Ranking Śląskich Rajdów 2019 – Maj

SEBASTIAN BOJDOŁ (Bojdoł Rally) nowym liderem Rankingu Śląskich Kierowców.

W Maju do rankingu były zaliczane dwa rajdy: II Runda RPŚ w Gaszowicach oraz III Runda SMT, w obu tych rajdach doskonale pojechał Mikołowianin nowy lider rankingu w Gaszowicach zajął 6 miejsce, a zmagania na Torze Fiata zakończył na 9 miejscu.

W Czerwcu do rankingu będą zaliczane trzy rajdy:
– IV Runda SMT (2 Czerwiec)
– III Runda SKJS Rajd Ziemi Pszczyńskiej (9 Czerwiec)
– II Runda Szombierki Rally Cup (16 Czerwiec)

Dwudniowa III Runda Rajdowego Pucharu Śląska która miała się odbyć w ostatni weekend Czerwca w Gorzycach została przeniesiona na 13-14 Lipiec.

Poniżej prezentujemy ranking po miesiącu Maj, tabele medalową oraz kierowców z podziałem alfabetycznym

 

RANKING – MAJ

(270 sklasyfikowanych)
(w nawiasie po samochodzie ilość objechanych rajdów, max 12 najlepszych wliczane do rankingu)

 

