Grand rally photo “4 RPŚ El-Instal 2017”

Witam. Czym były by rajdy bez operatorów kamer czy też fotografów podróżujących z jednego rajdu na drugi. To dzięki ich pasji możemy podziwiać to co zdarzyło się podczas konkretnego rajdu. Dzięki nim mamy możliwość zachować kawałek rajdowej historii własnych startów w szufladzie lub na półce z pucharami. Dzięki ich wytrwałości w zimnie, deszczu lub w lejącym się z nieba żarze możemy zobaczyć to jak piękne czasem bywają chwile liczone w setkach sekundy .

Dziś pierwszy raz na naszym portalu postanowiliśmy wybrać kilka najładniejszych (naszym skromnym zdaniem) i nazwać ten cykl “Grand Rally Photo Rajdowka.pl”  Oczywiście proszę to odebrać jako dobrą zabawę a nie konkurencję na miecze i dzidy . Tym razem wybraliśmy fotki które znaleźliśmy w internecie . Chętnych by dołączyć do gwiazdozbioru proszę o kontakt na admin@rajdowka.pl bo być może przegapiliśmy jakąś ciekawą galerię . Dziękujemy wszystkim bez Was rajdy były by nudne.

Zabrania się kopiowania i publikowania w innych miejscach bez zgody autora zdjęć .

Tu podajemy linki do osób które są autorami wyróżnionych fotek i do których należy się zwrócić w sprawie nabycia praw do kopiowania.

www.jastrzębieonline.pl

Jarosław Rakowski  

Tuszyński Rally Foto

Grzegorz Rybarski

Wojciech Anusiewicz

FotoDianaM

Grzegorz Matla

A oto Grand Rally Photo Rajdowka.pl z 4 Rundy Rajdowego Pucharu Śląska El-Instal 2017

« 1 z 2 »