Artur Kobiela nowym liderem Rankingu Śląskich Kierowców !!! Ranking- Kwiecień 2019

Artur KOBIELA (Artur Kobiela Motorsport) nowym liderem Rankingu Śląskich Kierowców !!!

 

Po trzech marcowych rajdach, w kwietniu do rankingu był zaliczany tylko jeden rajd – II Runda SMT. Artur Kobiela za zwycięstwo w II Rundzie SMT otrzymał aż 112 punktów i dzięki temu po miesiącu kwiecień wskoczył na fotel lidera, za jego plecami drugie miejsce zajmuje poprzedni lider rankingu Kajetan Rak który w kwietniu nie powiększył swojej zdobyczy punktowej, a na najniższym stopniu podium mamy gościa z RSMP – Jacka Poloka.

Poniżej prezentujemy ranking po miesiącu Kwiecień, tabele medalową oraz kierowców z podziałem alfabetycznym.

FOTO: Tuszyński Rally Foto

 

RANKING – KWIECIEŃ 2019

(239 sklasyfikowanych)
(w nawiasie po samochodzie ilość objechanych rajdów, max 12 najlepszych wliczane do rankingu)

1. 203pkt. – KOBIELA Artur – SUBARU Impreza (2)
2. 182pkt. – RAK Kajetan – PEUGEOT 206 (2)
3. 175pkt. – POLOK Jacek – FORD Fiesta R2 (2)
4. 174pkt. – KAPUSTA Piotr – BMW e36 (2)
5. 171pkt. – SIKORA Sławomir – SUBARU Impreza (2)
6. 168pkt. – SIKORSKI Piotr – BMW e30 (2)
7. 167pkt. – OGRODNICZAK Marcin – SUBARU Impreza (2)
8. 165pkt. – PRZYBYŁA Łukasz – HONDA Civic (3)
9. 164pkt. – GRZEBINOGA Dawid – HONDA Civic (2)
10. 163pkt. – KAWALEC Kamil – HONDA Civic (2)
11. 161pkt. – RĄCZKA Paweł – BMW e36 (2)
12. 156pkt. – KLOCEK Przemysław – SUBARU Impreza (2)
13. 154pkt. – TATARCZUCH Tomasz – NISSAN Sunny (3)
14. 151pkt. – SOKÓŁ Nikodem – FIAT Seicento (2)
15. 150pkt. – SANECZNIK Tomasz jr. – HONDA Civic Type R (2)
–. 150pkt. – SZUMIEC Rafał – PEUGEOT 306 (2)
17. 147pkt. – BOJDOŁ Sebastian – RENAULT Clio (3)
18. 146pkt. – NAJGRODZKI Jakub – FIAT Seicento (3)
19. 145pkt. – KRZYŻOWSKI Bartosz – BMW e36 (2)
20. 142pkt. – JELONEK Michał – SUBARU Impreza (2)
21. 141pkt. – BAL Marcin – CITROEN C2 (2)
–. 141pkt. – DONICA Piotr – RENAULT Clio (2)
–. 141pkt. – LAŚKIEWICZ Hubert – RENAULT Clio (2)
24. 140pkt. – WITOS Szymon – MITSUBISHI Lancer (3)
25. 137pkt. – WŁOCH Kacper – FIAT Cinquecento (3)
26. 134pkt. – BEDNARSKI Krzysztof – PEUGEOT 106 (2)
27. 132pkt. – WADAS Krzysztof – FIAT Seicento (2)
28. 131pkt. – OŚLAK Paweł – FIAT Seicento (2)
29. 129pkt. – SANECZNIK Tomasz – SUZUKI Swift (2)
30. 127pkt. – WALASZEK Maciej – HONDA Civic (2)
–. 127pkt. – STERNAL Łukasz – CITROEN C2 (2)
32. 123pkt. – MARCZYK Mateusz – FIAT Cinquecento (2)
33. 121pkt. – SALAMON Tomasz – HONDA Civic Type R (2)
34. 120pkt. – GLUZA Leszek – HONDA Civic (3)
35. 119pkt. – HUS Sebastian – HONDA Civic (2)
–. 119pkt. – KOBYLAŃSKI Tomasz – OPEL Kadett (2)
37. 116pkt. – NAJGRODZKI Wojciech – FIAT Cinquecento (3)
38. 113pkt. – JASTRZĘBSKI Krzysztof – PEUGEOT 106 (2)
39. 112pkt. – CHWIST Izaak – OPEL Astra (2)
40. 111pkt. – STEFANIK Marcin – FIAT Seicento (2)
41. 110pkt. – PAWŁOWSKI Adam – FIAT Cinquecento (2)
42. 109pkt. – KOBIŃSKI Przemysław – HYUNDAI Coupe (2)
43. 106pkt. – HENKEL Krzysztof – FIAT Cinquecento (2)
44. 105pkt. – RÓWNIATKA Artur – FORD Focus (1)
45. 104pkt. – KOCIOŁEK Michał – SUBARU Impreza (3)
46. 103pkt. – PODGÓRSKI Lucjan – FIAT Cinquecento (3)
47. 101pkt. – BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza (1)
48. 99pkt. – OPIOŁA Daniel – FIAT 126p (2)
49. 98pkt. – GRZYBEK Wojciech – PEUGEOT 206 (2)
50. 95pkt. – MACURA Marcin – SKODA Fabia Proto (1)
51. 92pkt. – GWIOŹDZIK Przemysław – FIAT 500E (2)
–. 92pkt. – PISAREK Jakub – FIAT Seicento (2)
53. 91pkt. – ZIELIŃSKI Tomasz – SUBARU Impreza (1)
54. 90pkt. – CIOMBOR Grzegorz – HONDA Civic (1)
55. 90pkt. – CICHOPEK Daniel – BMW e36 (2)
–. 90pkt. – IRA Grzegorz – HONDA Civic (2)
57. 89pkt. – MACURA Mirosław – SKODA Fabia Proto (1)
58. 88pkt. – JASIŃSKI Tomasz – HONDA Civic (2)
59. 86pkt. – ŻBIKOWSKI Piotr – AUDI 80 (1)
60. 86pkt. – GAJOWCZYK Przemysław – MITSUBISHI Lancer (2)
61. 86pkt. – GÓRKA Łukasz – FIAT Seicento (3)
62. 85pkt. – JAROSZEWSKI Rafał – FIAT Seicento (2)
–. 85pkt. – SEMIK Łukasz – FIAT Seicento (2)
–. 85pkt. – ZIOBROWSKI Błażej – BMW e36 (2)
65. 84pkt. – POGORZELSKI Marcin – RENAULT Clio (1)
66. 83pkt. – STEBEL Janusz – HONDA Civic (1)
