Ranking Śląskich Rajdów 2019 – Czerwiec

SEBASTIAN BOJDOŁ (Bojdoł Rally) utrzymał fotel lidera Rankingu Śląskich Kierowców (poniżej na zdjęciu od Godzik Rally Foto) na kolejnych miejscach na podium bez zmian, drugie miejsca dla Artur Kobiela (Artur Kobiela Motorsport) a trzecie miejsca dla Kamila Kawalec (Kawalec/Barańska Rally Team)

 

 

W czerwcu do rankingu były zaliczone dwa rajdy:
– IV Runda SMT
– II Runda Szombierki Rally Cup

Poniżej prezentujemy ranking po miesiącu czerwiec, tabele medalową oraz kierowców z podziałem alfabetycznym

RANKING – CZERWIEC

(295 sklasyfikowanych)
(w nawiasie po samochodzie ilość objechanych rajdów, max 12 najlepszych wliczane do rankingu)

1. 444pkt. – BOJDOŁ Sebastian – RENAULT Clio (7)
2. 369pkt. – KOBIELA Artur – SUBARU Impreza (4)
3. 344pkt. – KAWALEC Kamil – HONDA Civic (4)
4. 310pkt. – NAJGRODZKI Jakub – FIAT Seicento (6)
5. 307pkt. – KAPUSTA Piotr – BMW e36 (4)
6. 300pkt. – SANECZNIK Tomasz jr. – HONDA Civic Type R (5)
7. 294pkt. – SANECZNIK Tomasz – SUZUKI Swift (5)
8. 294pkt. – GLUZA Leszek – HONDA Civic (6)
9. 291pkt. – TATARCZUCH Tomasz – NISSAN Sunny (6)
10. 274pkt. – SOKÓŁ Nikodem – FIAT Seicento (4)
11. 267pkt. – SZUMIEC Rafał – PEUGEOT 306 (4)
12. 264pkt. – HUS Sebastian – HONDA Civic (4)
13. 259pkt. – NAJGRODZKI Wojciech – FIAT Cinquecento (6)
14. 258pkt. – LAŚKIEWICZ Hubert – RENAULT Clio (4)
15. 257pkt. – JASIŃSKI Tomasz – HONDA Civic (4)
16. 252pkt. – MARCZYK Mateusz – FIAT Cinquecento (4)
17. 250pkt. – OŚLAK Paweł – FIAT Seicento (4)
18. 247pkt. – SALAMON Tomasz – HONDA Civic Type R (4)
19. 244pkt. – RÓWNIATKA Artur – FORD Focus (3)
20. 241pkt. – WITOS Szymon – MITSUBISHI Lancer (5)
21. 237pkt. – IRA Grzegorz – HONDA Civic (4)
22. 232pkt. – GRZEBINOGA Dawid – HONDA Civic (4)
–. 232pkt. – HENKEL Krzysztof – FIAT Cinquecento (4)
24. 231pkt. – KLOCEK Przemysław – SUBARU Impreza (3)
25. 227pkt. – STERNAL Łukasz – CITROEN C2 (4)
26. 216pkt. – SIKORA Jakub – BMW e36 (3)
27. 216pkt. – MYSZA Grzegorz – FIAT Cinquecento (5)
28. 215pkt. – KRZYŻOWSKI Bartosz – BMW e36 (4)
29. 212pkt. – PRZYBYŁA Łukasz – HONDA Civic (4)
30. 212pkt. – JELONEK Michał – SUBARU Impreza (5)
31. 210pkt. – BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza (2)
32. 210pkt. – GAŃCZARCZYK Szymon – HONDA Civic (3)
33. 203pkt. – SEMIK Łukasz – FIAT Seicento (4)
34. 202pkt. – BEDNARSKI Krzysztof – PEUGEOT 106 (4)
35. 184pkt. – RAK Kajetan – PEUGEOT 206 (4)
36. 183pkt. – MACURA Mirosław – SKODA Fabia Proto (2)
37. 183pkt. – OPIOŁA Daniel – FIAT 126p (4)
–. 183pkt. – STASIK Romuald – CITROEN C2 (4)
39. 182pkt. – HORNIK Kamil – SUBARU Impreza (2)
40. 180pkt. – JASTRZĘBSKI Krzysztof – PEUGEOT 106 (3)
41. 177pkt. – STEFANIK Marcin – FIAT Seicento (3)
42. 175pkt. – POLOK Jacek – FORD Fiesta R2 (2)
43. 175pkt. – GAJOWCZYK Przemysław – MITSUBISHI Lancer (3)
44. 174pkt. – STEBEL Janusz – HONDA Civic (2)
45. 173pkt. – STASIK Ryszard – RENAULT Clio (4)
46. 171pkt. – SIKORA Sławomir – SUBARU Impreza (2)
–. 171pkt. – ŻBIKOWSKI Piotr – AUDI 80 (2)
48. 171pkt. – GRZYBEK Wojciech – PEUGEOT 206 (4)
49. 169pkt. – SIKORSKI Piotr – BMW e30 (3)
50. 169pkt. – PISAREK Jakub – FIAT Seicento (4)
51. 167pkt. – OGRODNICZAK Marcin – SUBARU Impreza (2)
52. 165pkt. – BAL Marcin – CITROEN C2 (4)
–. 165pkt. – CICHOPEK Daniel – BMW e36 (4)
54. 161pkt. – RĄCZKA Paweł – BMW e36 (2)
55. 159pkt. – ŻBIKOWSKI Tomasz – AUDI 90 (2)
56. 155pkt. – GLENC Mateusz – HONDA Civic (2)
57. 154pkt. – KOBYLAŃSKI Tomasz – OPEL Kadett (3)
58. 151pkt. – OŻGA Krystian – PEUGEOT 206 (2)
59. 150pkt. – GÓRECKI Robert – BMW e36 (2)
60. 149pkt. – GAŁĄZKA Bartłomiej – OPEL Astra (3)
61. 148pkt. – BUJOK Adam – PEUGEOT 206 (2)
62. 148pkt. – MATEJA Bartosz – FIAT Cinquecento (4)
63. 145pkt. – ŚWIĘCICKI Krzysztof – BMW e36 (4)
64. 144pkt. – GÓRKA Łukasz – FIAT Seicento (5)
65. 141pkt. – DONICA Piotr – RENAULT Clio (2)
–. 141pkt. – ZMUDA Mariusz – SUBARU Impreza (2)
67. 137pkt. – GOŹDZIK Jacek – TOYOTA Starlet (2)
68. 137pkt. – WŁOCH Kacper – FIAT Cinquecento (3)
69. 135pkt. – KOMENDA Leszek – CITROEN Saxo (3)
70. 133pkt. – WADAS Krzysztof – FIAT Seicento (3)
71. 132pkt. – WIŚNIEWSKI Piotr – DAEWOO Lanos (2)
72. 128pkt. – CICHOŃ Piotr – HONDA Civic (2)
73. 127pkt. – WALASZEK Maciej – HONDA Civic (2)
74. 126pkt. – GWIOŹDZIK Przemysław – FIAT 500E (3)
75. 125pkt. – JAROSZEWSKI Rafał – FIAT Seicento (3)
76. 122pkt. – LABUS Stanisław – OPEL Astra (2)
77. 122pkt. – SMUSZ Franciszek – PEUGEOT 206 (3)
78. 119pkt. – KUBICA Tomasz – FIAT Seicento (2)
79. 118pkt. – ORLIK Rafał – BMW e36 (3)
80. 117pkt. – ZIOBROWSKI Błażej – BMW e36 (3)
81. 115pkt. – ROJ Piotr – RENAULT Clio (2)
82. 114pkt. – PACA Maciej – PEUGEOT 106 (2)
83. 113pkt. – TYNDYK Grzegorz – SUZUKI Swift (3)
84. 113pkt. – JANIK Przemysław – PEUGEOT 106 (4)
85. 112pkt. – CHWIST Izaak – OPEL Astra (2)
–. 112pkt. – HOLEKSA Dawid – NISSAN Sunny (2)
–. 112pkt. – ROIK Łukasz – PEUGEOT 205 (2)
88. 112pkt. – WŁOCH Jakub – RENAULT Clio (3)
89. 112pkt. – FOGEL Paweł – FIAT Cinquecento (5)