1. 302pkt. – BOJDOŁ Sebastian – RENAULT Clio (5)
2. 286pkt. – KOBIELA Artur – SUBARU Impreza (3)
3. 260pkt. – KAWALEC Kamil – HONDA Civic (3)
4. 240pkt. – KAPUSTA Piotr – BMW e36 (3)
5. 231pkt. – GRZEBINOGA Dawid – HONDA Civic (3)
6. 223pkt. – SANECZNIK Tomasz – SUZUKI Swift (4)
7. 216pkt. – WITOS Szymon – MITSUBISHI Lancer (4)
8. 215pkt. – NAJGRODZKI Wojciech – FIAT Cinquecento (5)
9. 213pkt. – SOKÓŁ Nikodem – FIAT Seicento (3)
10. 210pkt. – BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza (2)
11. 209pkt. – SANECZNIK Tomasz jr. – HONDA Civic Type R (4)
12. 207pkt. – SZUMIEC Rafał – PEUGEOT 306 (3)
13. 205pkt. – HUS Sebastian – HONDA Civic (3)
14. 201pkt. – LAŚKIEWICZ Hubert – RENAULT Clio (3)
15. 194pkt. – NAJGRODZKI Jakub – FIAT Seicento (4)
16. 192pkt. – OŚLAK Paweł – FIAT Seicento (3)
17. 192pkt. – TATARCZUCH Tomasz – NISSAN Sunny (4)
18. 191pkt. – MARCZYK Mateusz – FIAT Cinquecento (3)
19. 189pkt. – BEDNARSKI Krzysztof – PEUGEOT 106 (3)
20. 184pkt. – SALAMON Tomasz – HONDA Civic Type R (3)
21. 183pkt. – MACURA Mirosław – SKODA Fabia Proto (2)
22. 183pkt. – RAK Kajetan – PEUGEOT 206 (3)
23. 182pkt. – HORNIK Kamil – SUBARU Impreza (2)
24. 182pkt. – GLUZA Leszek – HONDA Civic (4)
25. 178pkt. – JASIŃSKI Tomasz – HONDA Civic (3)
–. 178pkt. – STERNAL Łukasz – CITROEN C2 (3)
27. 177pkt. – HENKEL Krzysztof – FIAT Cinquecento (3)
–. 177pkt. – STEFANIK Marcin – FIAT Seicento (3)
29. 175pkt. – POLOK Jacek – FORD Fiesta R2 (2)
30. 175pkt. – GAJOWCZYK Przemysław – MITSUBISHI Lancer (3)
31. 174pkt. – STEBEL Janusz – HONDA Civic (2)
32. 173pkt. – RÓWNIATKA Artur – FORD Focus (2)
33. 171pkt. – SIKORA Sławomir – SUBARU Impreza (2)
–. 171pkt. – ŻBIKOWSKI Piotr – AUDI 80 (2)
35. 170pkt. – GRZYBEK Wojciech – PEUGEOT 206 (3)
36. 169pkt. – SIKORSKI Piotr – BMW e30 (3)
37. 167pkt. – OGRODNICZAK Marcin – SUBARU Impreza (2)
38. 165pkt. – PRZYBYŁA Łukasz – HONDA Civic (3)
39. 161pkt. – RĄCZKA Paweł – BMW e36 (2)
40. 161pkt. – IRA Grzegorz – HONDA Civic (3)
41. 159pkt. – ŻBIKOWSKI Tomasz – AUDI 90 (2)
42. 156pkt. – KLOCEK Przemysław – SUBARU Impreza (2)
43. 155pkt. – GLENC Mateusz – HONDA Civic (2)
44. 154pkt. – KOBYLAŃSKI Tomasz – OPEL Kadett (3)
45. 151pkt. – OŻGA Krystian – PEUGEOT 206 (2)
46. 146pkt. – GAŃCZARCZYK Szymon – HONDA Civic (2)
47. 146pkt. – KRZYŻOWSKI Bartosz – BMW e36 (3)
48. 144pkt. – SEMIK Łukasz – FIAT Seicento (3)
49. 143pkt. – JELONEK Michał – SUBARU Impreza (3)
50. 142pkt. – SIKORA Jakub – BMW e36 (2)
51. 142pkt. – BAL Marcin – CITROEN C2 (3)
52. 141pkt. – DONICA Piotr – RENAULT Clio (2)
–. 141pkt. – ZMUDA Mariusz – SUBARU Impreza (2)
54. 137pkt. – GOŹDZIK Jacek – TOYOTA Starlet (2)
55. 137pkt. – WŁOCH Kacper – FIAT Cinquecento (3)
56. 135pkt. – PISAREK Jakub – FIAT Seicento (3)
57. 132pkt. – WADAS Krzysztof – FIAT Seicento (2)
–. 132pkt. – WIŚNIEWSKI Piotr – DAEWOO Lanos (2)
59. 132pkt. – STASIK Romuald – CITROEN C2 (3)
60. 131pkt. – OPIOŁA Daniel – FIAT 126p (3)
61. 128pkt. – CICHOŃ Piotr – HONDA Civic (2)
62. 127pkt. – WALASZEK Maciej – HONDA Civic (2)
63. 126pkt. – CICHOPEK Daniel – BMW e36 (3)
–. 126pkt. – GWIOŹDZIK Przemysław – FIAT 500E (3)
65. 125pkt. – JAROSZEWSKI Rafał – FIAT Seicento (3)
66. 119pkt. – KUBICA Tomasz – FIAT Seicento (2)
67. 117pkt. – STASIK Ryszard – RENAULT Clio (3)
–. 117pkt. – ZIOBROWSKI Błażej – BMW e36 (3)
69. 114pkt. – PACA Maciej – PEUGEOT 106 (2)
70. 113pkt. – JASTRZĘBSKI Krzysztof – PEUGEOT 106 (2)
71. 112pkt. – CHWIST Izaak – OPEL Astra (2)
–. 112pkt. – HOLEKSA Dawid – NISSAN Sunny (2)
73. 110pkt. – PAWŁOWSKI Adam – FIAT Cinquecento (2)
74. 110pkt. – KOBIŃSKI Przemysław – HYUNDAI Coupe (3)
75. 108pkt. – MATEJA Bartosz – FIAT Cinquecento (3)
–. 108pkt. – ŚWIĘCICKI Krzysztof – BMW e36 (3)
77. 107pkt. – BIENIEK Grzegorz – NISSAN Almera (2)
–. 107pkt. – SADLOK Krzysztof – CITROEN Saxo (2)
79. 107pkt. – MYSZA Grzegorz – FIAT Cinquecento (3)
80. 106pkt. – GÓRKA Łukasz – FIAT Seicento (4)
81. 104pkt. – KOCIOŁEK Michał – SUBARU Impreza (3)
82. 103pkt. – PODGÓRSKI Lucjan – FIAT Cinquecento (3)
83. 102pkt. – SPIRYDONIUK Jakub – FIAT 500E (3)
84. 100pkt. – HUS Krystian – HONDA Civic (2)
85. 97pkt. – KOMENDA Leszek – CITROEN Saxo (2)
–. 97pkt. – SKRĘDZELEWSKI Artur – FIAT Cinquecento (2)
87. 97pkt. – ORŁOWSKI Mateusz – FIAT Seicento (3)
88. 96pkt. – GAŁĄZKA Bartłomiej – OPEL Astra (2)
89. 95pkt. – MACURA Marcin – SKODA Fabia Proto (1)
90. 94pkt. – DOBOSZ Andrzej – VOLKSWAGEN Polo (2)
91. 93pkt. – BUGIEL Sebastian – BMW e36 (2)
92. 92pkt. – JANIK Przemysław – PEUGEOT 106 (3)
93. 91pkt. – ZIELIŃSKI Tomasz – SUBARU Impreza (1)
94. 90pkt. – CIOMBOR Grzegorz – HONDA Civic (1)
95. 88pkt. – SIKORA Kacper – RENAULT Megane (2)
96. 87pkt. – NIEMCZYK Martin – HONDA Civic (2)
97. 87pkt. – JACHYMCZYK Damian – PEUGEOT 106 (3)
98. 85pkt. – GNIADEK Grzegorz – OPEL Astra (2)
99. 85pkt. – CIOĆ Waldemar – FIAT 500E (3)
100. 84pkt. – POGORZELSKI Marcin – RENAULT Clio (1)
101. 84pkt. – CZERWIEC Marcin – CITROEN C2 (2)
—. 84pkt. – PYZIA Jakub – FIAT Seicento (2)
—. 84pkt. – ŻLOCH Krzysztof – PEUGEOT 106 (2)
104. 83pkt. – PUDEŁEK Łukasz – SUBARU Impreza (1)
105. 80pkt. – BADURA Dariusz – CITROEN Saxo (1)
106. 80pkt. – WŁOCH Jakub – RENAULT Clio (2)
107. 79pkt. – ŚWIDER Marcin – HONDA Civic (1)
—. 79pkt. – BOBOWSKI Łukasz – HONDA Civic Type R (1)
109. 79pkt. – BIERNAT Marcin – FIAT Cinquecento (2)
110. 77pkt. – GÓRECKI Robert – BMW e36 (1)
—. 77pkt. – LABUS Stanisław – OPEL Astra (1)
112. 76pkt. – BUJOK Adam – PEUGEOT 206 (1)
—. 76pkt. – ZAWADKA Adrian – MITSUBISHI Lancer (1)
—. 76pkt. – CIEŚLAR Zbigniew – HONDA Civic (1)
115. 75pkt. – ULMAN Łukasz – HONDA Civic (1)
—. 75pkt. – SIKORA Daniel – BMW e36 (1)
117. 75pkt. – TERLECKI Arkadiusz – HONDA Civic (3)
118. 74pkt. – LEŚNIAK Sławomir – CITROEN Saxo (1)
119. 73pkt. – MARCOK Krzysztof – HONDA Civic (1)
120. 73pkt. – PIECHOCZEK Jakub – ROVER 200 (2)
121. 72pkt. – HERBAN Bartosz – PEUGEOT 206 (1)
122. 72pkt. – FRAŃCZYK Marcin – HONDA Civic (2)
123. 71pkt. – MRÓZ Mariusz – OPEL Tigra (2)
124. 71pkt. – STOKŁOSA Adam – FIAT Cinquecento (3)
125. 70pkt. – STROJEK Daniel – BMW e36 (2)
—. 70pkt. – SMUSZ Franciszek – PEUGEOT 206 (2)
127. 69pkt. – ZEMBOWICZ Iwo – PEUGEOT 106 (3)
128. 68pkt. – HOLUBEK Krystian – PEUGEOT 206 (1)
129. 66pkt. – HONKISZ Wojciech – AUDI 80 (1)
—. 66pkt. – KWICZAŁA Jakub – OPEL Astra (1)
131. 66pkt. – FOGEL Paweł – FIAT Cinquecento (3)
132. 64pkt. – POTAPIUK Sławomir – HONDA Civic (1)
—. 64pkt. – KACPRZAK Krystian – BMW e36 (1)
—. 64pkt. – ZAWORA Grzegorz – VOLKSWAGEN Golf (1)