67. 80pkt. – HORNIK Kamil – SUBARU Impreza (1)
–. 80pkt. – BADURA Dariusz – CITROEN Saxo (1)
69. 79pkt. – ŚWIDER Marcin – HONDA Civic (1)
–. 79pkt. – BOBOWSKI Łukasz – HONDA Civic Type R (1)
71. 77pkt. – GÓRECKI Robert – BMW e36 (1)
72. 77pkt. – MATEJA Bartosz – FIAT Cinquecento (2)
–. 77pkt. – MYSZA Grzegorz – FIAT Cinquecento (2)
74. 76pkt. – BUJOK Adam – PEUGEOT 206 (1)
–. 76pkt. – ZAWADKA Adrian – MITSUBISHI Lancer (1)
76. 75pkt. – ULMAN Łukasz – HONDA Civic (1)
77. 75pkt. – ŚWIĘCICKI Krzysztof – BMW e36 (2)
78. 74pkt. – HOLEKSA Dawid – NISSAN Sunny (1)
–. 74pkt. – LEŚNIAK Sławomir – CITROEN Saxo (1)
80. 73pkt. – GAŃCZARCZYK Szymon – HONDA Civic (1)
–. 73pkt. – MARCOK Krzysztof – HONDA Civic (1)
82. 72pkt. – HERBAN Bartosz – PEUGEOT 206 (1)
83. 70pkt. – STROJEK Daniel – BMW e36 (2)
84. 69pkt. – OŻGA Krystian – PEUGEOT 206 (1)
–. 69pkt. – SMUSZ Franciszek – PEUGEOT 206 (1)
86. 68pkt. – SIKORA Jakub – BMW e36 (1)
–. 68pkt. – HOLUBEK Krystian – PEUGEOT 206 (1)
88. 68pkt. – JANIK Przemysław – PEUGEOT 106 (2)
–. 68pkt. – ZEMBOWICZ Iwo – PEUGEOT 106 (2)
90. 67pkt. – GLENC Mateusz – HONDA Civic (1)
91. 67pkt. – STASIK Romuald – CITROEN C2 (2)
92. 66pkt. – HONKISZ Wojciech – AUDI 80 (1)
–. 66pkt. – ŻBIKOWSKI Tomasz – AUDI 90 (1)
–. 66pkt. – KWICZAŁA Jakub – OPEL Astra (1)
95. 64pkt. – POTAPIUK Sławomir – HONDA Civic (1)
96. 64pkt. – WOŹNICA Radosław – SUZUKI Swift (2)
97. 63pkt. – ZMUDA Mariusz – SUBARU Impreza (1)
98. 62pkt. – DUDEK Grzegorz – VOLKSWAGEN Golf (1)
–. 62pkt. – SMYCZEK Szymon – PEUGEOT 206 (1)
100. 61pkt. – ADAMASZEK Michał – RENAULT Clio (1)
—. 61pkt. – CICHOŃ Piotr – HONDA Civic (1)
102. 61pkt. – SPIRYDONIUK Jakub – FIAT 500E (2)
—. 61pkt. – STASIK Ryszard – RENAULT Clio (2)
104. 60pkt. – PYZIA Jakub – FIAT Seicento (1)
105. 59pkt. – OBAJTEK Przemysław – FIAT 500E (2)
—. 59pkt. – PIÓRKOWSKI Jarosław – BMW e46 (2)
107. 58pkt. – GOŹDZIK Jacek – TOYOTA Starlet (1)
—. 58pkt. – ZMUDA Rafał – SUBARU Impreza (1)
109. 58pkt. – CIOĆ Waldemar – FIAT 500E (2)
110. 57pkt. – TELEGA Rafał – FIAT 126p (1)
—. 57pkt. – PUTO Marcin – FIAT Cinquecento (1)
112. 57pkt. – ŚWIEGODA Miłosz – OPEL Astra (2)
113. 56pkt. – SIĄKAŁA Patryk – HONDA Civic (2)
114. 55pkt. – MULARCZYK Marek – FIAT Seicento (1)
—. 55pkt. – ORLIK Rafał – BMW e36 (1)
—. 55pkt. – PACA Maciej – PEUGEOT 106 (1)
117. 54pkt. – JARZĄBEK Łukasz – BMW e36 (1)
—. 54pkt. – DONOCIK Wojciech – FIAT Seicento (1)
119. 52pkt. – BONCELA Damian – FIAT Seicento (1)
120. 52pkt. – ORŁOWSKI Mateusz – FIAT Seicento (2)
121. 51pkt. – LASKOWSKI Andrzej – OPEL Astra (1)
—. 51pkt. – WIŚNIEWSKI Piotr – DAEWOO Lanos (1)
—. 51pkt. – KOMENDA Leszek – CITROEN Saxo (1)
124. 51pkt. – GRZESIK Mirosław – FIAT Seicento (2)
125. 50pkt. – KUBICA Tomasz – FIAT Seicento (1)
126. 50pkt. – KACZMARCZYK Kamil – FIAT Seicento (2)
127. 49pkt. – LUDYGA Adrian – SUBARU Impreza (1)
—. 49pkt. – GAJOWCZYK Jacek – MITSUBISHI Lancer (1)
129. 48pkt. – KRYSIAK Piotr – HONDA Civic (1)
—. 48pkt. – PUZOŃ Sebastian – HONDA Civic (1)
—. 48pkt. – JAKUBCZYK Michał – OPEL Corsa (1)
132. 47pkt. – MICHALEWICZ Piotr – SEAT Ibiza (1)
133. 47pkt. – FOGEL Paweł – FIAT Cinquecento (2)
134. 46pkt. – BIENIEK Grzegorz – NISSAN Almera (1)
—. 46pkt. – MEGA Sebastian – PEUGEOT 106 (1)
136. 46pkt. – TERLECKI Arkadiusz – HONDA Civic (2)
137. 45pkt. – SKRĘDZELEWSKI Artur – FIAT Cinquecento (1)
138. 44pkt. – KRAWIEC Adam – HONDA Civic (1)
—. 44pkt. – DOBOSZ Andrzej – VOLKSWAGEN Polo (1)
—. 44pkt. – FRAŃCZYK Marcin – HONDA Civic (1)
141. 43pkt. – GRZYWOK Marcin – TOYOTA Starlet (1)
—. 43pkt. – PODŻORSKI Bartłomiej – FIAT 126p (1)
—. 43pkt. – NIEMCZYK Martin – HONDA Civic (1)
144. 42pkt. – GAŁĄZKA Bartłomiej – OPEL Astra (1)
—. 42pkt. – SALECKI Dariusz – FIAT 126p (1)
—. 42pkt. – HUS Krystian – HONDA Civic (1)
147. 41pkt. – ŻLOCH Krzysztof – PEUGEOT 106 (1)
—. 41pkt. – WŁOCH Jakub – RENAULT Clio (1)
149. 40pkt. – NIEMSEE Ruben – OPEL Corsa (1)
—. 40pkt. – CZERWIEC Marcin – CITROEN C2 (1)
151. 40pkt. – DANIELCZYK Łukasz – FIAT Cinquecento (2)
152. 39pkt. – NOWOK Piotr – RENAULT Clio (1)
—. 39pkt. – TALIK Szymon – SUBARU Impreza (1)
154. 38pkt. – LESZCZYŃSKI Sylwester – CITROEN C2 (2)