90. 111pkt. – TERLECKI Arkadiusz – HONDA Civic (4)
91. 110pkt. – PAWŁOWSKI Adam – FIAT Cinquecento (2)
92. 110pkt. – KOBIŃSKI Przemysław – HYUNDAI Coupe (3)
93. 108pkt. – TELEGA Rafał – FIAT 126p (2)
94. 107pkt. – BIENIEK Grzegorz – NISSAN Almera (2)
–. 107pkt. – SADLOK Krzysztof – CITROEN Saxo (2)
96. 106pkt. – JAKUBCZYK Michał – OPEL Corsa (2)
97. 104pkt. – KOCIOŁEK Michał – SUBARU Impreza (3)
–. 104pkt. – JURKIEWICZ Patryk – OPEL Corsa (3)
99. 103pkt. – PODGÓRSKI Lucjan – FIAT Cinquecento (3)
–. 103pkt. – GAJDA Rafał – BMW e36 (3)
101. 102pkt. – SPIRYDONIUK Jakub – FIAT 500E (3)
102. 100pkt. – HUS Krystian – HONDA Civic (2)
103. 98pkt. – ZEMBOWICZ Iwo – PEUGEOT 106 (4)
104. 97pkt. – SKRĘDZELEWSKI Artur – FIAT Cinquecento (2)
105. 97pkt. – ORŁOWSKI Mateusz – FIAT Seicento (3)
—. 97pkt. – DUDAREWICZ Marcin – HONDA Civic (3)
107. 95pkt. – MACURA Marcin – SKODA Fabia Proto (1)
108. 95pkt. – DUDEK Robert – PEUGEOT 206 (4)
109. 94pkt. – DOBOSZ Andrzej – VOLKSWAGEN Polo (2)
110. 94pkt. – KACZMARCZYK Kamil – FIAT Seicento (4)
111. 93pkt. – BUGIEL Sebastian – BMW e36 (2)
112. 91pkt. – ZIELIŃSKI Tomasz – SUBARU Impreza (1)
113. 90pkt. – CIOMBOR Grzegorz – HONDA Civic (1)
114. 90pkt. – SALECKI Dariusz – FIAT 126p (2)
115. 88pkt. – SIKORA Kacper – RENAULT Megane (2)
—. 88pkt. – ŁOMOZIK Marcin – PEUGEOT 206 (2)
117. 87pkt. – NIEMCZYK Martin – HONDA Civic (2)
118. 87pkt. – JACHYMCZYK Damian – PEUGEOT 106 (3)
119. 86pkt. – GRZESIK Mirosław – FIAT Seicento (3)
120. 85pkt. – GNIADEK Grzegorz – OPEL Astra (2)
121. 85pkt. – CIOĆ Waldemar – FIAT 500E (3)
122. 84pkt. – POGORZELSKI Marcin – RENAULT Clio (1)
123. 84pkt. – CZERWIEC Marcin – CITROEN C2 (2)
—. 84pkt. – PYZIA Jakub – FIAT Seicento (2)
—. 84pkt. – ŻLOCH Krzysztof – PEUGEOT 106 (2)
—. 84pkt. – KUNICKI Marek – FIAT 126p (2)
—. 84pkt. – SMOLANA Marcin – FIAT Cinquecento (2)
128. 83pkt. – PUDEŁEK Łukasz – SUBARU Impreza (1)
129. 81pkt. – NAJWER Wojciech – TOYOTA Yaris (3)
130. 80pkt. – BADURA Dariusz – CITROEN Saxo (1)
131. 79pkt. – ŚWIDER Marcin – HONDA Civic (1)
—. 79pkt. – BOBOWSKI Łukasz – HONDA Civic Type R (1)
133. 79pkt. – BIERNAT Marcin – FIAT Cinquecento (2)
134. 79pkt. – NIEWIADOMSKI Bartosz – FIAT 126p (3)
135. 76pkt. – ZAWADKA Adrian – MITSUBISHI Lancer (1)
—. 76pkt. – CIEŚLAR Zbigniew – HONDA Civic (1)
137. 75pkt. – ULMAN Łukasz – HONDA Civic (1)
—. 75pkt. – SIKORA Daniel – BMW e36 (1)
139. 75pkt. – DANIELCZYK Łukasz – FIAT Cinquecento (4)
140. 74pkt. – LEŚNIAK Sławomir – CITROEN Saxo (1)
141. 73pkt. – MARCOK Krzysztof – HONDA Civic (1)
142. 73pkt. – PIECHOCZEK Jakub – ROVER 200 (2)
143. 72pkt. – HERBAN Bartosz – PEUGEOT 206 (1)
144. 72pkt. – FRAŃCZYK Marcin – HONDA Civic (2)
145. 71pkt. – MRÓZ Mariusz – OPEL Tigra (2)
146. 71pkt. – STOKŁOSA Adam – FIAT Cinquecento (3)
147. 70pkt. – STROJEK Daniel – BMW e36 (2)
148. 68pkt. – HOLUBEK Krystian – PEUGEOT 206 (1)
149. 68pkt. – KRAWIEC Adam – HONDA Civic (2)
—. 67pkt. – MADEJ Sergiusz – BMW e36 (2)
151. 66pkt. – HONKISZ Wojciech – AUDI 80 (1)
—. 66pkt. – KWICZAŁA Jakub – OPEL Astra (1)
153. 65pkt. – KARASIEWICZ Adam – OPEL Astra (2)
—. 65pkt. – POTAPIUK Sławomir – HONDA Civic (2)
155. 65pkt. – WOŹNICA Radosław – SUZUKI Swift (3)
156. 64pkt. – KACPRZAK Krystian – BMW e36 (1)
—. 64pkt. – ZAWORA Grzegorz – VOLKSWAGEN Golf (1)
158. 63pkt. – DOBRZAŃSKI Grzegorz – HONDA Civic (1)
159. 63pkt. – LIPOWCZAN Paweł – FIAT 126p (2)
160. 62pkt. – DUDEK Grzegorz – VOLKSWAGEN Golf (1)
—. 62pkt. – SMYCZEK Szymon – PEUGEOT 206 (1)
—. 62pkt. – ŚWIEBODA Maciej – SUBARU Impreza (1)
163. 61pkt. – ADAMASZEK Michał – RENAULT Clio (1)
164. 61pkt. – MARZEC Rafał – HONDA Civic (2)
165. 60pkt. – ŁUDZEŃ Jakub – FIAT Seicento (1)
166. 60pkt. – OBAJTEK Przemysław – FIAT 500E (3)
—. 60pkt. – HACHUŁA Dawid – FIAT Cinquecento (3)
—. 60pkt. – PIÓRKOWSKI Jarosław – BMW e46 (3)
169. 59pkt. – PIETRZYK Barbara – MITSUBISHI Colt (2)
—. 59pkt. – KRZYSIEK Kazimierz – FIAT Seicento (2)
171. 58pkt. – ZMUDA Rafał – SUBARU Impreza (1)
172. 58pkt. – ŚWIEGODA Miłosz – OPEL Astra (3)
173. 57pkt. – PUTO Marcin – FIAT Cinquecento (1)
174. 57pkt. – SIĄKAŁA Patryk – HONDA Civic (3)
175. 56pkt. – RUDEK Szymon – FIAT Cinquecento (2)
176. 56pkt. – ŁOJAS Grzegorz – HONDA Civic (3)
177. 55pkt. – MULARCZYK Marek – FIAT Seicento (1)
—. 55pkt. – KUREK Przemysław – VOLKSWAGEN Golf (1)
—. 55pkt. – ANDRZEJAK Filip – RENAULT Clio (1)
180. 55pkt. – DONOCIK Wojciech – FIAT Seicento (2)
—. 55pkt. – JARZĄBEK Łukasz – BMW e36 (2)
—. 55pkt. – KUBICA Adam – FIAT 126p (2)
183. 55pkt. – MAŚLANKA Józef – RENAULT Clio (4)
184. 54pkt. – FRANISZYN Adrian – RENAULT Clio (1)
—. 54pkt. – KAPTURSKI Piotr – BMW e30 (1)
186. 53pkt. – POZNAŃSKI Mateusz – RENAULT Clio (1)
187. 53pkt. – BONCELA Damian – FIAT Seicento (2)
—. 53pkt. – RADWAŃSKI Adrian – FIAT Seicento (2)
189. 52pkt. – GALUS Piotr – FIAT 500E (2)
—. 52pkt. – GÓRECKI Mikołaj – BMW e36 (2)
191. 51pkt. – LASKOWSKI Andrzej – OPEL Astra (1)
192. 51pkt. – MOCZAŁA Daniel – FIAT 126p (3)
