Ranking Śląskich Rajdów – Wrzesień

KRZYSZTOF SZTURC  

 

Kierowca bardzo szybkiego Peugeota 206 po raz pierwszy w historii rankingu melduje się na fotelu lidera.

Nowy lider rankingu poprzedniego lidera rankingu Pawła Rączka w Bmw e36 w nowym notowaniu rankingu wyprzedził zaledwie o 4 punkty.

Miniony już wrzesień był bardzo obfity w rajdy zaliczane do rankingu, odbyło się ich aż cztery:
– Rajdowe Kryterium Ustronia 
– III Runda Szombierki Rally Cup 
– Super Sprint AZT 
– Rajd Mszana

Po miesiącu wrzesień w rankingu mamy sklasyfikowanych 418 kierowców.

Poniżej prezentujemy: 
– czołową 50 rankingu z podziałem kto ile zdobył punktów w jakim rajdzie i które miejsce w danym rajdzie zajął
– pełny ranking po miesiącu wrzesień (po 20 tegorocznych rajdach)
– klasyfikacje medalową

1) SZTURC Krzysztof – PEUGEOT 206
83 – I Runda Szombierki Rally Cup (1)
75 – Rally Sprint Skoczowski (4)
76 – Łodygowicki Rally Sprint (5)
64 – Rajd Jastrzębie (14)
79 – II Runda Szombierki Rally Cup (2)
69 – Rajd Gorzyce (12)
69 – III Runda Szombierki Rally Cup (2)
73 – Rajd Mszana (5)
588

2) RĄCZKA Paweł – BMW e36
42 – Zimowy Super Sprint (15)
77 – I Runda SMT (6)
62 – Rally Sprint Skoczowski (17)
79 – II Runda SMT (8)
61 – Łodygowicki Rally Sprint (20)
63 – Rajd Jastrzębie (15)
70 – IV Runda SMT (7)
60 – Rajd Gorzyce (21)
70 – Rajd Mszana (8)
584

3) KOBIELA Artur – SUBARU Impreza
94 – I Runda SMT (1)
98 – II Runda SMT (1)
93 – III Runda SMT (1)
82 – Rajd Jastrzębie (2)-lancer
88 – IV Runda SMT (1)
1 – Rajd Gorzyce (NU)-lancer
89 – Rajd Mszana (1) – lancer
545

4) GLUZA Marcin – HONDA Civic
38 – Gliwicki Motor Sprint (2)
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU) – odpada
63 – I Runda SMT (20)
55 – Rally Sprint Skoczowski (24)
20 – Rajd Gaszowice (17)
67 – II Runda SMT (20)
54 – Łodygowicki Rally Sprint (27)
62 – III Runda SMT (20)
57 – Rajd Jastrzębie (21)
35 – Moto Show (3)
35 – Rajd Lubomia (11)
1 – IV Runda SMT (NU) – odpada
1 – Rajd Gorzyce (NU) – odpada
54 – Rajdowe Kryterium Ustronia (7)
1 – Rajd Mszana (NU)
544 (-3 najsłabsze) = 541
541

5) BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza
70 – Rally Sprint Skoczowski (9)
48 – Rajd Gaszowice (1)
92 – Łodygowicki Rally Sprint (1)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
72 – Rajd Jastrzębie (6)
57 – Rajd Lubomia (1)
76 – Rajd Gorzyce (5)
82 – Rajd Mszana (2)
498

6) SANECZNIK Tomasz – SUZUKI Swift
59 – I Runda Szombierki Rally Cup (13)
49 – Rally Sprint Skoczowski (30)
27 – Rajd Gaszowice (10)
62 – Łodygowicki Rally Sprint (19)
31 – Rajd Kuźnia Raciborska (5)
53 – Rajd Jastrzębie (25)
60 – II Runda Szombierki Rally Cup (15)
39 – Rajd Lubomia (7)
55 – Rajd Gorzyce (26)
50 – III Runda Szombierki Rally Cup (15)
1 – Rajd Mszana (NU)
486

7) GAŃCZARCZYK Szymon – HONDA Civic
61 – Zimowy Super Sprint (2)
1 – I Runda SMT (NU)
46 – Rally Sprint Skoczowski (33)
41 – II Runda SMT (46)
40 – Łodygowicki Rally Sprint (41)
50 – III Runda SMT (32)
48 – Rajd Jastrzębie (30)
48 – IV Runda SMT (29)
51 – Rajd Gorzyce (30)
29 – Super Sprint AZT (13)
64 – Rajd Mszana (14)
479

8) PLINTA Tomasz – HONDA Civic
71 – I Runda Szombierki Rally Cup (3)
53 – Rally Sprint Skoczowski (26)
69 – Łodygowicki Rally Sprint (12)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
86 – II Runda Szombierki Rally Cup (1)
63 – Rajd Gorzyce (18)
58 – III Runda Szombierki Rally Cup (7)
67 – Rajd Mszana (11)
468

9) GÓRECKI Robert – BMW e36
56 – Rally Sprint Skoczowski (23)
31 – Rajd Gaszowice (6)
60 – Łodygowicki Rally Sprint (21)
29 – Rajd Kuźnia Raciborska (7)
62 – Rajd Jastrzębie (16)
69 – II Runda Szombierki Rally Cup (6)
45 – Rajd Lubomia (3)
30 – Rajd Gorzyce (51)
60 – III Runda Szombierki Rally Cup (5)
442

10) KAWALEC Kamil – HONDA Civic
76 – I Runda Szombierki Rally Cup (2)
65 – Rally Sprint Skoczowski (14)
33 – Rajd Gaszowice (4)
47 – Rajd Kuźnia Raciborska (1)
74 – II Runda Szombierki Rally Cup (3)
40 – Moto Show (2)
50 – Rajd Lubomia (2)
56 – III Runda Szombierki Rally Cup (9)
441

11) KUROWSKI Krystian – RENAULT Clio
45 – Gliwicki Motor Sprint (1)
71 – Rally Sprint Skoczowski (8)
73 – Łodygowicki Rally Sprint (8)
61 – Rajd Jastrzębie (17)
58 – Rajd Gorzyce (23)
41 – Rajdowe Kryterium Ustronia (20)
66 – Rajd Mszana (12)
415

12) SIKORA Jakub – BMW e36
65 – I Runda Szombierki Rally Cup (7)
67 – Rally Sprint Skoczowski (12)
55 – Łodygowicki Rally Sprint (26)
46 – Rajd Jastrzębie (32)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
57 – Rajd Gorzyce (24)
61 – III Runda Szombierki Rally Cup (4)
61 – Rajd Mszana (17)
413

13) BOJDOŁ Sebastian – RENAULT Clio
44 – I Runda Szombierki Rally Cup (28)
50 – I Runda SMT (33)
64 – II Runda SMT (23)
71 – III Runda SMT (11)
70 – II Runda Szombierki Rally Cup (5)
47 – Moto Show (1)
1 – IV Runda SMT (NU)
59 – III Runda Szombierki Rally Cup (6)
406

14) DEMBINNY Daniel – HONDA Crx
71 – I Runda SMT (12)
58 – Rally Sprint Skoczowski (21)
73 – II Runda SMT (14)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
73 – III Runda SMT (9)
63 – IV Runda SMT (14)
65 – Rajd Mszana (13)
404