155. 37pkt. – NIEWIADOMSKI Bartosz – FIAT 126p (1)
—. 37pkt. – PIECHOCZEK Jakub – ROVER 200 (1)
157. 37pkt. – SMOLARCZYK Wiktor – FIAT Seicento (2)
158. 36pkt. – JURKIEWICZ Patryk – OPEL Corsa (1)
—. 36pkt. – ZBROJA Tomasz – FIAT 500E (1)
—. 36pkt. – BUGIEL Sebastian – BMW e36 (1)
161. 35pkt. – NAJWER Wojciech – TOYOTA Yaris (1)
162. 35pkt. – JACHYMCZYK Damian – PEUGEOT 106 (2)
—. 35pkt. – MAŚLANKA Józef – RENAULT Clio (2)
164. 34pkt. – RUDEK Szymon – FIAT Cinquecento (1)
165. 34pkt. – STOKŁOSA Adam – FIAT Cinquecento (2)
166. 33pkt. – GUNIA Grzegorz – HONDA Civic (1)
—. 33pkt. – LEPIARSKI Konrad – PEUGEOT 206 (1)
—. 33pkt. – PŁACZEK Piotr – FIAT 126p (1)
169. 32pkt. – ŁOMOZIK Marcin – PEUGEOT 206 (1)
—. 32pkt. – SKUPIEŃ Damian – FIAT Seicento (1)
171. 32pkt. – LIGOCKI Jarosław – FIAT Seicento (2)
172. 31pkt. – SMOLANA Marcin – FIAT Cinquecento (1)
—. 31pkt. – WOŹNIAK Artur – POLONEZ Caro (1)
174. 30pkt. – TYNDYK Grzegorz – SUZUKI Swift (1)
—. 30pkt. – TOMECKI Filip – CITROEN C2 (1)
176. 29pkt. – BANAŚ Michał – BMW e36 (1)
—. 29pkt. – PIETRZYK Barbara – MITSUBISHI Colt (1)
—. 29pkt. – GALUS Piotr – FIAT 500E (1)
179. 28pkt. – MILLER Piotr – FIAT 126p (1)
—. 28pkt. – GAJDA Rafał – BMW e36 (1)
181. 27pkt. – SADLOK Krzysztof – CITROEN Saxo (1)
182. 26pkt. – DANIELCZYK Robert – TOYOTA Celica (1)
—. 26pkt. – MOŁEK Maciej – PEUGEOT 106 (1)
—. 26pkt. – BIERNAT Marcin – FIAT Cinquecento (1)
185. 25pkt. – SIEJK Przemysław – FIAT Cinquecento (2)
186. 24pkt. – KOJ Marek – TOYOTA Starlet (1)
—. 24pkt. – ŁOJAS Grzegorz – HONDA Civic (1)
188. 23pkt. – RADWAŃSKI Adrian – FIAT Seicento (1)
—. 23pkt. – JAKUBIEC Grzegorz – ROVER 214 (1)
190. 22pkt. – KORDOS Michał – RENAULT 16S (1)
—. 22pkt. – KRZYSIEK Kazimierz – FIAT Seicento (1)
—. 22pkt. – KUCHARSKI Tomasz – KIA Ceed (1)
193. 21pkt. – KUBICA Adam – FIAT 126p (1)
194. 21pkt. – FOK Kamil – FIAT Cinquecento (2)
195. 20pkt. – PORĘBSKI Paweł – FIAT 126p (1)
196. 20pkt. – MOCZAŁA Daniel – FIAT 126p (2)
197. 19pkt. – MICHULEC Marcin – FIAT Seicento (1)
198. 18pkt. – KAWALEC Piotr – SEAT Cordoba (1)
199. 17pkt. – HACHUŁA Dawid – FIAT Cinquecento (1)
—. 17pkt. – ŻUR Arkadiusz – FIAT Seicento (1)
201. 16pkt. – KLUCZNY Wiktor – HONDA Civic (1)
202. 14pkt. – FIRUT Łukasz – FIAT 126p (1)
203. 13pkt. – SYSKA Dawid – LANCIA Y (1)
204. 12pkt. – KSIĄŻEK Wojciech – FIAT Seicento (1)
205. 2pkt. – GRODZIŃSKI Radosław – FIAT Seicento (2)
—. 2pkt. – MICHTA Kamil – BMW e36 (2)
—. 2pkt. – ZIEJA Łukasz – FIAT Seicento (2)
208. 1pkt. – CIELUSEK Jerzy – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – CZAPLA Piotr – MITSUBISHI Colt (1)
—. 1pkt. – DANIEL Łukasz – HONDA Civic (1)
—. 1pkt. – DAWIDÓW Szymon – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – DUDAREWICZ Marcin – HONDA Civic (1)
—. 1pkt. – DUDEK Robert – PEUGEOT 206 (1)
—. 1pkt. – FILA Marek – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – FILAPEK Piotr – FIAT 126p (1)
—. 1pkt. – FOREMNIAK Dawid – OPEL Astra (1)
—. 1pkt. – GNIADEK Grzegorz – OPEL Astra (1)
—. 1pkt. – GORYCZKA Sebastian – FIAT 126p (1)
—. 1pkt. – GOSZTYŁA Przemysław – OPEL Astra (1)
—. 1pkt. – GÓRECKI Mikołaj – BMW e36 (1)
—. 1pkt. – GRANEK Szymon – DAEWOO Lanos (1)
—. 1pkt. – GRUDKA Mariusz – PEUGEOT 306 (1)
—. 1pkt. – KACZMAREK Piotr – SUBARU Impreza (1)
—. 1pkt. – KAWA Sylwester – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – KOŁODZIEJ Piotr – HONDA Civic (1)
—. 1pkt. – MADEJ Sergiusz – BMW e36 (1)
—. 1pkt. – MANDYNA Tomasz – RENAULT Clio (1)
—. 1pkt. – MARZEC Rafał – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – MENDELA Marek – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – MICHALSKI Mariusz – REANULT Twingo (1)
—. 1pkt. – MRÓZ Mariusz – OPEL Tigra (1)
—. 1pkt. – OSICKI Paweł – PEUGEOT 206 (1)
—. 1pkt. – PRUSINOWSKI Paweł – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – SCHMIDT Michał – RENAULT Clio (1)
—. 1pkt. – SIKORA Kacper – RENAULT Megane (1)
—. 1pkt. – STRZODA Łukasz – FIAT 126p (1)
—. 1pkt. – SZEJA Adam – TOYOTA Corolla (1)
—. 1pkt. – TUROŃ Daniel – CITROEN Saxo (1)
—. 1pkt. – ZAJĄCZKOWSKI Łukasz – FIAT Cinquecento (1)
———————————————————–
KLASYFIKACJA MEDALOWA po 4 rajdach:

