Ranking Śląskich Rajdów 2019– Marzec

KAJETANY RZĄDZĄ W RAJDACH !!!

Na arenie międzynarodowej z Polskich kierowców najlepiej prezentuje się Kajetan Kajetanowicz, a w naszych Śląskich rajdach po miesiącu Marzec w Rankingu Śląskich Kierowców przewodzi KAJETAN RAK !!!.

Przed rozpoczęciem tego roku mało kto znał tego kierowcę, ale pokazał się wszystkim w pierwszym rajdzie sezonu wygrywając I Rundę w Szombierkach – a w minioną niedzielę co było dużym zaskoczeniem dołożył drugie miejsce w I Rundzie Rajdowego Pucharu Śląska.

Za liderującym kierowcą z Rally Team Sanecznik na drugiej pozycji znajduję się Kamil Kawalec, a na najniższym stopniu podium miesiąc marzec zakończył Przemysław Klocek – poniżej na zdjęciach cała trójka. Oraz w komentarzu poniżej posta filmik jak jeździ lider rankingu.

W pierwszym tegorocznym notowaniu Rankingu Śląskich Kierowców zostało sklasyfikowanych 200 kierowców, do rankingu zostały wliczone punkty z trzech rajdów: I Runda SRC, I Runda SMT oraz I Runda RPŚ – było trzech kierowców którzy wystartowali we wszystkich trzech marcowych rajdach (Leszek Gluza, Michał Kociołek i Lucjan Podgórski).

W kwietniu do rankingu będzie zaliczany tylko jeden rajd:
14 Kwiecień – II Runda Samochodowych Mistrzostw Tychów

 

Kolejne notowanie Rankingu Śląskich Kierowców ukaże się w okolicach Świąt Wielkanocnych.

Poniżej prezentujemy ranking po miesiącu Marzec, tabele medalową oraz kierowców z podziałem alfabetycznym.

RANKING – MARZEC

(200 sklasyfikowanych)
(w nawiasie po samochodzie ilość objechanych rajdów, max 12 najlepszych wliczane do rankingu)