15) CIEŚLAR Mariusz – HONDA Civic
23 – Gliwicki Motor Sprint (11)
66 – I Runda Szombierki Rally Cup (6)
66 – Rally Sprint Skoczowski (13)
24 – Rajd Gaszowice (13)
70 – Łodygowicki Rally Sprint (11)
32 – Rajd Kuźnia Raciborska (4)
56 – Rajd Jastrzębie (22)
63 – II Runda Szombierki Rally Cup (12)
1 – Rajd Gorzyce (NU)
1 – Rajd Mszana (NU)
402

16) STEFANIK Marcin – FIAT Seicento
53 – I Runda Szombierki Rally Cup (19)
36 – Rally Sprint Skoczowski (43)
57 – Łodygowicki Rally Sprint (24)
50 – Rajd Jastrzębie (28)
46 – II Runda Szombierki Rally Cup (29)
50 – Rajd Gorzyce (31)
49 – III Runda Szombierki Rally Cup (16)
56 – Rajd Mszana (22)
397

17) WATRAS Maciej – RENAULT Clio
79 – I Runda SMT (4)
78 – Rally Sprint Skoczowski (3)
80 – Łodygowicki Rally Sprint (3)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
73 – Rajd Gorzyce (8)
77 – Rajd Mszana (3)
388

18) WALASZEK Maciej – FIAT Seicento
46 – I Runda Szombierki Rally Cup (26)
56 – I Runda SMT (27)
41 – Rally Sprint Skoczowski (38)
63 – II Runda SMT (24)
51 – Łodygowicki Rally Sprint (30)
60 – IV Runda SMT (17)
1 – Rajd Gorzyce (NU)
54 – Rajd Mszana (24)
372

19) OPIOŁA Daniel – FIAT 126p
50 – I Runda Szombierki Rally Cup (22)
35 – Rally Sprint Skoczowski (44)
38 – Łodygowicki Rally Sprint (43)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
48 – II Runda Szombierki Rally Cup (27)
30 – Moto Show (6)
29 – Rajd Gorzyce (52)
48 – Rajdowe Kryterium Ustronia (13)
54 – III Runda Szombierki Rally Cup (11)
29 – Rajd Mszana (49)
362

20) KAPUSTA Piotr – BMW e36
67 – I Runda SMT (16)
1 – II Runda SMT (NU)
67 – III Runda SMT (15)
68 – II Runda Szombierki Rally Cup (7)
72 – IV Runda SMT (5)
64 – III Runda Szombierki Rally Cup (3)
339

21) STERNAL Łukasz – CITROEN C2
30 – Gliwicki Motor Sprint (4)
57 – I Runda SMT (26)
51 – II Runda SMT (36)
51 – III Runda SMT (31)
32 – Moto Show (4)
56 – IV Runda SMT (21)
60 – Rajdowe Kryterium Ustronia (3)
337

22) FORMA Sławomir – OPEL Astra
74 – I Runda SMT (9)
68 – II Runda SMT (19)
76 – III Runda SMT (6)
68 – IV Runda SMT (9)
46 – Super Sprint AZT (2)
332

23) HOLEKSA Dawid – NISSAN Sunny
63 – Rally Sprint Skoczowski (16)
10 – Rajd Gaszowice (27)
71 – Łodygowicki Rally Sprint (10)
58 – Rajd Jastrzębie (20)
67 – Rajd Gorzyce (14)
63 – Rajd Mszana (15)
332

24) KOŻDOŃ Tomasz – MITSUBISHI Lancer
67 – I Runda Szombierki Rally Cup (5)
22 – Rally Sprint Skoczowski (57)
83 – II Runda SMT (4)
77 – Łodygowicki Rally Sprint (4)
74 – Rajd Jastrzębie (4)
1 – Rajd Gorzyce (NU)
324

25) GLUZA Leszek – HONDA Civic
33 – Gliwicki Motor Sprint (3)
29 – Zimowy Super Sprint (28)
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
59 – I Runda SMT (24)
61 – II Runda SMT (26)
57 – III Runda SMT (25)
31 – Moto Show (5)
1 – IV Runda SMT (NU)
52 – Rajdowe Kryterium Ustronia (9)
324

26) TATARCZUCH Tomasz – NISSAN Sunny
31 – Zimowy Super Sprint (26)
40 – I Runda Szombierki Rally Cup (32)
41 – I Runda SMT (42)
38 – II Runda SMT (49)
40 – III Runda SMT (42)
55 – II Runda Szombierki Rally Cup (20)
40 – IV Runda SMT (37)
38 – III Runda Szombierki Rally Cup (27)
323

27) KRZYŻOWSKI Bartosz – BMW e36
62 – I Runda Szombierki Rally Cup (10)
59 – Rally Sprint Skoczowski (20)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
30 – Rajd Kuźnia Raciborska (6)
55 – Rajd Jastrzębie (23)
57 – II Runda Szombierki Rally Cup (18)
55 – III Runda Szombierki Rally Cup (10)
319

28) KOBIELA Łukasz – MITSUBISHI Lancer
83 – Rally Sprint Skoczowski (2)
85 – Łodygowicki Rally Sprint (2)
77 – Rajd Jastrzębie (3)
72 – Rajd Mszana (6)
317

29) TELEGA Rafał – FIAT 126p
45 – I Runda Szombierki Rally Cup (27)
30 – Rally Sprint Skoczowski (49)
17 – Rajd Gaszowice (20)
35 – Łodygowicki Rally Sprint (46)
13 – Rajd Kuźnia Raciborska (23)
26 – Rajd Jastrzębie (52)
39 – II Runda Szombierki Rally Cup (36)
26 – Moto Show (10)
21 – Rajd Lubomia (25)
36 – Rajd Gorzyce (45)
1 – III Runda Szombierki Rally Cup (NU)
26 – Rajd Mszana (52)
315

30) MATUSIK Paweł – FIAT Cinquecento
25 – Gliwicki Motor Sprint (9)
1 – Zimowy Super Sprint (NU)
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
44 – Rally Sprint Skoczowski (35)
64 – Łodygowicki Rally Sprint (17)
52 – Rajd Jastrzębie (26)
47 – II Runda Szombierki Rally Cup (28)
1 – Rajd Gorzyce (NU)
48 – III Runda Szombierki Rally Cup (17)-seicento
30 – Rajd Mszana (48)-seicento
313

31) NAJGRODZKI Jakub – FIAT Seicento
1 – Gliwicki Motor Sprint (NU)
35 – Zimowy Super Sprint (22)
54 – I Runda Szombierki Rally Cup (18)
53 – I Runda SMT (30)
55 – II Runda SMT (32)
1 – III Runda SMT (NU)
56 – II Runda Szombierki Rally Cup (19)
52 – IV Runda SMT (25)
1 – III Runda Szombierki Rally Cup (NU)
308

32) WADAS Krzysztof – FIAT Seicento
1 – Zimowy Super Sprint (NU)
64 – I Runda SMT (19)
29 – Rajd Gaszowice (8)
58 – II Runda SMT (29)
59 – III Runda SMT (23)
57 – IV Runda SMT (20)
36 – Super Sprint AZT (6)
304