1) 2-0-0 KOBIELA Artur – SUBARU Impreza
2) 1-1-0 RAK Kajetan – PEUGEOT 206
-) 1-0-0 BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza
4) 0-1-0 KAWALEC Kamil – HONDA Civic
-) 0-1-0 KLOCEK Przemysław – SUBARU Impreza
-) 0-1-0 RÓWNIATKA Artur – FORD Focus
7) 0-0-1 BUJOK Adam – PEUGEOT 206
-) 0-0-1 POLOK Jacek – FORD Fiesta R2
-) 0-0-1 MACURA Mirosław – SKODA Fabia Proto
-) 0-0-1 KAPUSTA Piotr – BMW e36
———————————————————-
ADAMASZEK Michał – RENAULT Clio
61 – I Runda SMT (19)
61

BADURA Dariusz – CITROEN C2
80 – II Runda SMT (21)
80

BAL Marcin – CITROEN C2
60 – I Runda SMT (20)
81 – II Runda SMT (20)
141

BANAŚ Michał – BMW e36
29 – I Runda Szombierki Rally Cup (48)
29

BEDNARSKI Krzysztof – PEUGEOT 106
57 – I Runda SMT (23)
77 – II Runda SMT (24)
134

BIENIEK Grzegorz – NISSAN Almera
46 – Rajd Kuźnia Raciborska (44)
46

BIERNAT Marcin – FIAT Cinquecento
26 – Rajd Kuźnia Raciborska (64)
26

BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza
101 – Rajd Kuźnia Raciborska (1)
101

BOBOWSKI Łukasz – HONDA Civic Type R
79 – II Runda SMT (22)
79

BOJDOŁ Sebastian – RENAULT Clio
59 – I Runda Szombierki Rally Cup (18)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
87 – II Runda SMT (14)
147

BONCELA Damian – FIAT Seicento
52 – Rajd Kuźnia Raciborska (38)
52

BUGIEL Sebastian – BMW e36
36 – Rajd Kuźnia Raciborska (54)
36

BUJOK Adam – PEUGEOT 206
76 – I Runda Szombierki Rally Cup (3)
76

CHWIST Izaak – OPEL Astra
56 – I Runda Szombierki Rally Cup (21)
56 – Rajd Kuźnia Raciborska (34)
112

CICHOŃ Piotr – HONDA Civic
61 – Rajd Kuźnia Raciborska (29)
61

CICHOPEK Daniel – BMW e36
31 – I Runda SMT (49)
59 – II Runda SMT (42)
90

CIELUSEK Jerzy – FIAT Cinquecento
1 – I Runda SMT (NU)
1

CIOĆ Waldemar – FIAT 500E
21 – I Runda SMT (59)
37 – II Runda SMT (64)
58

CIOMBOR Grzegorz – HONDA Civic
90 – II Runda SMT (11)
90

CZAPLA Piotr – MITSUBISHI Colt
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

CZERWIEC Marcin – CITROEN C2
40 – Rajd Kuźnia Raciborska (50)
40

DANIEL Łukasz – HONDA Civic
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

DANIELCZYK Łukasz FIAT Cinquecento
15 – I Runda SMT (65)
25 – II Runda SMT (76)
40

DANIELCZYK Robert – TOYOTA Celica
26 – I Runda SMT (54)
26

DAWIDÓW Szymon – FIAT Seicento
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

