2 Runda RPPR Rajd o “Puchar Wójta Gminy Gorzyce 2017”

23 Lipca 2017  Gmina Gorzyce .

Druga runda RPPR 2017 zawita tym razem do Gorzyc.

Długość całego rajdu wynosi 75,2km.

Planujemy dwa odcinki przejeżdżane w 4 pętlach, co daje nam łączna długość 22,4 km odcinków specjalnych.

Jeden z odcinków będzie zupełnie nowy, drugi zmodyfikowany tak by pozostał równie szybki jak ostatnio ale bezpieczniejszy.
Z racji, iż odcinki które dla Was przygotowaliśmy będą dużo szybsze i bardziej wymagające oraz dłuższe niż te z Kuźni Raciborskiej, wymagamy na tą eliminację klatkę bezpieczeństwa.
Tym razem nie jedziemy po szutrze, 95% to asfalt i 5% płyty betonowe.
Postanowiliśmy też nie korzystać z Safety składającego się z Straży Pożarnej i zatrudniamy ludzi którzy zabezpieczają większe imprezy niż nasza i mają więcej doświadczenia niż my sami. Oczywiście wygenerowało to troszkę wyższą cenę ale chcemy iść do przodu a nie dreptać w miejscu i powielać błędy .

Baza rajdu znajdować się będzie w zupełnie nowym miejscu przy Basenie Nautica w Gorzycach na ulicy Bogumińskiej. Prosimy o zaopatrzenie się w maty pod samochody gdyż chcemy by Gorzyce wspominały nas miło i wesoło, a pamiętać należy że Gmina Gorzyce mianowana jest Zieloną Gminą . Tu należy uszanować starania gospodarza o ekologię i dbałość o środowisko .

Elektroniczny pomiar czasu z dokładnością do 0,01 sekundy znany z Rajdowego Pucharu Śląska i Szombierki Rally Cup czyli nikt inny jak racetime.pl firmy RaceGC . “Robią robotę ” i tego nie trzeba tłumaczyć po tylu rajdach to się wie. Przekaz Live z kamer wraz z relacją przez racetime.pl też pewnie będzie bo widzimy że cieszy się on co raz większą popularnością .

Zadbamy też o bufet i oprawę rajdu którą przygotuje dla nas Gmina Gorzyce za pośrednictwem Gminnego Centrum Kultury w Gorzycach i Ośrodka Kultury w Czyżowicach . Naszym opiekunem reprezentującym Gorzyce jest pani Katarzyna Korzonek i Olga Nachlik z OK Czyżowice  którym  bardzo dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.
Z rajdowym pozdrowieniem, zespół rajdowka.pl

Dokumenty “Zawodnik” do pobrania w PDF

 

Regulamin 2 Rundy RPPR Gorzyce 2017

Załącznik nr 1 do regulaminu Gorzyce 2017

Załącznik nr 2 do regulaminu Gorzyce 2017

Uwaga regulamin przewiduje obowiązek posiadania klatki bezpieczeństwa wykonanej według załącznika J , jako rajd amatorski nie wymagamy homologacji międzynarodowej federacji F.I.A.  Dodatkowo wymagamy matę (plandekę) pod samochód w bazie rajdu

Formularz zgłoszeniowy do 2 rundy RPPR Gorzyce 2017

Lista Zgłoszeń z 21-07 godzina 23:40

Zgłoszenia wysyłać wraz z potwierdzeniem przelewu na adres :

   

 zgloszenie@rajdowka.pl

Karta BK do 2 Runda RPPR Gorzyce 2017

Kartę BK należy wydrukować i wypełnić dane osobowe przed przybyciem na badania.

Zgoda właściciela pojazdu

Zgodę należy wydrukować i wypełnić przed przybyciem do Biura Rajdu

Dokumenty “Zawodnik” programu Word w formacie .docx

Formularz zgłoszeniowy Word

Karta BK Word

Dokumenty  “MEDIA”

Regulamin Akredytacji RPPR

Wniosek Akredytacji RPPR

Wniosek akredytacji wysyłamy pod adres:

 media@rajdowka.pl

 

 

A oto poglądowy filmik z trasy przygotowanej na rajd . Uwaga kolejność elementów trasy została zmieniona więc filmik nie jest zakręt po zakręcie i pomieszaliśmy os 1 z os 2 To takie małe utrudnienie dla ….