33) JARZĄBEK Łukasz – BMW e36
29 – Gliwicki Motor Sprint (5)
32 – Rajd Gaszowice (5)
41 – Łodygowicki Rally Sprint (40)
28 – Rajd Kuźnia Raciborska (8)
62 – II Runda Szombierki Rally Cup (13)
1 – Rajd Lubomia (NU)
57 – III Runda Szombierki Rally Cup (8)
53 – Rajd Mszana (25)
303

34) PODŻORSKI Artur – PEUGEOT 206
52 – Rally Sprint Skoczowski (27)
68 – Łodygowicki Rally Sprint (13)
60 – Rajd Jastrzębie (18)
56 – Rajd Gorzyce (25)
55 – Rajdowe Kryterium Ustronia (6)
291

35) NAJGRODZKI Wojciech – FIAT Cinquecento
44 – I Runda SMT (39)
19 – Rally Sprint Skoczowski (60)
49 – II Runda SMT (38)
43 – Łodygowicki Rally Sprint (38)
49 – III Runda SMT (33)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
42 – Rajd Gorzyce (39)
44 – Rajd Mszana (34)
291

36) ŚWIDER Kajetan – HONDA Crx
68 – Zimowy Super Sprint (1)-civic
76 – II Runda SMT (11)
72 – III Runda SMT (10)
71 – IV Runda SMT (6)
1 – Super Sprint AZT (NU)
288

37) CHRZAN Rafał – HONDA Civic
66 – I Runda SMT (17)
1 – II Runda SMT (NU)
65 – III Runda SMT (17)
71 – II Runda Szombierki Rally Cup (4)
76 – III Runda Szombierki Rally Cup (1)
279

38) IRA Grzegorz – HONDA Civic
48 – I Runda Szombierki Rally Cup (24)
82 – I Runda SMT (3)
78 – II Runda SMT (9)
1 – III Runda SMT (NU)
66 – II Runda Szombierki Rally Cup (9)
1 – IV Runda SMT (NU)
276

39) SANECZNIK Tomasz – HONDA Civic Type R
60 – Rally Sprint Skoczowski (19)
28 – Rajd Gaszowice (9)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
35 – Rajd Kuźnia Raciborska (3)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
38 – Rajd Lubomia (8)
62 – Rajd Gorzyce (19)
47 – III Runda Szombierki Rally Cup (18)
1 – Rajd Mszana (NU)
274

40) ZAWADKA Adrian – MITSUBISHI Lancer
49 – Zimowy Super Sprint (8)
75 – I Runda SMT (8)
81 – II Runda SMT (6)
66 – IV Runda SMT (11)
271

41) ŻBIKOWSKI Tomasz – AUDI 90
69 – Rally Sprint Skoczowski (10)
59 – Łodygowicki Rally Sprint (22)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
71 – Rajd Gorzyce (10)
71 – Rajd Mszana (7)
271

42) PAŁOSZ Arkadiusz – MITSUBISHI Lancer
87 – I Runda SMT (2)
91 – II Runda SMT (2)
86 – III Runda SMT (2)
264

43) SIKORA Sławomir – SUBARU Impreza
28 – Gliwicki Motor Sprint (6)
61 – Rally Sprint Skoczowski (18)
36 – Rajd Gaszowice (3)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
1 – Rajd Lubomia (NU)
65 – Rajd Gorzyce (16)
68 – Rajd Mszana (10)
260

44) KOBYLAŃSKI Tomasz – OPEL Kadett
48 – I Runda SMT (35)
25 – Rajd Gaszowice (12)
63 – Łodygowicki Rally Sprint (18)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1 – Rajd Lubomia (NU)
47 – Rajd Gorzyce (34)
12 – III Runda Szombierki Rally Cup (53)-felicia
59 – Rajd Mszana (19)
256

45) STEBEL Janusz – HONDA Civic
67 – Łodygowicki Rally Sprint (14)
67 – Rajd Jastrzębie (11)
40 – Rajd Lubomia (6)
72 – Rajd Gorzyce (9)
1 – Rajd Mszana (NU)
247

46) SZPUNAR Marek – MITSUBISHI Lancer
63 – I Runda Szombierki Rally Cup (9) – BMW e36
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU) – BMW e36
75 – Łodygowicki Rally Sprint (6)
40 – Rajd Kuźnia Raciborska (2)
67 – II Runda Szombierki Rally Cup (8)
246

47) GRUDKA Mariusz – CITROEN C2
23 – Zimowy Super Sprint (34)
58 – I Runda SMT (25)
40 – Rally Sprint Skoczowski (39)
22 – Rajd Gaszowice (15)
65 – II Runda SMT (22)
1 – III Runda SMT (NU)
1 – Rajd Gorzyce (NU)
35 – Super Sprint AZT (7)
245

48) WŁOCH Jakub – RENAULT Clio
45 – Zimowy Super Sprint (12)
39 – I Runda Szombierki Rally Cup (33)
31 – I Runda SMT (52)
30 – III Runda SMT (52)
53 – II Runda Szombierki Rally Cup (22)
46 – IV Runda SMT (31)
244

49) OGRODNICZAK Marcin – SUBARU Impreza
51 – Zimowy Super Sprint (6)
73 – I Runda SMT (10)
69 – II Runda SMT (18)
49 – Łodygowicki Rally Sprint (32)
1 – III Runda SMT (NU)
243

50) FERENCZAK Michał – SUBARU Impreza
86 – II Runda SMT (3)
75 – III Runda SMT (7)
81 – IV Runda SMT (2)
242

RANKING – WRZESIEŃ (418 sklasyfikowanych)
(w nawiasie po samochodzie ilość objechanych rajdów, max 12 najlepszych wliczane do rankingu)

