4 Runda Rajdowego Pucharu Śląska- Mapki oraz harmonogram.

Oto informacje które podał organizator :

 

Witam.
Do najważniejszej naszej imprezy w tym roku 4 Rundy RPŚ ELINSTAL o Puchar Prezydenta Jastrzębia-Zdrój zostało już tylko kilka godzin, przypomnimy więc parę spraw organizacyjnych.
Na wstępie jednak jak zwykle przypomnę najważniejszą sprawę- BEZPIECZEŃSTWO!!!!!!!! Puchary w tej edycji są naprawdę ładne ale nie warte życia lub zdrowia żadnego z uczestników rajdu, pamiętajmy o tym bo jest to sprawa naj najważniejsza!!
Od godziny 14 w sobotę będziemy licytować przejazdy dla kibiców samochodami funkcyjnymi 000 00 0 a środki w ten sposób uzyskane przekażemy poprzez fundację IMPULS na leczenie pani Beaty Szulik, będzie też możliwość wspomóc fundację wrzucając kasę do puszek lub kupując ciasteczka w wyznaczonych punktach.
Po krótce harmonogram naszej imprez – sobota:
7.00 – 8.30 papierologia- odbiory administracyjne
7.15 – 9.00 trzepanie samochodów- BK
zaraz po BK w odstępach minutowych wyjazd na dwukrotne zapoznanie odcinków 2-4, 3-5 według książki drogowej i z prędkością dozwoloną w terenie, Policja ma nowe bloczki mandatowe bo jest początek miesiąca i bardzo chętnie pozbędzie się większej ilości kuponików…. Zapoznanie tych odcinków do 11.00 i powrót na serwis czyli bazę rajdu czyli jak ktoś jeszcze nie wie pod halę widowiskowo-sportową w Jastrzębiu.
11.30 wyjazd na zapoznanie os 1 czyli prologu w mieście i pozostałych odcinków specjalnych 6-8 i 7-9, także w odstępach minutowych i zgodnie z dopuszczalną prędkością bo pewnie po pierwszym zapoznaniu w bloczkach będą jeszcze kupony… Z prologiem zapoznajemy się częściowo samochodem a częściowo pieszo. Samochód pozostawiamy przed skrzyżowaniem Północnej z Sybiraków i idziemy pieszo odcinek który jest pod prąd a pozostałą część prologu znów autem. Prolog opisujemy jeden raz a odcinki dwukrotnie, po zapoznaniu wracamy na serwis.
Ustaliliśmy strefę tankowania w czasie zawodów na stacji paliw MOYA w Bziu ul Pszczyńska.
15.30 odprawa zawodników z udziałem władz miasta.
16.00 wyjazd pierwszej załogi na prolog.
po prologu zjazd na serwis i obowiązkowo pozostawiamy bolidy w parku zamkniętym na noc. Parking będzie pilnowany.
Niedziela
8.30 odprawa zawodników- obecność obowiązkowa!!
9.00 wyjazd pierwszej załogi na 1 pętlę
ok 10.30 wyjazd na 2 pętlę
Po 2 pętli dłuższy serwis na zmianę odcinków i nakarmienie obsługi.
Ok 13 wyjazd na 3 pętlę.
Ok 14.30 wyjazd na 4 ostatnią już pętlę, powrót na serwis, przejazd przez metę honorową i oczekiwanie na oficjalne wyniki.
17.00 rozdanie nagród i zakończenie imprezy, i to tyle na ten rok w Jastrzębiu- Zdroju, jak będziemy grzeczni i mili to nas zaproszą za rok a jak nie to nas nie zaproszą…..
Dziękujemy władzom miasta za przychylne przyjęcie, wynajęcie Hali i dróg miasta, służbom za pomoc w zorganizowaniu imprezy i uczestnikom za przybycie.
Dziękujemy naszym partnerom “starym” i “nowym” za pomoc w realizacji rajdu.

https://www.facebook.com/events/1502925649787049/

Mapki: