Ranking Śląskich Rajdów – Kwiecień

PAWEŁ RĄCZKA NOWYM LIDEREM RANKINGU ŚLASKICH KIEROWCÓW !!!

 

Prezentujemy kolejne notowanie w rankingu Sebastiana Kuchty  po miesiącu Kwiecień czyli po 8 rajdach.

Nowym liderem rankingu został Paweł Rączka, poprzedni lider rankingu Michał Kociołek zaliczył bardzo kiepski miesiąc nie dokańczając żadnego rajdu i spadł na 21 miejsce.

Po miesiącu Kwiecień drugie miejsce w rankingu zajmuje Marcin Gluza, ten kierowca ma najwięcej objechanych rajdów, z 8 rajdów które zostały zaliczone do rankingu wystartował w 7.

 

Po miesiącu Kwiecień w rankingu jest sklasyfikowanych 266 kierowców.

 

W miesiącu Maj są dwa planowane rajdy które będą zaliczane do rankingu:

20 Maj – III Runda Samochodowych Mistrzostw Tychów – Tor Fiata
27 Maj – II Runda Rajdowy Puchar Amatorów – Kuźnia Raciborska

Poniżej prezentujemy ranking po miesiącu Kwiecień, klasyfikacje medalową oraz kierowców w kolejności alfabetycznej.

 

 

RANKING – KWIECIEŃ (266 sklasyfikowanych)

(w nawiasie po samochodzie ilość objechanych rajdów, max 12 najlepszych wliczane do rankingu)

 

 