1. 182pkt. – RAK Kajetan – PEUGEOT 206 (2)
2. 163pkt.KAWALEC Kamil – HONDA Civic (2)
3. 156pkt. – KLOCEK Przemysław – SUBARU Impreza (2)
4. 150pkt. – SANECZNIK Tomasz jr. – HONDA Civic Type R (2)
5. 145pkt. – KRZYŻOWSKI Bartosz – BMW e36 (2)
6. 142pkt. – JELONEK Michał – SUBARU Impreza (2)
7. 129pkt. – SANECZNIK Tomasz – SUZUKI Swift (2)
8. 127pkt. – WALASZEK Maciej – HONDA Civic (2)
9. 123pkt. – MARCZYK Mateusz – FIAT Cinquecento (2)
10. 121pkt. – SALAMON Tomasz – HONDA Civic Type R (2)
11. 120pkt. – GLUZA Leszek – HONDA Civic (3)
12. 119pkt. – HUS Sebastian – HONDA Civic (2)
–. 119pkt. – KOBYLAŃSKI Tomasz – OPEL Kadett (2)
14. 112pkt. – CHWIST Izaak – OPEL Astra (2)
15. 111pkt. – STEFANIK Marcin – FIAT Seicento (2)
16. 110pkt. – NAJGRODZKI Jakub – FIAT Seicento (2)
17. 109pkt. – KOBIŃSKI Przemysław – HYUNDAI Coupe (2)
18. 106pkt. – HENKEL Krzysztof – FIAT Cinquecento (2)
19. 104pkt. – KOCIOŁEK Michał – SUBARU Impreza (3)
20. 103pkt. – PODGÓRSKI Lucjan – FIAT Cinquecento (3)
21. 101pkt. – BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza (1)
22. 101pkt. – PRZYBYŁA Łukasz – HONDA Civic (2)
23. 99pkt. – OPIOŁA Daniel – FIAT 126p (2)
24. 98pkt. – GRZYBEK Wojciech – PEUGEOT 206 (2)
25. 91pkt. – KOBIELA Artur – SUBARU Impreza (1)
26. 89pkt. – MACURA Mirosław – SKODA Fabia Proto (1)
27. 88pkt. – JASIŃSKI Tomasz – HONDA Civic (2)
28. 87pkt. – WŁOCH Kacper – FIAT Cinquecento (2)
29. 86pkt. – ŻBIKOWSKI Piotr – AUDI 80 (1)
30. 85pkt. – GAJOWCZYK Przemysław – MITSUBISHI Lancer (1)
31. 84pkt. – POGORZELSKI Marcin – RENAULT Clio (1)
32. 83pkt. – STEBEL Janusz – HONDA Civic (1)
33. 83pkt. – TATARCZUCH Tomasz – NISSAN Sunny (2)
34. 80pkt. – HORNIK Kamil – SUBARU Impreza (1)
35. 79pkt. – POLOK Jacek – FORD Fiesta R2 (1)
–. 79pkt. – ŚWIDER Marcin – HONDA Civic (1)
37. 78pkt. – SIKORA Sławomir – SUBARU Impreza (1)
38. 77pkt. – GÓRECKI Robert – BMW e36 (1)
39. 76pkt. – BUJOK Adam – PEUGEOT 206 (1)
–. 76pkt. – ZAWADKA Adrian – MITSUBISHI Lancer (1)
41. 75pkt. – OGRODNICZAK Marcin – SUBARU Impreza (1)
42. 74pkt. – KAPUSTA Piotr – BMW e36 (1)
–. 74pkt. – HOLEKSA Dawid – NISSAN Sunny (1)
44. 73pkt. – RĄCZKA Paweł – BMW e36 (1)
–. 73pkt. – GAŃCZARCZYK Szymon – HONDA Civic (1)
46. 71pkt. – SIKORSKI Piotr – BMW e30 (1)
47. 70pkt. – GRZEBINOGA Dawid – HONDA Civic (1)
48. 69pkt. – STROJEK Daniel – BMW e36 (1)
–. 69pkt. – OŻGA Krystian – PEUGEOT 206 (1)
50. 68pkt. – SIKORA Jakub – BMW e36 (1)
51. 67pkt. – SZUMIEC Rafał – PEUGEOT 306 (1)
–. 67pkt. – GLENC Mateusz – HONDA Civic (1)
53. 66pkt. – HONKISZ Wojciech – AUDI 80 (1)
–. 66pkt. – STASIK Romuald – CITROEN C2 (1)
–. 66pkt. – ŻBIKOWSKI Tomasz – AUDI 90 (1)
56. 65pkt. – SOKÓŁ Nikodem – FIAT Seicento (1)
57. 64pkt. – OŚLAK Paweł – FIAT Seicento (1)
–. 64pkt. – POTAPIUK Sławomir – HONDA Civic (1)
59. 64pkt. – WOŹNICA Radosław – SUZUKI Swift (2)
60. 63pkt. – LAŚKIEWICZ Hubert – RENAULT Clio (1)
–. 63pkt. – ZMUDA Mariusz – SUBARU Impreza (1)
62. 62pkt. – WADAS Krzysztof – FIAT Seicento (1)
–. 62pkt. – DUDEK Grzegorz – VOLKSWAGEN Golf (1)
64. 61pkt. – ADAMASZEK Michał – RENAULT Clio (1)
–. 61pkt. – CICHOŃ Piotr – HONDA Civic (1)
66. 60pkt. – BAL Marcin – CITROEN C2 (1)
–. 60pkt. – PYZIA Jakub – FIAT Seicento (1)
68. 60pkt. – BOJDOŁ Sebastian – RENAULT Clio (2)
69. 59pkt. – DONICA Piotr – RENAULT Clio (1)
70. 58pkt. – PIÓRKOWSKI Jarosław – BMW e46 (1)
–. 58pkt. – GOŹDZIK Jacek – TOYOTA Starlet (1)
72. 57pkt. – BEDNARSKI Krzysztof – PEUGEOT 106 (1)
–. 57pkt. – TELEGA Rafał – FIAT 126p (1)
74. 55pkt. – MULARCZYK Marek – FIAT Seicento (1)
–. 55pkt. – ORLIK Rafał – BMW e36 (1)
–. 55pkt. – PACA Maciej – PEUGEOT 106 (1)
77. 55pkt. – WITOS Szymon – MITSUBISHI Lancer (2)
78. 54pkt. – JARZĄBEK Łukasz – BMW e36 (1)
–. 54pkt. – DONOCIK Wojciech – FIAT Seicento (1)
80. 54pkt. – GÓRKA Łukasz – FIAT Seicento (2)
81. 52pkt. – JASTRZĘBSKI Krzysztof – PEUGEOT 106 (1)
–. 52pkt. – BONCELA Damian – FIAT Seicento (1)
83. 52pkt. – ORŁOWSKI Mateusz – FIAT Seicento (2)
84. 51pkt. – LASKOWSKI Andrzej – OPEL Astra (1)
–. 51pkt. – STERNAL Łukasz – CITROEN C2 (1)
–. 51pkt. – WIŚNIEWSKI Piotr – DAEWOO Lanos (1)
87. 51pkt. – NAJGRODZKI Wojciech – FIAT Cinquecento (2)
88. 50pkt. – KUBICA Tomasz – FIAT Seicento (1)
89. 50pkt. – KACZMARCZYK Kamil – FIAT Seicento (2)
90. 49pkt. – LUDYGA Adrian – SUBARU Impreza (1)
–. 49pkt. – GAJOWCZYK Jacek – MITSUBISHI Lancer (1)
92. 48pkt. – KRYSIAK Piotr – HONDA Civic (1)
–. 48pkt. – PUZOŃ Sebastian – HONDA Civic (1)
94. 47pkt. – PAWŁOWSKI Adam – FIAT Cinquecento (1)
–. 47pkt. – MICHALEWICZ Piotr – SEAT Ibiza (1)
96. 46pkt. – BIENIEK Grzegorz – NISSAN Almera (1)
97. 46pkt. – TERLECKI Arkadiusz – HONDA Civic (2)
98. 45pkt. – SKRĘDZELEWSKI Artur – FIAT Cinquecento (1)
99. 44pkt. – KRAWIEC Adam – HONDA Civic (1)
–. 44pkt. – DOBOSZ Andrzej – VOLKSWAGEN Polo (1)
101. 43pkt. – GRZYWOK Marcin – TOYOTA Starlet (1)