DOBOSZ Andrzej – VOLKSWAGEN Polo
44 – Rajd Kuźnia Raciborska (46)
44

DONICA Piotr – RENAULT Clio
59 – I Runda SMT (21)
82 – II Runda SMT (19)
141

DONOCIK Wojciech – FIAT Seicento
54 – Rajd Kuźnia Raciborska (36)
54

DUDAREWICZ Marcin – HONDA Civic
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

DUDEK Grzegorz – VOLKSWAGEN Golf
62 – Rajd Kuźnia Raciborska (28)
62

DUDEK Robert – PEUGEOT 206
1 – II Runda SMT (NU)
1

FILA Marek – FIAT Cinquecento
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

FILAPEK Piotr – FIAT 126p
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

FIRUT Łukasz – FIAT 126p
14 – I Runda Szombierki Rally Cup (63)
14

FOGEL Paweł – FIAT Cinquecento
20 – I Runda SMT (60)
27 – II Runda SMT (74)
47

FOK Kamil – FIAT Cinquecento
20 – I Runda Szombierki Rally Cup (57)
1 – I Runda SMT (NU)
21

FOREMNIAK Dawid – OPEL Astra
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

FRAŃCZYK Marcin – HONDA Civic
44 – II Runda SMT (57)
44

GAJDA Rafał – BMW e36
28 – II Runda SMT (73)
28

GAJOWCZYK Jacek – MITSUBISHI Lancer
49 – Rajd Kuźnia Raciborska (41)
49

GAJOWCZYK Przemysław – MITSUBISHI Lancer
85 – Rajd Kuźnia Raciborska (5)
1 – II Runda SMT (NU)
86

GALUS Piotr – FIAT 500E
29 – II Runda SMT (72)
29

GAŁĄZKA Bartłomiej – OPEL Astra
42 – I Runda SMT (38)
42

GAŃCZARCZYK Szymon – HONDA Civic
73 – Rajd Kuźnia Raciborska (17)
73

GLENC Mateusz – HONDA Civic
67 – Rajd Kuźnia Raciborska (23)
67

GLUZA Leszek – HONDA Civic
67 – I Runda Szombierki Rally Cup (10)
52 – I Runda SMT (28)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
120

GNIADEK Grzegorz – OPEL Astra
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

GORYCZKA Sebastian – FIAT 126p
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

GOSZTYŁA Przemysław – OPEL Astra
1 – II Runda SMT (NU)
1

GOŹDZIK Jacek – TOYOTA Starlet
58 – Rajd Kuźnia Raciborska (32)
58

GÓRECKI Mikołaj – BMW e36
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

GÓRECKI Robert – BMW e36
77 – Rajd Kuźnia Raciborska (13)
77

GÓRKA Łukasz – FIAT Seicento
27 – I Runda Szombierki Rally Cup (50)
27 – I Runda SMT (53)
32 – II Runda SMT (69)
86

GRANEK Szymon – DAEWOO Lanos
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

GRODZIŃSKI Radosław – FIAT Seicento
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
2

GRUDKA Mariusz – PEUGEOT 306
1 – II Runda SMT (NU)
1

GRZEBINOGA Dawid – HONDA Civic
70 – I Runda SMT (10)
94 – II Runda SMT (7)
164

GRZESIK Mirosław – FIAT Seicento
25 – I Runda Szombierki Rally Cup (52)
26 – II Runda SMT (75)
51

GRZYBEK Wojciech – PEUGEOT 206
45 – I Runda Szombierki Rally Cup (32)
53 – Rajd Kuźnia Raciborska (37)
98

GRZYWOK Marcin – TOYOTA Starlet
43 – I Runda Szombierki Rally Cup (34)
43

GUNIA Grzegorz – HONDA Civic
33 – I Runda Szombierki Rally Cup (44)
33

GWIOŹDZIK Przemysław – FIAT 500E
38 – I Runda SMT (42)
54 – II Runda SMT (47)
92

HACHUŁA Dawid – FIAT Cinquecento
17 – I Runda SMT (63)
17

HENKEL Krzysztof – FIAT Cinquecento
47 – I Runda Szombierki Rally Cup (30)
59 – Rajd Kuźnia Raciborska (31)
106

HERBAN Bartosz – PEUGEOT 206
72 – II Runda SMT (29)
72

HOLEKSA Dawid – NISSAN Sunny
74 – Rajd Kuźnia Raciborska (16)
74

HOLUBEK Krystian – PEUGEOT 206
68 – II Runda SMT (33)
68

HONKISZ Wojciech – AUDI 80
66 – I Runda Szombierki Rally Cup (11)
66

HORNIK Kamil – SUBARU Impreza
80 – Rajd Kuźnia Raciborska (10)
80

HUS Krystian – HONDA Civic
42 – Rajd Kuźnia Raciborska (48)
42

HUS Sebastian – HONDA Civic
62 – I Runda Szombierki Rally Cup (15)
57 – Rajd Kuźnia Raciborska (33)
119

IRA Grzegorz – HONDA Civic
1 – I Runda SMT (NU)
89 – II Runda SMT (12)
90

JACHYMCZYK Damian – PEUGEOT 106
34 – I Runda SMT (46)
1 – II Runda SMT (NU)
35

JAKUBCZYK Michał – OPEL Corsa
48 – II Runda SMT (53)
48

JAKUBIEC Grzegorz – ROVER 214
23 – II Runda SMT (78)
23

JANIK Przemysław – PEUGEOT 106
28 – I Runda SMT (52)
40 – II Runda SMT (61)
68

JAROSZEWSKI Rafał – FIAT Seicento
38 – Rajd Kuźnia Raciborska (52)
47 – II Runda SMT (54)
85

JARZĄBEK Łukasz – BMW e36
54 – I Runda Szombierki Rally Cup (23)
54

JASIŃSKI Tomasz – HONDA Civic
13 – I Runda Szombierki Rally Cup (64)
75 – Rajd Kuźnia Raciborska (15)
88

JASTRZĘBSKI Krzysztof – PEUGEOT 106
52 – I Runda Szombierki Rally Cup (25)
61 – II Runda SMT (40)
113

JELONEK Michał – SUBARU Impreza
70 – I Runda Szombierki Rally Cup (7)
72 – I Runda SMT (8)
142

