Lawina dobrych serc na IX edycji MotoWOŚP Skoczów 12 Stycznia

12 stycznia w Skoczowie ruszy kolejna już dziewiąta edycja MotoWOŚP-u w Skoczowie pod dowództwem Ryśka Mitręgi . Ten wspaniały człowiek o wielkiej charyzmie i ogromnej zawziętości, kolejny raz z swoją ekipą przygotowali motoryzacyjną wersję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Skoczowie.

W tym roku można już stwierdzić że ta edycja to lawina dobrych serc. Serc ludzi, którzy w ten czy inny sposób wspierają Ryśka. Mamy w tym roku wysyp różnych aukcji w których będzie można licytować masę wspaniałych rzeczy.

W tym roku jest tego tyle że poniżej publikujemy tylko małą część tych atrakcji. Jak zawsze, nie zabraknie samochodów rajdowych w których po wygranej licytacji, można zasiąść na prawym fotelu i pilotować kierowcę, po odcinku specjalnym przygotowanym w Skoczowie. Do akcji, zgłosiło się wiele załóg rajdowych znanych w naszym regionie. Każda załoga będzie kolejno licytowała swój przejazd, wystarczy wygrać daną licytację i można wsiadać do rajdówki, której kierowca zabierze Was na odcinek specjalny . Tam poczujecie jak to jest być pilotem rajdowym . Adrenalina gwarantowana i niezapomniane przeżycie .

Licytacja przejazdów samochodem rajdowym po odcinku specjalnym to sztandarowa aukcja MotoWOŚP-u która zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Niemniejszą sławą Skoczowskiego MotoWOŚP-u cieszy się “Grochówka Rajdowa Janusza”. Janusz Stebel to nie tylko dobry mistrz rajdowy ale również mistrz grochówki która ma już nawet swój fanclub.

Podczas imprezy na aukcjach zostaną wystawione różne przedmioty i pamiątki czy też karnety partnerów MotoWOŚP Skoczów. Część tych rzeczy możemy zobaczyć na profilu pod tym linkiem.

 

Nie zabraknie również pokazu driftu i mocnych samochodów, których moc sięga ponad 400 koni. Dla miłośników motoryzacji w tym roku przygotowano wiele samochodów, które będzie można podziwiać na wystawie. Prawdziwe amerykańskie krążowniki i wiele innych ciekawych zabytków oraz projekty tunningowe, ucieszą nie jedno oko dzieci i dorosłych.

 

A oto w skrócie tylko część tego co czeka nas w Skoczowie.

Samochody rajdowe którym będzie można pojechać jako pilot na odcinku specjalnym. :

 

 

 

 

 

 

 

oraz inne motoryzacyjne atrakcje :

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejna edycja tej wielkiej imprezy to kolejny dowód na to że w tej okolicy nie baruje ludzi o wielkim sercu . Ja osobiście wolę pomagać innym niż samemu oczekiwać pomocy dlatego bez względu na głosy polityków czy duchownych i innych obywateli mam swój rozum i swoje przekonania które zawsze każe mi iść tam gdzie można być pomocnym. W tym dniu każdy z nas ma szansę dać cząstkę samego siebie tym którzy są w potrzebie. WOŚP jest już tak znany że pozwolę sobie pominąć opisywanie czym jest i z czym się wiąże. Wiemy czym jest WOŚP i wiemy jak możemy pomagać dlatego napiszę krótko : Do dzieła Panie i Panowie. “Widzimy się w Skoczowie pod Delfinem”

Pozdrawiam Robert Durczok.

Są i również  gadżety 🙂

 

Fot / Video : Facebook MotoWOŚP Skoczów.