193. 50pkt. – BARTYZEL Grzegorz – MISTUSBISHI Lancer (1)
194. 50pkt. – KAWA Sylwester – FIAT Seicento (2)
195. 50pkt. – ZIEJA Łukasz – FIAT Seicento (3)
196. 49pkt. – LUDYGA Adrian – SUBARU Impreza (1)
—. 49pkt. – GAJOWCZYK Jacek – MITSUBISHI Lancer (1)
—. 49pkt. – MAREK Łukasz – FIAT Cinquecento (1)
—. 49pkt. – SZCZUDŁO Maciej – HONDA Civic (1)
200. 49pkt. – GRANEK Szymon – DAEWOO Lanos (3)
—. 49pkt. – MICHALEWICZ Piotr – SEAT Ibiza (3)
202. 48pkt. – KRYSIAK Piotr – HONDA Civic (1)
—. 48pkt. – PUZOŃ Sebastian – HONDA Civic (1)
204. 48pkt. – GRODZIŃSKI Radosław – FIAT Seicento (3)
205. 47pkt. – FILIPOWICZ Michał – PEUGEOT 206 (1)
206. 46pkt. – MEGA Sebastian – PEUGEOT 106 (1)
207. 45pkt. – BRZÓSKA Michał – RENAULT Clio (1)
208. 44pkt. – PODŻORSKI Bartłomiej – FIAT 126p (2)
—. 44pkt. – KUNIKOWSKI Kacper – CITROEN Xsara (2)
210. 43pkt. – GRZYWOK Marcin – TOYOTA Starlet (1)
211. 43pkt. – MICHULEC Marcin – FIAT Seicento (3)
212. 42pkt. – JANOTA Filip – FIAT Cinquecento (1)
213. 41pkt. – PAPKOJ Krystian – FIAT Seicento (1)
—. 41pkt. – WOLNY Sebastian – BMW e36 (1)
215. 41pkt. – MENDELA Marek – FIAT Seicento (2)
216. 40pkt. – NIEMSEE Ruben – OPEL Corsa (1)
217. 40pkt. – NOWOK Piotr – RENAULT Clio (2)
—. 40pkt. – ŻUR Arkadiusz – FIAT Seicento (2)
219. 39pkt. – TALIK Szymon – SUBARU Impreza (1)
—. 39pkt. – KOTZUR Andrzej – VOLKSWAGEN Lupo (1)
221. 39pkt. – KAWALEC Piotr – SEAT Cordoba (2)
222. 38pkt. – LESZCZYŃSKI Sylwester – CITROEN C2 (2)
223. 37pkt. – SMOLARCZYK Wiktor – FIAT Seicento (2)
—. 37pkt. – KUCHARSKI Tomasz – KIA Ceed (2)
225. 36pkt. – ZBROJA Tomasz – FIAT 500E (1)
226. 35pkt. – HAJDYS Mateusz – HONDA Civic (1)
—. 35pkt. – KŁAPTOCZ Artur – CITROEN C2 (1)
228. 35pkt. – CHWASZCZ Bogdan – HONDA Civic (2)
229. 35pkt. – GUNIA Grzegorz – HONDA Civic (3)
230. 34pkt. – LESKIW Andrzej – FIAT Seicento (1)
231. 34pkt. – ZAJĄCZKOWSKI Łukasz – FIAT Cinquecento (2)
232. 33pkt. – LEPIARSKI Konrad – PEUGEOT 206 (1)
—. 33pkt. – PŁACZEK Piotr – FIAT 126p (1)
—. 33pkt. – CZERWIŃSKI Adrian – FIAT Cinquecento (1)
235. 33pkt. – LIGOCKI Jarosław – FIAT Seicento (3)
—. 33pkt. – MICHALSKI Mariusz – REANULT Twingo (3)
237. 32pkt. – SKUPIEŃ Damian – FIAT Seicento (1)
238. 31pkt. – WOŹNIAK Artur – POLONEZ Caro (1)
239. 30pkt. – TOMECKI Filip – CITROEN C2 (1)
—. 30pkt. – KOŁODZIEJ Aleksander – RENAULT Clio (1)
241. 29pkt. – BANAŚ Michał – BMW e36 (1)
242. 29pkt. – FILAPEK Piotr – FIAT 126p (2)
243. 29pkt. – KOŁODZIEJ Piotr – HONDA Civic (3)
244. 28pkt. – MILLER Piotr – FIAT 126p (1)
245. 27pkt. – ŚWIDER Kajetan – HONDA Crx (1)
—. 27pkt. – SNAJDR Jakub – FIAT Seicento (1)
247. 27pkt. – DAWIDÓW Szymon – FIAT Seicento (2)
248. 26pkt. – DANIELCZYK Robert – TOYOTA Celica (1)
—. 26pkt. – MOŁEK Maciej – PEUGEOT 106 (1)
—. 26pkt. – KLUZA Grzegorz – RENAULT Clio (1)
—. 26pkt. – KOZIEŁEK Paweł – RENAULT Clio (1)
252. 26pkt. – CZAPLA Piotr – MITSUBISHI Colt (2)
253. 25pkt. – SIEJK Przemysław – FIAT Cinquecento (2)
254. 24pkt. – KOJ Marek – TOYOTA Starlet (1)
—. 24pkt. – SIWY Ginter – TOYOTA Celica (1)
256. 24pkt. – SYSKA Dawid – LANCIA Y (2)
257. 24pkt. – KSIĄŻEK Wojciech – FIAT Seicento (3)
258. 23pkt. – JAKUBIEC Grzegorz – ROVER 214 (1)
259. 22pkt. – KORDOS Michał – RENAULT 16S (1)
260. 22pkt. – FOK Kamil – FIAT Cinquecento (3)
261. 20pkt. – PORĘBSKI Paweł – FIAT 126p (1)
262. 16pkt. – KLUCZNY Wiktor – HONDA Civic (1)
—. 16pkt. – JĘDRZEJKO Tomasz – FIAT Cinquecento (1)
264. 15pkt. – FIRUT Łukasz – FIAT 126p (2)
265. 14pkt. – LISZEWSKI Piotr – LANCIA Y (1)
—. 14pkt. – STANCLIK Krzysztof – FORD Fiesta (1)
267. 9pkt. – KLUKOWSKI Marcin – FSO Polonez (1)
268. 3pkt. – GRUDKA Mariusz – PEUGEOT 306 (3)
269. 2pkt. – MICHTA Kamil – BMW e36 (2)
—. 2pkt. – FOREMNIAK Dawid – OPEL Astra (2)
—. 2pkt. – KACZMAREK Piotr – SUBARU Impreza (2)
—. 2pkt. – GORYCZKA Sebastian – FIAT 126p (2)
273. 1pkt. – BABEL Marcin – HONDA Civic (1)
—. 1pkt. – BIŃCZYCKI Jarosław – SUBARU Impreza (1)
—. 1pkt. – CIELUSEK Jerzy – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – CZAJDA Łukasz – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – DANIEL Łukasz – HONDA Civic (1)
—. 1pkt. – DEMBINNY Daniel – HONDA Crx (1)
—. 1pkt. – FILA Marek – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – GOSZTYŁA Przemysław – OPEL Astra (1)
—. 1pkt. – KARCZ Karol – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – KIAS Sebastian – TRABANT 601 (1)
—. 1pkt. – LAK Karol – BMW e36 (1)
—. 1pkt. – LITWIŃSKI Jakub – FORD Focus (1)
—. 1pkt. – MANDYNA Tomasz – RENAULT Clio (1)
—. 1pkt. – OSICKI Paweł – PEUGEOT 206 (1)
—. 1pkt. – PASTUSZKA Dawid – FIAT 126p (1)
—. 1pkt. – PAWLIK Krystian – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – PRUSINOWSKI Paweł – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – SCHMIDT Michał – RENAULT Clio (1)
—. 1pkt. – STRZODA Łukasz – FIAT 126p (1)
—. 1pkt. – SZEJA Adam – TOYOTA Corolla (1)
—. 1pkt. – SZPUNAR Marek – MITSUBISHI Lancer (1)
—. 1pkt. – TUROŃ Daniel – CITROEN Saxo (1)
—. 1pkt. – WIDOMSKI Piotr – DAEWOO Lanos (1)
295