135. 64pkt. – WOŹNICA Radosław – SUZUKI Swift (2)
136. 62pkt. – DUDEK Grzegorz – VOLKSWAGEN Golf (1)
—. 62pkt. – SMYCZEK Szymon – PEUGEOT 206 (1)
138. 61pkt. – ADAMASZEK Michał – RENAULT Clio (1)
139. 61pkt. – NAJWER Wojciech – TOYOTA Yaris (2)
140. 60pkt. – ŁUDZEŃ Jakub – FIAT Seicento (1)
141. 60pkt. – OBAJTEK Przemysław – FIAT 500E (3)
142. 59pkt. – PIÓRKOWSKI Jarosław – BMW e46 (2)
—. 59pkt. – PIETRZYK Barbara – MITSUBISHI Colt (2)
144. 58pkt. – ZMUDA Rafał – SUBARU Impreza (1)
145. 58pkt. – JURKIEWICZ Patryk – OPEL Corsa (2)
146. 58pkt. – ŚWIEGODA Miłosz – OPEL Astra (3)
147. 57pkt. – TELEGA Rafał – FIAT 126p (1)
—. 57pkt. – PUTO Marcin – FIAT Cinquecento (1)
149. 57pkt. – DUDAREWICZ Marcin – HONDA Civic (2)
150. 57pkt. – SIĄKAŁA Patryk – HONDA Civic (3)
151. 56pkt. – ORLIK Rafał – BMW e36 (2)
152. 56pkt. – DANIELCZYK Łukasz – FIAT Cinquecento (3)
153. 55pkt. – MULARCZYK Marek – FIAT Seicento (1)
—. 55pkt. – KUREK Przemysław – VOLKSWAGEN Golf (1)
155. 54pkt. – JARZĄBEK Łukasz – BMW e36 (1)
—. 54pkt. – DONOCIK Wojciech – FIAT Seicento (1)
157. 53pkt. – POZNAŃSKI Mateusz – RENAULT Clio (1)
158. 53pkt. – BONCELA Damian – FIAT Seicento (2)
159. 52pkt. – GALUS Piotr – FIAT 500E (2)
—. 52pkt. – GÓRECKI Mikołaj – BMW e36 (2)
161. 51pkt. – LASKOWSKI Andrzej – OPEL Astra (1)
162. 51pkt. – GRZESIK Mirosław – FIAT Seicento (2)
163. 51pkt. – KACZMARCZYK Kamil – FIAT Seicento (3)
164. 50pkt. – ROJ Piotr – RENAULT Clio (1)
165. 50pkt. – NIEWIADOMSKI Bartosz – FIAT 126p (2)
166. 50pkt. – ZIEJA Łukasz – FIAT Seicento (3)
167. 49pkt. – LUDYGA Adrian – SUBARU Impreza (1)
—. 49pkt. – GAJOWCZYK Jacek – MITSUBISHI Lancer (1)
—. 49pkt. – MAREK Łukasz – FIAT Cinquecento (1)
—. 49pkt. – SZCZUDŁO Maciej – HONDA Civic (1)
171. 48pkt. – KRYSIAK Piotr – HONDA Civic (1)
—. 48pkt. – PUZOŃ Sebastian – HONDA Civic (1)
—. 48pkt. – JAKUBCZYK Michał – OPEL Corsa (1)
174. 48pkt. – GRANEK Szymon – DAEWOO Lanos (2)
—. 48pkt. – MICHALEWICZ Piotr – SEAT Ibiza (2)
176. 48pkt. – GRODZIŃSKI Radosław – FIAT Seicento (3)
177. 47pkt. – ROIK Łukasz – PEUGEOT 205 (1)
178. 46pkt. – MEGA Sebastian – PEUGEOT 106 (1)
179. 45pkt. – MAŚLANKA Józef – RENAULT Clio (3)
180. 44pkt. – KRAWIEC Adam – HONDA Civic (1)
181. 44pkt. – PODŻORSKI Bartłomiej – FIAT 126p (2)
182. 43pkt. – GRZYWOK Marcin – TOYOTA Starlet (1)
183. 42pkt. – SALECKI Dariusz – FIAT 126p (1)
—. 42pkt. – JANOTA Filip – FIAT Cinquecento (1)
—. 42pkt. – KUNICKI Marek – FIAT 126p (1)
186. 41pkt. – PAPKOJ Krystian – FIAT Seicento (1)
187. 41pkt. – ŁOJAS Grzegorz – HONDA Civic (2)
—. 41pkt. – MENDELA Marek – FIAT Seicento (2)
189. 40pkt. – NIEMSEE Ruben – OPEL Corsa (1)
190. 39pkt. – NOWOK Piotr – RENAULT Clio (1)
—. 39pkt. – TALIK Szymon – SUBARU Impreza (1)
—. 39pkt. – KOTZUR Andrzej – VOLKSWAGEN Lupo (1)
193. 38pkt. – LESZCZYŃSKI Sylwester – CITROEN C2 (2)
—. 38pkt. – HACHUŁA Dawid – FIAT Cinquecento (2)
195. 37pkt. – KARASIEWICZ Adam – OPEL Astra (1)
196. 37pkt. – SMOLARCZYK Wiktor – FIAT Seicento (2)
—. 37pkt. – KUCHARSKI Tomasz – KIA Ceed (2)
198. 36pkt. – ZBROJA Tomasz – FIAT 500E (1)
199. 35pkt. – HAJDYS Mateusz – HONDA Civic (1)
200. 34pkt. – RUDEK Szymon – FIAT Cinquecento (1)
—. 34pkt. – LESKIW Andrzej – FIAT Seicento (1)
202. 34pkt. – GUNIA Grzegorz – HONDA Civic (2)
203. 33pkt. – LEPIARSKI Konrad – PEUGEOT 206 (1)
—. 33pkt. – PŁACZEK Piotr – FIAT 126p (1)
—. 33pkt. – CZERWIŃSKI Adrian – FIAT Cinquecento (1)
206. 33pkt. – LIGOCKI Jarosław – FIAT Seicento (3)
207. 32pkt. – ŁOMOZIK Marcin – PEUGEOT 206 (1)
—. 32pkt. – SKUPIEŃ Damian – FIAT Seicento (1)
209. 31pkt. – SMOLANA Marcin – FIAT Cinquecento (1)
—. 31pkt. – WOŹNIAK Artur – POLONEZ Caro (1)
—. 31pkt. – LIPOWCZAN Paweł – FIAT 126p (1)
212. 31pkt. – MICHULEC Marcin – FIAT Seicento (2)
213. 30pkt. – TYNDYK Grzegorz – SUZUKI Swift (1)
—. 30pkt. – TOMECKI Filip – CITROEN C2 (1)
215. 29pkt. – BANAŚ Michał – BMW e36 (1)
216. 29pkt. – FILAPEK Piotr – FIAT 126p (2)
217. 28pkt. – MILLER Piotr – FIAT 126p (1)
—. 28pkt. – GAJDA Rafał – BMW e36 (1)
219. 27pkt. – ŚWIDER Kajetan – HONDA Crx (1)
220. 27pkt. – DAWIDÓW Szymon – FIAT Seicento (2)
221. 26pkt. – DANIELCZYK Robert – TOYOTA Celica (1)
—. 26pkt. – MOŁEK Maciej – PEUGEOT 106 (1)
223. 26pkt. – CZAPLA Piotr – MITSUBISHI Colt (2)
—. 26pkt. – DUDEK Robert – PEUGEOT 206 (2)
225. 25pkt. – SIEJK Przemysław – FIAT Cinquecento (2)
226. 24pkt. – KOJ Marek – TOYOTA Starlet (1)
227. 23pkt. – RADWAŃSKI Adrian – FIAT Seicento (1)
—. 23pkt. – JAKUBIEC Grzegorz – ROVER 214 (1)
229. 23pkt. – KSIĄŻEK Wojciech – FIAT Seicento (2)
230. 22pkt. – KORDOS Michał – RENAULT 16S (1)
—. 22pkt. – KRZYSIEK Kazimierz – FIAT Seicento (1)
232. 21pkt. – KUBICA Adam – FIAT 126p (1)
233. 21pkt. – FOK Kamil – FIAT Cinquecento (2)
234. 20pkt. – PORĘBSKI Paweł – FIAT 126p (1)
235. 20pkt. – MOCZAŁA Daniel – FIAT 126p (2)
236. 18pkt. – KAWALEC Piotr – SEAT Cordoba (1)
—. 18pkt. – CHWASZCZ Bogdan – HONDA Civic (1)
238. 17pkt. – ŻUR Arkadiusz – FIAT Seicento (1)
239. 16pkt. – KLUCZNY Wiktor – HONDA Civic (1)
240. 14pkt. – FIRUT Łukasz – FIAT 126p (1)
—. 14pkt. – LISZEWSKI Piotr – LANCIA Y (1)
242. 13pkt. – SYSKA Dawid – LANCIA Y (1)
243. 3pkt. – GRUDKA Mariusz – PEUGEOT 306 (3)
244. 2pkt. – MICHTA Kamil – BMW e36 (2)
—. 2pkt. – FOREMNIAK Dawid – OPEL Astra (2)
—. 2pkt. – KACZMAREK Piotr – SUBARU Impreza (2)
—. 2pkt. – KOŁODZIEJ Piotr – HONDA Civic (2)
248. 1pkt. – BABEL Marcin – HONDA Civic (1)
—. 1pkt. – BIŃCZYCKI Jarosław – SUBARU Impreza (1)
—. 1pkt. – CIELUSEK Jerzy – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – DANIEL Łukasz – HONDA Civic (1)
—. 1pkt. – DEMBINNY Daniel – HONDA Crx (1)
—. 1pkt. – FILA Marek – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – GORYCZKA Sebastian – FIAT 126p (1)
—. 1pkt. – GOSZTYŁA Przemysław – OPEL Astra (1)
—. 1pkt. – KAWA Sylwester – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – KUNIKOWSKI Kacper – CITROEN Xsara (1)
—. 1pkt. – LAK Karol – BMW e36 (1)
—. 1pkt. – MADEJ Sergiusz – BMW e36 (1)
—. 1pkt. – MANDYNA Tomasz – RENAULT Clio (1)
—. 1pkt. – MARZEC Rafał – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – MICHALSKI Mariusz – REANULT Twingo (1)
—. 1pkt. – OSICKI Paweł – PEUGEOT 206 (1)
—. 1pkt. – PRUSINOWSKI Paweł – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – SCHMIDT Michał – RENAULT Clio (1)
—. 1pkt. – STRZODA Łukasz – FIAT 126p (1)
—. 1pkt. – SZEJA Adam – TOYOTA Corolla (1)
—. 1pkt. – SZPUNAR Marek – MITSUBISHI Lancer (1)
—. 1pkt. – TUROŃ Daniel – CITROEN Saxo (1)
—. 1pkt. – ZAJĄCZKOWSKI Łukasz – FIAT Cinquecento (1)
————————————————

KLASYFIKACJA MEDALOWA po 6 rajdach:

1) 3-0-0 KOBIELA Artur – SUBARU Impreza
2) 2-0-0 BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza
3) 1-1-0 RAK Kajetan – PEUGEOT 206
4) 0-1-1 KAWALEC Kamil – HONDA Civic
5) 0-1-0 KLOCEK Przemysław – SUBARU Impreza
-) 0-1-0 RÓWNIATKA Artur – FORD Focus
-) 0-1-0 HORNIK Kamil – SUBARU Impreza
-) 0-1-0 WITOS Szymon – MITSUBISHI Lancer
9) 0-0-1 BUJOK Adam – PEUGEOT 206
-) 0-0-1 POLOK Jacek – FORD Fiesta R2
-) 0-0-1 MACURA Mirosław – SKODA Fabia Proto
-) 0-0-1 KAPUSTA Piotr – BMW e36
-) 0-0-1 IRA Grzegorz – HONDA Civic
————————————————–
ADAMASZEK Michał – RENAULT Clio
61 – I Runda SMT (19)
61

BABEL Marcin – HONDA Civic
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1

BADURA Dariusz – CITROEN C2
80 – II Runda SMT (21)
80

BAL Marcin – CITROEN C2
60 – I Runda SMT (20)
81 – II Runda SMT (20)
1 – III Runda SMT (NU)
142

BANAŚ Michał – BMW e36
29 – I Runda Szombierki Rally Cup (48)
29

BEDNARSKI Krzysztof – PEUGEOT 106
57 – I Runda SMT (23)
77 – II Runda SMT (24)
55 – III Runda SMT (17)
189

BIENIEK Grzegorz – NISSAN Almera
46 – Rajd Kuźnia Raciborska (44)
61 – Rajd Gaszowice (37)
107

BIERNAT Marcin – FIAT Cinquecento
26 – Rajd Kuźnia Raciborska (64)
53 – Rajd Gaszowice (45)
79

BIŃCZYCKI Jarosław – SUBARU Impreza
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1

BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza
101 – Rajd Kuźnia Raciborska (1)
109 – Rajd Gaszowice (1)
210

BOBOWSKI Łukasz – HONDA Civic Type R
79 – II Runda SMT (22)
79

BOJDOŁ Sebastian – RENAULT Clio
59 – I Runda Szombierki Rally Cup (18)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
87 – II Runda SMT (14)
92 – Rajd Gaszowice (6)
63 – III Runda SMT (9)
302

BONCELA Damian – FIAT Seicento
52 – Rajd Kuźnia Raciborska (38)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
53

BUGIEL Sebastian – BMW e36
36 – Rajd Kuźnia Raciborska (54)
57 – Rajd Gaszowice (41)
93

BUJOK Adam – PEUGEOT 206
76 – I Runda Szombierki Rally Cup (3)
76

CHWASZCZ Bogdan – HONDA Civic
18 – III Runda SMT (54)
18

CHWIST Izaak – OPEL Astra
56 – I Runda Szombierki Rally Cup (21)
56 – Rajd Kuźnia Raciborska (34)
112

CICHOŃ Piotr – HONDA Civic
61 – Rajd Kuźnia Raciborska (29)
67 – Rajd Gaszowice (31)
128

CICHOPEK Daniel – BMW e36
31 – I Runda SMT (49)
59 – II Runda SMT (42)
36 – III Runda SMT (36)
126

CIELUSEK Jerzy – FIAT Cinquecento
1 – I Runda SMT (NU)
1

CIEŚLAR Zbigniew – HONDA Civic
76 – Rajd Gaszowice (22)
76

CIOĆ Waldemar – FIAT 500E
21 – I Runda SMT (59)
37 – II Runda SMT (64)
27 – III Runda SMT (43)
85

CIOMBOR Grzegorz – HONDA Civic
90 – II Runda SMT (11)
90

CZAPLA Piotr – MITSUBISHI Colt
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
25 – Rajd Gaszowice (73)
26

CZERWIEC Marcin – CITROEN C2
40 – Rajd Kuźnia Raciborska (50)
44 – Rajd Gaszowice (54)
84

CZERWIŃSKI Adrian – FIAT Cinquecento
33 – Rajd Gaszowice (65)
33

DANIEL Łukasz – HONDA Civic
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

DANIELCZYK Łukasz FIAT Cinquecento
15 – I Runda SMT (65)
25 – II Runda SMT (76)
16 – III Runda SMT (56)
56

DANIELCZYK Robert – TOYOTA Celica
26 – I Runda SMT (54)
26

DAWIDÓW Szymon – FIAT Seicento
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
26 – Rajd Gaszowice (72)
27

DEMBINNY Daniel – HONDA Crx
1 – III Runda SMT (NU)
1

DOBOSZ Andrzej – VOLKSWAGEN Polo
44 – Rajd Kuźnia Raciborska (46)
50 – Rajd Gaszowice (48)
94

DONICA Piotr – RENAULT Clio
59 – I Runda SMT (21)
82 – II Runda SMT (19)
141

DONOCIK Wojciech – FIAT Seicento
54 – Rajd Kuźnia Raciborska (36)
54

DUDAREWICZ Marcin – HONDA Civic
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
56 – Rajd Gaszowice (42)
57

DUDEK Grzegorz – VOLKSWAGEN Golf
62 – Rajd Kuźnia Raciborska (28)
62

DUDEK Robert – PEUGEOT 206
1 – II Runda SMT (NU)
25 – III Runda SMT (47)
26

FILA Marek – FIAT Cinquecento
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

FILAPEK Piotr – FIAT 126p
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
28 – Rajd Gaszowice (70)
29

FIRUT Łukasz – FIAT 126p
14 – I Runda Szombierki Rally Cup (63)
14

FOGEL Paweł – FIAT Cinquecento
20 – I Runda SMT (60)
27 – II Runda SMT (74)
19 – III Runda SMT (53)
66

FOK Kamil – FIAT Cinquecento
20 – I Runda Szombierki Rally Cup (57)
1 – I Runda SMT (NU)
21

FOREMNIAK Dawid – OPEL Astra
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
2