—. 43pkt. – PODŻORSKI Bartłomiej – FIAT 126p (1)
103. 42pkt. – GAŁĄZKA Bartłomiej – OPEL Astra (1)
—. 42pkt. – SALECKI Dariusz – FIAT 126p (1)
—. 42pkt. – HUS Krystian – HONDA Civic (1)
106. 41pkt. – ŻLOCH Krzysztof – PEUGEOT 106 (1)
107. 40pkt. – NIEMSEE Ruben – OPEL Corsa (1)
—. 40pkt. – PISAREK Jakub – FIAT Seicento (1)
—. 40pkt. – CZERWIEC Marcin – CITROEN C2 (1)
110. 39pkt. – NOWOK Piotr – RENAULT Clio (1)
—. 39pkt. – TALIK Szymon – SUBARU Impreza (1)
112. 38pkt. – GWIOŹDZIK Przemysław – FIAT 500E (1)
—. 38pkt. – JAROSZEWSKI Rafał – FIAT Seicento (1)
114. 37pkt. – LESZCZYŃSKI Sylwester – CITROEN C2 (1)
—. 37pkt. – NIEWIADOMSKI Bartosz – FIAT 126p (1)
—. 37pkt. – PIECHOCZEK Jakub – ROVER 200 (1)
117. 36pkt. – JURKIEWICZ Patryk – OPEL Corsa (1)
—. 36pkt. – ZBROJA Tomasz – FIAT 500E (1)
—. 36pkt. – BUGIEL Sebastian – BMW e36 (1)
120. 35pkt. – MATEJA Bartosz – FIAT Cinquecento (1)
121. 34pkt. – JACHYMCZYK Damian – PEUGEOT 106 (1)
—. 34pkt. – RUDEK Szymon – FIAT Cinquecento (1)
123. 33pkt. – GUNIA Grzegorz – HONDA Civic (1)
—. 33pkt. – LEPIARSKI Konrad – PEUGEOT 206 (1)
—. 33pkt. – PŁACZEK Piotr – FIAT 126p (1)
126. 32pkt. – ŁOMOZIK Marcin – PEUGEOT 206 (1)
—. 32pkt. – ZIOBROWSKI Błażej – BMW e36 (1)
—. 32pkt. – SKUPIEŃ Damian – FIAT Seicento (1)
129. 32pkt. – LIGOCKI Jarosław – FIAT Seicento (2)
130. 31pkt. – CICHOPEK Daniel – BMW e36 (1)
—. 31pkt. – SMOLANA Marcin – FIAT Cinquecento (1)
132. 30pkt. – ŚWIĘCICKI Krzysztof – BMW e36 (1)
—. 30pkt. – TYNDYK Grzegorz – SUZUKI Swift (1)
134. 29pkt. – BANAŚ Michał – BMW e36 (1)
—. 29pkt. – ZEMBOWICZ Iwo – PEUGEOT 106 (1)
—. 29pkt. – PIETRZYK Barbara – MITSUBISHI Colt (1)
137. 28pkt. – JANIK Przemysław – PEUGEOT 106 (1)
—. 28pkt. – MYSZA Grzegorz – FIAT Cinquecento (1)
—. 28pkt. – MILLER Piotr – FIAT 126p (1)
140. 27pkt. – SADLOK Krzysztof – CITROEN Saxo (1)
141. 26pkt. – DANIELCZYK Robert – TOYOTA Celica (1)
—. 26pkt. – MOŁEK Maciej – PEUGEOT 106 (1)
—. 26pkt. – BIERNAT Marcin – FIAT Cinquecento (1)
144. 25pkt. – GRZESIK Mirosław – FIAT Seicento (1)
—. 25pkt. – OBAJTEK Przemysław – FIAT 500E (1)
146. 24pkt. – KOJ Marek – TOYOTA Starlet (1)
—. 24pkt. – SIEJK Przemysław – FIAT Cinquecento (1)
148. 23pkt. – RADWAŃSKI Adrian – FIAT Seicento (1)
—. 23pkt. – SPIRYDONIUK Jakub – FIAT 500E (1)
150. 22pkt. – KORDOS Michał – RENAULT 16S (1)
—. 22pkt. – KRZYSIEK Kazimierz – FIAT Seicento (1)
152. 21pkt. – CIOĆ Waldemar – FIAT 500E (1)
—. 21pkt. – KUBICA Adam – FIAT 126p (1)
154. 21pkt. – FOK Kamil – FIAT Cinquecento (2)
155. 20pkt. – FOGEL Paweł – FIAT Cinquecento (1)
156. 20pkt. – MOCZAŁA Daniel – FIAT 126p (2)
157. 19pkt. – SMOLARCZYK Wiktor – FIAT Seicento (1)
158. 18pkt. – KAWALEC Piotr – SEAT Cordoba (1)
159. 17pkt. – HACHUŁA Dawid – FIAT Cinquecento (1)
—. 17pkt. – ŻUR Arkadiusz – FIAT Seicento (1)
161. 16pkt. – KLUCZNY Wiktor – HONDA Civic (1)
162. 15pkt. – DANIELCZUK Łukasz – FIAT Cinquecento (1)
163. 14pkt. – FIRUT Łukasz – FIAT 126p (1)
—. 14pkt. – MAŚLANKA Józef – RENAULT Clio (1)
165. 13pkt. – SYSKA Dawid – LANCIA Y (1)
166. 12pkt. – KSIĄŻEK Wojciech – FIAT Seicento (1)
167. 2pkt. – GRODZIŃSKI Radosław – FIAT Seicento (2)
168. 1pkt. – CIELUSEK Jerzy – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – CZAPLA Piotr – MITSUBISHI Colt (1)
—. 1pkt. – DANIEL Łukasz – HONDA Civic (1)
—. 1pkt. – DAWIDÓW Szymon – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – DUDAREWICZ Marcin – HONDA Civic (1)
—. 1pkt. – FILA Marek – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – FILAPEK Piotr – FIAT 126p (1)
—. 1pkt. – FOREMNIAK Dawid – OPEL Astra (1)
—. 1pkt. – GNIADEK Grzegorz – OPEL Astra (1)
—. 1pkt. – GORYCZKA Sebastian – FIAT 126p (1)
—. 1pkt. – GÓRECKI Mikołaj – BMW e36 (1)
—. 1pkt. – GRANEK Szymon – DAEWOO Lanos (1)
—. 1pkt. – IRA Grzegorz – HONDA Civic (1)
—. 1pkt. – KACZMAREK Piotr – SUBARU Impreza (1)
—. 1pkt. – KAWA Sylwester – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – MADEJ Sergiusz – BMW e36 (1)
—. 1pkt. – MARZEC Rafał – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – MENDELA Marek – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – MICHALSKI Mariusz – REANULT Twingo (1)
—. 1pkt. – MICHTA Kamil – BMW e36 (1)
—. 1pkt. – MRÓZ Mariusz – OPEL Tigra (1)
—. 1pkt. – OSICKI Paweł – PEUGEOT 206 (1)
—. 1pkt. – SCHMIDT Michał – RENAULT Clio (1)
—. 1pkt. – SEMIK Łukasz – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – SIĄKAŁA Patryk – HONDA Civic (1)
—. 1pkt. – SIKORA Kacper – RENAULT Megane (1)
—. 1pkt. – STASIK Ryszard – RENAULT Clio (1)
—. 1pkt. – STOKŁOSA Adam – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – STRZODA Łukasz – FIAT 126p (1)
—. 1pkt. – SZEJA Adam – TOYOTA Corolla (1)
—. 1pkt. – ŚWIEGODA Miłosz – OPEL Astra (1)
—. 1pkt. – ZAJĄCZKOWSKI Łukasz – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – ZIEJA Łukasz – FIAT Seicento (1)
200