JURKIEWICZ Patryk – OPEL Corsa
36 – I Runda Szombierki Rally Cup (41)
36

KACZMARCZYK Kamil – FIAT Seicento
15 – I Runda Szombierki Rally Cup (62)
35 – Rajd Kuźnia Raciborska (55)
50

KACZMAREK Piotr – SUBARU Impreza
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

KAPUSTA Piotr – BMW e36
74 – I Runda SMT (6)
100 – II Runda SMT (3)
174

KAWA Sylwester – FIAT Seicento
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

KAWALEC Kamil – HONDA Civic
81 – I Runda Szombierki Rally Cup (2)
82 – Rajd Kuźnia Raciborska (8)
163

KAWALEC Piotr – SEAT Cordoba
18 – I Runda Szombierki Rally Cup (59)
18

KLOCEK Przemysław – SUBARU Impreza
72 – I Runda Szombierki Rally Cup (5)
84 – I Runda SMT (2)
156

KLUCZNY Wiktor – HONDA Civic
16 – I Runda SMT (64)
16

KOBIELA Artur – SUBARU Impreza
91 – I Runda SMT (1)
112 – II Runda SMT (1)
203

KOBIŃSKI Przemysław – HYUNDAI Coupe
41 – I Runda Szombierki Rally Cup (36)
68 – Rajd Kuźnia Raciborska (22)
109

KOBYLAŃSKI Tomasz – OPEL Kadett
43 – I Runda SMT (37)
76 – Rajd Kuźnia Raciborska (14)
119

KOCIOŁEK Michał – SUBARU Impreza
35 – I Runda Szombierki Rally Cup (42)
68 – I Runda SMT (12)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
104

KOJ Marek – TOYOTA Starlet
24 – I Runda Szombierki Rally Cup (53)
24

KOŁODZIEJ Piotr – HONDA Civic
1 – II Runda SMT (NU)
1

KOMENDA Leszek – CITROEN Saxo
51 – II Runda SMT (50)
51

KORDOS Michał – RENAULT 16s
22 – I Runda SMT (58)
22

KRAWIEC Adam – HONDA Civic
44 – I Runda Szombierki Rally Cup (33)
44

KRYSIAK Piotr – HONDA Civic
48 – I Runda Szombierki Rally Cup (29)
48

KRZYSIEK Kazimierz – FIAT Seicento
22 – I Runda Szombierki Rally Cup (55)
22

KRZYŻOWSKI Bartosz – BMW e36
73 – I Runda Szombierki Rally Cup (4)
72 – Rajd Kuźnia Raciborska (18)
145

KSIĄŻEK Wojciech – FIAT Seicento
12 – I Runda SMT (68)
12

KUBICA Adam – FIAT 126p
21 – I Runda Szombierki Rally Cup (56)
21

KUBICA Tomasz – FIAT Seicento
50 – Rajd Kuźnia Raciborska (40)
50

KUCHARSKI Tomasz – KIA Ceed
22 – II Runda SMT (79)
22

KWICZAŁA Jakub – OPEL Astra
66 – II Runda SMT (35)
66

LASKOWSKI Andrzej – OPEL Astra
51 – I Runda Szombierki Rally Cup (26)
51

LAŚKIEWICZ Hubert – RENAULT Clio
63 – I Runda SMT (17)
78 – II Runda SMT (23)
141

LEPIARSKI Konrad – PEUGEOT 206
33 – I Runda SMT (47)
33

LESZCZYŃSKI Sylwester – CITROEN C2
37 – I Runda SMT (43)
1 – II Runda SMT (NU)
38

LEŚNIAK Sławomir – CITROEN Saxo
74 – II Runda SMT (27)
74

LIGOCKI Jarosław – FIAT Seicento
1 – I Runda SMT (NU)
31 – Rajd Kuźnia Raciborska (59)
32

LUDYGA Adrian – SUBARU Impreza
49 – I Runda Szombierki Rally Cup (28)
49

ŁOJAS Grzegorz – HONDA Civic
24 – II Runda SMT (77)
24

ŁOMOZIK Marcin – PEUGEOT 206
32 – I Runda Szombierki Rally Cup (45)
32

MACURA Marcin – SKODA Fabia Proto
95 – II Runda SMT (6)
95

MACURA Mirosław – SKODA Fabia Proto
89 – Rajd Kuźnia Raciborska (3)
89

MADEJ Sergiusz – BMW e36
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

MANDYNA Tomasz – RENAULT Clio
1 – II Runda SMT (NU)
1

MARCOK Krzysztof – HONDA Civic
73 – II Runda SMT (28)
73

MARCZYK Mateusz – FIAT Cinquecento
53 – I Runda Szombierki Rally Cup (24)
70 – Rajd Kuźnia Raciborska (20)
123

MARZEC Rafał – FIAT Cinquecento
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

MAŚLANKA Józef – RENAULT Clio
14 – I Runda SMT (66)
21 – II Runda SMT (80)
35

MATEJA Bartosz – FIAT Cinquecento
35 – I Runda SMT (45)
42 – II Runda SMT (59)
77

MEGA Sebastian – PEUGEOT 106
46 – II Runda SMT (55)
46

MENDELA Marek – FIAT Seicento
1 – I Runda SMT (NU)
1

MICHALEWICZ Piotr – SEAT Ibiza
47 – Rajd Kuźnia Raciborska (43)
47

MICHALSKI Mariusz – RENAULT Twingo
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

MICHTA Kamil – BMW e36
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1 – II Runda SMT (NU)
2

MICHULEC Marcin – FIAT Seicento
19 – II Runda SMT (82)
19

MILLER Piotr – FIAT 126p
28 – Rajd Kuźnia Raciborska (62)
28

MOCZAŁA Daniel – FIAT 126p
19 – I Runda Szombierki Rally Cup (58)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
20

MOŁEK Maciej – PEUGEOT 106
26 – I Runda Szombierki Rally Cup (51)
26

MRÓZ Mariusz – OPEL Tigra
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

MULARCZYK Maciej – FIAT Seicento
55 – I Runda SMT (25)
55

MYSZA Grzegorz – FIAT Cinquecento
28 – I Runda Szombierki Rally Cup (49)
49 – II Runda SMT (52)
77