FRAŃCZYK Marcin – HONDA Civic
44 – II Runda SMT (57)
28 – III Runda SMT (44)
72

GAJDA Rafał – BMW e36
28 – II Runda SMT (73)
28

GAJOWCZYK Jacek – MITSUBISHI Lancer
49 – Rajd Kuźnia Raciborska (41)
49

GAJOWCZYK Przemysław – MITSUBISHI Lancer
85 – Rajd Kuźnia Raciborska (5)
1 – II Runda SMT (NU)
89 – Rajd Gaszowice (9)
175

GALUS Piotr – FIAT 500E
29 – II Runda SMT (72)
23 – III Runda SMT (49)
52

GAŁĄZKA Bartłomiej – OPEL Astra
42 – I Runda SMT (38)
54 – III Runda SMT (18)
96

GAŃCZARCZYK Szymon – HONDA Civic
73 – Rajd Kuźnia Raciborska (17)
73 – Rajd Gaszowice (25)
146

GLENC Mateusz – HONDA Civic
67 – Rajd Kuźnia Raciborska (23)
88 – Rajd Gaszowice (10)
155

GLUZA Leszek – HONDA Civic
67 – I Runda Szombierki Rally Cup (10)
52 – I Runda SMT (28)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
62 – Rajd Gaszowice (36)
182

GNIADEK Grzegorz – OPEL Astra
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
84 – Rajd Gaszowice (14)
85

GORYCZKA Sebastian – FIAT 126p
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

GOSZTYŁA Przemysław – OPEL Astra
1 – II Runda SMT (NU)
1

GOŹDZIK Jacek – TOYOTA Starlet
58 – Rajd Kuźnia Raciborska (32)
79 – Rajd Gaszowice (19)
137

GÓRECKI Mikołaj – BMW e36
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
51 – Rajd Gaszowice (47)
52

GÓRECKI Robert – BMW e36
77 – Rajd Kuźnia Raciborska (13)
77

GÓRKA Łukasz – FIAT Seicento
27 – I Runda Szombierki Rally Cup (50)
27 – I Runda SMT (53)
32 – II Runda SMT (69)
20 – III Runda SMT (52)
106

GRANEK Szymon – DAEWOO Lanos
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
47 – III Runda SMT (25)
48

GRODZIŃSKI Radosław – FIAT Seicento
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
46 – Rajd Gaszowice (52)
48

GRUDKA Mariusz – PEUGEOT 306
1 – II Runda SMT (NU)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1 – III Runda SMT (NU)
3

GRZEBINOGA Dawid – HONDA Civic
70 – I Runda SMT (10)
94 – II Runda SMT (7)
67 – III Runda SMT (5)
231

GRZESIK Mirosław – FIAT Seicento
25 – I Runda Szombierki Rally Cup (52)
26 – II Runda SMT (75)
51

GRZYBEK Wojciech – PEUGEOT 206
45 – I Runda Szombierki Rally Cup (32)
53 – Rajd Kuźnia Raciborska (37)
72 – Rajd Gaszowice (26)
170

GRZYWOK Marcin – TOYOTA Starlet
43 – I Runda Szombierki Rally Cup (34)
43

GUNIA Grzegorz – HONDA Civic
33 – I Runda Szombierki Rally Cup (44)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
34

GWIOŹDZIK Przemysław – FIAT 500E
38 – I Runda SMT (42)
54 – II Runda SMT (47)
34 – III Runda SMT (38)
126

HACHUŁA Dawid – FIAT Cinquecento
17 – I Runda SMT (63)
21 – III Runda SMT (51)
38

HAJDYS Mateusz – HONDA Civic
35 – III Runda SMT (37)
35

HENKEL Krzysztof – FIAT Cinquecento
47 – I Runda Szombierki Rally Cup (30)
59 – Rajd Kuźnia Raciborska (31)
71 – Rajd Gaszowice (27)
177

HERBAN Bartosz – PEUGEOT 206
72 – II Runda SMT (29)
72

HOLEKSA Dawid – NISSAN Sunny
74 – Rajd Kuźnia Raciborska (16)
38 – Rajd Gaszowice (60)
112

HOLUBEK Krystian – PEUGEOT 206
68 – II Runda SMT (33)
68

HONKISZ Wojciech – AUDI 80
66 – I Runda Szombierki Rally Cup (11)
66

HORNIK Kamil – SUBARU Impreza
80 – Rajd Kuźnia Raciborska (10)
102 – Rajd Gaszowice (2)
182

HUS Krystian – HONDA Civic
42 – Rajd Kuźnia Raciborska (48)
58 – Rajd Gaszowice (40)
100

HUS Sebastian – HONDA Civic
62 – I Runda Szombierki Rally Cup (15)
57 – Rajd Kuźnia Raciborska (33)
86 – Rajd Gaszowice (12)
205

IRA Grzegorz – HONDA Civic
1 – I Runda SMT (NU)
89 – II Runda SMT (12)
71 – III Runda SMT (3)
161

JACHYMCZYK Damian – PEUGEOT 106
34 – I Runda SMT (46)
1 – II Runda SMT (NU)
52 – III Runda SMT (20)
87

JAKUBCZYK Michał – OPEL Corsa
48 – II Runda SMT (53)
48

JAKUBIEC Grzegorz – ROVER 214
23 – II Runda SMT (78)
23

JANIK Przemysław – PEUGEOT 106
28 – I Runda SMT (52)
40 – II Runda SMT (61)
24 – III Runda SMT (48)
92

JANOTA Filip – FIAT Cinquecento
42 – III Runda SMT (30)
42

JAROSZEWSKI Rafał – FIAT Seicento
38 – Rajd Kuźnia Raciborska (52)
47 – II Runda SMT (54)
40 – Rajd Gaszowice (58)
125

JARZĄBEK Łukasz – BMW e36
54 – I Runda Szombierki Rally Cup (23)
54

JASIŃSKI Tomasz – HONDA Civic
13 – I Runda Szombierki Rally Cup (64)
75 – Rajd Kuźnia Raciborska (15)
90 – Rajd Gaszowice (8)
178

JASTRZĘBSKI Krzysztof – PEUGEOT 106
52 – I Runda Szombierki Rally Cup (25)
61 – II Runda SMT (40)
113

JELONEK Michał – SUBARU Impreza
70 – I Runda Szombierki Rally Cup (7)
72 – I Runda SMT (8)
1 – III Runda SMT (NU)
143

JURKIEWICZ Patryk – OPEL Corsa
36 – I Runda Szombierki Rally Cup (41)
22 – III Runda SMT (50)
58

KACPRZAK Krystian – BMW e36
64 – III Runda SMT (8)
64

KACZMARCZYK Kamil – FIAT Seicento
15 – I Runda Szombierki Rally Cup (62)
35 – Rajd Kuźnia Raciborska (55)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
51

KACZMAREK Piotr – SUBARU Impreza
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
2

KAPUSTA Piotr – BMW e36
74 – I Runda SMT (6)
100 – II Runda SMT (3)
66 – III Runda SMT (6)
240

KARASIEWICZ Adam – OPEL Astra
37 – III Runda SMT (35)
37

KAWA Sylwester – FIAT Seicento
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

KAWALEC Kamil – HONDA Civic
81 – I Runda Szombierki Rally Cup (2)
82 – Rajd Kuźnia Raciborska (8)
97 – Rajd Gaszowice (3)
260