KLASYFIKACJA MEDALOWA po 3 rajdach:

1) 1-1-0 RAK Kajetan – PEUGEOT 206
2) 1-0-0 KOBIELA Artur – SUBARU Impreza
-) 1-0-0 BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza
4) 0-1-0 KAWALEC Kamil – HONDA Civic
-) 0-1-0 KLOCEK Przemysław – SUBARU Impreza
6) 0-0-1 BUJOK Adam – PEUGEOT 206
-) 0-0-1 POLOK Jacek – FORD Fiesta R2
-) 0-0-1 MACURA Mirosław – SKODA Fabia Proto

ADAMASZEK Michał – RENAULT Clio
61 – I Runda SMT (19)
61

BAL Marcin – CITROEN C2
60 – I Runda SMT (20)
60

BANAŚ Michał – BMW e36
29 – I Runda Szombierki Rally Cup (48)
29

BEDNARSKI Krzysztof – PEUGEOT 106
57 – I Runda SMT (23)
57

BIENIEK Grzegorz – NISSAN Almera
46 – Rajd Kuźnia Raciborska (44)
46

BIERNAT Marcin – FIAT Cinquecento
26 – Rajd Kuźnia Raciborska (64)
26

BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza
101 – Rajd Kuźnia Raciborska (1)
101

BOJDOŁ Sebastian – RENAULT Clio
59 – I Runda Szombierki Rally Cup (18)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
60

BONCELA Damian – FIAT Seicento
52 – Rajd Kuźnia Raciborska (38)
52

BUGIEL Sebastian – BMW e36
36 – Rajd Kuźnia Raciborska (54)
36

BUJOK Adam – PEUGEOT 206
76 – I Runda Szombierki Rally Cup (3)
76

CHWIST Izaak – OPEL Astra
56 – I Runda Szombierki Rally Cup (21)
56 – Rajd Kuźnia Raciborska (34)
112