NAJGRODZKI Jakub – FIAT Seicento
61 – I Runda Szombierki Rally Cup (16)
49 – I Runda SMT (31)
36 – II Runda SMT (65)
146

NAJGRODZKI Wojciech – FIAT Cinquecento
50 – I Runda SMT (30)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
65 – II Runda SMT (36)
116

NAJWER Wojciech – TOYOTA Yaris
35 – II Runda SMT (66)
35

NIEMCZYK Martin – FORD Fiesta
43 – II Runda SMT (58)
43

NIEMSEE Ruben – OPEL Corsa
40 – I Runda Szombierki Rally Cup (37)
40

NIEWIADOMSKI Bartosz – FIAT 126p
37 – I Runda Szombierki Rally Cup (40)
37

NOWOK Piotr – RENAULT Clio
39 – I Runda Szombierki Rally Cup (38)
39

OBAJTEK Przemysław – FIAT 500E
25 – I Runda SMT (55)
34 – II Runda SMT (67)
59

OGRODNICZAK Marcin – SUBARU Impreza
75 – I Runda SMT (5)
92 – II Runda SMT (9)
167

OPIOŁA Daniel – FIAT 126p
60 – I Runda Szombierki Rally Cup (17)
39 – Rajd Kuźnia Raciborska (51)
99

ORLIK Rafał – BMW e36
55 – I Runda Szombierki Rally Cup (22)
55

ORŁOWSKI Mateusz – FIAT Seicento
18 – I Runda SMT (62)
34 – Rajd Kuźnia Raciborska (56)
52

OSICKI Paweł – PEUGEOT 206
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

OŚLAK Paweł – FIAT Seicento
64 – I Runda SMT (16)
67 – II Runda SMT (34)
131

OŻGA Krystian – PEUGEOT 206
69 – Rajd Kuźnia Raciborska (21)
69

PACA Maciej – PEUGEOT 106
55 – Rajd Kuźnia Raciborska (35)
55

PAWŁOWSKI Adam – FIAT Cinquecento
47 – I Runda SMT (33)
63 – II Runda SMT (38)
110

PIECHOCZEK Jakub – ROVER 200
37 – Rajd Kuźnia Raciborska (53)
37

PIETRZYK Barbara – MITSUBISHI Colt
29 – Rajd Kuźnia Raciborska (61)
29

PIÓRKOWSKI Jarosław – BMW e46
58 – I Runda SMT (22)
1 – II Runda SMT (NU)
59

PISAREK Jakub – FIAT Seicento
40 – I Runda SMT (40)
52 – II Runda SMT (49)
92

PŁACZEK Piotr – FIAT 126p
33 – Rajd Kuźnia Raciborska (57)
33

PODGÓRSKI Lucjan – FIAT Cinquecento
58 – I Runda Szombierki Rally Cup (19)
44 – I Runda SMT (36)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
103

PODŻORSKI Bartłomiej – FIAT 126p
43 – Rajd Kuźnia Raciborska (47)
43

POGORZELSKI Marcin – RENAULT Clio
84 – Rajd Kuźnia Raciborska (6)
84

POLOK Jacek – FORD Fiesta R2
79 – I Runda SMT (3)
96 – II Runda SMT (5)
175

PORĘBSKI Paweł – FIAT 126p
20 – II Runda SMT (81)
20

POTAPIUK Sławomir – HONDA Civic
64 – I Runda Szombierki Rally Cup (13)
64

PRUSINOWSKI Paweł – FIAT Cinquecento
1 – II Runda SMT (NU)
1

PRZYBYŁA Łukasz – HONDA Civic
53 – I Runda SMT (27)
48 – Rajd Kuźnia Raciborska (42)
64 – II Runda SMT (37)
165

PUTO Marcin – FIAT Cinquecento
57 – II Runda SMT (44)
57

PUZOŃ Sebastian – HONDA Civic
48 – I Runda SMT (32)
48

PYZIA Jakub – FIAT Seicento
60 – Rajd Kuźnia Raciborska (30)
60

RADWAŃSKI Adrian – FIAT Seicento
23 – I Runda Szombierki Rally Cup (54)
23

RAK Kajetan – PEUGEOT 206
88 – I Runda Szombierki Rally Cup (1)
94 – Rajd Kuźnia Raciborska (2)
182

RĄCZKA Paweł – BMW e36
73 – I Runda SMT (7)
88 – II Runda SMT (13)
161

RÓWNIATKA Artur – FORD Focus
105 – II Runda SMT (2)
105

RUDEK Szymon – FIAT Cinquecento
34 – I Runda Szombierki Rally Cup (43)
34

SADLOK Krzysztof – CITROEN Saxo
27 – Rajd Kuźnia Raciborska (63)
27

SALAMON Tomasz – HONDA Civic Type R
50 – I Runda Szombierki Rally Cup (27)
71 – Rajd Kuźnia Raciborska (19)
121

SALECKI Dariusz – FIAT 126p
42 – I Runda Szombierki Rally Cup (35)
42

SANECZNIK Tomasz – SUZUKI Swift
65 – I Runda Szombierki Rally Cup (12)
64 – Rajd Kuźnia Raciborska (26)
129

SANECZNIK Tomasz jr – HONDA Civic Type R
69 – I Runda Szombierki Rally Cup (8)
81 – Rajd Kuźnia Raciborska (9)
150

SCHMIDT Michał – RENAULT Clio
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

SEMIK Łukasz – FIAT Seicento
1 – I Runda SMT (NU)
84 – II Runda SMT (17)
85

SIĄKAŁA Patryk – HONDA Civic
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
55 – II Runda SMT (46)
56

SIEJK Przemysław – FIAT Cinqucento
24 – I Runda SMT (56)
1 – II Runda SMT (NU)
25

SIKORA Jakub – BMW e36
68 – I Runda Szombierki Rally Cup (9)
68

SIKORA Kacper – RENAULT Megane
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

SIKORA Sławomir – SUBARU Impreza
78 – Rajd Kuźnia Raciborska (12)
93 – II Runda SMT (8)
171

