Michał Legierski – Fotograf Zawodnik.

Mam dziś zaszczyt jako fotograf, przedstawić dziś materiał Michała Legierskiego który jest dla mnie wzorem i mistrzem, jeżeli chodzi o fotografię . Michał Legierski często bywa na rajdach w roli fotografa, choć jeszcze w tamtym roku mogliśmy Michałowi kibicować . Michał Legierski / Alicja Zięba w Fiat Seicento bo taki skład miała załoga w której startował Michał, ostatni raz wystartowali w Jastrzębiu Zdroju na jednej z rund ATM Rally&Race GC 2016.

Od tej pory Michał z Alicją nie startowali ale czynnie kibicowali na trasach rajdu. Jak wiemy załoga powoli szykuje nowy samochód w którym mamy nadzieję ich zobaczyć na oesach.

Michał Legierski w fotografii wzniósł się na bardzo ale to bardzo wysoki poziom . Świadczy o tym przyznana nagroda Grand Press Photo 2013 którą Michał otrzymał za fotografię pożaru kościoła . Oto nagrodzone zdjęcie :

Więcej o tej nagrodzie możecie przeczytać pod tym linkiem skąd pochodzi ta fotografia  http://www.fotopolis.pl/inspiracje/galerie/14664-grand-press-photo-2013-zdjecie-roku

A teraz fotografie mistrza pracującego dla Agencji Fotograficznej Edytor. Legierski był jednym z akredytowanych fotoreporterów podczas rajdu 2 rundy RPPR w Gorzycach. Dziękujemy za nadesłany materiał .

W myśl umowy akredytacyjnej zabraniam kopiowania i publikacji w innym miejscu niż nasz portal . Osoby chcące nabyć fotografie z rajdu prosimy się zwracać do autora pod adresem :https://www.facebook.com/michal.legierski

Na stronie agencji można zobaczyć też materiał dotyczący księdza Roberta który był jednym z zawodników naszego rajdu w Gorzycach. “Ksiądz rajdowiec”