1. 321pkt. – RĄCZKA Paweł – BMW e36 (5)
2. 298pkt. – GLUZA Marcin – HONDA Civic (7)
3. 257pkt. – WALASZEK Maciej – FIAT Seicento (5)
4. 249pkt. – KOŻDOŃ Tomasz – MITSUBISHI Lancer (4)
5. 249pkt. – CIEŚLAR Mariusz – HONDA Civic (5)
6. 242pkt. – OGRODNICZAK Marcin – SUBARU Impreza (4)
7. 237pkt. – WATRAS Maciej – RENAULT Clio (3)
8. 234pkt. – SZTURC Krzysztof – PEUGEOT 206 (3)
9. 214pkt. – KLOCEK Przemysław – SUBARU Impreza (3)
10. 210pkt. – BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza (3)
11. 208pkt. – IRA Grzegorz – HONDA Civic (3)
12. 208pkt. – GRUDKA Mariusz – CITROEN C2 (5)
13. 205pkt. – ZAWADKA Adrian – MITSUBISHI Lancer (3)
14. 203pkt. – DEMBINNY Daniel – HONDA Crx (4)
15. 198pkt. – NAJGRODZKI Jakub – FIAT Seicento (5)
16. 197pkt. – SANECZNIK Tomasz – SUZUKI Swift (4)
17. 193pkt. – PLINTA Tomasz – HONDA Civic (3)
18. 192pkt. – KOBIELA Artur – SUBARU Impreza (2)
19. 189pkt. – KUROWSKI Krystian – RENAULT Clio (3)
20. 189pkt. – GAŃCZARCZYK Szymon – HONDA Civic (5)
21. 188pkt. – KOCIOŁEK Michał – FIAT Seicento (5)
22. 187pkt. – SIKORA Jakub – BMW e36 (3)
23. 183pkt. – GLUZA Leszek – HONDA Civic (5)
24. 178pkt. – PAŁOSZ Arkadiusz – MITSUBISHI Lancer (2)
25. 174pkt. – KAWALEC Kamil – HONDA Civic (3)
26. 168pkt. – KOBIELA Łukasz – MITSUBISHI Lancer (2)
27. 158pkt. – BOJDOŁ Sebastian – RENAULT Clio (3)
28. 155pkt. – NAJGRODZKI Wojciech – FIAT Cinquecento (4)
29. 152pkt. – ZIELIŃSKI Tomasz – SUBARU Impreza (2)
30. 152pkt. – WADAS Krzysztof – FIAT Seicento (4)
31. 150pkt. – TATARCZUCH Tomasz – NISSAN Sunny (4)
32. 147pkt. – GÓRECKI Robert – BMW e36 (3)
33. 146pkt. – MENDREK Przemysław – HONDA Civic (2)
–. 146pkt. – STROJEK Daniel – BMW e36 (2)
35. 146pkt. – STEFANIK Marcin – FIAT Seicento (3)
36. 144pkt. – ŚWIDER Kajetan – HONDA Crx (2)
37. 144pkt. – HOLEKSA Dawid – NISSAN Sunny (3)
38. 142pkt. – FORMA Sławomir – OPEL Astra (2)
39. 139pkt. – TROSZOK Piotr – SUBARU Impreza (2)
40. 139pkt. – SZPUNAR Marek – BMW e36 (3)
41. 138pkt. – STERNAL Łukasz – CITROEN C2 (3)
42. 136pkt. – KOBYLAŃSKI Tomasz – OPEL Kadett (3)
43. 135pkt. – DONOCIK Wojciech – FIAT Seicento (4)
44. 135pkt. – MATUSIK Paweł – FIAT Cinquecento (5)
45. 131pkt. – HORNIK Kamil – SUBARU Impreza (2)
46. 131pkt. – BENDIG Uwe – SUBARU Impreza (3)
47. 131pkt. – PAWŁOWSKI Adam – FIAT Cinquecento (4)
48. 129pkt. – HOLUBEK Krystian – PEUGEOT 206 (2)
–. 129pkt. – SIKORA Kacper – RENAULT Megane (2)
50. 129pkt. – PISAREK Jakub – FIAT Seicento (3)
51. 128pkt. – ŻBIKOWSKI Tomasz – AUDI 80 (2)
52. 127pkt. – TELEGA Rafał – FIAT 126p (4)
53. 126pkt. – SIKORA Sławomir – SUBARU Impreza (4)
54. 123pkt. – OPIOŁA Daniel – FIAT 126p (3)
55. 122pkt. – KRZYŻOWSKI Bartosz – BMW e36 (3)
56. 120pkt. – PODŻORSKI Artur – PEUGEOT 206 (2)
57. 115pkt. – WŁOCH Jakub – RENAULT Clio (3)
58. 110pkt. – PĘDRAS Rafał – FSO Polonez (3)
59. 109pkt. – KAMIŃSKI Piotr – CITROEN Saxo (2)
60. 107pkt. – OŻGA Krystian – PEUGEOT 206 (2)
61. 106pkt. – DZIEDZIC Radosław – SUZUKI Swift (2)
62. 105pkt. – PIÓRKOWSKI Jarosław – BMW e46 (2)
63. 102pkt. – JARZĄBEK Łukasz – BMW e36 (3)
64. 99pkt. – SIKORSKI Piotr – BMW e46 (2)
65. 98pkt. – ŻBIKOWSKI Piotr – AUDI 80 (2)
66. 98pkt. – WŁOCH Kacper – FIAT Cinquecento (3)
67. 95pkt. – BUGIEL Sebastian – FIAT Seicento (2)
–. 95pkt. – TOMALA Dawid – HONDA Crx (2)
69. 92pkt. – KOLONKO Paweł – OPEL Astra (2)
70. 91pkt. – WOJCIECHOWSKI Sylwester – PEUGEOT 106 (2)
71. 91pkt. – DE WEYHER Wojciech – FIAT Seicento (3)
72. 90pkt. – ADAMASZEK Michał – RENAULT Clio (2)
73. 89pkt. – BIAŁAS Wojciech – HONDA Civic (2)
–. 89pkt. – LAŚKIEWICZ Hubert – RENAULT Clio (2)
75. 89pkt. – SANECZNIK Tomasz – HONDA Civic Type R (3)
76. 88pkt. – RDUCH Andrzej – AUDI 90 (2)
–. 88pkt. – URBACZKA Mateusz – BMW e36 (2)
78. 87pkt. – PRUSZEK Radosław – FIAT Seicento (2)
–. 87pkt. – SIĄKAŁA Patryk – HONDA Civic (2)
80. 86pkt. – FERENCZAK Michał – SUBARU Impreza (1)
81. 84pkt. – DUDAREWICZ Marcin – FIAT Cinquecento (1)
82. 83pkt. – PASTERAK Grzegorz – HONDA Civic Type R (2)
83. 82pkt. – BOGACZ Robert – SUBARU Impreza (1)
84. 82pkt. – ULMAN Łukasz – HONDA Civic (2)
85. 80pkt. – OŚLAK Paweł – FIAT Seicento (2)
86. 80pkt. – JELONEK Michał – SUBARU Impreza (4)
87. 79pkt. – BONCELA Damian – FIAT Seicento (2)
88. 77pkt. – TRZPIOT Dawid – HONDA Civic (2)
89. 76pkt. – KOSTKA Damian – HONDA Civic (1)
90. 76pkt. – PIECHOCZEK Jakub – ROVER 200 (3)
91. 75pkt. – GRZEBINOGA Dawid – HONDA Civic (1)
92. 74pkt. – CHOTARSKI Mateusz – SUBARU Impreza (1)
93. 74pkt. – CHOWANIAK Adam – BMW e36 (2)
94. 73pkt. – SALAMON Tomasz – HONDA Civic Type R (2)
95. 72pkt. – DREWNIAK Marcin – CITROEN C2 (2)
–. 72pkt. – BEDNARSKI Krzysztof – PEUGEOT 106 (2)
97. 70pkt. – SORDYL Maciej – HONDA Civic (1)
98. 70pkt. – NOWOK Piotr – RENAULT Clio (2)
99. 68pkt. – DZIADOSZ Sebastian – HONDA Civic (1)
100. 68pkt. – KAPUSTA Piotr – BMW e36 (2)
101. 67pkt. – STEBEL Janusz – HONDA Civic (1)
102. 67pkt. – CHRZAN Rafał – HONDA Civic (2)
103. 66pkt. – SZCZUDŁO Maciej – HONDA Civic (1)
104. 66pkt. – LOKAJCZYK Piotr – RENAULT Clio (2)
105. 65pkt. – ZLOCH Krzysztof – PEUGEOT 106 (2)
106. 64pkt. – SEMIK Łukasz – FIAT Seicento (3)
107. 64pkt. – MICHTA Kamil – BMW e36 (4)
108. 63pkt. – MENDELA Marek – FIAT Seicento (3)
109. 61pkt. – CIOSIŃSKI Sebastian – PEUGEOT 306 (1)
—. 61pkt. – MITKO Michał – PEUGEOT 206 (1)
111. 60pkt. – BUJOK Adam – PEUGEOT 206 (1)
—. 60pkt. – KRZYSZTOFORSKI Piotr – RENAULT Clio (1)
113. 59pkt. – SIKORA Daniel – BMW e36 (2)
114. 58pkt. – LESZCZYŃSKI Sylwester – CITROEN C2 (3)
115. 57pkt. – WOŹNICA Radosław – SUZUKI Swift (1)
116. 57pkt. – SKUPIEŃ Damian – FIAT Seicento (2)
117. 57pkt. – GRODZIŃSKI Radosław – FIAT Seicento (4)
118. 56pkt. – CIEŚLAR Zbigniew – HONDA Civic (1)
—. 56pkt. – POWROŻNIK Tomasz – AUDI S2 (1)
120. 56pkt. – JASTRZĘBSKI Krzysztof – DAEWOO Lanos (2)
121. 54pkt. – FILAPEK Piotr – FIAT 126p (2)
—. 54pkt. – WENGLORZ Dominik – FIAT Cinquecento (2)
—. 54pkt. – ROIK Łukasz – PEUGEOT 205 (2)
124. 53pkt. – GABZDYL Damian – FIAT 126p (2)
—. 53pkt. – HERBAN Bartosz – PEUGEOT 206 (2)
—. 53pkt. – KRAL Łukasz – FIAT Seicento (2)
127. 53pkt. – PODŻORSKI Bartłomiej – FIAT 126p (3)
128. 52pkt. – WÓJCIK MIRSKI Florian – MITSUBISHI Lancer (1)
—. 52pkt. – KOBIŃSKI Przemysław – HYUNDAI Coupe (1)
—. 52pkt. – KAMIŃSKI Rafał – HONDA Civic (1)
131. 52pkt. – ZIELIŃSKI Bartłomiej – RENAULT Clio (2)
132. 51pkt. – JANUSZKIEWICZ Marcin – VOLKSWAGEN Polo (1)
—. 51pkt. – ROMANIUK Szymon – PEUGEOT 206 (1)
134. 51pkt. – DARMSTAEDTER Mateusz – PEUGEOT 206 (2)