KAWALEC Piotr – SEAT Cordoba
18 – I Runda Szombierki Rally Cup (59)
18

KLOCEK Przemysław – SUBARU Impreza
72 – I Runda Szombierki Rally Cup (5)
84 – I Runda SMT (2)
156

KLUCZNY Wiktor – HONDA Civic
16 – I Runda SMT (64)
16

KOBIELA Artur – SUBARU Impreza
91 – I Runda SMT (1)
112 – II Runda SMT (1)
83 – III Runda SMT (1)
286

KOBIŃSKI Przemysław – HYUNDAI Coupe
41 – I Runda Szombierki Rally Cup (36)
68 – Rajd Kuźnia Raciborska (22)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
110

KOBYLAŃSKI Tomasz – OPEL Kadett
43 – I Runda SMT (37)
76 – Rajd Kuźnia Raciborska (14)
35 – Rajd Gaszowice (63)
154

KOCIOŁEK Michał – SUBARU Impreza
35 – I Runda Szombierki Rally Cup (42)
68 – I Runda SMT (12)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
104

KOJ Marek – TOYOTA Starlet
24 – I Runda Szombierki Rally Cup (53)
24

KOŁODZIEJ Piotr – HONDA Civic
1 – II Runda SMT (NU)
1 – III Runda SMT (NU)
2

KOMENDA Leszek – CITROEN Saxo
51 – II Runda SMT (50)
46 – III Runda SMT (26)
97

KORDOS Michał – RENAULT 16s
22 – I Runda SMT (58)
22

KOTZUR Andrzej – VOLKSWAGEN Lupo
39 – Rajd Gaszowice (59)
39

KRAWIEC Adam – HONDA Civic
44 – I Runda Szombierki Rally Cup (33)
44

KRYSIAK Piotr – HONDA Civic
48 – I Runda Szombierki Rally Cup (29)
48

KRZYSIEK Kazimierz – FIAT Seicento
22 – I Runda Szombierki Rally Cup (55)
22

KRZYŻOWSKI Bartosz – BMW e36
73 – I Runda Szombierki Rally Cup (4)
72 – Rajd Kuźnia Raciborska (18)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
146

KSIĄŻEK Wojciech – FIAT Seicento
12 – I Runda SMT (68)
11 – III Runda SMT (61)
23

KUBICA Adam – FIAT 126p
21 – I Runda Szombierki Rally Cup (56)
21

KUBICA Tomasz – FIAT Seicento
50 – Rajd Kuźnia Raciborska (40)
69 – Rajd Gaszowice (29)
119

KUCHARSKI Tomasz – KIA Ceed
22 – II Runda SMT (79)
15 – III Runda SMT (57)
37

KUNICKI Marek – FIAT 126p
42 – Rajd Gaszowice (56)
42

KUNIKOWSKI Kacper – CITROEN Xsara
1 – III Runda SMT (NU)
1

KUREK Przemysław – VOLKSWAGEN Golf
55 – Rajd Gaszowice (43)
55

KWICZAŁA Jakub – OPEL Astra
66 – II Runda SMT (35)
66

LABUS Stanisław – OPEL Astra
77 – Rajd Gaszowice (21)
77

LAK Karol – BMW e36
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1

LASKOWSKI Andrzej – OPEL Astra
51 – I Runda Szombierki Rally Cup (26)
51

LAŚKIEWICZ Hubert – RENAULT Clio
63 – I Runda SMT (17)
78 – II Runda SMT (23)
60 – III Runda SMT (12)
201

LEPIARSKI Konrad – PEUGEOT 206
33 – I Runda SMT (47)
33

LESKIW Andrzej – FIAT Seicento
34 – Rajd Gaszowice (64)
34

LESZCZYŃSKI Sylwester – CITROEN C2
37 – I Runda SMT (43)
1 – II Runda SMT (NU)
38

LEŚNIAK Sławomir – CITROEN Saxo
74 – II Runda SMT (27)
74

LIGOCKI Jarosław – FIAT Seicento
1 – I Runda SMT (NU)
31 – Rajd Kuźnia Raciborska (59)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
33

LIPOWCZAN Paweł – FIAT 126p
31 – Rajd Gaszowice (67)
31

LISZEWSKI Piotr – LANCIA Y
14 – III Runda SMT (58)
14

LUDYGA Adrian – SUBARU Impreza
49 – I Runda Szombierki Rally Cup (28)
49

ŁOJAS Grzegorz – HONDA Civic
24 – II Runda SMT (77)
17 – III Runda SMT (55)
41

ŁOMOZIK Marcin – PEUGEOT 206
32 – I Runda Szombierki Rally Cup (45)
32

ŁUDZEŃ Jakub – FIAT Seicento
60 – Rajd Gaszowice (38)
60

MACURA Marcin – SKODA Fabia Proto
95 – II Runda SMT (6)
95

MACURA Mirosław – SKODA Fabia Proto
89 – Rajd Kuźnia Raciborska (3)
94 – Rajd Gaszowice (4)
183

MADEJ Sergiusz – BMW e36
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

MANDYNA Tomasz – RENAULT Clio
1 – II Runda SMT (NU)
1

MARCOK Krzysztof – HONDA Civic
73 – II Runda SMT (28)
73

MARCZYK Mateusz – FIAT Cinquecento
53 – I Runda Szombierki Rally Cup (24)
70 – Rajd Kuźnia Raciborska (20)
68 – Rajd Gaszowice (30)
191

MAREK Łukasz – FIAT Cinquecento
49 – Rajd Gaszowice (49)
49

MARZEC Rafał – FIAT Cinquecento
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

MAŚLANKA Józef – RENAULT Clio
14 – I Runda SMT (66)
21 – II Runda SMT (80)
10 – III Runda SMT (62)
45

MATEJA Bartosz – FIAT Cinquecento
35 – I Runda SMT (45)
42 – II Runda SMT (59)
31 – III Runda SMT (41)
108

MEGA Sebastian – PEUGEOT 106
46 – II Runda SMT (55)
46

MENDELA Marek – FIAT Seicento
1 – I Runda SMT (NU)
40 – III Runda SMT (32)
41

MICHALEWICZ Piotr – SEAT Ibiza
47 – Rajd Kuźnia Raciborska (43)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
48

MICHALSKI Mariusz – RENAULT Twingo
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

MICHTA Kamil – BMW e36
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1 – II Runda SMT (NU)
2

MICHULEC Marcin – FIAT Seicento
19 – II Runda SMT (82)
12 – III Runda SMT (60)
31

MILLER Piotr – FIAT 126p
28 – Rajd Kuźnia Raciborska (62)
28

MOCZAŁA Daniel – FIAT 126p
19 – I Runda Szombierki Rally Cup (58)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
20

MOŁEK Maciej – PEUGEOT 106
26 – I Runda Szombierki Rally Cup (51)
26

MRÓZ Mariusz – OPEL Tigra
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
70 – Rajd Gaszowice (28)
71

MULARCZYK Maciej – FIAT Seicento
55 – I Runda SMT (25)
55

MYSZA Grzegorz – FIAT Cinquecento
28 – I Runda Szombierki Rally Cup (49)
49 – II Runda SMT (52)
30 – III Runda SMT (42)
107

NAJGRODZKI Jakub – FIAT Seicento
61 – I Runda Szombierki Rally Cup (16)
49 – I Runda SMT (31)
36 – II Runda SMT (65)
48 – III Runda SMT (24)
194