CICHOŃ Piotr – HONDA Civic
61 – Rajd Kuźnia Raciborska (29)
61

CICHOPEK Daniel – BMW e36
31 – I Runda SMT (49)
31

CIELUSEK Jerzy – FIAT Cinquecento
1 – I Runda SMT (NU)
1

CIOĆ Waldemar – FIAT 500E
21 – I Runda SMT (59)
21

CZAPLA Piotr – MITSUBISHI Colt
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

CZERWIEC Marcin – CITROEN C2
40 – Rajd Kuźnia Raciborska (50)
40

DANIEL Łukasz – HONDA Civic
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

DANIELCZUK Łukasz FIAT Cinquecento
15 – I Runda SMT (65)
15

DANIELCZYK Robert – TOYOTA Celica
26 – I Runda SMT (54)
26

DAWIDÓW Szymon – FIAT Seicento
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

DOBOSZ Andrzej – VOLKSWAGEN Polo
44 – Rajd Kuźnia Raciborska (46)
44

DONICA Piotr – RENAULT Clio
59 – I Runda SMT (21)
59

DONOCIK Wojciech – FIAT Seicento
54 – Rajd Kuźnia Raciborska (36)
54

DUDAREWICZ Marcin – HONDA Civic
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

DUDEK Grzegorz – VOLKSWAGEN Golf
62 – Rajd Kuźnia Raciborska (28)
62

FILA Marek – FIAT Cinquecento
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

FILAPEK Piotr – FIAT 126p
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

FIRUT Łukasz – FIAT 126p
14 – I Runda Szombierki Rally Cup (63)
14

FOGEL Paweł – FIAT Cinquecento
20 – I Runda SMT (60)
20

FOK Kamil – FIAT Cinquecento
20 – I Runda Szombierki Rally Cup (57)
1 – I Runda SMT (NU)
21

FOREMNIAK Dawid – OPEL Astra
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

GAJOWCZYK Jacek – MITSUBISHI Lancer
49 – Rajd Kuźnia Raciborska (41)
49

GAJOWCZYK Przemysław – MITSUBISHI Lancer
85 – Rajd Kuźnia Raciborska (5)
85

GAŁĄZKA Bartłomiej – OPEL Astra
42 – I Runda SMT (38)
42

GAŃCZARCZYK Szymon – HONDA Civic
73 – Rajd Kuźnia Raciborska (17)
73

GLENC Mateusz – HONDA Civic
67 – Rajd Kuźnia Raciborska (23)
67

GLUZA Leszek – HONDA Civic
67 – I Runda Szombierki Rally Cup (10)
52 – I Runda SMT (28)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
120

GNIADEK Grzegorz – OPEL Astra
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

GORYCZKA Sebastian – FIAT 126p
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

GOŹDZIK Jacek – TOYOTA Starlet
58 – Rajd Kuźnia Raciborska (32)
58

GÓRECKI Mikołaj – BMW e36
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

GÓRECKI Robert – BMW e36
77 – Rajd Kuźnia Raciborska (13)
77

GÓRKA Łukasz – FIAT Seicento
27 – I Runda Szombierki Rally Cup (50)
27 – I Runda SMT (53)
54

GRANEK Szymon – DAEWOO Lanos
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

GRODZIŃSKI Radosław – FIAT Seicento
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
2

GRZEBINOGA Dawid – HONDA Civic
70 – I Runda SMT (10)
70

GRZESIK Mirosław – FIAT Seicento
25 – I Runda Szombierki Rally Cup (52)
25

GRZYBEK Wojciech – PEUGEOT 206
45 – I Runda Szombierki Rally Cup (32)
53 – Rajd Kuźnia Raciborska (37)
98

GRZYWOK Marcin – TOYOTA Starlet
43 – I Runda Szombierki Rally Cup (34)
43

GUNIA Grzegorz – HONDA Civic
33 – I Runda Szombierki Rally Cup (44)
33

GWIOŹDZIK Przemysław – FIAT 500E
38 – I Runda SMT (42)
38

HACHUŁA Dawid – FIAT Cinquecento
17 – I Runda SMT (63)
17

HENKEL Krzysztof – FIAT Cinquecento
47 – I Runda Szombierki Rally Cup (30)
59 – Rajd Kuźnia Raciborska (31)
106

HOLEKSA Dawid – NISSAN Sunny
74 – Rajd Kuźnia Raciborska (16)
74

HONKISZ Wojciech – AUDI 80
66 – I Runda Szombierki Rally Cup (11)
66

HORNIK Kamil – SUBARU Impreza
80 – Rajd Kuźnia Raciborska (10)
80

HUS Krystian – HONDA Civic
42 – Rajd Kuźnia Raciborska (48)
42

HUS Sebastian – HONDA Civic
62 – I Runda Szombierki Rally Cup (15)
57 – Rajd Kuźnia Raciborska (33)
119