135. 50pkt. – ZMUDA Mariusz – SUBARU Impreza (1)
136. 49pkt. – ŚWIEGODA Miłosz – OPEL Astra (1)
137. 48pkt. – MACIĄCZYK Mirosław – MITSUBISHI Lancer (1)
138. 48pkt. – SROKA Maciej – FIAT Seicento (3)
139. 47pkt. – PSZCZÓŁKA Ireneusz – BMW e30 (1)
140. 47pkt. – KOZIOŁ Paweł – FIAT 126p (2)
141. 46pkt. – MULARCZYK Marek – FIAT Abarth (1)
—. 46pkt. – PAWIŃSKI Wojciech – FIAT Cinquecento (1)
143. 46pkt. – PODŻORSKI Jerzy – PEUGEOT 206 (2)
144. 44pkt. – GAŁĄZKA Bartłomiej – OPEL Astra (1)
145. 44pkt. – MIZERA Tomasz – BMW e36 (2)
146. 44pkt. – PODGÓRSKI Lucjan – FIAT Cinquecento (3)
147. 43pkt. – PRZYBYŁA Łukasz – HONDA Civic (1)
—. 43pkt. – SOBCZYK Sławomir – FIAT Seicento (1)
149. 43pkt. – ŁUDZEŃ Jakub – FIAT Seicento (2)
—. 43pkt. – PIETRZYK Barbara – MITSUBISHI Colt (2)
151. 42pkt. – DONICA Piotr – RENAULT Clio (1)
—. 42pkt. – JASNOWSKI Tomasz – BMW e30 (1)
—. 42pkt. – JACHYMCZYK Dariusz – PEUGEOT 106 (1)
154. 42pkt. – TYNDYK Grzegorz – SUZUKI Swift (2)
155. 41pkt. – PASTURCZAK Bartosz – DACIA Sandero (1)
156. 41pkt. – GÓRKA Łukasz – FIAT Seicento (3)
157. 40pkt. – ADAMUS Jakub – FIAT 126p (2)
158. 40pkt. – FISZER Oskar – FORD Focus (3)
—. 40pkt. – KŁODA Mateusz – FORD Fiesta (3)
160. 39pkt. – MRZYGŁÓD Tomasz – TOYOTA Celica (1)
—. 39pkt. – GOŹDZIK Jacek – TOYOTA Starlet (1)
—. 39pkt. – WENGLORZ Wojciech – FIAT Cinquecento (1)
163. 39pkt. – JURKIEWICZ Patryk – OPEL Corsa (2)
164. 38pkt. – KOZŁOWSKI Dawid – VOLKSWAGEN Polo (1)
165. 38pkt. – WOLNY Sebastian – BMW e36 (2)
—. 38pkt. – MAŚLANKA Józef – RENAULT Clio (2)
167. 38pkt. – NIEWIADOMSKI Bartosz – FIAT 126p (4)
168. 37pkt. – PLEWA Rafał – FSO Polonez (2)
169. 37pkt. – PRUSINOWSKI Paweł – FIAT Cinquecento (3)
—. 37pkt. – UCHYŁA Damian – FIAT Seicento (3)
171. 36pkt. – CICHOPEK Daniel – BMW e36 (1)
172. 35pkt. – GRZESIK Mirosław – FIAT Seicento (2)
—. 35pkt. – KAPTURSKI Piotr – BMW e30 (2)
174. 35pkt. – KAWA Sylwester – FIAT Seicento (3)
175. 34pkt. – POLAŃSKI Roman – SUZUKI Ignis (1)
176. 32pkt. – ZIEJA Łukasz – FIAT Seicento (1)
177. 32pkt. – NIEKŁAŃ Paweł – CITROEN C2 (2)
178. 31pkt. – IDZI Marcin – FIAT Cinquecento (1)
179. 30pkt. – GRZYWOK Marcin – TOYOTA Starlet (1)
—. 30pkt. – DAWIDÓW Szymon – FIAT Seicento (1)
—. 30pkt. – FRANCZYK Marcin – MAZDA 323 (1)
182. 28pkt. – MOŁEK Maciej – RENAULT Clio (1)
183. 28pkt. – PIERZCHAŁA Tomasz – SUBARU Impreza (3)
184. 27pkt. – JASEK Martin – SUBARU Impreza (1)
—. 27pkt. – MECH Daniel – CITROEN Saxo (1)
—. 27pkt. – FABER Wojciech – CITROEN Saxo (1)
—. 27pkt. – OLEJNIK Marian – SUBARU Legacy (1)
—. 27pkt. – GAJOCH Ryszard – AUDI S3 (1)
189. 26pkt. – JUSZCZYK Gabriel – SUBARU Impreza (1)
—. 26pkt. – WAJMAN Filip – RENAULT Clio (1)
—. 26pkt. – OJCZYK Szymon – OPEL Corsa (1)
—. 26pkt. – BARSKI Adam – RENAULT Clio (1)
193. 25pkt. – KAWALEC Grzegorz – PEUGEOT 309 (1)
—. 25pkt. – BANAŚ Michał – BMW e36 (1)
—. 25pkt. – KLUCZNY Wiktor – HONDA Civic (1)
196. 24pkt. – JAKUBCZYK Michał – OPEL Corsa (1)
—. 24pkt. – MARKIEL Rafał – FIAT 126p (1)
198. 23pkt. – ANTOS Michał – PEUGEOT 106 (1)
—. 23pkt. – BŁASIŃSKI Konrad – FIAT Seicento (1)
—. 23pkt. – BĄKOWSKI Marcin – FIAT Cinquecento (1)
—. 23pkt. – MAREK Łukasz – TOYOTA Starlet (1)
202. 22pkt. – KRZYŻOWSKI Łukasz – BMW e36 (1)
—. 22pkt. – MILLER Piotr – FIAT 126p (1)
204. 21pkt. – PAWLIK Krystian – FIAT Seicento (1)
—. 21pkt. – BAL Marcin – CITROEN C2 (1)
—. 21pkt. – NEMŚ Mateusz – FIAT Seicento (1)
207. 20pkt. – PODŻORSKA Magdalena – FIAT 126p (1)
—. 20pkt. – MARSZAŁEK Paweł – FIAT Seicento (1)
209. 19pkt. – POTAPIUK Sławomir – HONDA Civic (1)
—. 19pkt. – SIKORA Krzysztof – BMW e36 (1)
—. 19pkt. – HACHUŁA Dawid – FIAT Cinquecento (1)
212. 19pkt. – KACPRZAK Krystian – BMW e36 (2)
213. 19pkt. – SKRĘDZELEWSKI Artur – FIAT Cinquecento (3)
214. 18pkt. – SIADAK Mateusz – PEUGEOT 206 (1)
—. 18pkt. – WITKOWSKI Przemysław – FIAT Cinquecento (1)
216. 17pkt. – KRAWIEC Adam – HONDA Civic (1)
—. 17pkt. – BRZEZIŃSKI Andrzej – PEUGEOT 206 (1)
—. 17pkt. – WYRWICH Arkadiusz – CITROEN Saxo (1)
—. 17pkt. – WULCZYŃSKI Daniel – MAZDA 323 (1)
220. 16pkt. – SZRUBARZ Patryk – FIAT Seicento (1)
—. 16pkt. – BŁASZCZYK Piotr – FIAT Seicento (1)
222. 15pkt. – MAICHER Michał – RENAULT Clio (1)
—. 15pkt. – BRACHACZEK Radosław – FIAT Cinquecento (1)
—. 15pkt. – DANIEL Łukasz – MG ZR (1)
—. 15pkt. – GATLIK Gabriela – FIAT Seicento (1)
226. 14pkt. – DANIELEWICZ Tomasz – HONDA Civic (1)
—. 14pkt. – CEMPA Oskar – NISSAN Almera (1)
—. 14pkt. – MAJERSKI Łukasz – RENAULT Clio (1)
229. 13pkt. – KOTZUR Andrzej – VOLKSWAGEN Lupo (1)
—. 13pkt. – ŚWIDER Marcin – HONDA Civic (1)
231. 13pkt. – ZAJĄCZKOWSKI Łukasz – FIAT Seicento (2)
232. 12pkt. – KUBICA Adam – FIAT 126p (1)
—. 12pkt. – ZGARDA Artur – SUBARU Impreza (1)
234. 10pkt. – GOLA Grzegorz – BMW e30 (1)
—. 10pkt. – MAŁYCHA Bartosz – SUBARU Impreza (1)
236. 9pkt. – BRYŁA Wojciech – HONDA Civic (1)
237. 8pkt. – RADLIŃSKI Michał – OPEL Astra (1)
238. 6pkt. – SKRZELA Dawid – RENAULT Clio (1)
239. 5pkt. – BOREK Robert – BMW e30 (1)
240. 2pkt. – MACURA Mirosław – SKODA Fabia Proto (2)
—. 2pkt. – SOTOŁA Tomasz – FIAT 126p (2)
—. 2pkt. – WISEŁKA Szymon – OPEL Astra (2)
243. 1pkt. – BARON Michał – AUDI S2 (1)
—. 1pkt. – CHWIST Izaak – OPEL Astra (1)
—. 1pkt. – DĄBROWSKI Michał – FORD Escort (1)
—. 1pkt. – GAJEWSKI Patryk – BMW e36 (1)
—. 1pkt. – GORYCZKA Sebastian – FIAT 126p (1)
—. 1pkt. – KAPŁAN Leszek – PEUGEOT 206 (1)
—. 1pkt. – KOLACANSKY Pavel – SKODA 110R (1)
—. 1pkt. – KRZYSIEK Kazimierz – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – MARCZYK Mateusz – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – MARZEC Rafał – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – MIKULSKI Marek – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – POCHŁOPIEŃ Rafał – OPEL Astra (1)
—. 1pkt. – PYZIA Jakub – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – SIEJK Przemysław – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – SŁANINA Paweł – FIAT Punto (1)
—. 1pkt. – SMOLANA Marcin – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – SOWA Nikodem – SUBARU Justy (1)
—. 1pkt. – STIPEK Damian – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – SZATAN Marek – VOLKSWAGEN Golf (1)
—. 1pkt. – WALIGÓRA Wojciech – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – WISEŁKA Arkadiusz – RENAULT Clio (1)
—. 1pkt. – WIŚNIEWSKI Piotr – DAEWOO Lanos (1)
—. 1pkt. – WYPYCH Adam – HONDA Civic (1)
—. 1pkt. – ZAPART Marcin – CITROEN Saxo (1)



