.
49. JURKIEWICZ Patryk – SKODA Fabia (K4) – 23pkt.
50. FOK Kamil – FIAT Cinquecento (CEN) – 22pkt.
51. JASIŃSKI Tomasz – HONDA Civic (K2) – 21pkt.
52. TERLECKI Arkadiusz – HONDA Civic (K1) – 20pkt.
53. MACURA Krzysztof – FORD Puma (K3) – 19pkt.
54. ROGALA Maciej – FIAT Seicento (CEN) – 18pkt.
55. NIEWIADOMSKI Bartosz – FIAT 126p (126p) – 17pkt.
56. KAWALEC Piotr – SEAT Cordoba (K4) – 16pkt.
57. KRZYK Sandra – HONDA Civic (K1) – 15pkt.
58. FIRUT Łukasz – FIAT 126p (126p) – 14pkt.
59. NAJGRODZKI Jakub – FIAT Seicento (K1) – 13pkt.

NIE UKOŃCZYLI:
1. KRZYŻOWSKI Bartosz – BMW e36 (RWD) – 1pkt.
2. KLUKOWSKI Marcin – FSO Polonez (RWD) – 1pkt.
3. KACPRZAK Krystian – BMW e36 (RWD) – 1pkt.
4. BANAŚ Michał – BMW e36 (RWD) – 1pkt.
5. SANECZNIK Tomasz jr – HONDA Civic TypeR (K3) – 1pkt.
6. KARASIEWICZ Adam – OPEL Astra (K3) – 1pkt.
7. RAK Kajetan – PEUGEOT 206 (K3) – 1pkt.
8. NIEMSEE Ruben – OPEL Corsa (K2) – 1pkt.
9. ŻUR Arkadiusz – FIAT Seicento (CEN) – 1pkt.
10. KUBICA Adam – FIAT 126p (126p) – 1pkt.
11. LIPOWCZAN Paweł – FIAT 126p (126p) – 1pkt.