BBB Rally Team – Podsumowanie drugiej rundy RPŚ 2019

BBB Rally Team może nie zalicza tego rajdu do swoich najlepszych imprez w karierze ale wciąż poprawia swoje wyniki i walczy z pechowymi sytuacjami jakie im ostatnio towarzyszą .
W Gaszowicach podczas drugiej rundy Rajdowego Pucharu Sląska El-Instal, załoga zacięcie walczyła o każdą sekundę ale los troszkę pokrzyżował im plany na wygraną w klasie. Na jednym z odcinków specjalnych załoga musiała przeżyć chwilę grozy gdy otwarła się maska ich samochodu. Na całe szczęście doświadczona załoga załoga wyszła z opresji cało i nie doszło do większego nieszczęścia.
No właśnie coś ostatnio z tym szczęściem w załodze BBB Rally Team bywa różnie, raz otwiera się z zaskoczenia maska samochodu a kolejnym razem szczęście wraca. I w połączeniu z doświadczeniem kierowcy pomaga pozostać na trasie po kilku piruetach. Można nawet powiedzieć że te piruety, całkiem ładnie się ogląda w wykonaniu Marcina , zwłaszcza że ładnie je kończy. Mamy nadzieję że kolejna runda Rajdowego Pucharu Śląska w Gorzycach i Godowie będzie równie widowiskowy i tam również załoga dowiezie cenne punkty do mety.
A oto jak ubiegłą rundę relacjonuje nam kierowca zespołu czyli Marcin Biernat
Rajd o Puchar Wójta Gminy Gaszowice czyli 2 runda Rajdowego Pucharu Śląska w wykonaniu BBB Rally Team nie była idealna, ale wynik nie był zły i przesuwamy się w kierunku upragnionego podium.
OS1 Zły do, bór opon i po ok 600m odcinka kręcimy się o 360 szczęśliwie mijając znak i zostając na drodze. Ostatni zakręt odcinka niestety kapeć w lewym przodzie, zmiana na dojazdówce.
OS2 Jazda byle do mety na dwóch innych oponach z przodu, dodatkowo obrót na nawrocie i kolejna strata czasu.
OS3 ruszamy na dobrze dobranych oponach i ostro atakujemy… niestety pech nas prześladuje i ok 300m przed metą maska ląduje na przedniej szybie! Tak dojeżdżamy do mety.
OS4 Ttrzymamy bardzo dobre tempo i jedziemy czysto, hamowanie do szykany wysypuje nam 3 bieg, na nasze szczęście odcinek do końca był szybki i nie ponieśliśmy zbyt wielkich strat zajmując 3 miejsce w klasie!
OS5 Okazał się ostatnim odcinkiem rajdu i to było naszym zbawieniem, jedziemy bez 3 biegu i ponosimy spore straty czasowe jednak takie tempo wystarczyło aby utrzymać 6 miejsce w klasie i zarobić cenne 3 punkty do klasyfikacji!
Bardzo dziękujemy organizatorom za mega wymagające odcinki, wywieźliśmy z Gaszowic sporo nowych doświadczeń i wiemy że nasze tempo poprawia się z rajdu na rajd i w końcu powalczymy o czołowe lokaty!
Dziękujemy naszym sponsorom 
Motocykle-Ustroń.pl
Garden centrum ogrodnicze
Korbasowy Dwór
dj Bola & dj Piter oprawa muzyczna imprez
Gomell serwis ogumienia
CONTEL telefony Ustroń
JESA auto części Ochaby
FOTO: Fotografie nadesłane do redakcji przez BBB Rally Team