KLASYFIKACJA MEDALOWA po 8 rajdach:



1) 2-0-0 KOBIELA Artur – SUBARU Impreza
-) 2-0-0 BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza
3) 1-1-0 HORNIK Kamil – SUBARU Impreza
4) 1-0-0 KUROWSKI Krystian – RENAULT Clio
-) 1-0-0 ŚWIDER Kajetan – HONDA Civic
-) 1-0-0 SZTURC Krzysztof – PEUGEOT 206
7) 0-2-0 PAŁOSZ Arkadiusz – MITSUBISHI Lancer
-) 0-2-0 KOBIELA Łukasz – MITSUBISHI Lancer
9) 0-1-0 GLUZA Marcin – HONDA Civic
-) 0-1-0 GAŃCZARCZYK Szymon – HONDA Civic
-) 0-1-0 KAWALEC Kamin – HONDA Civic
12) 0-0-2 WATRAS Maciej – RENAULT Clio
13) 0-0-1 GLUZA Leszek – HONDA Civic
-) 0-0-1 BIAŁAS Wojciech – HONDA Civic
-) 0-0-1 PLINTA Tomasz – HONDA Civic
-) 0-0-1 IRA Grzegorz – HONDA Civic
-) 0-0-1 SIKORA Sławomir – SUBARU Impreza
-) 0-0-1 FERENCZAK Michał – SUBARU Impreza



Kierowcy w kolejności alfabetycznej:



ADAMASZEK Michał – RENAULT Clio
30 – I Runda SMT (53)
60 – II Runda SMT (27)
90

ADAMUS Jakub – FIAT 126p
16 – I Runda Szombierki Rally Cup (56)
24 – Łodygowicki Rally Sprint (57)
40

ANTOS Michał – PEUGEOT 106
23 – I Runda Szombierki Rally Cup (49)
23

BAL Marcin – CITROEN C2
21 – I Runda SMT (62)
21

BANAŚ Michał – BMW e36
25 – I Runda Szombierki Rally Cup (47)
25

BARON Michał – AUDI S2
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
1

BARSKI Adam – RENAULT Clio
26 – II Runda SMT (61)
26

BĄKOWSKI Marcin – FIAT Cinquecento
23 – II Runda SMT (64)
23

BEDNARSKI Krzysztof – PEUGEOT 106
32 – I Runda SMT (51)
40 – II Runda SMT (47)
72

BENDIG Uwe – SUBARU Impreza
30 – Zimowy Super Sprint (27)
47 – I Runda SMT (36)
54 – II Runda SMT (33)
131

BIAŁAS Wojciech – HONDA Civic
56 – Zimowy Super Sprint (3)
33 – I Runda SMT (50)
89

BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza
70 – Rally Sprint Skoczowski (9)
48 – Rajd Gaszowice (1)
92 – Łodygowicki Rally Sprint (1)
210

BŁASIŃSKI Konrad – FIAT Seicento
23 – I Runda SMT (60)
23

BŁASZCZYK Piotr – FIAT Seicento
16 – II Runda SMT (71)
16

BOGACZ Robert – SUBARU Impreza
82 – II Runda SMT (5)
82

BOJDOŁ Sebastian – RENAULT Clio
44 – I Runda Szombierki Rally Cup (28)
50 – I Runda SMT (33)
64 – II Runda SMT (23)
158

BONCELA Damian – FIAT Seicento
42 – Rally Sprint Skoczowski (37)
37 – Łodygowicki Rally Sprint (44)
79

BOREK Robert – BMW e30
5 – Gliwicki Motor Sprint (29)
5

BRACHACZEK Radosław – FIAT Cinquecento
15 – Rally Sprint Skoczowski (64)
15

BRYŁA Wojciech – HONDA Civic
9 – Gliwicki Motor Sprint (25)
9

BRZEZIŃSKI Andrzej – PEUGEOT 206
17 – I Runda SMT (66)
17

BUGIEL Sebastian – FIAT Seicento
47 – Rally Sprint Skoczowski (32)
48 – Łodygowicki Rally Sprint (33)
95

BUJOK Adam – PEUGEOT 206
60 – I Runda Szombierki Rally Cup (12)
60

CEMPA Oskar – NISSAN Almera
14 – I Runda Szombierki Rally Cup (58)
14

CICHOPEK Daniel – BMW e36
36 – II Runda SMT (51)
36

CIEŚLAR Mariusz – HONDA Civic
23 – Gliwicki Motor Sprint (11)
66 – I Runda Szombierki Rally Cup (6)
66 – Rally Sprint Skoczowski (13)
24 – Rajd Gaszowice (13)
70 – Łodygowicki Rally Sprint (11)
249

CIEŚLAR Zbigniew – HONDA Civic
56 – Łodygowicki Rally Sprint (25)
56

CIOSIŃSKI Sebastian – PEUGEOT 306
61 – I Runda SMT (22)
61

CHOTARSKI Mateusz – SUBARU Impreza
74 – Rally Sprint Skoczowski (5)
74

CHOWANIAK Adam – BMW e36
32 – Rally Sprint Skoczowski (47)
42 – Łodygowicki Rally Sprint (39)
74

CHRZAN Rafał – HONDA Civic
66 – I Runda SMT (17)
1 – II Runda SMT (NU)
67

CHWIST Izaak – OPEL Astra
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
1

DĄBROWSKI Michał – FORD Escort
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
1

DANIEL Łukasz – MG ZR
15 – I Runda SMT (68)
15

DANIELEWICZ Tomasz – HONDA Civic
14 – Gliwicki Motor Sprint (20)
14

DARMSTAEDTER Mateusz – PEUGEOT 206
50 – Rally Sprint Skoczowski (29)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
51

DAWIDÓW Szymon – FIAT Seicento
30 – Łodygowicki Rally Sprint (51)
30

DEMBINNY Daniel – HONDA Crx
71 – I Runda SMT (12)
58 – Rally Sprint Skoczowski (21)
73 – II Runda SMT (14)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
203

DE WEYHER Wojciech – FIAT Seicento
1 – Zimowy Super Sprint (NU)
45 – I Runda SMT (38)
45 – II Runda SMT (42)
91

DONICA Piotr – RENAULT Clio
42 – I Runda SMT (41)
42

DONOCIK Wojciech – FIAT Seicento
12 – Gliwicki Motor Sprint (22)
55 – I Runda Szombierki Rally Cup (17)
24 – Rally Sprint Skoczowski (55)
44 – Łodygowicki Rally Sprint (37)
135

DREWNIAK Marcin – CITROEN C2
38 – Zimowy Super Sprint (19)
34 – I Runda SMT (49)
72

DUDAREWICZ Marcin – FIAT Cinquecento
26 – Rajd Gaszowice (11)
58 – Łodygowicki Rally Sprint (23)
84

DZIADOSZ Sebastian – HONDA Civic
68 – Rally Sprint Skoczowski (11)
68

DZIEDZIC Radosław – SUZUKI Swift
51 – I Runda Szombierki Rally Cup (21)
55 – I Runda SMT (28)
106

FABER Wojciech – CITROEN Saxo
27 – I Runda SMT (56)
27

FERENCZAK Michał – SUBARU Impreza
86 – II Runda SMT (3)
86

FILAPEK Piotr – FIAT 126p
41 – I Runda Szombierki Rally Cup (31)
13 – Rally Sprint Skoczowski (66)
54

