Lista zgłoszeń do 1 Runda Szombierki Rally Cup 2018

 

Jeszcze tylko tydzień pozostaje do startu pierwszej rundy SRC 2018 a lista już wygląda bardzo ciekawie. Widać że organizatorzy poprzez dobrą organizację ubiegłorocznych zawodów zdobyli w pełni uzasadnione uznanie. Potwierdza to suma  51  zgłoszeń do zawodów które odbędą się 4 marca na terenie T.S. Szombierki Bytom.

  Organizatory w ubiegłym roku dali z siebie wszystko by zawody były przeprowadzone na odpowiednim poziomie i z zachowaniem “rajdowego bezpieczeństwa” . Zawody pomimo różnych warunków pogodowych były zacięte i walka trwała do ostatniej mety .

Mamy nadzieję że i w tym sezonie Izabela i Ireneusz Łasa mają przygotowany dla nas bardzo ciekawy sezon w Bytomiu. Pewnie ze względu na bezpieczeństwo zawodników i zimową aurę w pierwszej rundzie nie zobaczymy słynnej korony stadionu, ale jak powiedział mi w rozmowie Ireneusz Łasa “takiej trasy jeszcze nie jechaliśmy”  . 

No cóż nie pozostaje zatem nic innego jak raz jeszcze zaprosić wszystkich w imieniu SRC do Bytomia by kibicować swoim ulubionym załogom które już znajdują się na zamieszczonej poniżej liście zgłoszeń. Jak widać i tym razem nie zabrakło klasy Markowej 126p . To pewnie bardzo ucieszy kibiców że wciąż można będzie podziwiać “maluszki” które  w Polsce darzone są tak wielkim sentymentem.

Oczywiście lista będzie jeszcze aktualizowana gdyż liczę na to w ostatnim tygodniu przed rajdem znajdą się chętni by właśnie w Bytomiu zainaugurować swój sezon 2018.

Pozdrawiam i do zobaczenia w Bytomiu.

Robert Durczok

Dodaj komentarz