KLASYFIKACJA MEDALOWA po 8 rajdach:

1) 4-0-0 KOBIELA Artur – SUBARU Impreza
2) 2-0-0 BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza
3) 1-1-0 RAK Kajetan – PEUGEOT 206
4) 1-0-0 SANECZNIK Tomasz jr – HONDA Civic Type R
5) 0-2-1 KAWALEC Kamil – HONDA Civic
6) 0-1-1 RÓWNIATKA Artur – FORD Focus
-) 0-1-1 IRA Grzegorz – HONDA Civic
8) 0-1-0 KLOCEK Przemysław – SUBARU Impreza
-) 0-1-0 HORNIK Kamil – SUBARU Impreza
-) 0-1-0 WITOS Szymon – MITSUBISHI Lancer
11) 0-0-1 BUJOK Adam – PEUGEOT 206
-) 0-0-1 POLOK Jacek – FORD Fiesta R2
-) 0-0-1 MACURA Mirosław – SKODA Fabia Proto
-) 0-0-1 KAPUSTA Piotr – BMW e36
-) 0-0-1 JASIŃSKI Tomasz – HONDA Civic

ADAMASZEK Michał – RENAULT Clio
61 – I Runda SMT (19)
61

ANDRZEJAK Filip – RENAULT Clio
55 – IV Runda SMT (17)
55

BABEL Marcin – HONDA Civic
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1

BADURA Dariusz – CITROEN C2
80 – II Runda SMT (21)
80

BAL Marcin – CITROEN C2
60 – I Runda SMT (20)
81 – II Runda SMT (20)
1 – III Runda SMT (NU)
23 – IV Runda SMT (49)
165

BANAŚ Michał – BMW e36
29 – I Runda Szombierki Rally Cup (48)
29

BARTYZEL Grzegorz – MITSUBISHI Lancer
50 – IV Runda SMT (22)
50

BEDNARSKI Krzysztof – PEUGEOT 106
57 – I Runda SMT (23)
77 – II Runda SMT (24)
55 – III Runda SMT (17)
13 – IV Runda SMT (59)
202

BIENIEK Grzegorz – NISSAN Almera
46 – Rajd Kuźnia Raciborska (44)
61 – Rajd Gaszowice (37)
107

BIERNAT Marcin – FIAT Cinquecento
26 – Rajd Kuźnia Raciborska (64)
53 – Rajd Gaszowice (45)
79

BIŃCZYCKI Jarosław – SUBARU Impreza
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1

BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza
101 – Rajd Kuźnia Raciborska (1)
109 – Rajd Gaszowice (1)
210

BOBOWSKI Łukasz – HONDA Civic Type R
79 – II Runda SMT (22)
79

BOJDOŁ Sebastian – RENAULT Clio
59 – I Runda Szombierki Rally Cup (18)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
87 – II Runda SMT (14)
92 – Rajd Gaszowice (6)
63 – III Runda SMT (9)
66 – IV Runda SMT (6)
76 – II Runda Szombierki Rally Cup (4)
444

BONCELA Damian – FIAT Seicento
52 – Rajd Kuźnia Raciborska (38)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
53

BRZÓSKA Michał – RENAULT Clio
45 – II Runda Szombierki Rally Cup (35)
45

BUGIEL Sebastian – BMW e36
36 – Rajd Kuźnia Raciborska (54)
57 – Rajd Gaszowice (41)
93

BUJOK Adam – PEUGEOT 206
76 – I Runda Szombierki Rally Cup (3)
72 – II Runda Szombierki Rally Cup (8)
148

CHWASZCZ Bogdan – HONDA Civic
18 – III Runda SMT (54)
17 – IV Runda SMT (55)
35

CHWIST Izaak – OPEL Astra
56 – I Runda Szombierki Rally Cup (21)
56 – Rajd Kuźnia Raciborska (34)
112

CICHOŃ Piotr – HONDA Civic
61 – Rajd Kuźnia Raciborska (29)
67 – Rajd Gaszowice (31)
128

CICHOPEK Daniel – BMW e36
31 – I Runda SMT (49)
59 – II Runda SMT (42)
36 – III Runda SMT (36)
39 – IV Runda SMT (33)
165

CIELUSEK Jerzy – FIAT Cinquecento
1 – I Runda SMT (NU)
1

CIEŚLAR Zbigniew – HONDA Civic
76 – Rajd Gaszowice (22)
76

CIOĆ Waldemar – FIAT 500E
21 – I Runda SMT (59)
37 – II Runda SMT (64)
27 – III Runda SMT (43)
85

CIOMBOR Grzegorz – HONDA Civic
90 – II Runda SMT (11)
90

CZAJDA Łukasz – FIAT Seicento
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

CZAPLA Piotr – MITSUBISHI Colt
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
25 – Rajd Gaszowice (73)
26

CZERWIEC Marcin – CITROEN C2
40 – Rajd Kuźnia Raciborska (50)
44 – Rajd Gaszowice (54)
84

CZERWIŃSKI Adrian – FIAT Cinquecento
33 – Rajd Gaszowice (65)
33

DANIEL Łukasz – HONDA Civic
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

DANIELCZYK Łukasz FIAT Cinquecento
15 – I Runda SMT (65)
25 – II Runda SMT (76)
16 – III Runda SMT (56)
19 – IV Runda SMT (53)
75

DANIELCZYK Robert – TOYOTA Celica
26 – I Runda SMT (54)
26

DAWIDÓW Szymon – FIAT Seicento
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
26 – Rajd Gaszowice (72)
27

DEMBINNY Daniel – HONDA Crx
1 – III Runda SMT (NU)
1

DOBOSZ Andrzej – VOLKSWAGEN Polo
44 – Rajd Kuźnia Raciborska (46)
50 – Rajd Gaszowice (48)
94

DOBRZAŃSKI Grzegorz – HONDA Civic
63 – IV Runda SMT (9)
63

DONICA Piotr – RENAULT Clio
59 – I Runda SMT (21)
82 – II Runda SMT (19)
141

DONOCIK Wojciech – FIAT Seicento
54 – Rajd Kuźnia Raciborska (36)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
55

DUDAREWICZ Marcin – HONDA Civic
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
56 – Rajd Gaszowice (42)
40 – II Runda Szombierki Rally Cup (40)
97

DUDEK Grzegorz – VOLKSWAGEN Golf
62 – Rajd Kuźnia Raciborska (28)
62

DUDEK Robert – PEUGEOT 206
1 – II Runda SMT (NU)
25 – III Runda SMT (47)
25 – IV Runda SMT (47)
44 – II Runda Szombierki Rally Cup (36)
95

FILA Marek – FIAT Cinquecento
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

FILAPEK Piotr – FIAT 126p
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
28 – Rajd Gaszowice (70)
29

FILIPOWICZ Michał – PEUGEOT 206
47 – II Runda Szombierki Rally Cup (33)
47

FIRUT Łukasz – FIAT 126p
14 – I Runda Szombierki Rally Cup (63)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
15

FOGEL Paweł – FIAT Cinquecento
20 – I Runda SMT (60)
27 – II Runda SMT (74)
19 – III Runda SMT (53)
18 – IV Runda SMT (54)
28 – II Runda Szombierki Rally Cup (52)
112

FOK Kamil – FIAT Cinquecento
20 – I Runda Szombierki Rally Cup (57)
1 – I Runda SMT (NU)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
22

FOREMNIAK Dawid – OPEL Astra
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
2

FRANISZYN Adrian – RENAULT Clio
54 – IV Runda SMT (18)
54

FRAŃCZYK Marcin – HONDA Civic
44 – II Runda SMT (57)
28 – III Runda SMT (44)
72

GAJDA Rafał – BMW e36
28 – II Runda SMT (73)
36 – IV Runda SMT (36)
39 – II Runda Szombierki Rally Cup (41)
103

GAJOWCZYK Jacek – MITSUBISHI Lancer
49 – Rajd Kuźnia Raciborska (41)
49

GAJOWCZYK Przemysław – MITSUBISHI Lancer
85 – Rajd Kuźnia Raciborska (5)
1 – II Runda SMT (NU)
89 – Rajd Gaszowice (9)
175

GALUS Piotr – FIAT 500E
29 – II Runda SMT (72)
23 – III Runda SMT (49)
52

GAŁĄZKA Bartłomiej – OPEL Astra
42 – I Runda SMT (38)
54 – III Runda SMT (18)
53 – IV Runda SMT (19)
149

GAŃCZARCZYK Szymon – HONDA Civic
73 – Rajd Kuźnia Raciborska (17)
73 – Rajd Gaszowice (25)
64 – IV Runda SMT (8)
210

GLENC Mateusz – HONDA Civic
67 – Rajd Kuźnia Raciborska (23)
88 – Rajd Gaszowice (10)
155

GLUZA Leszek – HONDA Civic
67 – I Runda Szombierki Rally Cup (10)
52 – I Runda SMT (28)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
62 – Rajd Gaszowice (36)
48 – IV Runda SMT (24)
64 – II Runda Szombierki Rally Cup (16)
294