FISZER Oskar – FORD Focus
11 – Zimowy Super Sprint (46)
1 – I Runda SMT (NU)
28 – II Runda SMT (59)
40

FORMA Sławomir – OPEL Astra
74 – I Runda SMT (9)
68 – II Runda SMT (19)
142

FRANCZYK Marcin – MAZDA 323
30 – II Runda SMT (57)
30

GABZDYL Damian – FIAT 126p
25 – Rally Sprint Skoczowski (54)
28 – Łodygowicki Rally Sprint (53)
53

GAJEWSKI Patryk – BMW e36
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

GAJOCH Ryszard – AUDI S3
27 – II Runda SMT (60)
27

GAŁĄZKA Bartłomiej – OPEL Astra
44 – II Runda SMT (43)
44

GAŃCZARCZYK Szymon – HONDA Civic
61 – Zimowy Super Sprint (2)
1 – I Runda SMT (NU)
46 – Rally Sprint Skoczowski (33)
41 – II Runda SMT (46)
40 – Łodygowicki Rally Sprint (41)
189

GATLIK Gabriela – FIAT Seicento
15 – II Runda SMT (72)
15

GLUZA Leszek – HONDA Civic
33 – Gliwicki Motor Sprint (3)
29 – Zimowy Super Sprint (28)
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
59 – I Runda SMT (24)
61 – II Runda SMT (26)
183

GLUZA Marcin – HONDA Civic
38 – Gliwicki Motor Sprint (2)
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
63 – I Runda SMT (20)
55 – Rally Sprint Skoczowski (24)
20 – Rajd Gaszowice (17)
67 – II Runda SMT (20)
54 – Łodygowicki Rally Sprint (27)
298

GOLA Grzegorz – BMW e30
10 – Gliwicki Motor Sprint (24)
10

GORYCZKA Sebastian – FIAT 126p
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1

GOŹDZIK Jacek – TOYOTA Starlet
39 – Rally Sprint Skoczowski (40)
39

GÓRECKI Robert – BMW e36
56 – Rally Sprint Skoczowski (23)
31 – Rajd Gaszowice (6)
60 – Łodygowicki Rally Sprint (21)
147

GÓRKA Łukasz – FIAT Seicento
17 – Zimowy Super Sprint (40)
13 – I Runda Szombierki Rally Cup (59)
11 – I Runda SMT (72)
41

GRODZIŃSKI Radosław – FIAT Seicento
18 – Gliwicki Motor Sprint (16)
37 – I Runda Szombierki Rally Cup (35)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
57

GRUDKA Mariusz – CITROEN C2
23 – Zimowy Super Sprint (34)
58 – I Runda SMT (25)
40 – Rally Sprint Skoczowski (39)
22 – Rajd Gaszowice (15)
65 – II Runda SMT (22)
208

GRZEBINOGA Dawid – HONDA Civic
75 – II Runda SMT (12)
75

GRZESIK Mirosław – FIAT Seicento
21 – I Runda Szombierki Rally Cup (41)
14 – II Runda SMT (73)
35

GRZYWOK Marcin – TOYOTA Starlet
30 – I Runda Szombierki Rally Cup (42)
30

HACHUŁA Dawid – FIAT Cinquecento
19 – II Runda SMT (68)
19

HERBAN Bartosz – PEUGEOT 206
20 – Zimowy Super Sprint (37)
33 – II Runda SMT (54)
53

HOLEKSA Dawid – NISSAN Sunny
63 – Rally Sprint Skoczowski (16)
10 – Rajd Gaszowice (27)
71 – Łodygowicki Rally Sprint (10)
144

HOLUBEK Krystian – PEUGEOT 206
64 – Rally Sprint Skoczowski (15)
65 – Łodygowicki Rally Sprint (16)
129

HORNIK Kamil – SUBARU Impreza
90 – Rally Sprint Skoczowski (1)
41 – Rajd Gaszowice (2)
131

IDZI Marcin – FIAT Cinquecento
31 – Łodygowicki Rally Sprint (50)
31

IRA Grzegorz – HONDA Civic
48 – I Runda Szombierki Rally Cup (24)
82 – I Runda SMT (3)
78 – II Runda SMT (9)
208

JACHYMCZYK Damian – PEUGEOT 106
42 – II Runda SMT (45)
42

JAKUBCZYK Michał – OPEL Corsa
24 – I Runda SMT (59)
24

JANUSZKIEWICZ Marcin – VOLKSWAGEN Polo
51 – I Runda SMT (32)
51

JARZĄBEK Łukasz – BMW e36
29 – Gliwicki Motor Sprint (5)
32 – Rajd Gaszowice (5)
41 – Łodygowicki Rally Sprint (40)
102

JASEK Martin – SUBARU Impreza
27 – Gliwicki Motor Sprint (7)
27

JASNOWSKI Tomasz – BMW e30
42 – I Runda Szombierki Rally Cup (30)
42

JASTRZĘBSKI Krzysztof – DAEWOO Lanos
21 – Gliwicki Motor Sprint (13)
35 – I Runda Szombierki Rally Cup (37)
56

JELONEK Michał – SUBARU Impreza
22 – Gliwicki Motor Sprint (12)
56 – I Runda Szombierki Rally Cup (16)
1 – I Runda SMT (NU)
1 – II Runda SMT (NU)
80

JURKIEWICZ Patryk – OPEL Corsa
13 – Gliwicki Motor Sprint (21)
26 – I Runda Szombierki Rally Cup (46)
39

JUSZCZYK Gabriel – SUBARU Impreza
26 – Gliwicki Motor Sprint (8)
26

KACPRZAK Krystian – BMW e36
18 – I Runda SMT (65)
1 – II Runda SMT (NU)
19

KAMIŃSKI Piotr – CITROEN Saxo
52 – I Runda SMT (31)
57 – II Runda SMT (30)
109

KAMIŃSKI Rafał – HONDA Civic
52 – Łodygowicki Rally Sprint (29)
52

KAPŁAN Leszek – PEUGEOT 206
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
1

KAPTURSKI Piotr – BMW e30
34 – Rally Sprint Skoczowski (45)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
35

KAPUSTA Piotr – BMW e36
67 – I Runda SMT (16)
1 – II Runda SMT (NU)
68

KAWA Sylwester – FIAT Seicento
1 – Gliwicki Motor Sprint (NU)
18 – I Runda Szombierki Rally Cup (54)
16 – Rajd Gaszowice (21)
35

KAWALEC Grzegorz – PEUGEOT 309
25 – Zimowy Super Sprint (32)
25

KAWALEC Kamil – HONDA Civic
76 – I Runda Szombierki Rally Cup (2)
65 – Rally Sprint Skoczowski (14)
33 – Rajd Gaszowice (4)
174

KLOCEK Przemysław – SUBARU Impreza
64 – I Runda Szombierki Rally Cup (8)
78 – I Runda SMT (5)
72 – II Runda SMT (15)
214

KLUCZNY Wiktor – HONDA Civic
25 – II Runda SMT (62)
25

KŁODA Mateusz – FORD Fiesta
9 – Zimowy Super Sprint (48)
20 – I Runda SMT (63)
11 – II Runda SMT (76)
40

KOBIELA Artur – SUBARU Impreza
94 – I Runda SMT (1)
98 – II Runda SMT (1)
192

KOBIELA Łukasz – MITSUBISHI Lancer
83 – Rally Sprint Skoczowski (2)
85 – Łodygowicki Rally Sprint (2)
168

