Pomagamy – 3 Rajd o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie Zdrój


Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /home/nowarajdowka/ftp/wp/wp/wp-content/plugins/wp-embed-facebook/inc/Helpers.php on line 22

 

Witam serdecznie w sobotni rajdowy poranek wszystkich miłośników rajdowania. Dziś czeka nas pierwszy dzień wielkiego rajdowego święta w Jastrzębiu Zdroju który rozpoczniemy wieczornym Prologiem a już jutro wielki ogień na odcinkach specjalnych.

Fajnie jest móc tak świetnie się bawić w rajdowym towarzystwie, jedni będą jeździć a drudzy kibicować. Na całe szczęście nam Bóg, los, karma, czy jak kto woli po prostu życie, dało możliwość czerpać radość z rajdów w 100 procentach. Niestety nie wszyscy miłośnicy tego sportu mają taką możliwość. Są też wśród nas ludzie którzy muszą pokonać pewne bariery by móc cieszyć się rajdami . Na facebookowym profilu tego rajdu w dyskusji napotkałem ot taką prośbę pod którą podpisał się pan Piotr Mach. 

🏁🏁🏁Podczas najbliższej rundy będziemy zbierać na nowe akumulatory dla Naszego kolegi, który ma również domieszkę benzyny we krwi, lecz niestety jego sytuacja jest znacznie trudniejsza niż Nasza…
Proszę poświęćcie dwie minuty i przeczytajcie o co Nas prosi Piotr.
Wierzę, że wspólnie jesteśmy w stanie mu pomóc i sprawić wiele uśmiechu na jego twarzy 🙂
“Witam Państwa.
Nazywam się Piotr Mach, mam 32 lata choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Posiadam skuter elektryczny, bez którego poruszać mogę się jedynie na wózku, lecz przestały w nim działać akumulatory. Jak bardzo akumulator jest niezbędny sami wiecie najlepiej. Niestety nie stać mnie na zakupienie nowych, dlatego zwracam się Państwa z ogromną prośbą o pomoc. Koszt kompletu nowych to 1400 zł.
Wierzę, że z Waszą pomocą uda się je wymienić i będę mógł na nowo cieszyć się z przemieszczania skuterem i częściej pojawiać się na Waszym Rajdowym Pucharze Śląska i innych motoryzacyjnych wydarzeniach, w których udział sprawia mi tak wiele radości.
Z całego serca dziękuję Wam za pomoc.
Piotr Mach”

Słuchajcie co tu dużo pisać nam taka choroba już pewnie nie grozi ale wylądować na wózku inwalidzkim może każdy. Czy wtedy przestaniemy kochać rajdy ? Chyba nie, bo jak widać Piotrkowi to nie przeszkadza. Dajmy mu możliwość bycia z nami na oesach i dajmy mu nową “moc”. W bazie rajdu w Jastrzębiu będzie można wrzucić parę złotych na ten cel, myślę że warto.  Zapraszam do tej akcji i pozdrawiam, Robert Durczok.