SIKORSKI Piotr – BMW e30
71 – I Runda SMT (9)
97 – II Runda SMT (4)
168

SKRĘDZELEWSKI Artur – FIAT Cinquecento
45 – Rajd Kuźnia Raciborska (45)
45

SKUPIEŃ Damian – FIAT Seicento
32 – Rajd Kuźnia Raciborska (58)
32

SMOLANA Marcin – FIAT Cinquecento
31 – I Runda Szombierki Rally Cup (46)
31

SMOLARCZYK Wiktor – FIAT Seicento
19 – I Runda SMT (61)
18 – II Runda SMT (83)
37

SMUSZ Franciszek – PEUGEOT 206
69 – II Runda SMT (32)
69

SMYCZEK Szymon – PEUGEOT 206
62 – II Runda SMT (39)
62

SOKÓŁ Nikodem – FIAT Seicento
65 – I Runda SMT (15)
86 – II Runda SMT (15)
151

SPIRYDONIUK Jakub – FIAT 5OOE
23 – I Runda SMT (57)
38 – II Runda SMT (63)
61

STASIK Romuald – CITROEN C2
66 – I Runda SMT (14)
1 – II Runda SMT (NU)
67

STASIK Ryszard – RENAULT Clio
1 – I Runda SMT (NU)
60 – II Runda SMT (41)
61

STEBEL Janusz – HONDA Civic
83 – Rajd Kuźnia Raciborska (7)
83

STEFANIK Marcin – FIAT Seicento
46 – I Runda SMT (34)
65 – Rajd Kuźnia Raciborska (25)
111

STERNAL Łukasz – CITROEN C2
51 – I Runda SMT (29)
76 – II Runda SMT (25)
127

STOKŁOSA Adam – FIAT Cinquecento
1 – I Runda SMT (NU)
33 – II Runda SMT (68)
34

STROJEK Daniel – BMW e36
69 – I Runda SMT (11)
1 – II Runda SMT (NU)
70

STRZODA Łukasz – FIAT 126p
1 – I Runda SMT (NU)
1

SYSKA Dawid – LANCIA Y
13 – I Runda SMT (67)
13

SZEJA Adam – TOYOTA Corolla
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

SZUMIEC Rafał – PEUGEOT 306
67 – I Runda SMT (13)
83 – II Runda SMT (18)
150

ŚWIDER Marcin – HONDA Civic
79 – Rajd Kuźnia Raciborska (11)
79

ŚWIEGODA Miłosz – OPEL Astra
1 – I Runda SMT (NU)
56 – II Runda SMT (45)
57

ŚWIĘCICKI Krzysztof – BMW e36
30 – I Runda SMT (50)
45 – II Runda SMT (56)
75

TALIK Szymon – SUBARU Impreza
39 – I Runda SMT (41)
39

TATARCZUCH Tomasz – NISSAN Sunny
38 – I Runda Szombierki Rally Cup (39)
45 – I Runda SMT (35)
71 – II Runda SMT (30)
154

TELEGA Rafał – FIAT 126p
57 – I Runda Szombierki Rally Cup (20)
57

TERLECKI Arkadiusz – HONDA Civic
16 – I Runda Szombierki Rally Cup (61)
30 – Rajd Kuźnia Raciborska (60)
46

TOMECKI Filip – CITROEN C2
30 – II Runda SMT (71)
30

TUROŃ Daniel – CITROEN Saxo
1 – II Runda SMT (NU)
1

TYNDYK Grzegorz – SUZUKI Swift
30 – I Runda Szombierki Rally Cup (47)
30

ULMAN Łukasz – HONDA Civic
75 – II Runda SMT (26)
75

WADAS Krzysztof – FIAT Seicento
62 – I Runda SMT (18)
70 – II Runda SMT (31)
132

WALASZEK Maciej – HONDA Civic
71 – I Runda Szombierki Rally Cup (6)
56 – I Runda SMT (24)
127

WIŚNIEWSKI Piotr – DAEWOO Lanos
51 – Rajd Kuźnia Raciborska (39)
51

WITOS Szymon – MITSUBISHI Lancer
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
54 – I Runda SMT (26)
85 – II Runda SMT (16)
140

WŁOCH Jakub – RENAULT Clio
41 – II Runda SMT (60)
41

WŁOCH Kacper – FIAT Cinquecento
46 – I Runda Szombierki Rally Cup (31)
41 – I Runda SMT (39)
50 – II Runda SMT (51)
137

WOŹNIAK Artur – POLONEZ Caro
31 – II Runda SMT (70)
31

WOŹNICA Radosław – SUZUKI Swift
63 – I Runda Szombierki Rally Cup (14)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
64

ZAJĄCZKOWSKI Łukasz – FIAT Cinquecento
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

ZAWADKA Adrian – MITSUBISHI Lancer
76 – I Runda SMT (4)
76

ZBROJA Tomasz – FIAT 500E
36 – I Runda SMT (44)
36

ZEMBOWICZ Iwo – PEUGEOT 106
29 – I Runda SMT (51)
39 – II Runda SMT (62)
68

ZIEJA Łukasz – FIAT Seicento
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1 – II Runda SMT (NU)
2

ZIELIŃSKI Tomasz – SUBARU Impreza
91 – II Runda SMT (10)
91

ZIOBROWSKI Błażej – BMW e36
32 – I Runda SMT (48)
53 – II Runda SMT (48)
85

ZMUDA Mariusz – SUBARU Impreza
63 – Rajd Kuźnia Raciborska (27)
63

ZMUDA Rafał – SUBARU Impreza
58 – II Runda SMT (43)
58

ŻBIKOWSKI Piotr – AUDI 80
86 – Rajd Kuźnia Raciborska (4)
86

ŻBIKOWSKI Tomasz – AUDI 90
66 – Rajd Kuźnia Raciborska (24)
66

ŻLOCH Krzysztof – PEUGEOT 106
41 – Rajd Kuźnia Raciborska (49)
41

ŻUR Arkadiusz – FIAT Seicento
17 – I Runda Szombierki Rally Cup (60)

Projekt i wykonanie:

Sebastian Quhta