KOBIŃSKI Przemysław – HYUNDAI Coupe
52 – I Runda Szombierki Rally Cup (20)
52

KOBYLAŃSKI Tomasz – OPEL Kadett
48 – I Runda SMT (35)
25 – Rajd Gaszowice (12)
63 – Łodygowicki Rally Sprint (18)
136

KOCIOŁEK Michał – FIAT Seicento
50 – Zimowy Super Sprint (7)
68 – I Runda Szombierki Rally Cup (4)
68 – I Runda SMT (15)
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
188

KOLACANSKY Pavel – SKODA 110R
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1

KOLONKO Paweł – OPEL Astra
45 – Rally Sprint Skoczowski (34)
47 – Łodygowicki Rally Sprint (34)
92

KOSTKA Damian – HONDA Civic
76 – I Runda SMT (7)
76

KOTZUR Andrzej – VOLKSWAGEN Lupo
13 – Rajd Gaszowice (24)
13

KOZIOŁ Paweł – FIAT 126p
18 – Rally Sprint Skoczowski (61)
29 – Łodygowicki Rally Sprint (52)
47

KOZŁOWSKI Dawid – VOLKSWAGEN Polo
38 – I Runda Szombierki Rally Cup (34)
38

KOŻDOŃ Tomasz – MITSUBISHI Lancer
67 – I Runda Szombierki Rally Cup (5)
22 – Rally Sprint Skoczowski (57)
83 – II Runda SMT (4)
77 – Łodygowicki Rally Sprint (4)
249

KRAL Łukasz – FIAT Seicento
20 – Rally Sprint Skoczowski (59)
33 – Łodygowicki Rally Sprint (48)
53

KRAWIEC Adam – HONDA Civic
17 – Gliwicki Motor Sprint (17)
17

KRZYSIEK Kazimierz – FIAT Seicento
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

KRZYSZTOFORSKI Piotr – RENAULT Clio
60 – I Runda SMT (23)
60

KRZYŻOWSKI Bartosz – BMW e36
62 – I Runda Szombierki Rally Cup (10)
59 – Rally Sprint Skoczowski (20)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
122

KRZYŻOWSKI Łukasz – BMW e36
22 – Zimowy Super Sprint (35)
22

KUBICA Adam – FIAT 126p
12 – Rajd Gaszowice (25)
12

KUROWSKI Krystian – RENAULT Clio
45 – Gliwicki Motor Sprint (1)
71 – Rally Sprint Skoczowski (8)
73 – Łodygowicki Rally Sprint (8)
189

LAŚKIEWICZ Hubert – RENAULT Clio
36 – I Runda SMT (47)
53 – II Runda SMT (34)
89

LESZCZYŃSKI Sylwester – CITROEN C2
13 – Zimowy Super Sprint (44)
14 – I Runda SMT (69)
31 – II Runda SMT (56)
58

LOKAJCZYK Piotr – RENAULT Clio
65 – I Runda SMT (18)
1 – II Runda SMT (NU)
66

ŁUDZEŃ Jakub – FIAT Seicento
14 – Zimowy Super Sprint (43)
29 – II Runda SMT (58)
43

MACIĄCZYK Mirosław – MITSUBISHI Lancer
48 – Zimowy Super Sprint (9)
48

MACURA Mirosław – SKODA Fabia Proto
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
2

MAICHER Michał – RENAULT Clio
15 – Zimowy Super Sprint (42)
15

MAJERSKI Łukasz – RENAULT Clio
14 – Rajd Gaszowice (23)
14

MAŁYCHA Bartosz – SUBARU Impreza
10 – I Runda SMT (73)
10

MARCZYK Mateusz – FIAT Cinquecento
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1

MAREK Łukasz – TOYOTA Starlet
23 – Rajd Gaszowice (14)
23

MARKIEL Rafał – FIAT 126p
24 – I Runda Szombierki Rally Cup (48)
24

MARSZAŁEK Paweł – FIAT Seicento
20 – II Runda SMT (67)
20

MARZEC Rafał – FIAT Cinquecento
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
1

MAŚLANKA Józef – RENAULT Clio
16 – I Runda SMT (67)
22 – II Runda SMT (65)
38

MATUSIK Paweł – FIAT Cinquecento
25 – Gliwicki Motor Sprint (9)
1 – Zimowy Super Sprint (NU)
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
44 – Rally Sprint Skoczowski (35)
64 – Łodygowicki Rally Sprint (17)
135

MECH Daniel – CITROEN Saxo
27 – Zimowy Super Sprint (30)
27

MENDELA Marek – FIAT Seicento
8 – Zimowy Super Sprint (49)
54 – I Runda SMT (29)
1 – II Runda SMT (NU)
63

MENDREK Przemysław – HONDA Civic
72 – Rally Sprint Skoczowski (7)
74 – II Runda SMT (13)
146

MICHTA Kamil – BMW e36
32 – I Runda Szombierki Rally Cup (40)
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
30 – Rajd Gaszowice (7)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
64

MIKULSKI Marek – FIAT Seicento
1 – Gliwicki Motor Sprint (NU)
1

MILLER Piotr – FIAT 126p
22 – I Runda Szombierki Rally Cup (50)
22

MITKO Michał – PEUGEOT 206
61 – I Runda Szombierki Rally Cup (11)
61

MIZERA Tomasz – BMW e36
43 – Zimowy Super Sprint (14) – BMW 123D
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
44

MOŁEK Maciej – RENAULT Clio
28 – I Runda Szombierki Rally Cup (44)
28

MRZYGŁÓD Tomasz – TOYOTA Celica
39 – Zimowy Super Sprint (18)
39

MULARCZYK Marek – FIAT Abarth
46 – Zimowy Super Sprint (11)
46

NAJGRODZKI Jakub – FIAT Seicento
1 – Gliwicki Motor Sprint (NU)
35 – Zimowy Super Sprint (22)
54 – I Runda Szombierki Rally Cup (18)
53 – I Runda SMT (30)
55 – II Runda SMT (32)
198

NAJGRODZKI Wojciech – FIAT Cinquecento
44 – I Runda SMT (39)
19 – Rally Sprint Skoczowski (60)
49 – II Runda SMT (38)
43 – Łodygowicki Rally Sprint (38)
155

NEMŚ Mateusz – FIAT Seicento
21 – II Runda SMT (66)
21

NIEKŁAŃ Paweł – CITROEN C2
10 – Zimowy Super Sprint (47)
22 – I Runda SMT (61)
32

NIEWIADOMSKI Bartosz – FIAT 126p
7 – Gliwicki Motor Sprint (27)
29 – I Runda Szombierki Rally Cup (43)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
38

NOWOK Piotr – RENAULT Clio
36 – I Runda Szombierki Rally Cup (36)
34 – II Runda SMT (53)
70

OGRODNICZAK Marcin – SUBARU Impreza
51 – Zimowy Super Sprint (6)
73 – I Runda SMT (10)
69 – II Runda SMT (18)
49 – Łodygowicki Rally Sprint (32)
242

OJCZYK Szymon – OPEL Corsa
26 – Rally Sprint Skoczowski (53)
26

OLEJNIK Marian – SUBARU Legacy
27 – I Runda Szombierki Rally Cup (45)
27

OPIOŁA Daniel – FIAT 126p
50 – I Runda Szombierki Rally Cup (22)
35 – Rally Sprint Skoczowski (44)
38 – Łodygowicki Rally Sprint (43)
123

OŚLAK Paweł – FIAT Seicento
43 – I Runda SMT (40)
37 – II Runda SMT (50)
80

OŻGA Krystian – PEUGEOT 206
54 – Rally Sprint Skoczowski (25)
53 – Łodygowicki Rally Sprint (28)
107