GNIADEK Grzegorz – OPEL Astra
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
84 – Rajd Gaszowice (14)
85

GORYCZKA Sebastian – FIAT 126p
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
2

GOSZTYŁA Przemysław – OPEL Astra
1 – II Runda SMT (NU)
1

GOŹDZIK Jacek – TOYOTA Starlet
58 – Rajd Kuźnia Raciborska (32)
79 – Rajd Gaszowice (19)
137

GÓRECKI Mikołaj – BMW e36
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
51 – Rajd Gaszowice (47)
52

GÓRECKI Robert – BMW e36
77 – Rajd Kuźnia Raciborska (13)
73 – II Runda Szombierki Rally Cup (7)
150

GÓRKA Łukasz – FIAT Seicento
27 – I Runda Szombierki Rally Cup (50)
27 – I Runda SMT (53)
32 – II Runda SMT (69)
20 – III Runda SMT (52)
38 – II Runda Szombierki Rally Cup (42)
144

GRANEK Szymon – DAEWOO Lanos
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
47 – III Runda SMT (25)
1 – IV Runda SMT (NU)
49

GRODZIŃSKI Radosław – FIAT Seicento
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
46 – Rajd Gaszowice (52)
48

GRUDKA Mariusz – PEUGEOT 306
1 – II Runda SMT (NU)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1 – III Runda SMT (NU)
3

GRZEBINOGA Dawid – HONDA Civic
70 – I Runda SMT (10)
94 – II Runda SMT (7)
67 – III Runda SMT (5)
1 – IV Runda SMT (NU)
232

GRZESIK Mirosław – FIAT Seicento
25 – I Runda Szombierki Rally Cup (52)
26 – II Runda SMT (75)
35 – II Runda Szombierki Rally Cup (45)
86

GRZYBEK Wojciech – PEUGEOT 206
45 – I Runda Szombierki Rally Cup (32)
53 – Rajd Kuźnia Raciborska (37)
72 – Rajd Gaszowice (26)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
171

GRZYWOK Marcin – TOYOTA Starlet
43 – I Runda Szombierki Rally Cup (34)
43

GUNIA Grzegorz – HONDA Civic
33 – I Runda Szombierki Rally Cup (44)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
35

GWIOŹDZIK Przemysław – FIAT 500E
38 – I Runda SMT (42)
54 – II Runda SMT (47)
34 – III Runda SMT (38)
126

HACHUŁA Dawid – FIAT Cinquecento
17 – I Runda SMT (63)
21 – III Runda SMT (51)
22 – IV Runda SMT (50)
60

HAJDYS Mateusz – HONDA Civic
35 – III Runda SMT (37)
35

HENKEL Krzysztof – FIAT Cinquecento
47 – I Runda Szombierki Rally Cup (30)
59 – Rajd Kuźnia Raciborska (31)
71 – Rajd Gaszowice (27)
55 – II Runda Szombierki Rally Cup (25)
232

HERBAN Bartosz – PEUGEOT 206
72 – II Runda SMT (29)
72

HOLEKSA Dawid – NISSAN Sunny
74 – Rajd Kuźnia Raciborska (16)
38 – Rajd Gaszowice (60)
112

HOLUBEK Krystian – PEUGEOT 206
68 – II Runda SMT (33)
68

HONKISZ Wojciech – AUDI 80
66 – I Runda Szombierki Rally Cup (11)
66

HORNIK Kamil – SUBARU Impreza
80 – Rajd Kuźnia Raciborska (10)
102 – Rajd Gaszowice (2)
182

HUS Krystian – HONDA Civic
42 – Rajd Kuźnia Raciborska (48)
58 – Rajd Gaszowice (40)
100

HUS Sebastian – HONDA Civic
62 – I Runda Szombierki Rally Cup (15)
57 – Rajd Kuźnia Raciborska (33)
86 – Rajd Gaszowice (12)
59 – II Runda Szombierki Rally Cup (21)
264

IRA Grzegorz – HONDA Civic
1 – I Runda SMT (NU)
89 – II Runda SMT (12)
71 – III Runda SMT (3)
76 – IV Runda SMT (2)
237

JACHYMCZYK Damian – PEUGEOT 106
34 – I Runda SMT (46)
1 – II Runda SMT (NU)
52 – III Runda SMT (20)
87

JAKUBCZYK Michał – OPEL Corsa
48 – II Runda SMT (53)
58 – II Runda Szombierki Rally Cup (22)
106

JAKUBIEC Grzegorz – ROVER 214
23 – II Runda SMT (78)
23

JANIK Przemysław – PEUGEOT 106
28 – I Runda SMT (52)
40 – II Runda SMT (61)
24 – III Runda SMT (48)
21 – IV Runda SMT (51)
113

JANOTA Filip – FIAT Cinquecento
42 – III Runda SMT (30)
42

JAROSZEWSKI Rafał – FIAT Seicento
38 – Rajd Kuźnia Raciborska (52)
47 – II Runda SMT (54)
40 – Rajd Gaszowice (58)
125

JARZĄBEK Łukasz – BMW e36
54 – I Runda Szombierki Rally Cup (23)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
55

JASIŃSKI Tomasz – HONDA Civic
13 – I Runda Szombierki Rally Cup (64)
75 – Rajd Kuźnia Raciborska (15)
90 – Rajd Gaszowice (8)
79 – II Runda Szombierki Rally Cup (3)
257

JASTRZĘBSKI Krzysztof – PEUGEOT 106
52 – I Runda Szombierki Rally Cup (25)
61 – II Runda SMT (40)
67 – II Runda Szombierki Rally Cup (13)
180

JELONEK Michał – SUBARU Impreza
70 – I Runda Szombierki Rally Cup (7)
72 – I Runda SMT (8)
1 – III Runda SMT (NU)
68 – IV Runda SMT (4)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
212

JĘDRZEJKO Tomasz – FIAT Cinquecento
16 – IV Runda SMT (56)
16

JURKIEWICZ Patryk – OPEL Corsa
36 – I Runda Szombierki Rally Cup (41)
22 – III Runda SMT (50)
46 – II Runda Szombierki Rally Cup (34)
104

KACPRZAK Krystian – BMW e36
64 – III Runda SMT (8)
64

KACZMARCZYK Kamil – FIAT Seicento
15 – I Runda Szombierki Rally Cup (62)
35 – Rajd Kuźnia Raciborska (55)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
43 – II Runda Szombierki Rally Cup (37)
94

KACZMAREK Piotr – SUBARU Impreza
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
2

KAPUSTA Piotr – BMW e36
74 – I Runda SMT (6)
100 – II Runda SMT (3)
66 – III Runda SMT (6)
67 – IV Runda SMT (5)
307

KAPTURSKI Piotr – BMW e30
54 – II Runda Szombierki Rally Cup (26)
54

KARASIEWICZ Adam – OPEL Astra
37 – III Runda SMT (35)
28 – IV Runda SMT (44)
65

KARCZ Karol – FIAT Seicento
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

KAWA Sylwester – FIAT Seicento
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
49 – II Runda Szombierki Rally Cup (31)
50

KAWALEC Kamil – HONDA Civic
81 – I Runda Szombierki Rally Cup (2)
82 – Rajd Kuźnia Raciborska (8)
97 – Rajd Gaszowice (3)
84 – II Runda Szombierki Rally Cup (2)
344

KAWALEC Piotr – SEAT Cordoba
18 – I Runda Szombierki Rally Cup (59)
21 – II Runda Szombierki Rally Cup (59)
39

KIAS Sebastian – TRABANT 601
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

KLOCEK Przemysław – SUBARU Impreza
72 – I Runda Szombierki Rally Cup (5)
84 – I Runda SMT (2)
75 – II Runda Szombierki Rally Cup (5)
231

KLUCZNY Wiktor – HONDA Civic
16 – I Runda SMT (64)
16

KLUKOWSKI Marcin – FSO Polonez
9 – IV Runda SMT (63)
9

KLUZA Grzegorz – RENAULT Clio
26 – IV Runda SMT (46)
26

KŁAPTOCZ Artur – CITROEN C2
35 – IV Runda SMT (37)
35

KOBIELA Artur – SUBARU Impreza
91 – I Runda SMT (1)
112 – II Runda SMT (1)
83 – III Runda SMT (1)
83 – IV Runda SMT (1)
369

KOBIŃSKI Przemysław – HYUNDAI Coupe
41 – I Runda Szombierki Rally Cup (36)
68 – Rajd Kuźnia Raciborska (22)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
110