IRA Grzegorz – HONDA Civic
1 – I Runda SMT (NU)
1

JACHYMCZYK Damian – PEUGEOT 106
34 – I Runda SMT (46)
34

JANIK Przemysław – PEUGEOT 106
28 – I Runda SMT (52)
28

JAROSZEWSKI Rafał – FIAT Seicento
38 – Rajd Kuźnia Raciborska (52)
38

JARZĄBEK Łukasz – BMW e36
54 – I Runda Szombierki Rally Cup (23)
54

JASIŃSKI Tomasz – HONDA Civic
13 – I Runda Szombierki Rally Cup (64)
75 – Rajd Kuźnia Raciborska (15)
88

JASTRZĘBSKI Krzysztof – PEUGEOT 106
52 – I Runda Szombierki Rally Cup (25)
52

JELONEK Michał – SUBARU Impreza
70 – I Runda Szombierki Rally Cup (7)
72 – I Runda SMT (8)
142

JURKIEWICZ Patryk – OPEL Corsa
36 – I Runda Szombierki Rally Cup (41)
36

KACZMARCZYK Kamil – FIAT Seicento
15 – I Runda Szombierki Rally Cup (62)
35 – Rajd Kuźnia Raciborska (55)
50

KACZMAREK Piotr – SUBARU Impreza
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

KAPUSTA Piotr – BMW e36
74 – I Runda SMT (6)
74

KAWA Sylwester – FIAT Seicento
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

KAWALEC Kamil – HONDA Civic
81 – I Runda Szombierki Rally Cup (2)
82 – Rajd Kuźnia Raciborska (8)
163

KAWALEC Piotr – SEAT Cordoba
18 – I Runda Szombierki Rally Cup (59)
18

KLOCEK Przemysław – SUBARU Impreza
72 – I Runda Szombierki Rally Cup (5)
84 – I Runda SMT (2)
156

KLUCZNY Wiktor – HONDA Civic
16 – I Runda SMT (64)
16

KOBIELA Artur – SUBARU Impreza
91 – I Runda SMT (1)
91

KOBIŃSKI Przemysław – HYUNDAI Coupe
41 – I Runda Szombierki Rally Cup (36)
68 – Rajd Kuźnia Raciborska (22)
109

KOBYLAŃSKI Tomasz – OPEL Kadett
43 – I Runda SMT (37)
76 – Rajd Kuźnia Raciborska (14)
119

KOCIOŁEK Michał – SUBARU Impreza
35 – I Runda Szombierki Rally Cup (42)
68 – I Runda SMT (12)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
104

KOJ Marek – TOYOTA Starlet
24 – I Runda Szombierki Rally Cup (53)
24

KORDOS Michał – RENAULT 16s
22 – I Runda SMT (58)
22

KRAWIEC Adam – HONDA Civic
44 – I Runda Szombierki Rally Cup (33)
44

KRYSIAK Piotr – HONDA Civic
48 – I Runda Szombierki Rally Cup (29)
48

KRZYSIEK Kazimierz – FIAT Seicento
22 – I Runda Szombierki Rally Cup (55)
22

KRZYŻOWSKI Bartosz – BMW e36
73 – I Runda Szombierki Rally Cup (4)
72 – Rajd Kuźnia Raciborska (18)
145

KSIĄŻEK Wojciech – FIAT Seicento
12 – I Runda SMT (68)
12

KUBICA Adam – FIAT 126p
21 – I Runda Szombierki Rally Cup (56)
21

KUBICA Tomasz – FIAT Seicento
50 – Rajd Kuźnia Raciborska (40)
50

LASKOWSKI Andrzej – OPEL Astra
51 – I Runda Szombierki Rally Cup (26)
51

LAŚKIEWICZ Hubert – RENAULT Clio
63 – I Runda SMT (17)
63

LEPIARSKI Konrad – PEUGEOT 206
33 – I Runda SMT (47)
33

LESZCZYŃSKI Sylwester – CITROEN C2
37 – I Runda SMT (43)
37

LIGOCKI Jarosław – FIAT Seicento
1 – I Runda SMT (NU)
31 – Rajd Kuźnia Raciborska (59)
32

LUDYGA Adrian – SUBARU Impreza
49 – I Runda Szombierki Rally Cup (28)
49

ŁOMOZIK Marcin – PEUGEOT 206
32 – I Runda Szombierki Rally Cup (45)
32

MACURA Mirosław – SKODA Fabia Proto
89 – Rajd Kuźnia Raciborska (3)
89

MADEJ Sergiusz – BMW e36
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

MARCZYK Mateusz – FIAT Cinquecento
53 – I Runda Szombierki Rally Cup (24)
70 – Rajd Kuźnia Raciborska (20)
123

MARZEC Rafał – FIAT Cinquecento
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

MAŚLANKA Józef – RENAULT Clio
14 – I Runda SMT (66)
14

MATEJA Bartosz – FIAT Cinquecento
35 – I Runda SMT (45)
35

MENDELA Marek – FIAT Seicento
1 – I Runda SMT (NU)
1

MICHALEWICZ Piotr – SEAT Ibiza
47 – Rajd Kuźnia Raciborska (43)
47

MICHALSKI Mariusz – RENAULT Twingo
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