PAŁOSZ Arkadiusz – MITSUBISHI Lancer
87 – I Runda SMT (2)
91 – II Runda SMT (2)
178

PASTERAK Grzegorz – HONDA Civic Type R
37 – Zimowy Super Sprint (20)
46 – I Runda SMT (37)
83

PASTURCZAK Bartosz – DACIA Sandero
41 – Zimowy Super Sprint (16)
41

PAWIŃSKI Wojciech – FIAT Cinquecento
46 – II Runda SMT (41)
46

PAWLIK Krystian – FIAT Seicento
21 – Zimowy Super Sprint (36)
21

PAWŁOWSKI Adam – FIAT Cinquecento
40 – Zimowy Super Sprint (17)
38 – I Runda SMT (45)
21 – Rajd Gaszowice (16)
32 – II Runda SMT (55)
131

PĘDRAS Rafał – FSO Polonez
16 – Gliwicki Motor Sprint (18)
47 – Zimowy Super Sprint (10)
47 – I Runda Szombierki Rally Cup (25)
110

PIECHOCZEK Jakub – ROVER 200
28 – Zimowy Super Sprint (29)
12 – Rally Sprint Skoczowski (67)
36 – Łodygowicki Rally Sprint (45)
76

PIERZCHAŁA Tomasz – SUBARU Impreza
15 – Gliwicki Motor Sprint (19)
12 – Zimowy Super Sprint (45)
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
28

PIETRZYK Barbara – MITSUBISHI Colt
16 – Rally Sprint Skoczowski (63)
27 – Łodygowicki Rally Sprint (54)
43

PIÓRKOWSKI Jarosław – BMW e46
35 – I Runda SMT (48)
70 – II Runda SMT (17)
105

PISAREK Jakub – FIAT Seicento
44 – Zimowy Super Sprint (13)
37 – I Runda SMT (46)
48 – II Runda SMT (39)
129

PLEWA Rafał – FSO Polonez
13 – I Runda SMT (70)
24 – II Runda SMT (63)
37

PLINTA Tomasz – HONDA Civic
71 – I Runda Szombierki Rally Cup (3)
53 – Rally Sprint Skoczowski (26)
69 – Łodygowicki Rally Sprint (12)
193

POCHŁOPIEŃ Rafał – OPEL Astra
1 – I Runda SMT (NU)
1

PODGÓRSKI Lucjan – FIAT Cinquecento
15 – I Runda Szombierki Rally Cup (57)
19 – I Runda SMT (64)
10 – II Runda SMT (77)
44

PODŻORSKA Magdalena – FIAT 126p
20 – I Runda Szombierki Rally Cup (52)
20

PODŻORSKI Artur – PEUGEOT 206
52 – Rally Sprint Skoczowski (27)
68 – Łodygowicki Rally Sprint (13)
120

PODŻORSKI Bartłomiej – FIAT 126p
19 – I Runda Szombierki Rally Cup (53)
33 – Rally Sprint Skoczowski (46)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
53

PODŻORSKI Jerzy – PEUGEOT 206
23 – Rally Sprint Skoczowski (56)
23 – Łodygowicki Rally Sprint (58)
46

POLAŃSKI Roman – SUZUKI Ignis
34 – Zimowy Super Sprint (23)
34

POTAPIUK Sławomir – HONDA Civic
19 – Gliwicki Motor Sprint (15)
19

POWROŻNIK Tomasz – AUDI S2
56 – II Runda SMT (31)
56

PRUSINOWSKI Paweł – FIAT Cinquecento
1 – I Runda SMT (NU)
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
35 – II Runda SMT (52)
37

PRUSZEK Radosław – FIAT Seicento
53 – Zimowy Super Sprint (4)
34 – I Runda Szombierki Rally Cup (38)
87

PRZYBYŁA Łukasz – HONDA Civic
43 – I Runda Szombierki Rally Cup (29)
43

PSZCZÓŁKA Ireneusz – BMW e30
47 – II Runda SMT (40)
47

PYZIA Jakub – FIAT Seicento
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
1

RADLIŃSKI Michał – OPEL Astra
8 – Gliwicki Motor Sprint (26)
8

RĄCZKA Paweł – BMW e36
42 – Zimowy Super Sprint (15)
77 – I Runda SMT (6)
62 – Rally Sprint Skoczowski (17)
79 – II Runda SMT (8)
61 – Łodygowicki Rally Sprint (20)
321

RDUCH Andrzej – AUDI 90
14 – Rally Sprint Skoczowski (65)
74 – Łodygowicki Rally Sprint (7)
88

ROIK Łukasz – PEUGEOT 205
28 – Rally Sprint Skoczowski (51)
26 – Łodygowicki Rally Sprint (55)
54

ROMANIUK Szymon – PEUGEOT 206
51 – Rally Sprint Skoczowski (28)
51

SALAMON Tomasz – HONDA Civic Type R
27 – Rally Sprint Skoczowski (52)
46 – Łodygowicki Rally Sprint (35)
73

SANECZNIK Tomasz – HONDA Civic Type R
60 – Rally Sprint Skoczowski (19)
28 – Rajd Gaszowice (9)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
89

SANECZNIK Tomasz – SUZUKI Swift
59 – I Runda Szombierki Rally Cup (13)
49 – Rally Sprint Skoczowski (30)
27 – Rajd Gaszowice (10)
62 – Łodygowicki Rally Sprint (19)
197

SEMIK Łukasz – FIAT Seicento
1 – Zimowy Super Sprint (NU)
62 – I Runda SMT (21)
1 – II Runda SMT (NU)
64

SIADAK Mateusz – PEUGEOT 206
18 – Zimowy Super Sprint (39)
18

SIĄKAŁA Patryk – HONDA Civic
49 – I Runda Szombierki Rally Cup (23)
38 – Rally Sprint Skoczowski (41)
87

SIEJK Przemysław – FIAT Cinquecento
1 – II Runda SMT (NU)
1

SIKORA Daniel – BMW e36
33 – Zimowy Super Sprint (24)
26 – I Runda SMT (57)
59

SIKORA Jakub – BMW e36
65 – I Runda Szombierki Rally Cup (7)
67 – Rally Sprint Skoczowski (12)
55 – Łodygowicki Rally Sprint (26)
187

SIKORA Kacper – RENAULT Megane
57 – Rally Sprint Skoczowski (22)
72 – Łodygowicki Rally Sprint (9)
129

SIKORA Krzysztof – BMW e36
19 – Zimowy Super Sprint (38)
19

SIKORA Sławomir – SUBARU Impreza
28 – Gliwicki Motor Sprint (6)
61 – Rally Sprint Skoczowski (18)
36 – Rajd Gaszowice (3)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
126

SIKORSKI Piotr – BMW e46
40 – I Runda SMT (43)
59 – II Runda SMT (28)
99

SKRĘDZELEWSKI Artur – FIAT Cinquecento
17 – Rally Sprint Skoczowski (62)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
19

SKRZELA Dawid – RENAULT Clio
6 – Gliwicki Motor Sprint (28)
6

SKUPIEŃ Damian – FIAT Seicento
18 – Rajd Gaszowice (19)
39 – Łodygowicki Rally Sprint (42)
57

SŁANINA Paweł – FIAT Punto
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

SMOLANA Marcin – FIAT Cinquecento
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

SOBCZYK Sławomir – FIAT Seicento
43 – II Runda SMT (44)
43

SORDYL Maciej – HONDA Civic
70 – I Runda SMT (13)
70

SOTOŁA Tomasz – FIAT 126p
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
2