KOBYLAŃSKI Tomasz – OPEL Kadett
43 – I Runda SMT (37)
76 – Rajd Kuźnia Raciborska (14)
35 – Rajd Gaszowice (63)
154

KOCIOŁEK Michał – SUBARU Impreza
35 – I Runda Szombierki Rally Cup (42)
68 – I Runda SMT (12)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
104

KOJ Marek – TOYOTA Starlet
24 – I Runda Szombierki Rally Cup (53)
24

KOŁODZIEJ Aleksander – RENAULT Clio
30 – IV Runda SMT (42)
30

KOŁODZIEJ Piotr – HONDA Civic
1 – II Runda SMT (NU)
1 – III Runda SMT (NU)
27 – IV Runda SMT (45)
29

KOMENDA Leszek – CITROEN Saxo
51 – II Runda SMT (50)
46 – III Runda SMT (26)
38 – IV Runda SMT (34)
135

KORDOS Michał – RENAULT 16s
22 – I Runda SMT (58)
22

KOTZUR Andrzej – VOLKSWAGEN Lupo
39 – Rajd Gaszowice (59)
39

KOZIEŁEK Paweł – RENAULT Clio
26 – II Runda Szombierki Rally Cup (54)
26

KRAWIEC Adam – HONDA Civic
44 – I Runda Szombierki Rally Cup (33)
24 – II Runda Szombierki Rally Cup (56)
68

KRYSIAK Piotr – HONDA Civic
48 – I Runda Szombierki Rally Cup (29)
48

KRZYSIEK Kazimierz – FIAT Seicento
22 – I Runda Szombierki Rally Cup (55)
37 – II Runda Szombierki Rally Cup (43)
59

KRZYŻOWSKI Bartosz – BMW e36
73 – I Runda Szombierki Rally Cup (4)
72 – Rajd Kuźnia Raciborska (18)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
69 – II Runda Szombierki Rally Cup (11)
215

KSIĄŻEK Wojciech – FIAT Seicento
12 – I Runda SMT (68)
11 – III Runda SMT (61)
1 – IV Runda SMT (NU)
24

KUBICA Adam – FIAT 126p
21 – I Runda Szombierki Rally Cup (56)
34 – II Runda Szombierki Rally Cup (46)
55

KUBICA Tomasz – FIAT Seicento
50 – Rajd Kuźnia Raciborska (40)
69 – Rajd Gaszowice (29)
119

KUCHARSKI Tomasz – KIA Ceed
22 – II Runda SMT (79)
15 – III Runda SMT (57)
37

KUNICKI Marek – FIAT 126p
42 – Rajd Gaszowice (56)
42 – II Runda Szombierki Rally Cup (38)
84

KUNIKOWSKI Kacper – CITROEN Xsara
1 – III Runda SMT (NU)
43 – IV Runda SMT (29)
44

KUREK Przemysław – VOLKSWAGEN Golf
55 – Rajd Gaszowice (43)
55

KWICZAŁA Jakub – OPEL Astra
66 – II Runda SMT (35)
66

LABUS Stanisław – OPEL Astra
77 – Rajd Gaszowice (21)
45 – IV Runda SMT (27)
122

LAK Karol – BMW e36
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1

LASKOWSKI Andrzej – OPEL Astra
51 – I Runda Szombierki Rally Cup (26)
51

LAŚKIEWICZ Hubert – RENAULT Clio
63 – I Runda SMT (17)
78 – II Runda SMT (23)
60 – III Runda SMT (12)
57 – IV Runda SMT (15)
258

LEPIARSKI Konrad – PEUGEOT 206
33 – I Runda SMT (47)
33

LESKIW Andrzej – FIAT Seicento
34 – Rajd Gaszowice (64)
34

LESZCZYŃSKI Sylwester – CITROEN C2
37 – I Runda SMT (43)
1 – II Runda SMT (NU)
38

LEŚNIAK Sławomir – CITROEN Saxo
74 – II Runda SMT (27)
74

LIGOCKI Jarosław – FIAT Seicento
1 – I Runda SMT (NU)
31 – Rajd Kuźnia Raciborska (59)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
33

LIPOWCZAN Paweł – FIAT 126p
31 – Rajd Gaszowice (67)
32 – II Runda Szombierki Rally Cup (48)
63

LISZEWSKI Piotr – LANCIA Y
14 – III Runda SMT (58)
14

LITWIŃSKI Jakub – FORD Focus
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

LUDYGA Adrian – SUBARU Impreza
49 – I Runda Szombierki Rally Cup (28)
49

ŁOJAS Grzegorz – HONDA Civic
24 – II Runda SMT (77)
17 – III Runda SMT (55)
15 – IV Runda SMT (57)
56

ŁOMOZIK Marcin – PEUGEOT 206
32 – I Runda Szombierki Rally Cup (45)
56 – II Runda Szombierki Rally Cup (24)
88

ŁUDZEŃ Jakub – FIAT Seicento
60 – Rajd Gaszowice (38)
60

MACURA Marcin – SKODA Fabia Proto
95 – II Runda SMT (6)
95

MACURA Mirosław – SKODA Fabia Proto
89 – Rajd Kuźnia Raciborska (3)
94 – Rajd Gaszowice (4)
183

MADEJ Sergiusz – BMW e36
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
66 – II Runda Szombierki Rally Cup (14)
67

MANDYNA Tomasz – RENAULT Clio
1 – II Runda SMT (NU)
1

MARCOK Krzysztof – HONDA Civic
73 – II Runda SMT (28)
73

MARCZYK Mateusz – FIAT Cinquecento
53 – I Runda Szombierki Rally Cup (24)
70 – Rajd Kuźnia Raciborska (20)
68 – Rajd Gaszowice (30)
61 – II Runda Szombierki Rally Cup (19)
252

MAREK Łukasz – FIAT Cinquecento
49 – Rajd Gaszowice (49)
49

MARZEC Rafał – HONDA Civic
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)-Cinquecento
60 – II Runda Szombierki Rally Cup (20)
61

MAŚLANKA Józef – RENAULT Clio
14 – I Runda SMT (66)
21 – II Runda SMT (80)
10 – III Runda SMT (62)
10 – IV Runda SMT (62)-peugeot 206
55

MATEJA Bartosz – FIAT Cinquecento
35 – I Runda SMT (45)
42 – II Runda SMT (59)
31 – III Runda SMT (41)
40 – IV Runda SMT (32)
148

MEGA Sebastian – PEUGEOT 106
46 – II Runda SMT (55)
46

MENDELA Marek – FIAT Seicento
1 – I Runda SMT (NU)
40 – III Runda SMT (32)
41

MICHALEWICZ Piotr – SEAT Ibiza
47 – Rajd Kuźnia Raciborska (43)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1 – IV Runda SMT (NU)
49

MICHALSKI Mariusz – RENAULT Twingo
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
31 – IV Runda SMT (41)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
33

MICHTA Kamil – BMW e36
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1 – II Runda SMT (NU)
2

MICHULEC Marcin – FIAT Seicento
19 – II Runda SMT (82)
12 – III Runda SMT (60)
12 – IV Runda SMT (60)
43

MILLER Piotr – FIAT 126p
28 – Rajd Kuźnia Raciborska (62)
28

MOCZAŁA Daniel – FIAT 126p
19 – I Runda Szombierki Rally Cup (58)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
31 – II Runda Szombierki Rally Cup (49)
51

MOŁEK Maciej – PEUGEOT 106
26 – I Runda Szombierki Rally Cup (51)
26

MRÓZ Mariusz – OPEL Tigra
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
70 – Rajd Gaszowice (28)
71

MULARCZYK Maciej – FIAT Seicento
55 – I Runda SMT (25)
55

MYSZA Grzegorz – FIAT Cinquecento
28 – I Runda Szombierki Rally Cup (49)
49 – II Runda SMT (52)
30 – III Runda SMT (42)
41 – IV Runda SMT (31)
68 – II Runda Szombierki Rally Cup (12)
216

NAJGRODZKI Jakub – FIAT Seicento
61 – I Runda Szombierki Rally Cup (16)
49 – I Runda SMT (31)
36 – II Runda SMT (65)
48 – III Runda SMT (24)
46 – IV Runda SMT (26)
70 – II Runda Szombierki Rally Cup (10)
310

NAJGRODZKI Wojciech – FIAT Cinquecento
50 – I Runda SMT (30)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
65 – II Runda SMT (36)
54 – Rajd Gaszowice (44)
45 – III Runda SMT (27)
44 – IV Runda SMT (28)
259