1. 588pkt. – SZTURC Krzysztof – PEUGEOT 206 (8)
2. 584pkt. – RĄCZKA Paweł – BMW e36 (9)
3. 545pkt. – KOBIELA Artur – SUBARU Impreza (7)
4. 541pkt. – GLUZA Marcin – HONDA Civic (15)/(12)-3najsłabsze odpadły
5. 498pkt. – BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza (8)
6. 486pkt. – SANECZNIK Tomasz – SUZUKI Swift (11)
7. 479pkt. – GAŃCZARCZYK Szymon – HONDA Civic (11)
8. 468pkt. – PLINTA Tomasz – HONDA Civic (8)
9. 442pkt. – GÓRECKI Robert – BMW e36 (9)
10. 441pkt. – KAWALEC Kamil – HONDA Civic (8)
11. 415pkt. – KUROWSKI Krystian – RENAULT Clio (7)
12. 413pkt. – SIKORA Jakub – BMW e36 (8)
13. 406pkt. – BOJDOŁ Sebastian – RENAULT Clio (8)
14. 404pkt. – DEMBINNY Daniel – HONDA Crx (7)
15. 402pkt. – CIEŚLAR Mariusz – HONDA Civic (10)
16. 397pkt. – STEFANIK Marcin – FIAT Seicento (8)
17. 388pkt. – WATRAS Maciej – RENAULT Clio (6)
18. 372pkt. – WALASZEK Maciej – FIAT Seicento (8)
19. 362pkt. – OPIOŁA Daniel – FIAT 126p (10)
20. 339pkt. – KAPUSTA Piotr – BMW e36 (6)
21. 337pkt. – STERNAL Łukasz – CITROEN C2 (7)
22. 332pkt. – FORMA Sławomir – OPEL Astra (5)
23. 332pkt. – HOLEKSA Dawid – NISSAN Sunny (6)
24. 324pkt. – KOŻDOŃ Tomasz – MITSUBISHI Lancer (6)
25. 324pkt. – GLUZA Leszek – HONDA Civic (9)
26. 323pkt. – TATARCZUCH Tomasz – NISSAN Sunny (8)
27. 319pkt. – KRZYŻOWSKI Bartosz – BMW e36 (7)
28. 317pkt. – KOBIELA Łukasz – MITSUBISHI Lancer (4)
29. 315pkt. – TELEGA Rafał – FIAT 126p (12)
30. 313pkt. – MATUSIK Paweł – FIAT Cinquecento (10)
31. 308pkt. – NAJGRODZKI Jakub – FIAT Seicento (9)
32. 304pkt. – WADAS Krzysztof – FIAT Seicento (7)
33. 303pkt. – JARZĄBEK Łukasz – BMW e36 (8)
34. 291pkt. – PODŻORSKI Artur – PEUGEOT 206 (5)
35. 291pkt. – NAJGRODZKI Wojciech – FIAT Cinquecento (8)
36. 288pkt. – ŚWIDER Kajetan – HONDA Crx (5)
37. 279pkt. – CHRZAN Rafał – HONDA Civic (5)
38. 276pkt. – IRA Grzegorz – HONDA Civic (6)
39. 274pkt. – SANECZNIK Tomasz – HONDA Civic Type R (10)
40. 271pkt. – ZAWADKA Adrian – MITSUBISHI Lancer (4)
41. 271pkt. – ŻBIKOWSKI Tomasz – AUDI 90 (5)
42. 264pkt. – PAŁOSZ Arkadiusz – MITSUBISHI Lancer (3)
43. 260pkt. – SIKORA Sławomir – SUBARU Impreza (7)
44. 256pkt. – KOBYLAŃSKI Tomasz – OPEL Kadett (8)
45. 247pkt. – STEBEL Janusz – HONDA Civic (5)
46. 246pkt. – SZPUNAR Marek – MITSUBISHI Lancer (5)
47. 245pkt. – GRUDKA Mariusz – CITROEN C2 (8)
48. 244pkt. – WŁOCH Jakub – RENAULT Clio (6)
49. 243pkt. – OGRODNICZAK Marcin – SUBARU Impreza (5)
50. 242pkt. – FERENCZAK Michał – SUBARU Impreza (3)
51. 239pkt. – OŻGA Krystian – PEUGEOT 206 (4)
52. 238pkt. – KOBIŃSKI Przemysław – HYUNDAI Coupe (6)
53. 233pkt. – SEMIK Łukasz – FIAT Seicento (6)
54. 233pkt. – KOCIOŁEK Michał – FIAT Seicento (8)
55. 229pkt. – BENDIG Uwe – SUBARU Impreza (5)
56. 227pkt. – KOLONKO Paweł – OPEL Astra (5)
57. 222pkt. – GRZEBINOGA Dawid – HONDA Civic (3)
58. 219pkt. – MITKO Michał – PEUGEOT 206 (7)
59. 219pkt. – DONOCIK Wojciech – FIAT Seicento (8)
60. 216pkt. – MENDREK Przemysław – HONDA Civic (3)
61. 214pkt. – KLOCEK Przemysław – SUBARU Impreza (3)
62. 214pkt. – PAWŁOWSKI Adam – FIAT Cinquecento (6)
63. 213pkt. – CHOTARSKI Mateusz – SUBARU Impreza (3)
64. 212pkt. – STROJEK Daniel – BMW e36 (4)
65. 211pkt. – TROSZOK Piotr – SUBARU Impreza (4)
66. 211pkt. – SALAMON Tomasz – HONDA Civic Type R (5)
67. 209pkt. – ŻBIKOWSKI Piotr – AUDI 80 (5)
68. 208pkt. – ADAMASZEK Michał – RENAULT Clio (4)
69. 205pkt. – MENDELA Marek – FIAT Seicento (7)
70. 201pkt. – SIĄKAŁA Patryk – HONDA Civic (6)
71. 197pkt. – SIKORA Kacper – RENAULT Megane (5)
72. 195pkt. – SIKORA Daniel – BMW e36 (5)
73. 191pkt. – LAŚKIEWICZ Hubert – RENAULT Clio (4)
74. 189pkt. – PSZCZÓŁKA Ireneusz – BMW e30 (5)
75. 188pkt. – TOMALA Dawid – AUDI Quattro (6)
76. 183pkt. – WŁOCH Kacper – FIAT Cinquecento (5)
77. 182pkt. – NIEWIADOMSKI Bartosz – FIAT 126p (9)
78. 176pkt. – URBACZKA Mateusz – BMW e36 (4)
79. 176pkt. – DUDAREWICZ Marcin – FIAT Cinquecento (5)
80. 175pkt. – SIKORSKI Piotr – BMW e46 (3)
81. 175pkt. – PISAREK Jakub – FIAT Seicento (4)
82. 175pkt. – ROIK Łukasz – PEUGEOT 205 (5)
83. 174pkt. – LASSAK Stanisław – MITSUBISHI Lancer (2)
84. 174pkt. – NOWOK Piotr – RENAULT Clio (6)
85. 173pkt. – MRZYGŁÓD Tomasz – TOYOTA Celica (3)
86. 173pkt. – POTAPIUK Sławomir – HONDA Civic (4)
87. 172pkt. – PIÓRKOWSKI Jarosław – BMW e46 (3)
88. 172pkt. – HENKEL Krzysztof – FIAT Cinquecento (5)
89. 171pkt. – SKRĘDZELEWSKI Artur – FIAT Cinquecento (8)
90. 165pkt. – BUJOK Adam – PEUGEOT 206 (3)
91. 163pkt. – JASNOWSKI Tomasz – BMW e30 (3)
92. 163pkt. – WENGLORZ Dominik – FIAT Cinquecento (6)
93. 161pkt. – WOŹNICA Radosław – SUZUKI Swift (3)
94. 161pkt. – KAWA Sylwester – FIAT Seicento (8)
95. 160pkt. – PĘDRAS Rafał – FSO Polonez (4)
96. 159pkt. – BOGACZ Robert – SUBARU Impreza (2)
97. 158pkt. – RDUCH Andrzej – AUDI 90 (3)
98. 158pkt. – SKUPIEŃ Damian – FIAT Seicento (6)
99. 154pkt. – PODŻORSKI Bartłomiej – FIAT 126p (8)
100. 152pkt. – ZIELIŃSKI Tomasz – SUBARU Impreza (2)
101. 151pkt. – DONICA Piotr – RENAULT Clio (4)
102. 148pkt. – BALDWIN Jan – SUBARU Legacy (2)
103. 146pkt. – BUGIEL Sebastian – FIAT Seicento (5)
104. 144pkt. – GABZDYL Damian – FIAT 126p (6)
105. 142pkt. – KIEŁBIK Daniel – OPEL Astra (2)
106. 142pkt. – KAMIŃSKI Piotr – CITROEN Saxo (3)
107. 139pkt. – WOJCIECHOWSKI Sylwester – PEUGEOT 106 (3)
—. 139pkt. – KRZYŻOWSKI Łukasz – BMW e36 (3)
109. 139pkt. – JASTRZĘBSKI Krzysztof – DAEWOO Lanos (4)
110. 138pkt. – KACPRZAK Krystian – BMW e36 (5)
111. 137pkt. – DZIADOSZ Sebastian – HONDA Civic (2)
112. 136pkt. – DE WEYHER Wojciech – FIAT Seicento (4)
113. 136pkt. – GORYCZKA Sebastian – FIAT 126p (5)
114. 133pkt. – CHOWANIAK Adam – BMW e36 (4)
115. 132pkt. – HORNIK Kamil – SUBARU Impreza (3)
116. 130pkt. – HOLUBEK Krystian – PEUGEOT 206 (3)
117. 125pkt. – PRZYBYŁA Łukasz – HONDA Civic (4)
118. 125pkt. – JURKIEWICZ Patryk – OPEL Corsa (5)
119. 124pkt. – BEDNARSKI Krzysztof – PEUGEOT 106 (4)
120. 124pkt. – WOLNY Sebastian – BMW e36 (5)
121. 119pkt. – ZMUDA Mariusz – SUBARU Impreza (3)
—. 119pkt. – LOKAJCZYK Piotr – RENAULT Clio (3)
123. 115pkt. – BIAŁAS Wojciech – HONDA Civic (3)
124. 115pkt. – KAPTURSKI Piotr – BMW e30 (5)
125. 112pkt. – GRODZIŃSKI Radosław – FIAT Seicento (6)
126. 111pkt. – PODGÓRSKI Lucjan – FIAT Cinquecento (5)
127. 110pkt. – LESZCZYŃSKI Sylwester – CITROEN C2 (5)
128. 108pkt. – CIEŚLAR Zbigniew – HONDA Civic (2)
129. 107pkt. – ROMANIUK Szymon – PEUGEOT 206 (2)
130. 106pkt. – DZIEDZIC Radosław – SUZUKI Swift (2)
