Prace konserwacyjne.

Po tym jak opadły już emocje po zorganizowanej przez nas 2 rundzie  RPPR w Gorzycach, przyszedł czas na ogarnięcie tematu naszej strony. Od dłuższego czasu, cały  mój wolny czas poświęcałem przygotowaniom do rajdów . I tak od kwietnia, strona została troszkę zaniedbana ale czas to naprawić i postanowiłem poświęcić jej troszkę wiecej czasu .

Przepraszam wszystkich za utrudnienia w korzystaniu z naszej strony i dziękuję za cierpliwość . Prace konserwacyjne zakończone zostaną już niebawem .

Mam nadzieję że strona w nowej szacie przypadnie Wam do gustu i będzie się Wam podobać niemniej niż poprzedni wygląd strony. Dziękuję za  rosnące zainteresowanie stroną które według statystyk odwiedzin wciąż  rośnie .

Mam nadzieję że uda mi się zrealizować plan w którym zakładam że strona stanie się bardziej czytelna i przejrzysta. Chcę też wyeksponować  podstronę  Pucharu Szombierki Rally Cup .

SRC 2017 ma w ramach naszego portalu swoją stronę pucharową, na której zamieszczają wszystkie dane i dokumenty związane z swoimi rajdami w Bytomiu . Oczywiście muszę też dobrze zaprezentować naszych sponsorów którzy wsparli rozwój naszego portalu . To tyle jak chodzi o konserwację i modernizację strony która będzie przebiegać etapami.

Korzystając z okazji zapraszam wszystkich do Jastrzębia Zdroju już w sobotę gdzie wystartuje pierwszy dwudniowy rajd amatorski w naszym regionie . Zapowiada się wyjątkowy weekend !!!

Szczegóły rajdu w Jastrzębiu Zdroju znajdziecie tu : 4 Runda RPŚ EL-Instal Rajd o Puchar Prezydenta Jastrzębia Zdroju  oraz na stronie organizatora : http://www.rajdowypucharslaska.pl/

Tak wyglądała poprzednia runda w Skoczowie i Ochabach :