NAJWER Wojciech – TOYOTA Yaris
35 – II Runda SMT (66)
26 – III Runda SMT (46)
20 – IV Runda SMT (52)
81

NIEMCZYK Martin – FORD Fiesta
43 – II Runda SMT (58)
44 – III Runda SMT (28)
87

NIEMSEE Ruben – OPEL Corsa
40 – I Runda Szombierki Rally Cup (37)
40

NIEWIADOMSKI Bartosz – FIAT 126p
37 – I Runda Szombierki Rally Cup (40)
13 – III Runda SMT (59)
29 – II Runda Szombierki Rally Cup (51)
79

NOWOK Piotr – RENAULT Clio
39 – I Runda Szombierki Rally Cup (38)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
40

OBAJTEK Przemysław – FIAT 500E
25 – I Runda SMT (55)
34 – II Runda SMT (67)
1 – III Runda SMT (NU)
60

OGRODNICZAK Marcin – SUBARU Impreza
75 – I Runda SMT (5)
92 – II Runda SMT (9)
167

OPIOŁA Daniel – FIAT 126p
60 – I Runda Szombierki Rally Cup (17)
39 – Rajd Kuźnia Raciborska (51)
32 – Rajd Gaszowice (66)
52 – II Runda Szombierki Rally Cup (28)
183

ORLIK Rafał – BMW e36
55 – I Runda Szombierki Rally Cup (22)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
62 – II Runda Szombierki Rally Cup (18)
118

ORŁOWSKI Mateusz – FIAT Seicento
18 – I Runda SMT (62)
34 – Rajd Kuźnia Raciborska (56)
45 – Rajd Gaszowice (53)
97

OSICKI Paweł – PEUGEOT 206
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

OŚLAK Paweł – FIAT Seicento
64 – I Runda SMT (16)
67 – II Runda SMT (34)
61 – III Runda SMT (11)
58 – IV Runda SMT (14)
250

OŻGA Krystian – PEUGEOT 206
69 – Rajd Kuźnia Raciborska (21)
82 – Rajd Gaszowice (16)
151

PACA Maciej – PEUGEOT 106
55 – Rajd Kuźnia Raciborska (35)
59 – Rajd Gaszowice (39)
114

PAPKOJ Krystian – FIAT Seicento
41 – Rajd Gaszowice (57)
41

PASTUSZKA Dawid – FIAT 126p
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

PAWLIK Krystian – FIAT Seicento
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

PAWŁOWSKI Adam – FIAT Cinquecento
47 – I Runda SMT (33)
63 – II Runda SMT (38)
110

PIECHOCZEK Jakub – ROVER 200
37 – Rajd Kuźnia Raciborska (53)
36 – Rajd Gaszowice (62)
73

PIETRZYK Barbara – MITSUBISHI Colt
29 – Rajd Kuźnia Raciborska (61)
30 – Rajd Gaszowice (68)
59

PIÓRKOWSKI Jarosław – BMW e46
58 – I Runda SMT (22)
1 – II Runda SMT (NU)
1 – IV Runda SMT (NU)
60

PISAREK Jakub – FIAT Seicento
40 – I Runda SMT (40)
52 – II Runda SMT (49)
43 – III Runda SMT (29)
34 – IV Runda SMT (38)
169

PŁACZEK Piotr – FIAT 126p
33 – Rajd Kuźnia Raciborska (57)
33

PODGÓRSKI Lucjan – FIAT Cinquecento
58 – I Runda Szombierki Rally Cup (19)
44 – I Runda SMT (36)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
103

PODŻORSKI Bartłomiej – FIAT 126p
43 – Rajd Kuźnia Raciborska (47)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
44

POGORZELSKI Marcin – RENAULT Clio
84 – Rajd Kuźnia Raciborska (6)
84

POLOK Jacek – FORD Fiesta R2
79 – I Runda SMT (3)
96 – II Runda SMT (5)
175

PORĘBSKI Paweł – FIAT 126p
20 – II Runda SMT (81)
20

POTAPIUK Sławomir – HONDA Civic
64 – I Runda Szombierki Rally Cup (13)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
65

POZNAŃSKI Mateusz – RENAULT Clio
53 – III Runda SMT (19)
53

PRUSINOWSKI Paweł – FIAT Cinquecento
1 – II Runda SMT (NU)
1

PRZYBYŁA Łukasz – HONDA Civic
53 – I Runda SMT (27)
48 – Rajd Kuźnia Raciborska (42)
64 – II Runda SMT (37)
47 – IV Runda SMT (25)
212

PUDEŁEK Łukasz – SUBARU Impreza
83 – Rajd Gaszowice (15)
83

PUTO Marcin – FIAT Cinquecento
57 – II Runda SMT (44)
57

PUZOŃ Sebastian – HONDA Civic
48 – I Runda SMT (32)
48

PYZIA Jakub – FIAT Seicento
60 – Rajd Kuźnia Raciborska (30)
24 – Rajd Gaszowice (74)
84

RADWAŃSKI Adrian – FIAT Seicento
23 – I Runda Szombierki Rally Cup (54)
30 – II Runda Szombierki Rally Cup (50)
53

RAK Kajetan – PEUGEOT 206
88 – I Runda Szombierki Rally Cup (1)
94 – Rajd Kuźnia Raciborska (2)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
184

RĄCZKA Paweł – BMW e36
73 – I Runda SMT (7)
88 – II Runda SMT (13)
161

ROIK Łukasz – PEUGEOT 205
47 – Rajd Gaszowice (51)
65 – II Runda Szombierki Rally Cup (15)
112

ROJ Piotr – RENAULT Clio
50 – III Runda SMT (22)
65 – IV Runda SMT (7)
115

RÓWNIATKA Artur – FORD Focus
105 – II Runda SMT (2)
68 – III Runda SMT (4)
71 – IV Runda SMT (3)
244

RUDEK Szymon – FIAT Cinquecento
34 – I Runda Szombierki Rally Cup (43)
22 – II Runda Szombierki Rally Cup (58)
56

SADLOK Krzysztof – CITROEN Saxo
27 – Rajd Kuźnia Raciborska (63)
80 – Rajd Gaszowice (18)
107

SALAMON Tomasz – HONDA Civic Type R
50 – I Runda Szombierki Rally Cup (27)
71 – Rajd Kuźnia Raciborska (19)
63 – Rajd Gaszowice (35)
63 – II Runda Szombierki Rally Cup (17)
247

SALECKI Dariusz – FIAT 126p
42 – I Runda Szombierki Rally Cup (35)
48 – II Runda Szombierki Rally Cup (32)
90

SANECZNIK Tomasz – SUZUKI Swift
65 – I Runda Szombierki Rally Cup (12)
64 – Rajd Kuźnia Raciborska (26)
65 – Rajd Gaszowice (33)
29 – III Runda SMT (43)
71 – II Runda Szombierki Rally Cup (9)
294

SANECZNIK Tomasz jr – HONDA Civic Type R
69 – I Runda Szombierki Rally Cup (8)
81 – Rajd Kuźnia Raciborska (9)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
58 – III Runda SMT (14)
91 – II Runda Szombierki Rally Cup (1)
300

SCHMIDT Michał – RENAULT Clio
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

SEMIK Łukasz – FIAT Seicento
1 – I Runda SMT (NU)
84 – II Runda SMT (17)
59 – III Runda SMT (13)
59 – IV Runda SMT (13)
203

SIĄKAŁA Patryk – HONDA Civic
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
55 – II Runda SMT (46)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
57

SIEJK Przemysław – FIAT Cinqucento
24 – I Runda SMT (56)
1 – II Runda SMT (NU)
25

SIKORA Daniel – BMW e36
75 – Rajd Gaszowice (23)
75

SIKORA Jakub – BMW e36
68 – I Runda Szombierki Rally Cup (9)
74 – Rajd Gaszowice (24)
74 – II Runda Szombierki Rally Cup (6)
216

SIKORA Kacper – RENAULT Megane
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
87 – Rajd Gaszowice (11)
88

SIKORA Sławomir – SUBARU Impreza
78 – Rajd Kuźnia Raciborska (12)
93 – II Runda SMT (8)
171

SIKORSKI Piotr – BMW e30
71 – I Runda SMT (9)
97 – II Runda SMT (4)
1 – III Runda SMT (NU)
169

SIWY Ginter – TOYOTA Celica
24 – IV Runda SMT (48)
24

SKRĘDZELEWSKI Artur – FIAT Cinquecento
45 – Rajd Kuźnia Raciborska (45)
52 – Rajd Gaszowice (46)
97