131. 106pkt. – DAWIDÓW Szymon – FIAT Seicento (4)
132. 105pkt. – JASIŃSKI Tomasz – HONDA Civic (2)
133. 103pkt. – AUGUSTYN Robert – PEUGEOT 206 (3)
—. 103pkt. – CZEKAN Arkadiusz – PEUGEOT 106 (3)
—. 103pkt. – HAJDUK Marcin – RENAULT Clio (3)
136. 102pkt. – ROJ Piotr – RENAULT Clio (3)
137. 101pkt. – OJCZYK Szymon – OPEL Corsa (3)
138. 101pkt. – ZLOCH Krzysztof – PEUGEOT 106 (4)
139. 100pkt. – WAJMAN Filip – RENAULT Clio (2)
140. 100pkt. – MOŁEK Maciej – RENAULT Clio (3)
141. 98pkt. – CIOSIŃSKI Sebastian – PEUGEOT 306 (2)
142. 98pkt. – GAJOCH Ryszard – AUDI S3 (3)
143. 98pkt. – PODŻORSKA Magdalena – FIAT 126p (5)
144. 96pkt. – MAŚLANKA Józef – RENAULT Clio (5)
145. 95pkt. – FILAPEK Piotr – FIAT 126p (3)
146. 94pkt. – ZIELIŃSKI Bartłomiej – RENAULT Clio (3)
147. 92pkt. – JURKUN Tomasz – MITSUBISHI Lancer (1)
148. 91pkt. – HUS Sebastian – HONDA Civic (3)
149. 91pkt. – BŁASZCZYK Piotr – FIAT Seicento (4)
150. 90pkt. – GAŁĄZKA Bartłomiej – OPEL Astra (4)
151. 90pkt. – KŁODA Mateusz – OPEL Astra (6)
152. 89pkt. – WIŚNIEWSKI Piotr – DAEWOO Lanos (3)
153. 89pkt. – SROKA Maciej – FIAT Seicento (5)
154. 88pkt. – DARMSTAEDTER Mateusz – PEUGEOT 206 (3)
155. 87pkt. – PRUSZEK Radosław – FIAT Seicento (2)
—. 87pkt. – KASZOWSKI Wojciech – FORD Sierra (2)
157. 85pkt. – BRYŁA Wojciech – HONDA Civic (3)
158. 84pkt. – KOMENDA Leszek – CITROEN Saxo (2)
159. 83pkt. – PASTERAK Grzegorz – HONDA Civic Type R (2)
160. 83pkt. – PODŻORSKI Jerzy – PEUGEOT 206 (3)
—. 83pkt. – ULMAN Łukasz – HONDA Civic (3)
162. 83pkt. – DUDA Mateusz – FIAT 126p (5)
—. 83pkt. – GÓRKA Łukasz – FIAT Seicento (5)
164. 82pkt. – GRUCA Michał – RENAULT Clio (2)
165. 81pkt. – ŚWIDER Marcin – HONDA Civic (2)
166. 80pkt. – KACZMAREK Piotr – SUBARU Impreza (1)
167. 80pkt. – OŚLAK Paweł – FIAT Seicento (2)
168. 80pkt. – BONCELA Damian – FIAT Seicento (3)
169. 80pkt. – JELONEK Michał – SUBARU Impreza (4)
170. 79pkt. – ŁUDZEŃ Jakub – FIAT Seicento (3)
171. 78pkt. – KRZYSZTOFORSKI Piotr – RENAULT Clio (2)
—. 78pkt. – JACHYMCZYK Dariusz – PEUGEOT 106 (2)
173. 77pkt. – TYC Arkadiusz – SUBARU Impreza (1)
174. 77pkt. – TRZPIOT Dawid – HONDA Civic (2)
—. 77pkt. – GOŹDZIK Jacek – TOYOTA Starlet (2)
—. 77pkt. – SZABAT Grzegorz – VOLKSWAGEN Golf (2)
177. 77pkt. – PIECHOCZEK Jakub – ROVER 200 (4)
178. 76pkt. – KOSTKA Damian – HONDA Civic (1)
179. 76pkt. – DANIEL Łukasz – HONDA Civic (3)
180. 75pkt. – MAJERSKI Łukasz – RENAULT Clio (3)
181. 74pkt. – MACURA Marcin – MITSUBISHI Lancer (2)
182. 74pkt. – TYNDYK Grzegorz – SUZUKI Swift (3)
183. 72pkt. – DREWNIAK Marcin – CITROEN C2 (2)
184. 72pkt. – IDZI Marcin – FIAT Cinquecento (3)
185. 71pkt. – BIENIEK Grzegorz – NISSAN Almera (2)
186. 71pkt. – ADAMUS Jakub – FIAT 126p (6)
187. 70pkt. – SORDYL Maciej – HONDA Civic (1)
188. 70pkt. – SOBCZYK Sławomir – FIAT Seicento (2)
—. 70pkt. – TUROŃ Adrian – HONDA Civic (2)
190. 70pkt. – SMOLANA Marcin – FIAT Cinquecento (3)
191. 69pkt. – CICHOPEK Daniel – BMW e36 (3)
192. 68pkt. – LASKOWSKI Andrzej – OPEL Astra (3)
—. 68pkt. – LIPOWCZAN Paweł – FIAT 126p (3)
194. 67pkt. – BANAŚ Michał – BMW e36 (2)
—. 67pkt. – WYPYCH Adam – HONDA Civic (2)
196. 66pkt. – SZCZUDŁO Maciej – HONDA Civic (1)
197. 66pkt. – STASIK Ryszard – RENAULT Clio (2)
198. 66pkt. – ZAJĄCZKOWSKI Łukasz – FIAT Seicento (6)
199. 65pkt. – TALAR Tomasz – RENAULT Clio (1)
200. 65pkt. – PACA Maciej – PEUGEOT 106 (2)
201. 64pkt. – SZCZEŚNIAK Marek – SUBARU Impreza (1)
202. 64pkt. – MICHTA Kamil – BMW e36 (4)
203. 63pkt. – ZIEJA Łukasz – FIAT Seicento (4)
204. 62pkt. – GNIADEK Grzegorz – OPEL Astra (1)
205. 61pkt. – ZAŁĘCKA Agnieszka – HONDA Civic (1)
206. 61pkt. – BRZUSKA Konrad – HONDA Civic (2)
207. 61pkt. – MILLER Piotr – FIAT 126p (4)
208. 60pkt. – PIETRZYK Barbara – MITSUBISHI Colt (5)
209. 59pkt. – ANDRZEJEWSKI Tomasz – CITROEN Saxo (1)
210. 59pkt. – SALECKI Dariusz – FIAT 126p (2)
211. 58pkt. – ANDRZEJCZAK Filip – RENAULT Clio (1)
212. 58pkt. – KUBICA Adam – FIAT 126p (4)
213. 57pkt. – LAZAR Paweł – SUBARU Impreza (1)
214. 56pkt. – POWROŻNIK Tomasz – AUDI S2 (1)
215. 56pkt. – KACZMARCZYK Kamil – FIAT Seicento (3)
216. 55pkt. – TUROŃ Daniel – PEUGEOT 106 (1)
217. 55pkt. – GRZESIK Mirosław – FIAT Seicento (4)
218. 54pkt. – MARZEC Grzegorz – TOYOTA Celica (1)
—. 54pkt. – OCHNICKI Piotr – CITROEN C2 (1)
220. 54pkt. – GRZYWOK Marcin – TOYOTA Starlet (3)
221. 54pkt. – UCHYŁA Damian – FIAT Seicento (4)
222. 53pkt. – GORYCZKA Dariusz – HONDA Civic (1)
223. 53pkt. – HERBAN Bartosz – PEUGEOT 206 (2)
—. 53pkt. – KRAL Łukasz – FIAT Seicento (2)
225. 53pkt. – DUDEK Robert – PEUGEOT 206 (3)
—. 53pkt. – STOKŁOSA Adam – FIAT Cinquecento (3)
227. 52pkt. – WÓJCIK MIRSKI Florian – MITSUBISHI Lancer (1)
—. 52pkt. – KAMIŃSKI Rafał – HONDA Civic (1)
229. 52pkt. – ROMAN Dawid – FIAT Seicento (2)
—. 52pkt. – TOMECKI Filip – CITROEN C2 (2)
231. 51pkt. – JANUSZKIEWICZ Marcin – VOLKSWAGEN Polo (1)
—. 51pkt. – NIEMIEC Jerzy – CITROEN Saxo (1)
—. 51pkt. – MAGIERA Marcin – HONDA Civic Type R (1)
234. 51pkt. – KUNIKOWSKI Kacper – SUBARU Impreza (2)
235. 50pkt. – CISZAK Piotr – RENAULT Clio (1)
236. 50pkt. – MARKIEL Rafał – FIAT 126p (2)
—. 50pkt. – PŁACZEK Piotr – FIAT 126p (2)
238. 50pkt. – MARSZAŁEK Paweł – FIAT Seicento (3)
239. 50pkt. – SIEJK Przemysław – FIAT Cinquecento (5)
240. 49pkt. – ŚWIEGODA Miłosz – OPEL Astra (1)
—. 49pkt. – STASIK Romuald – CITROEN C2 (1)
—. 49pkt. – PUDEŁEK Łukasz – SUBARU Impreza (1)
—. 49pkt. – KAWULOK Mateusz – PEUGEOT 206 (1)
244. 49pkt. – MICHALIK Mateusz – FIAT Cinquecento (3)
—. 49pkt. – JAKUBIEC Grzegorz – ROVER 214 (3)
—. 49pkt. – KRZYSIEK Kazimierz – FIAT Seicento (3)
247. 49pkt. – KOZIOŁ Paweł – FIAT 126p (4)
248. 48pkt. – MACIĄCZYK Mirosław – MITSUBISHI Lancer (1)
249. 47pkt. – ZIMOCH Radosław – BMW e30 (1)
—. 47pkt. – FOREMNIAK Dawid – OPEL Astra (1)
251. 47pkt. – DUDA Radosław – FIAT Seicento (2)
—. 47pkt. – OLEJNIK Marian – SUBARU Legacy (2)
253. 47pkt. – LESKIW Andrzej – FIAT Seicento (3)
254. 46pkt. – MULARCZYK Marek – FIAT Abarth (1)
—. 46pkt. – PAWIŃSKI Wojciech – FIAT Cinquecento (1)
—. 46pkt. – JAWORSKI Mateusz – HONDA Civic (1)
257. 46pkt. – KLUCZNY Wiktor – HONDA Civic (2)
—. 46pkt. – MAREK Łukasz – TOYOTA Starlet (2)
259. 44pkt. – MIZERA Tomasz – BMW e36 (2)
260. 43pkt. – SZEWCZYK Andrzej – FIAT Bravo (1)
261. 42pkt. – FISZER Oskar – FORD Focus (5)
262. 41pkt. – PASTURCZAK Bartosz – DACIA Sandero (1)
—. 41pkt. – JURASZ Adrian – RENAULT Clio (1)
264. 40pkt. – NIEMSEE Ruben – OPEL Corsa (1)