MICHTA Kamil – BMW e36
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

MILLER Piotr – FIAT 126p
28 – Rajd Kuźnia Raciborska (62)
28

MOCZAŁA Daniel – FIAT 126p
19 – I Runda Szombierki Rally Cup (58)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
20

MOŁEK Maciej – PEUGEOT 106
26 – I Runda Szombierki Rally Cup (51)
26

MRÓZ Mariusz – OPEL Tigra
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

MULARCZYK Maciej – FIAT Seicento
55 – I Runda SMT (25)
55

MYSZA Grzegorz – FIAT Cinquecento
28 – I Runda Szombierki Rally Cup (49)
28

NAJGRODZKI Jakub – FIAT Seicento
61 – I Runda Szombierki Rally Cup (16)
49 – I Runda SMT (31)
110

NAJGRODZKI Wojciech – FIAT Cinquecento
50 – I Runda SMT (30)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
51

NIEMSEE Ruben – OPEL Corsa
40 – I Runda Szombierki Rally Cup (37)
40

NIEWIADOMSKI Bartosz – FIAT 126p
37 – I Runda Szombierki Rally Cup (40)
37

NOWOK Piotr – RENAULT Clio
39 – I Runda Szombierki Rally Cup (38)
39

OBAJTEK Przemysław – FIAT 500E
25 – I Runda SMT (55)
25

OGRODNICZAK Marcin – SUBARU Impreza
75 – I Runda SMT (5)
75

OPIOŁA Daniel – FIAT 126p
60 – I Runda Szombierki Rally Cup (17)
39 – Rajd Kuźnia Raciborska (51)
99

ORLIK Rafał – BMW e36
55 – I Runda Szombierki Rally Cup (22)
55

ORŁOWSKI Mateusz – FIAT Seicento
18 – I Runda SMT (62)
34 – Rajd Kuźnia Raciborska (56)
52

OSICKI Paweł – PEUGEOT 206
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

OŚLAK Paweł – FIAT Seicento
64 – I Runda SMT (16)
64

OŻGA Krystian – PEUGEOT 206
69 – Rajd Kuźnia Raciborska (21)
69

PACA Maciej – PEUGEOT 106
55 – Rajd Kuźnia Raciborska (35)
55

PAWŁOWSKI Adam – FIAT Cinquecento
47 – I Runda SMT (33)
47

PIECHOCZEK Jakub – ROVER 200
37 – Rajd Kuźnia Raciborska (53)
37

PIETRZYK Barbara – MITSUBISHI Colt
29 – Rajd Kuźnia Raciborska (61)
29

PIÓRKOWSKI Jarosław – BMW e46
58 – I Runda SMT (22)
58

PISAREK Jakub – FIAT Seicento
40 – I Runda SMT (40)
40

PŁACZEK Piotr – FIAT 126p
33 – Rajd Kuźnia Raciborska (57)
33

PODGÓRSKI Lucjan – FIAT Cinquecento
58 – I Runda Szombierki Rally Cup (19)
44 – I Runda SMT (36)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
103

PODŻORSKI Bartłomiej – FIAT 126p
43 – Rajd Kuźnia Raciborska (47)
43

POGORZELSKI Marcin – RENAULT Clio
84 – Rajd Kuźnia Raciborska (6)
84

POLOK Jacek – FORD Fiesta R2
79 – I Runda SMT (3)
79

POTAPIUK Sławomir – HONDA Civic
64 – I Runda Szombierki Rally Cup (13)
64

PRZYBYŁA Łukasz – HONDA Civic
53 – I Runda SMT (27)
48 – Rajd Kuźnia Raciborska (42)
101

PUZOŃ Sebastian – HONDA Civic
48 – I Runda SMT (32)
48

PYZIA Jakub – FIAT Seicento
60 – Rajd Kuźnia Raciborska (30)
60

RADWAŃSKI Adrian – FIAT Seicento
23 – I Runda Szombierki Rally Cup (54)
23

RAK Kajetan – PEUGEOT 206
88 – I Runda Szombierki Rally Cup (1)
94 – Rajd Kuźnia Raciborska (2)
182

RĄCZKA Paweł – BMW e36
73 – I Runda SMT (7)
73

RUDEK Szymon – FIAT Cinquecento
34 – I Runda Szombierki Rally Cup (43)
34

SADLOK Krzysztof – CITROEN Saxo
27 – Rajd Kuźnia Raciborska (63)
27

SALAMON Tomasz – HONDA Civic Type R
50 – I Runda Szombierki Rally Cup (27)
71 – Rajd Kuźnia Raciborska (19)
121

SALECKI Dariusz – FIAT 126p
42 – I Runda Szombierki Rally Cup (35)
42

SANECZNIK Tomasz – SUZUKI Swift
65 – I Runda Szombierki Rally Cup (12)
64 – Rajd Kuźnia Raciborska (26)
129

SANECZNIK Tomasz jr – HONDA Civic Type R
69 – I Runda Szombierki Rally Cup (8)
81 – Rajd Kuźnia Raciborska (9)
150

SCHMIDT Michał – RENAULT Clio
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

SEMIK Łukasz – FIAT Seicento
1 – I Runda SMT (NU)
1

SIĄKAŁA Patryk – HONDA Civic
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

