Już za tydzień dwa dni rajdu w Jastrzębiu Zdroju.


Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /home/nowarajdowka/ftp/wp/wp/wp-content/plugins/wp-embed-facebook/inc/Helpers.php on line 22

Przed nami już tylko tydzień oczekiwania na kolejne wielkie rajdowanie w Jastrzębiu Zdroju . Jak przystało na Rajdowy Puchar Śląska czeka nas kolejne super wydarzenie w postaci rajdu dwudniowego. 

Dziś właśnie miałem okazję zapoznać się z trasą rajdu i muszę powiedzieć że jest to trasa ciekawsza od tej którą pamiętamy z lat ubiegłych. Oczywiście to tylko moje skromne zdanie, ale myślę że zawodnicy zgodzą się z moją opinią tuż po zapoznaniu.  RPŚ już gościł w Jastrzębiu ale jak widzicie trasa rajdu to nowość , nie ulega zmianie jedynie miejsce bazy rajdu. Kolejny raz organizatorzy zapraszają nas do Hali MOSiR-u gdzie rajd wystartuje z rampy honorowej.

Lista Zgłoszeń

Kolejny raz w tym sezonie lista rajdu to 80 załóg a w niej piętnaście samochodów w najmocniejszej klasie K4. Myślę że kibice będą bardzo zadowoleni mogąc zobaczyć aż tyle “Subaryn” i “Miśków” z którymi powalczą też Audi i Skoda Fabia Proto.   Co tu dużo pisać po prostu kolejny raz RPŚ oferuje dobry rajd wraz z całą jego oprawą.

Organizator zaprasza też do zabawy polegającej na wytypowaniu zwycięskiej ekipy w poszczególnych klasach . Do zabawy można dołączyć pod tym linkiem .

https://www.facebook.com/events/215572672508927

 

 

 

A oto kilka słów organizatora :  

 

Witamy
Dwie pierwsze rundy Rajdowego Pucharu Śląska 2018 odbyły się w formule rallysprintu-jeden odcinek specjalny pokonywany czterokrotnie. Tak więc rozgrzewka już za nami, czas na trzecią rundę którą będzie trzecia już edycja Rajdu o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie Zdrój. 
Mamy wielką przyjemność zaprosić was na kolejną, dwudniową Rundę Rajdowego Pucharu Śląska ElInstal, która odbędzie się w dniach 09-10.06.2018. Przygotowaliśmy dla was prolog oraz dwa odcinki specjalne o łącznej długości prawie 54 km (Os1Prolog 2,4km Os2,4,6,8-5,3km, Os3,5,7,9-7,5km). Start honorowy z rampy przy Hali MOSiR.
Jak zawsze o pomiar czasu oraz wyniki online zadba aparatura WBRaceTime1000 by VitoWynikiOnline. Transmisja live z startu honorowego, prologu oraz jednego z odcinków specjalnych ,a także wywiady z zawodnikami prowadzone przez Anna Gabryś. O posiłek zadba Restauracja Zdrojowa z Jaworza, kawę dostarczy Qatrro Cafe – Krzysiu Kawa. Dla zwycięzców Puchary, które jak zwykle dostarczy firma Druczek i nagrody rzeczowe takie jak opony RACE GC i Globgum – Rybka Serwis oraz niespodzianki od M&M Auto-Tuning.
3 Runda Rajdowego Pucharu Śląska objęta jest patronatem Prezydenta Miasta Jastrzębie Zdrój
Serdecznie Zapraszamy
Zapisy ruszają 28.05.2018 godzina 19.00
Wpisowe 500 zł 

Regulamin 
http://www.serwer1422594.home.pl/3runda2018/regulamin3runda.pdf

Regulamin Akredytacja:
http://www.serwer1422594.home.pl/4runda2017/akredytacja2017.pdf

Wniosek Akredytacja:
http://www.serwer1422594.home.pl/3runda2018/wniosekakredytacyjny.pdf

www.rajdowypucharslaska.pl