Inauguracja sezonu Szombierki Rally Cup 2019.

 

 

Pierwsza runda pucharu Szombierki Rally Cup 2019 odbędzie się 10 marca . Jak wiadomo po zapowiedziach Ireneusza Łasy podczas rozdania pucharów za 2018 w tym roku SRC zostanie poprowadzone przez Karola i Piotra Masonia . Dwaj bracia zapowiadają utrzymanie dotychczasowego poziomu zawodów w czym pomogą osoby które aktywnie działały w roku ubiegłym . Nie zabraknie również w tym sezonie portalu rajdowka.pl na którym umieszczona została również strona pucharu rajdowka.pl/src2019/  i skrzynka pocztowa src@rajdowka.pl  . 

Z pewnością na Szombierkach nie zabraknie Wam pogodnej Ewy Migury i Izabeli Łasa oraz czuwających Irka Łasy czy Roberta Durczoka więc jak widać ekipa wciąż będzie aktywna. Nie zabraknie również Grześka Czarnika który bacznie będzie śledził pracę elektronicznego pomiaru online. Miło również poinformować że i w tym sezonie osoby zabezpieczenia będą znane Wam z ubiegłego sezonu. To bardzo ważne i daje nam pewność że można liczyć na bezpieczny przebieg imprez w tym sezonie. Jednym słowem, zaczynamy kolejny sezon rajdowy w Bytomiu, gdzie jak zwykle będziemy się dobrze bawić . Zwłaszcza po tej szarej zimowej przerwie.

 

Program imprezy:

1. przyjęcia zgłoszenia załóg godz. 8 00 – 9 00

2. badanie kontrolne BK godz. 8 00 – 9 30

3. odprawa uczestników godz. 10 30

4. przejazd zapoznawczy po odbyciu badania kontrolnego godz. 8 00 – 10 00

5. start do pierwszej próby godz. 11 00

6. ogłoszenie wyników i wręczenie nagród godz. 17 30 – 1800

Zawody odbędą się 2019-03-10 na terenie wokół stadionu TS. Szombierki Bytom, trasa składać się będzie z jednego odcinka specjalnego o dł.2300m, pokonywanego 4 krotnie + 1 przejazd zapoznawczy

 

Wszystkie ważne informacje znajdziecie w regulaminie który można pobrać poniżej wraz z innymi dokumentami potrzebnymi do uczestnictwa w zawodach.  Pozdrawiam Robert Durczok.

 

Pliki do pobrania

SRC_1Runda_Regulamin Zawodów

SRC_1Runda_Formularz Zgłoszeń

SRC_1Runda_Karta Badania Kontrolnego

SRC_1Runda_Pozwolenie Posiadacza