—. 40pkt. – WALEK Jarosław – SEAT Ibiza (1)
266. 40pkt. – WITKOWSKI Przemysław – FIAT Cinquecento (2)
267. 40pkt. – SZCZYGIEŁ Karol – FIAT Seicento (3)
—. 40pkt. – HACHUŁA Dawid – FIAT Cinquecento (3)
269. 39pkt. – WENGLORZ Wojciech – FIAT Cinquecento (1)
—. 39pkt. – GROCHOWSKI Szymon – FIAT 126p (1)
271. 39pkt. – SENKOWSKI Bartłomiej – HONDA Civic (2)
—. 39pkt. – LECHKI Krzysztof – PEUGEOT 206 (2)
273. 39pkt. – MARZEC Rafał – FIAT Cinquecento (3)
274. 38pkt. – KOZŁOWSKI Dawid – VOLKSWAGEN Polo (1)
—. 38pkt. – GORAJCZYK Bartłomiej – FORD Fiesta (1)
276. 38pkt. – ROMAŃSKI Kamil – FIAT Seicento (2)
—. 38pkt. – DURAJ Krzysztof – HONDA Civic Type R (2)
278. 37pkt. – KOTZUR Andrzej – VOLKSWAGEN Lupo (2)
—. 37pkt. – PLEWA Rafał – FSO Polonez (2)
280. 37pkt. – PRUSINOWSKI Paweł – FIAT Cinquecento (3)
281. 36pkt. – GATLIK Gabriela – FIAT Seicento (2)
282. 36pkt. – KARKUT Marek – BMW e30 (3)
283. 35pkt. – ŚLIWA Dominik – SUBARU Impreza (1)
284. 35pkt. – LUKOSZ Tomasz – FIAT 126p (2)
—. 35pkt. – RUDEK Szymon – FIAT Cinquecento (2)
286. 35pkt. – MRÓZ Mariusz – OPEL Tigra (3)
287. 34pkt. – POLAŃSKI Roman – SUZUKI Ignis (1)
288. 34pkt. – HESS Przemysław – FIAT 126p (2)
289. 34pkt. – FOGEL Paweł – HONDA Civic (3)
290. 33pkt. – DOBOSZ Andrzej – VOLKSWAGEN Polo (2)
291. 32pkt. – MASŁOWSKI Michał – FORD Fiesta (1)
—. 32pkt. – GÓRECKI Mikołaj – BMW e30 (1)
293. 32pkt. – NIEKŁAŃ Paweł – CITROEN C2 (2)
294. 31pkt. – PASTUSZKA Dawid – FIAT 126p (1)
—. 31pkt. – NIEMCZYK Martin – FORD Fiesta (1)
296. 30pkt. – FRANCZYK Marcin – MAZDA 323 (1)
297. 30pkt. – GUNIA Grzegorz – HONDA Civic (3)
298. 28pkt. – KRAWIEC Wojciech – HONDA Civic (1)
—. 28pkt. – KUBIK Michał – BMW e36 (1)
—. 28pkt. – ŚPIEWAK Mariusz – FORD Fiesta Proto (1)
—. 28pkt. – STOKOWSKI Adam – HONDA Civic (1)
302. 28pkt. – GORĄCY Sławomir – FIAT Seicento (2)
303. 28pkt. – PIERZCHAŁA Tomasz – SUBARU Impreza (3)
304. 27pkt. – JASEK Martin – SUBARU Impreza (1)
—. 27pkt. – MECH Daniel – CITROEN Saxo (1)
—. 27pkt. – FABER Wojciech – CITROEN Saxo (1)
—. 27pkt. – CHWASZCZ Bogdan – HONDA Civic (1)
—. 27pkt. – ELŻBIECIAK Mateusz – FIAT Cinquecento (1)
—. 27pkt. – DYRCZ Damian – HONDA Crx (1)
310. 26pkt. – JUSZCZYK Gabriel – SUBARU Impreza (1)
—. 26pkt. – BARSKI Adam – RENAULT Clio (1)
—. 26pkt. – MATUSZNY Michał – SUBARU Impreza (1)
313. 25pkt. – KAWALEC Grzegorz – PEUGEOT 309 (1)
—. 25pkt. – KOZIEŁEK Paweł – RENAULT Clio (1)
315. 24pkt. – JAKUBCZYK Michał – OPEL Corsa (1)
—. 24pkt. – NANYS Marcin – SUBARU Impreza (1)
—. 24pkt. – KANIK Marcin – HONDA Civic (1)
318. 23pkt. – ANTOS Michał – PEUGEOT 106 (1)
—. 23pkt. – BŁASIŃSKI Konrad – FIAT Seicento (1)
—. 23pkt. – BĄKOWSKI Marcin – FIAT Cinquecento (1)
—. 23pkt. – OSUCH Regina – FIAT 126p (1)
322. 21pkt. – PAWLIK Krystian – FIAT Seicento (1)
—. 21pkt. – BAL Marcin – CITROEN C2 (1)
—. 21pkt. – NEMŚ Mateusz – FIAT Seicento (1)
—. 21pkt. – KRZYWDZIAK Szczepan – FIAT Seicento (1)
—. 21pkt. – KANIA Kamil – HONDA Civic (1)
—. 21pkt. – BORUSZEWSKI Radosław – FIAT 126p (1)
—. 21pkt. – SOSNOWSKI Henryk – FIAT Cinquecento (1)
329. 20pkt. – PODLEJSKI Maciej – ŁADA 2105 (1)
330. 19pkt. – SIKORA Krzysztof – BMW e36 (1)
—. 19pkt. – WOJDYŁA Radosław – VOLKSWAGEN Golf (1)
332. 18pkt. – SIADAK Mateusz – PEUGEOT 206 (1)
—. 18pkt. – SNAJDR Jakub – FIAT Seicento (1)
—. 18pkt. – OLSZAR Kamil – FIAT Cinquecento (1)
335. 18pkt. – KRAWIEC Adam – HONDA Civic (2)
336. 17pkt. – BRZEZIŃSKI Andrzej – PEUGEOT 206 (1)
—. 17pkt. – WYRWICH Arkadiusz – CITROEN Saxo (1)
—. 17pkt. – WULCZYŃSKI Daniel – MAZDA 323 (1)
—. 17pkt. – KARCZ Karol – FIAT Seicento (1)
—. 17pkt. – GĘBKA Łukasz – FIAT Seicento (1)
341. 16pkt. – SZRUBARZ Patryk – FIAT Seicento (1)
—. 16pkt. – GUTMAN Sebastian – FIAT 126p (1)
343. 15pkt. – MAICHER Michał – RENAULT Clio (1)
—. 15pkt. – BRACHACZEK Radosław – FIAT Cinquecento (1)
—. 15pkt. – KIAS Sebastian – TRABANT 601 (1)
—. 15pkt. – GAJDA Rafał – BMW e36 (1)
—. 15pkt. – WOJDECKI Krzysztof – RENAULT Clio (1)
348. 14pkt. – DANIELEWICZ Tomasz – HONDA Civic (1)
—. 14pkt. – CEMPA Oskar – NISSAN Almera (1)
—. 14pkt. – MOCZAŁA Daniel – FIAT 126p (1)
—. 14pkt. – RADWAŃSKI Adrian – FIAT Seicento (1)
—. 14pkt. – GRYCHTOŁ Tomasz – FIAT 126p (1)
—. 14pkt. – ŻUR Arkadiusz – FIAT Seicento (1)
354. 14pkt. – KARGUL Rafał – PEUGEOT 106 (2)
355. 13pkt. – TOMANA Jacek – FIAT Cinquecento (1)
—. 13pkt. – OLSZOWY Dawid – FIAT 126p (1)
357. 12pkt. – ZGARDA Artur – SUBARU Impreza (1)
358. 12pkt. – SZATAN Marek – VOLKSWAGEN Golf (2)
359. 11pkt. – SOBIK Dawid – FIAT Cinquecento (1)
360. 10pkt. – GOLA Grzegorz – BMW e30 (1)
—. 10pkt. – MAŁYCHA Bartosz – SUBARU Impreza (1)
362. 8pkt. – RADLIŃSKI Michał – OPEL Astra (1)
—. 8pkt. – GROSZ Dawid – FIAT 126p (1)
364. 7pkt. – OSZAK Piotr – BMW e36 (1)
365. 6pkt. – SKRZELA Dawid – RENAULT Clio (1)
366. 6pkt. – JĘDRZEJKO Tomasz – FIAT Cinquecento (3)
367. 5pkt. – BOREK Robert – BMW e30 (1)
368. 2pkt. – MACURA Mirosław – SKODA Fabia Proto (2)
—. 2pkt. – SOTOŁA Tomasz – FIAT 126p (2)
—. 2pkt. – WISEŁKA Szymon – OPEL Astra (2)
—. 2pkt. – DĄBROWSKI Michał – FORD Escort (2)
—. 2pkt. – KARKUT Jakub – BMW e30 (2)
—. 2pkt. – SUMA Kamil – RENAULT Clio (2)
—. 2pkt. – GRANEK Szymon – DAEWOO Lanos (2)
—. 2pkt. – PYZIA Jakub – FIAT Seicento (2)
376. 1pkt. – BARON Michał – AUDI S2 (1)
—. 1pkt. – BIENIAK Marcin – CITROEN Saxo (1)
—. 1pkt. – BUJAK Piotr – RENAULT Clio (1)
—. 1pkt. – CHODZYŃSKI Dariusz – MITSUBISHI Lancer (1)
—. 1pkt. – CHWIST Izaak – OPEL Astra (1)
—. 1pkt. – CZYŻ Kamil – AUDI A4 (1)
—. 1pkt. – FILA Marek – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – FILIPEK Andrzej – OPEL Astra (1)
—. 1pkt. – GAJEWSKI Patryk – BMW e36 (1)
—. 1pkt. – GURTLER Bartosz – SUBARU Impreza (1)
—. 1pkt. – JOCHYMCZYK Damian – PEUGEOT 106 (1)
—. 1pkt. – KALCZYŃSKI Szymon – PEUGEOT 106 (1)
—. 1pkt. – KAPŁAN Leszek – PEUGEOT 206 (1)
—. 1pkt. – KARCZ Tomasz – RENAULT Clio (1)
—. 1pkt. – KASPERCZYK Marcin – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – KASPERSKI Mirosław – SUBARU Impreza (1)
—. 1pkt. – KLENKA Tomasz – SUBARU Impreza (1)
—. 1pkt. – KOLACANSKY Pavel – SKODA 110R (1)
—. 1pkt. – KONIOR Sebastian – OPEL Astra (1)
—. 1pkt. – KRZEMIEŃ Grzegorz – VOLKSWAGEN Polo (1)
—. 1pkt. – LANDOWSKI Kamil – CITROEN Saxo (1)
—. 1pkt. – MARCZYK Mateusz – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – MIKULSKI Marek – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – NYCZ Dawid – TOYOTA Celica (1)
—. 1pkt. – PATALAS Łukasz – CITROEN Saxo (1)