SKUPIEŃ Damian – FIAT Seicento
32 – Rajd Kuźnia Raciborska (58)
32

SMOLANA Marcin – FIAT Cinquecento
31 – I Runda Szombierki Rally Cup (46)
53 – II Runda Szombierki Rally Cup (27)
84

SMOLARCZYK Wiktor – FIAT Seicento
19 – I Runda SMT (61)
18 – II Runda SMT (83)
37

SMUSZ Franciszek – PEUGEOT 206
69 – II Runda SMT (32)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
52 – IV Runda SMT (20)
122

SMYCZEK Szymon – PEUGEOT 206
62 – II Runda SMT (39)
62

SNAJDR Jakub – FIAT Seicento
27 – II Runda Szombierki Rally Cup (53)
27

SOKÓŁ Nikodem – FIAT Seicento
65 – I Runda SMT (15)
86 – II Runda SMT (15)
62 – III Runda SMT (10)
61 – IV Runda SMT (11)
274

SPIRYDONIUK Jakub – FIAT 5OOE
23 – I Runda SMT (57)
38 – II Runda SMT (63)
41 – III Runda SMT (31)
102

STANCLIK Krzysztof – FORD Fiesta
14 – IV Runda SMT (58)
14

STASIK Romuald – CITROEN C2
66 – I Runda SMT (14)
1 – II Runda SMT (NU)
65 – III Runda SMT (7)
51 – IV Runda SMT (21)
183

STASIK Ryszard – RENAULT Clio
1 – I Runda SMT (NU)
60 – II Runda SMT (41)
56 – III Runda SMT (16)
56 – IV Runda SMT (16)
173

STEBEL Janusz – HONDA Civic
83 – Rajd Kuźnia Raciborska (7)
91 – Rajd Gaszowice (7)
174

STEFANIK Marcin – FIAT Seicento
46 – I Runda SMT (34)
65 – Rajd Kuźnia Raciborska (25)
66 – Rajd Gaszowice (32)
177

STERNAL Łukasz – CITROEN C2
51 – I Runda SMT (29)
76 – II Runda SMT (25)
51 – III Runda SMT (21)
49 – IV Runda SMT (23)
227

STOKŁOSA Adam – FIAT Cinquecento
1 – I Runda SMT (NU)
33 – II Runda SMT (68)
37 – Rajd Gaszowice (61)
71

STROJEK Daniel – BMW e36
69 – I Runda SMT (11)
1 – II Runda SMT (NU)
70

STRZODA Łukasz – FIAT 126p
1 – I Runda SMT (NU)
1

SYSKA Dawid – LANCIA Y
13 – I Runda SMT (67)
11 – IV Runda SMT (61)
24

SZCZUDŁO Maciej – HONDA Civic
49 – III Runda SMT (23)
49

SZEJA Adam – TOYOTA Corolla
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

SZPUNAR Marek – MITSUBISHI Lancer
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1

SZUMIEC Rafał – PEUGEOT 306
67 – I Runda SMT (13)
83 – II Runda SMT (18)
57 – III Runda SMT (15)
60 – IV Runda SMT (12)
267

ŚWIDER Kajetan – HONDA Crx
27 – Rajd Gaszowice (71)
27

ŚWIDER Marcin – HONDA Civic
79 – Rajd Kuźnia Raciborska (11)
79

ŚWIEBODA Maciej – SUBARU Impreza
62 – IV Runda SMT (10)
62

ŚWIEGODA Miłosz – OPEL Astra
1 – I Runda SMT (NU)
56 – II Runda SMT (45)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
58

ŚWIĘCICKI Krzysztof – BMW e36
30 – I Runda SMT (50)
45 – II Runda SMT (56)
33 – III Runda SMT (39)
37 – IV Runda SMT (35)
145

TALIK Szymon – SUBARU Impreza
39 – I Runda SMT (41)
39

TATARCZUCH Tomasz – NISSAN Sunny
38 – I Runda Szombierki Rally Cup (39)
45 – I Runda SMT (35)
71 – II Runda SMT (30)
38 – III Runda SMT (34)
42 – IV Runda SMT (30)
57 – II Runda Szombierki Rally Cup (23)
291

TELEGA Rafał – FIAT 126p
57 – I Runda Szombierki Rally Cup (20)
51 – II Runda Szombierki Rally Cup (29)
108

TERLECKI Arkadiusz – HONDA Civic
16 – I Runda Szombierki Rally Cup (61)
30 – Rajd Kuźnia Raciborska (60)
29 – Rajd Gaszowice (69)
36 – II Runda Szombierki Rally Cup (44)
111

TOMECKI Filip – CITROEN C2
30 – II Runda SMT (71)
30

TUROŃ Daniel – CITROEN Saxo
1 – II Runda SMT (NU)
1

TYNDYK Grzegorz – SUZUKI Swift
30 – I Runda Szombierki Rally Cup (47)
33 – IV Runda SMT (39)
50 – II Runda Szombierki Rally Cup (30)
113

ULMAN Łukasz – HONDA Civic
75 – II Runda SMT (26)
75

WADAS Krzysztof – FIAT Seicento
62 – I Runda SMT (18)
70 – II Runda SMT (31)
1 – IV Runda SMT (NU)
133

WALASZEK Maciej – HONDA Civic
71 – I Runda Szombierki Rally Cup (6)
56 – I Runda SMT (24)
127

WIDOMSKI Piotr – DAEWOO Lanos
1 – IV Runda SMT (NU)
1

WIŚNIEWSKI Piotr – DAEWOO Lanos
51 – Rajd Kuźnia Raciborska (39)
81 – Rajd Gaszowice (17)
132

WITOS Szymon – MITSUBISHI Lancer
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
54 – I Runda SMT (26)
85 – II Runda SMT (16)
76 – III Runda SMT (2)
25 – II Runda Szombierki Rally Cup (55)
241

WOLNY Sebastian – BMW e36
41 – II Runda Szombierki Rally Cup (39)
41

WŁOCH Jakub – RENAULT Clio
41 – II Runda SMT (60)
39 – III Runda SMT (33)
32 – IV Runda SMT (40)
112

WŁOCH Kacper – FIAT Cinquecento
46 – I Runda Szombierki Rally Cup (31)
41 – I Runda SMT (39)
50 – II Runda SMT (51)
137

WOŹNIAK Artur – POLONEZ Caro
31 – II Runda SMT (70)
31

WOŹNICA Radosław – SUZUKI Swift
63 – I Runda Szombierki Rally Cup (14)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
65

ZAJĄCZKOWSKI Łukasz – FIAT Seicento
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)-cinquecento
33 – II Runda Szombierki Rally Cup (47)
34

ZAWADKA Adrian – MITSUBISHI Lancer
76 – I Runda SMT (4)
76

ZAWORA Grzegorz – VOLKSWAGEN Golf
64 – Rajd Gaszowice (34)
64

ZBROJA Tomasz – FIAT 500E
36 – I Runda SMT (44)
36

ZEMBOWICZ Iwo – PEUGEOT 106
29 – I Runda SMT (51)
39 – II Runda SMT (62)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
29 – IV Runda SMT (43)
98

ZIEJA Łukasz – FIAT Seicento
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1 – II Runda SMT (NU)
48 – Rajd Gaszowice (50)
50

ZIELIŃSKI Tomasz – SUBARU Impreza
91 – II Runda SMT (10)
91

ZIOBROWSKI Błażej – BMW e36
32 – I Runda SMT (48)
53 – II Runda SMT (48)
32 – III Runda SMT (40)
117

ZMUDA Mariusz – SUBARU Impreza
63 – Rajd Kuźnia Raciborska (27)
78 – Rajd Gaszowice (20)
141

ZMUDA Rafał – SUBARU Impreza
58 – II Runda SMT (43)
58

ŻBIKOWSKI Piotr – AUDI 80
86 – Rajd Kuźnia Raciborska (4)
85 – Rajd Gaszowice (13)
171

ŻBIKOWSKI Tomasz – AUDI 90
66 – Rajd Kuźnia Raciborska (24)
93 – Rajd Gaszowice (5)
159

ŻLOCH Krzysztof – PEUGEOT 106
41 – Rajd Kuźnia Raciborska (49)
43 – Rajd Gaszowice (55)
84

ŻUR Arkadiusz – FIAT Seicento
17 – I Runda Szombierki Rally Cup (60)
23 – II Runda Szombierki Rally Cup (57)
40

Przygotowanie i projekt materiału:

Sebastian Qhta