Druga runda Rajdowego Pucharu Amatorów przed nami.

Już 27 maja w Kuźni Raciborskiej, którą bez wątpienia można nazwać ostoją rajdów amatorskich, odbędzie się druga runda RPA. Organizatorzy zapowiadają nowe odcinki których jeszcze nie było w Kuźni Raciborskiej a ich łączna ilość w czterech pętlach to 34 kilometry. 

 

Rajdy w Kuźni Raciborskiej zapoczątkowane przez AMK Ślązak i kontynuowane przez Rajdowka.pl a teraz Rajdowy Puchar Amatorów  zawsze przyciągały zawodników . Zazwyczaj listy zamykały się w okolicach 40-45 załóg,  jak będzie tym razem dowiemy się już za parę dni. Poniżej publikacja listy z 15 maja. Klasa “Markowa 126p” oraz “Cento” to jak na razie najmocniej obsadzone klasy. Rajd w Kuźni Raciborskiej będzie też dobrym testem przed dwudniowym rajdem Rajdowego Pucharu Śląska w Jastrzębiu Zdroju. Czerwiec to również czas na kolejną rundę popularnego cyklu Szombierki Rally Cup, jak widać zawodnicy w najbliższym czasie mają w czym wybierać a kibice okazję na podziwianie wielu ciekawych akcji. 

 


 


 

Data Rajdu : 27 maja 2018

Wpisowe  : 350 zł

 


Regulamin zawodów

Zgłoszenie do zawodów

Formularz BK

email :

zgloszenia@rajdowypucharamatorow.pl

sprawy inne niż zgłoszenia :

rpa@rajdowypucharamatorow.pl

 

Informacje podane przez organizatora: 

Serdecznie zapraszamy na II Rundę Rajdowego Pucharu Amatorów.Zgodnie z zapowiedziami II runda odbędzie się w Kuźni Raciborskiej na zupełnie nowych odcinkach.Odcinek pierwszy to szybkie sprint miejscami techniczny i wymagający o długości 4,6km oraz drugi odcinek o długości 4km.Jak zapowiadaliśmy placu nie będzie.Zaplanowano 4 przejazdy co daje 34,4 km oesowych.Otwarcie listy zgłoszeń w dniu 12.05.2018 poprzez formularz online.Zapraszamy.Informacje będziemy podawać w wydarzeniu.

https://www.facebook.com/events/230242571058362/