—. 1pkt. – POCHŁOPIEŃ Rafał – OPEL Astra (1)
—. 1pkt. – RADECKI Mateusz – CITROEN Saxo (1)
—. 1pkt. – SAWICKI Łukasz – CITROEN Saxo (1)
—. 1pkt. – SŁANINA Paweł – FIAT Punto (1)
—. 1pkt. – SMUSZ Franciszek – PEUGEOT 206 (1)
—. 1pkt. – SOWA Nikodem – SUBARU Justy (1)
—. 1pkt. – STAWIARSKI Daniel – MITSUBISHI Lancer (1)
—. 1pkt. – STIPEK Damian – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – STOGA Łukasz – HONDA Civic (1)
—. 1pkt. – STOLARZ Szymon – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – SZEPIENIEC Andrzej – MITSUBISHI Lancer (1)
—. 1pkt. – WALIGÓRA Wojciech – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – WISEŁKA Arkadiusz – RENAULT Clio (1)
—. 1pkt. – WITOS Szymon – FORD Focus (1)
—. 1pkt. – ZAPART Marcin – CITROEN Saxo (1)
—. 1pkt. – ZARDZEWIAŁY Karol – RENAULT Clio (1)
—. 1pkt. – ZIĘĆ Marek – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – ZIĘĆ Paweł – FIAT Seicento (1)

