Małe zmiany w Rajdowym Pucharze Amatorów.

[popup_trigger id=”697″ tag=”WTM”][/popup_trigger]

Dziś na profilu RPA ukazała się  informacja zamieszczona przez jednego z głównych organizatorów tego pucharu. 

Krzysztof Henkel wydał dziś specjalne oświadczenie na profilu pucharu z którego wynika że zmianie ulega jedynie skład osób organizujących ten cykl. Wielu z nas cieszy fakt że to jedynie mała zmiana a kolejne rundy przed nami. 

Treść tej informacji można przeczytać na profilu pod tym linkiem :

 

 

Nie mamy jeszcze szczegółowych informacji ale najważniejszą chyba informacją zawartą w oświadczeniu jest to że puchar będzie kontynuowany. W pucharze odbyły się już dwie rundy które pomimo może nie mogły się pochwalić wielką frekwencją , to zostały bardzo pozytywnie przyjęte w środowisku i wszyscy liczyli na dalszy rozwój pucharu.

 

fot.Grzegorz Matla

Ostatnia runda w Kuźni Raciborskiej nie zgromadziła wielu załóg ale należy wspomnieć że tego dnia odbywały się również zawody w Andrychowie a sam miesiąc Maj to dla wielu osób okres komunijny. Nie znamy powodu odejścia Maćka Migury z organizacji ale to jego decyzja i podyktowana jest pewnie konkretnym powodem, samo oświadczenie nie mówi nam zbyt wiele. Być może organizatorzy podają nam więcej szczegółów już wkrótce, no cóż czasem tak bywa że rajdy to nie wszystko pomimo tego jak bardzo się je kocha.

 

fot.Grzegorz Matla

Myślę że najważniejszym jest jednak to, że puchar nie zostaje przerwany tak jak to miało miejsce z RPPRajdowka.pl  po moim rozstaniu z Maćkiem . Wtedy to Maciek Migura postanowił ciągnąć puchar dalej i po kilku nieudanych próbach w końcu do życia powołany został RPA, który zbierał ostatnio bardzo wiele pozytywnych opinii.  Mając świadomość ile Maciej z Krzyśkiem włożyli serca i pracy w ten puchar mam nadzieję że puchar będzie wciąż się rozwijał . Czekamy na kolejną rundę i równie udane trasy jak w Gaszowicach czy Kuźni Raciborskiej które swoim przebiegiem i długością zaskoczyły niejednego zawodnika.  Czekamy na kolejne wiadomości a tym czasem przed nami rajd za rajdem o których napiszę już niebawem. 

Pozdrawiam Robert Durczok.