SIEJK Przemysław – FIAT Cinqucento
24 – I Runda SMT (56)
24

SIKORA Jakub – BMW e36
68 – I Runda Szombierki Rally Cup (9)
68

SIKORA Kacper – RENAULT Megane
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

SIKORA Sławomir – SUBARU Impreza
78 – Rajd Kuźnia Raciborska (12)
78

SIKORSKI Piotr – BMW e30
71 – I Runda SMT (9)
71

SKRĘDZELEWSKI Artur – FIAT Cinquecento
45 – Rajd Kuźnia Raciborska (45)
45

SKUPIEŃ Damian – FIAT Seicento
32 – Rajd Kuźnia Raciborska (58)
32

SMOLANA Marcin – FIAT Cinquecento
31 – I Runda Szombierki Rally Cup (46)
31

SMOLARCZYK Wiktor – FIAT Seicento
19 – I Runda SMT (61)
19

SOKÓŁ Nikodem – FIAT Seicento
65 – I Runda SMT (15)
65

SPIRYDONIUK Jakub – FIAT 5OOE
23 – I Runda SMT (57)
23

STASIK Romuald – CITROEN C2
66 – I Runda SMT (14)
66

STASIK Ryszard – RENAULT Clio
1 – I Runda SMT (NU)
1

STEBEL Janusz – HONDA Civic
83 – Rajd Kuźnia Raciborska (7)
83

STEFANIK Marcin – FIAT Seicento
46 – I Runda SMT (34)
65 – Rajd Kuźnia Raciborska (25)
111

STERNAL Łukasz – CITROEN C2
51 – I Runda SMT (29)
51

STOKŁOSA Adam – FIAT Cinquecento
1 – I Runda SMT (NU)
1

STROJEK Daniel – BMW e36
69 – I Runda SMT (11)
69

STRZODA Łukasz – FIAT 126p
1 – I Runda SMT (NU)
1

SYSKA Dawid – LANCIA Y
13 – I Runda SMT (67)
13

SZEJA Adam – TOYOTA Corolla
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

SZUMIEC Rafał – PEUGEOT 306
67 – I Runda SMT (13)
67

ŚWIDER Marcin – HONDA Civic
79 – Rajd Kuźnia Raciborska (11)
79

ŚWIEGODA Miłosz – OPEL Astra
1 – I Runda SMT (NU)
1

ŚWIĘCICKI Krzysztof – BMW e36
30 – I Runda SMT (50)
30

TALIK Szymon – SUBARU Impreza
39 – I Runda SMT (41)
39

TATARCZUCH Tomasz – NISSAN Sunny
38 – I Runda Szombierki Rally Cup (39)
45 – I Runda SMT (35)
83

TELEGA Rafał – FIAT 126p
57 – I Runda Szombierki Rally Cup (20)
57

TERLECKI Arkadiusz – HONDA Civic
16 – I Runda Szombierki Rally Cup (61)
30 – Rajd Kuźnia Raciborska (60)
46

TYNDYK Grzegorz – SUZUKI Swift
30 – I Runda Szombierki Rally Cup (47)
30

WADAS Krzysztof – FIAT Seicento
62 – I Runda SMT (18)
62

WALASZEK Maciej – HONDA Civic
71 – I Runda Szombierki Rally Cup (6)
56 – I Runda SMT (24)
127

WIŚNIEWSKI Piotr – DAEWOO Lanos
51 – Rajd Kuźnia Raciborska (39)
51

WITOS Szymon – MITSUBISHI Lancer
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
54 – I Runda SMT (26)
55

WŁOCH Kacper – FIAT Cinquecento
46 – I Runda Szombierki Rally Cup (31)
41 – I Runda SMT (39)
87

WOŹNICA Radosław – SUZUKI Swift
63 – I Runda Szombierki Rally Cup (14)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
64

ZAJĄCZKOWSKI Łukasz – FIAT Cinquecento
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

ZAWADKA Adrian – MITSUBISHI Lancer
76 – I Runda SMT (4)
76

ZBROJA Tomasz – FIAT 500E
36 – I Runda SMT (44)
36

ZEMBOWICZ Iwo – PEUGEOT 106
29 – I Runda SMT (51)
29

ZIEJA Łukasz – FIAT Seicento
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1

ZIOBROWSKI Błażej – BMW e36
32 – I Runda SMT (48)
32

ZMUDA Mariusz – SUBARU Impreza
63 – Rajd Kuźnia Raciborska (27)
63

ŻBIKOWSKI Piotr – AUDI 80
86 – Rajd Kuźnia Raciborska (4)
86

ŻBIKOWSKI Tomasz – AUDI 90
66 – Rajd Kuźnia Raciborska (24)
66 PIOTR

ŻLOCH Krzysztof – PEUGEOT 106
41 – Rajd Kuźnia Raciborska (49)
41

ŻUR Arkadiusz – FIAT Seicento
17 – I Runda Szombierki Rally Cup (60)
17

Przygotowanie i projekt materiału:

Sebastian Qhta

Foto: Materiały prasowe