KLASYFIKACJA MEDALOWA po 20 rajdach:

1) 5-1-0 KOBIELA Artur – SUBARU Impreza/MITSUBISHI Lancer
2) 3-1-0 BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza
3) 1-3-1 KAWALEC Kamin – HONDA Civic
4) 1-2-0 SZTURC Krzysztof – PEUGEOT 206
5) 1-1-0 HORNIK Kamil – SUBARU Impreza
-) 1-1-0 LASSAK Stanisław – MITSUBISHI Lancer
7) 1-0-1 PLINTA Tomasz – HONDA Civic
8) 1-0-0 KUROWSKI Krystian – RENAULT Clio
-) 1-0-0 ŚWIDER Kajetan – HONDA Civic
-) 1-0-0 BOJDOŁ Sebastian – RENAULT Clio
-) 1-0-0 JURKUN Tomasz – MITSUBISHI Lancer
-) 1-0-0 OŻGA Krystian – PEUGEOT 206
-) 1-0-0 CHRZAN Rafał – HONDA Civic
-) 1-0-0 LOKAJCZYK Piotr – RENAULT Clio
15) 0-3-0 PAŁOSZ Arkadiusz – MITSUBISHI Lancer
16) 0-2-1 KOBIELA Łukasz – MITSUBISHI Lancer
17) 0-1-1 GLUZA Marcin – HONDA Civic
-) 0-1-1 FERENCZAK Michał – SUBARU Impreza
19) 0-1-0 GAŃCZARCZYK Szymon – HONDA Civic
-) 0-1-0 SZPUNAR Marek – MITSUBISHI Lancer
-) 0-1-0 TALAR Tomasz – RENAULT Clio
-) 0-1-0 FORMA Sławomir – OPEL Astra
23) 0-0-3 WATRAS Maciej – RENAULT Clio
24) 0-0-1 GLUZA Leszek – HONDA Civic
-) 0-0-1 BIAŁAS Wojciech – HONDA Civic
-) 0-0-1 IRA Grzegorz – HONDA Civic
-) 0-0-1 SIKORA Sławomir – SUBARU Impreza
-) 0-0-1 GRUCA Michał – RENAULT Clio
-) 0-0-1 SANECZNIK Tomasz – HONDA Civic Type R
-) 0-0-1 GÓRECKI Robert – BMW e36
-) 0-0-1 SIKORSKI Piotr – BMW e30
-) 0-0-1 KACZMAREK Piotr – SUBARU Impreza
-) 0-0-1 STERNAL Łukasz – CITROEN C2
-) 0-0-1 KAPUSTA Piotr – BMW e36
-) 0-0-1 JURASZ Adrian – RENAULT Clio

 

Projekt i wykonanie :

Sebastian Quhta