NAJGRODZKI Wojciech – FIAT Cinquecento
50 – I Runda SMT (30)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
65 – II Runda SMT (36)
54 – Rajd Gaszowice (44)
45 – III Runda SMT (27)
215

NAJWER Wojciech – TOYOTA Yaris
35 – II Runda SMT (66)
26 – III Runda SMT (46)
61

NIEMCZYK Martin – FORD Fiesta
43 – II Runda SMT (58)
44 – III Runda SMT (28)
87

NIEMSEE Ruben – OPEL Corsa
40 – I Runda Szombierki Rally Cup (37)
40

NIEWIADOMSKI Bartosz – FIAT 126p
37 – I Runda Szombierki Rally Cup (40)
13 – III Runda SMT (59)
50

NOWOK Piotr – RENAULT Clio
39 – I Runda Szombierki Rally Cup (38)
39

OBAJTEK Przemysław – FIAT 500E
25 – I Runda SMT (55)
34 – II Runda SMT (67)
1 – III Runda SMT (NU)
60

OGRODNICZAK Marcin – SUBARU Impreza
75 – I Runda SMT (5)
92 – II Runda SMT (9)
167

OPIOŁA Daniel – FIAT 126p
60 – I Runda Szombierki Rally Cup (17)
39 – Rajd Kuźnia Raciborska (51)
32 – Rajd Gaszowice (66)
131

ORLIK Rafał – BMW e36
55 – I Runda Szombierki Rally Cup (22)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
56

ORŁOWSKI Mateusz – FIAT Seicento
18 – I Runda SMT (62)
34 – Rajd Kuźnia Raciborska (56)
45 – Rajd Gaszowice (53)
97

OSICKI Paweł – PEUGEOT 206
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

OŚLAK Paweł – FIAT Seicento
64 – I Runda SMT (16)
67 – II Runda SMT (34)
61 – III Runda SMT (11)
192

OŻGA Krystian – PEUGEOT 206
69 – Rajd Kuźnia Raciborska (21)
82 – Rajd Gaszowice (16)
151

PACA Maciej – PEUGEOT 106
55 – Rajd Kuźnia Raciborska (35)
59 – Rajd Gaszowice (39)
114

PAPKOJ Krystian – FIAT Seicento
41 – Rajd Gaszowice (57)
41

PAWŁOWSKI Adam – FIAT Cinquecento
47 – I Runda SMT (33)
63 – II Runda SMT (38)
110

PIECHOCZEK Jakub – ROVER 200
37 – Rajd Kuźnia Raciborska (53)
36 – Rajd Gaszowice (62)
73

PIETRZYK Barbara – MITSUBISHI Colt
29 – Rajd Kuźnia Raciborska (61)
30 – Rajd Gaszowice (68)
59

PIÓRKOWSKI Jarosław – BMW e46
58 – I Runda SMT (22)
1 – II Runda SMT (NU)
59

PISAREK Jakub – FIAT Seicento
40 – I Runda SMT (40)
52 – II Runda SMT (49)
43 – III Runda SMT (29)
135

PŁACZEK Piotr – FIAT 126p
33 – Rajd Kuźnia Raciborska (57)
33

PODGÓRSKI Lucjan – FIAT Cinquecento
58 – I Runda Szombierki Rally Cup (19)
44 – I Runda SMT (36)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
103

PODŻORSKI Bartłomiej – FIAT 126p
43 – Rajd Kuźnia Raciborska (47)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
44

POGORZELSKI Marcin – RENAULT Clio
84 – Rajd Kuźnia Raciborska (6)
84

POLOK Jacek – FORD Fiesta R2
79 – I Runda SMT (3)
96 – II Runda SMT (5)
175

PORĘBSKI Paweł – FIAT 126p
20 – II Runda SMT (81)
20

POTAPIUK Sławomir – HONDA Civic
64 – I Runda Szombierki Rally Cup (13)
64

POZNAŃSKI Mateusz – RENAULT Clio
53 – III Runda SMT (19)
53

PRUSINOWSKI Paweł – FIAT Cinquecento
1 – II Runda SMT (NU)
1

PRZYBYŁA Łukasz – HONDA Civic
53 – I Runda SMT (27)
48 – Rajd Kuźnia Raciborska (42)
64 – II Runda SMT (37)
165

PUDEŁEK Łukasz – SUBARU Impreza
83 – Rajd Gaszowice (15)
83

PUTO Marcin – FIAT Cinquecento
57 – II Runda SMT (44)
57

PUZOŃ Sebastian – HONDA Civic
48 – I Runda SMT (32)
48

PYZIA Jakub – FIAT Seicento
60 – Rajd Kuźnia Raciborska (30)
24 – Rajd Gaszowice (74)
84

RADWAŃSKI Adrian – FIAT Seicento
23 – I Runda Szombierki Rally Cup (54)
23

RAK Kajetan – PEUGEOT 206
88 – I Runda Szombierki Rally Cup (1)
94 – Rajd Kuźnia Raciborska (2)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
183

RĄCZKA Paweł – BMW e36
73 – I Runda SMT (7)
88 – II Runda SMT (13)
161

ROIK Łukasz – PEUGEOT 205
47 – Rajd Gaszowice (51)
47

ROJ Piotr – RENAULT Clio
50 – III Runda SMT (22)
50

RÓWNIATKA Artur – FORD Focus
105 – II Runda SMT (2)
68 – III Runda SMT (4)
173

RUDEK Szymon – FIAT Cinquecento
34 – I Runda Szombierki Rally Cup (43)
34

SADLOK Krzysztof – CITROEN Saxo
27 – Rajd Kuźnia Raciborska (63)
80 – Rajd Gaszowice (18)
107

SALAMON Tomasz – HONDA Civic Type R
50 – I Runda Szombierki Rally Cup (27)
71 – Rajd Kuźnia Raciborska (19)
63 – Rajd Gaszowice (35)
184

SALECKI Dariusz – FIAT 126p
42 – I Runda Szombierki Rally Cup (35)
42

SANECZNIK Tomasz – SUZUKI Swift
65 – I Runda Szombierki Rally Cup (12)
64 – Rajd Kuźnia Raciborska (26)
65 – Rajd Gaszowice (33)
29 – III Runda SMT (43)
223

SANECZNIK Tomasz jr – HONDA Civic Type R
69 – I Runda Szombierki Rally Cup (8)
81 – Rajd Kuźnia Raciborska (9)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
58 – III Runda SMT (14)
209

SCHMIDT Michał – RENAULT Clio
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

SEMIK Łukasz – FIAT Seicento
1 – I Runda SMT (NU)
84 – II Runda SMT (17)
59 – III Runda SMT (13)
144

SIĄKAŁA Patryk – HONDA Civic
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
55 – II Runda SMT (46)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
57

SIEJK Przemysław – FIAT Cinqucento
24 – I Runda SMT (56)
1 – II Runda SMT (NU)
25

SIKORA Daniel – BMW e36
75 – Rajd Gaszowice (23)
75

SIKORA Jakub – BMW e36
68 – I Runda Szombierki Rally Cup (9)
74 – Rajd Gaszowice (24)
142

SIKORA Kacper – RENAULT Megane
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
87 – Rajd Gaszowice (11)
88

SIKORA Sławomir – SUBARU Impreza
78 – Rajd Kuźnia Raciborska (12)
93 – II Runda SMT (8)
171