SOWA Nikodem – SUBARU Justy
1 – I Runda SMT (NU)
1

SROKA Maciej – FIAT Seicento
12 – I Runda SMT (71)
11 – Rajd Gaszowice (26)
25 – Łodygowicki Rally Sprint (56)
48

STEBEL Janusz – HONDA Civic
67 – Łodygowicki Rally Sprint (14)
67

STEFANIK Marcin – FIAT Seicento
53 – I Runda Szombierki Rally Cup (19)
36 – Rally Sprint Skoczowski (43)
57 – Łodygowicki Rally Sprint (24)
146

STERNAL Łukasz – CITROEN C2
30 – Gliwicki Motor Sprint (4)
57 – I Runda SMT (26)
51 – II Runda SMT (36)
138

STIPEK Damian – FIAT Seicento
1 – I Runda SMT (NU)
1

STROJEK Daniel – BMW e36
69 – I Runda SMT (14)
77 – II Runda SMT (10)
146

ŚWIDER Kajetan – HONDA Crx
68 – Zimowy Super Sprint (1) – Honda Civic
76 – II Runda SMT (11)
144

ŚWIDER Marcin – HONDA Civic
13 – II Runda SMT (74)
13

ŚWIEGODA Miłosz – OPEL Astra
49 – I Runda SMT (34)
49

SZATAN Marek – VOLKSWAGEN Golf
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

SZCZUDŁO Maciej – HONDA Civic
66 – II Runda SMT (21)
66

SZPUNAR Marek – BMW e36
63 – I Runda Szombierki Rally Cup (9)
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
75 – Łodygowicki Rally Sprint (6) – Lancer
139

SZRUBARZ Patryk – FIAT Seicento
16 – Zimowy Super Sprint (41)
16

SZTURC Krzysztof – PEUGEOT 206
83 – I Runda Szombierki Rally Cup (1)
75 – Rally Sprint Skoczowski (4)
76 – Łodygowicki Rally Sprint (5)
234

TATARCZUCH Tomasz – NISSAN Sunny
31 – Zimowy Super Sprint (26)
40 – I Runda Szombierki Rally Cup (32)
41 – I Runda SMT (42)
38 – II Runda SMT (49)
150

TELEGA Rafał – FIAT 126p
45 – I Runda Szombierki Rally Cup (27)
30 – Rally Sprint Skoczowski (49)
17 – Rajd Gaszowice (20)
35 – Łodygowicki Rally Sprint (46)
127

TOMALA Dawid – HONDA Crx
24 – Gliwicki Motor Sprint (10)
71 – II Runda SMT (16)
95

TROSZOK Piotr – SUBARU Impreza
73 – Rally Sprint Skoczowski (6)
66 – Łodygowicki Rally Sprint (15)
139

TRZPIOT Dawid – HONDA Civic
58 – I Runda Szombierki Rally Cup (14)
19 – Rajd Gaszowice (18)
77

TYNDYK Grzegorz – SUZUKI Swift
11 – Gliwicki Motor Sprint (23)
31 – I Runda Szombierki Rally Cup (41)
42

UCHYŁA Damian – FIAT Seicento
21 – Rally Sprint Skoczowski (58)
15 – Rajd Gaszowice (22)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
37

ULMAN Łukasz – HONDA Civic
20 – Gliwicki Motor Sprint (14)
62 – II Runda SMT (25)
82

URBACZKA Mateusz – BMW e36
43 – Rally Sprint Skoczowski (36)
45 – Łodygowicki Rally Sprint (36)
88

WADAS Krzysztof – FIAT Seicento
1 – Zimowy Super Sprint (NU)
64 – I Runda SMT (19)
29 – Rajd Gaszowice (8)
58 – II Runda SMT (29)
152

WAJMAN Filip – RENAULT Clio
26 – Zimowy Super Sprint (31)
26

WALASZEK Maciej – FIAT Seicento
46 – I Runda Szombierki Rally Cup (26)
56 – I Runda SMT (27)
41 – Rally Sprint Skoczowski (38)
63 – II Runda SMT (24)
51 – Łodygowicki Rally Sprint (30)
257

WALIGÓRA Wojciech – FIAT Seicento
1 – I Runda SMT (NU)
1

WATRAS Maciej – RENAULT Clio
79 – I Runda SMT (4)
78 – Rally Sprint Skoczowski (3)
80 – Łodygowicki Rally Sprint (3)
237

WENGLORZ Dominik – FIAT Cinquecento
25 – I Runda SMT (58)
29 – Rally Sprint Skoczowski (50)
54

WENGLORZ Wojciech – FIAT Cinquecento
39 – II Runda SMT (48)
39

WISEŁKA Arkadiusz – RENAULT Clio
1 – Zimowy Super Sprint (NU)
1

WISEŁKA Szymon – OPEL Astra
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
2

WIŚNIEWSKI Piotr – DAEWOO Lanos
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
1

WITKOWSKI Przemysław – FIAT Cinquecento
18 – II Runda SMT (69)
18

WŁOCH Jakub – RENAULT Clio
45 – Zimowy Super Sprint (12)
39 – I Runda Szombierki Rally Cup (33)
31 – I Runda SMT (52)
115

WŁOCH Kacper – FIAT Cinquecento
36 – Zimowy Super Sprint (21)
33 – I Runda Szombierki Rally Cup (39)
29 – I Runda SMT (54)
98

WOJCIECHOWSKI Sylwester – PEUGEOT 106
39 – I Runda SMT (44)
52 – II Runda SMT (35)
91

WOLNY Sebastian – BMW e36
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
37 – Rally Sprint Skoczowski (42)
38

WOŹNICA Radosław – SUZUKI Swift
57 – I Runda Szombierki Rally Cup (15)
57

WÓJCIK MIRSKI Florian – MITSUBISHI Lancer
52 – Zimowy Super Sprint (5)
52

WULCZYŃSKI Daniel – MAZDA 323
17 – II Runda SMT (70)
17

WYPYCH Adam – HONDA Civic
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
1

WYRWICH Arkadiusz – CITROEN Saxo
17 – I Runda Szombierki Rally Cup (55)
17

ZAJĄCZKOWSKI Łukasz – FIAT Seicento
12 – I Runda Szombierki Rally Cup (60)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
13

ZAPART Marcin – CITROEN Saxo
1 – Zimowy Super Sprint (NU)
1

ZAWADKA Adrian – MITSUBISHI Lancer
49 – Zimowy Super Sprint (8)
75 – I Runda SMT (8)
81 – II Runda SMT (6)
205

ZGARDA Artur – SUBARU Impreza
12 – II Runda SMT (75)
12

ZIEJA Łukasz – FIAT Seicento
32 – Łodygowicki Rally Sprint (49)
32

ZIELIŃSKI Bartłomiej – RENAULT Clio
24 – Zimowy Super Sprint (33)
28 – I Runda SMT (55)
52

ZIELIŃSKI Tomasz – SUBARU Impreza
72 – I Runda SMT (11)
80 – II Runda SMT (7)
152

ZLOCH Krzysztof – PEUGEOT 106
31 – Rally Sprint Skoczowski (48)
34 – Łodygowicki Rally Sprint (47)
65

ZMUDA Mariusz – SUBARU Impreza
50 – II Runda SMT (37)
50

ŻBIKOWSKI Piotr – AUDI 80
48 – Rally Sprint Skoczowski (31)
50 – Łodygowicki Rally Sprint (31)
98

ŻBIKOWSKI Tomasz – AUDI 80
69 – Rally Sprint Skoczowski (10)
59 – Łodygowicki Rally Sprint (22)
128