Mamy kolejnego wspaniałego partnera portalu.

Mam wielką przyjemność poinformować wszystkich iż w dniu dzisiejszym nasz portal zyskał kolejnego wielkiego partnera . To już drugi, po Carrefour nasz partner w tym sezonie.

Nowym partnerem portalu, jak i również naszego pucharu RPPR, została firma COLO .

Nasz nowy partner, jest producentem wysokiej jakości ubrań sportowych . Firma Colo posiada szeroki asortyment podzielony na piękne kolekcje  Classic / Standy , Stage , Sash , Bluzy Cross i Enduro i Gadżety .

Firma Colo od lat związana jest rajdami samochodowymi. Realizacja takich projektów jak Rally Estonia w latach 2014, 2015 i 2016 oraz projekty dla NIVETTE RALLY TEAM, to chyba wystarczające przykłady na rzetelność i fachowość tej marki .

Firma ma na swoim koncie wiele innych ciekawych projektów, jak np wykonane ubrania i gadżety dla : Jan Chmielewski Rally TeamOgryzek Rally Sport,  AutoMaster Show 2014,  45 Rajd Festiwalowy .

W naszym regionie marka Colo, jest  rozpoznawana dzięki startom takich załóg rajdowych jak , Michał Schmidt i Jakub Kraft .

 

Tak, to dla naszego portalu wielki dzień. Jestem zaszczycony tym że tak wspaniała firma z naszej rajdowej branży zaoferowała nam współpracę. Mam nadzieję, że będziemy w godny sposób, reprezentować naszego nowego partnera.

Zachęcam do obejrzenia oferty w formie PDF i wersji online oraz na stronie firmowej pod adresem http://www.colo-rally.com/ oraz http://www.colo-sport.com/pl/ gdzie można zobaczyć, jeszcze szerszą ofertę dedykowaną dla sportowców.

Zapraszam też do odwiedzin  Colo, na profilu Facebook pod adresem https://www.facebook.com/colo.sport/ gdzie na bieżąco można dowiedzieć się o nowościach wprowadzanych przez firmę i nie tylko.

Jesteśmy też bardzo zaszczyceni, faktem iż nasze logo portalu, od dziś można zobaczyć na stronie marki Colo . To dla naszego portalu wielkie wyróżnienie. Odbieramy to też, jako uznanie dla naszego portalu i naszej pracy.

Dziękuję i pozdrawiam Robert Durczok

Dla leniwych kilka przykładów 🙂