SIKORSKI Piotr – BMW e30
71 – I Runda SMT (9)
97 – II Runda SMT (4)
1 – III Runda SMT (NU)
169

SKRĘDZELEWSKI Artur – FIAT Cinquecento
45 – Rajd Kuźnia Raciborska (45)
52 – Rajd Gaszowice (46)
97

SKUPIEŃ Damian – FIAT Seicento
32 – Rajd Kuźnia Raciborska (58)
32

SMOLANA Marcin – FIAT Cinquecento
31 – I Runda Szombierki Rally Cup (46)
31

SMOLARCZYK Wiktor – FIAT Seicento
19 – I Runda SMT (61)
18 – II Runda SMT (83)
37

SMUSZ Franciszek – PEUGEOT 206
69 – II Runda SMT (32)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
70

SMYCZEK Szymon – PEUGEOT 206
62 – II Runda SMT (39)
62

SOKÓŁ Nikodem – FIAT Seicento
65 – I Runda SMT (15)
86 – II Runda SMT (15)
62 – III Runda SMT (10)
213

SPIRYDONIUK Jakub – FIAT 5OOE
23 – I Runda SMT (57)
38 – II Runda SMT (63)
41 – III Runda SMT (31)
102

STASIK Romuald – CITROEN C2
66 – I Runda SMT (14)
1 – II Runda SMT (NU)
65 – III Runda SMT (7)
132

STASIK Ryszard – RENAULT Clio
1 – I Runda SMT (NU)
60 – II Runda SMT (41)
56 – III Runda SMT (16)
117

STEBEL Janusz – HONDA Civic
83 – Rajd Kuźnia Raciborska (7)
91 – Rajd Gaszowice (7)
174

STEFANIK Marcin – FIAT Seicento
46 – I Runda SMT (34)
65 – Rajd Kuźnia Raciborska (25)
66 – Rajd Gaszowice (32)
177

STERNAL Łukasz – CITROEN C2
51 – I Runda SMT (29)
76 – II Runda SMT (25)
51 – III Runda SMT (21)
178

STOKŁOSA Adam – FIAT Cinquecento
1 – I Runda SMT (NU)
33 – II Runda SMT (68)
37 – Rajd Gaszowice (61)
71

STROJEK Daniel – BMW e36
69 – I Runda SMT (11)
1 – II Runda SMT (NU)
70

STRZODA Łukasz – FIAT 126p
1 – I Runda SMT (NU)
1

SYSKA Dawid – LANCIA Y
13 – I Runda SMT (67)
13

SZCZUDŁO Maciej – HONDA Civic
49 – III Runda SMT (23)
49

SZEJA Adam – TOYOTA Corolla
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

SZPUNAR Marek – MITSUBISHI Lancer
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1

SZUMIEC Rafał – PEUGEOT 306
67 – I Runda SMT (13)
83 – II Runda SMT (18)
57 – III Runda SMT (15)
207

ŚWIDER Kajetan – HONDA Crx
27 – Rajd Gaszowice (71)
27

ŚWIDER Marcin – HONDA Civic
79 – Rajd Kuźnia Raciborska (11)
79

ŚWIEGODA Miłosz – OPEL Astra
1 – I Runda SMT (NU)
56 – II Runda SMT (45)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
58

ŚWIĘCICKI Krzysztof – BMW e36
30 – I Runda SMT (50)
45 – II Runda SMT (56)
33 – III Runda SMT (39)
108

TALIK Szymon – SUBARU Impreza
39 – I Runda SMT (41)
39

TATARCZUCH Tomasz – NISSAN Sunny
38 – I Runda Szombierki Rally Cup (39)
45 – I Runda SMT (35)
71 – II Runda SMT (30)
38 – III Runda SMT (34)
192

TELEGA Rafał – FIAT 126p
57 – I Runda Szombierki Rally Cup (20)
57

TERLECKI Arkadiusz – HONDA Civic
16 – I Runda Szombierki Rally Cup (61)
30 – Rajd Kuźnia Raciborska (60)
29 – Rajd Gaszowice (69)
75

TOMECKI Filip – CITROEN C2
30 – II Runda SMT (71)
30

TUROŃ Daniel – CITROEN Saxo
1 – II Runda SMT (NU)
1

TYNDYK Grzegorz – SUZUKI Swift
30 – I Runda Szombierki Rally Cup (47)
30

ULMAN Łukasz – HONDA Civic
75 – II Runda SMT (26)
75

WADAS Krzysztof – FIAT Seicento
62 – I Runda SMT (18)
70 – II Runda SMT (31)
132

WALASZEK Maciej – HONDA Civic
71 – I Runda Szombierki Rally Cup (6)
56 – I Runda SMT (24)
127

WIŚNIEWSKI Piotr – DAEWOO Lanos
51 – Rajd Kuźnia Raciborska (39)
81 – Rajd Gaszowice (17)
132

WITOS Szymon – MITSUBISHI Lancer
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
54 – I Runda SMT (26)
85 – II Runda SMT (16)
76 – III Runda SMT (2)
216

WŁOCH Jakub – RENAULT Clio
41 – II Runda SMT (60)
39 – III Runda SMT (33)
80

WŁOCH Kacper – FIAT Cinquecento
46 – I Runda Szombierki Rally Cup (31)
41 – I Runda SMT (39)
50 – II Runda SMT (51)
137

WOŹNIAK Artur – POLONEZ Caro
31 – II Runda SMT (70)
31

WOŹNICA Radosław – SUZUKI Swift
63 – I Runda Szombierki Rally Cup (14)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
64

ZAJĄCZKOWSKI Łukasz – FIAT Cinquecento
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

ZAWADKA Adrian – MITSUBISHI Lancer
76 – I Runda SMT (4)
76

ZAWORA Grzegorz – VOLKSWAGEN Golf
64 – Rajd Gaszowice (34)
64

ZBROJA Tomasz – FIAT 500E
36 – I Runda SMT (44)
36

ZEMBOWICZ Iwo – PEUGEOT 106
29 – I Runda SMT (51)
39 – II Runda SMT (62)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
69

ZIEJA Łukasz – FIAT Seicento
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1 – II Runda SMT (NU)
48 – Rajd Gaszowice (50)
50

ZIELIŃSKI Tomasz – SUBARU Impreza
91 – II Runda SMT (10)
91

ZIOBROWSKI Błażej – BMW e36
32 – I Runda SMT (48)
53 – II Runda SMT (48)
32 – III Runda SMT (40)
117

ZMUDA Mariusz – SUBARU Impreza
63 – Rajd Kuźnia Raciborska (27)
78 – Rajd Gaszowice (20)
141

ZMUDA Rafał – SUBARU Impreza
58 – II Runda SMT (43)
58

ŻBIKOWSKI Piotr – AUDI 80
86 – Rajd Kuźnia Raciborska (4)
85 – Rajd Gaszowice (13)
171

ŻBIKOWSKI Tomasz – AUDI 90
66 – Rajd Kuźnia Raciborska (24)
93 – Rajd Gaszowice (5)
159

ŻLOCH Krzysztof – PEUGEOT 106
41 – Rajd Kuźnia Raciborska (49)
43 – Rajd Gaszowice (55)
84

ŻUR Arkadiusz – FIAT Seicento
17 – I Runda Szombierki Rally Cup (60)
17

FOTO :   Tuszyński Rally Foto  , Bojdoł Rally

Przygotowanie i projekt materiału:

Sebastian Qhta