Ranking Śląskich Rajdów – Czerwiec

MARCIN GLUZA utrzymał prowadzenie w Rankingu Śląskich Kierowców !!!

W tegorocznym rankingu nie mamy takiego dominatora jakim był Florian Wójcik Mirski w 2017 roku. Marcin Gluza utrzymał prowadzenie z poprzedniego notowania rankingu, ale za nim tworzy się coraz większa grupka pościgowa w której przewodzi Mariusz Cieślar, a za nim na kolejnych miejscach Paweł Rączka, Krzysztof Szturc i Artur Kobiela.

Pierwsze półrocze 2018 w Śląskich rajdach zostało zakończone, przez ten czas do rankingu było zaliczonych 12 rajdów: 
1. Gliwicki Motor Sprint 
2. Zimowy Super Sprint 
3. I Runda Szombierki Rally Cup 
4. I Runda SMT 
5. Skoczowski Rally Sprint 
6. Rajd Gaszowice
7. II Runda SMT 
8. Łodygowicki Rally Sprint 
9. III Runda SMT 
10. Rajd Kuźnia Raciborska 
11. Rajd Jastrzębie 
12, II Runda Szombierki Rally Cup

Po miesiącu czerwiec w rankingu mamy sklasyfikowanych 319 kierowców.

Poniżej prezentujemy rankingu po miesiącu Czerwiec, klasyfikacje medalową oraz kierowców w kolejności alfabetycznej.

RANKING – CZERWIEC (319 sklasyfikowanych)
(w nawiasie po samochodzie ilość objechanych rajdów, max 12 najlepszych wliczane do rankingu)

1. 417pkt. – GLUZA Marcin – HONDA Civic (9)
2. 400pkt. – CIEŚLAR Mariusz – HONDA Civic (8)
3. 384pkt. – RĄCZKA Paweł – BMW e36 (6)
4. 377pkt. – SZTURC Krzysztof – PEUGEOT 206 (5)
5. 367pkt. – KOBIELA Artur – SUBARU Impreza (4)
6. 341pkt. – SANECZNIK Tomasz – SUZUKI Swift (7)
7. 323pkt. – KOŻDOŃ Tomasz – MITSUBISHI Lancer (5)
8. 307pkt. – GÓRECKI Robert – BMW e36 (6)
9. 299pkt. – BOJDOŁ Sebastian – RENAULT Clio (5)
10. 295pkt. – KAWALEC Kamil – HONDA Civic (5)
11. 287pkt. – GAŃCZARCZYK Szymon – HONDA Civic (7)
12. 283pkt. – BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza (5)
13. 280pkt. – PLINTA Tomasz – HONDA Civic (5)
14. 276pkt. – DEMBINNY Daniel – HONDA Crx (5)
15. 275pkt. – IRA Grzegorz – HONDA Civic (5)
16. 264pkt. – PAŁOSZ Arkadiusz – MITSUBISHI Lancer (3)
17. 264pkt. – KRZYŻOWSKI Bartosz – BMW e36 (6)
18. 257pkt. – WALASZEK Maciej – FIAT Seicento (5)
19. 255pkt. – NAJGRODZKI Jakub – FIAT Seicento (7)
20. 250pkt. – KUROWSKI Krystian – RENAULT Clio (4)
21. 246pkt. – SZPUNAR Marek – MITSUBISHI Lancer (5)
22. 245pkt. – KOBIELA Łukasz – MITSUBISHI Lancer (3)
23. 245pkt. – TATARCZUCH Tomasz – NISSAN Sunny (6)
24. 243pkt. – OGRODNICZAK Marcin – SUBARU Impreza (5)
25. 242pkt. – STEFANIK Marcin – FIAT Seicento (5)
26. 240pkt. – GLUZA Leszek – HONDA Civic (6)
27. 238pkt. – WATRAS Maciej – RENAULT Clio (4)
28. 234pkt. – SIKORA Jakub – BMW e36 (5)
29. 234pkt. – MATUSIK Paweł – FIAT Cinquecento (7)
30. 218pkt. – FORMA Sławomir – OPEL Astra (3)
31. 216pkt. – ŚWIDER Kajetan – HONDA Crx (3)
32. 214pkt. – KLOCEK Przemysław – SUBARU Impreza (3)
33. 211pkt. – WADAS Krzysztof – FIAT Seicento (5)
34. 210pkt. – TROSZOK Piotr – SUBARU Impreza (3)
35. 209pkt. – GRUDKA Mariusz – CITROEN C2 (6)
36. 205pkt. – ZAWADKA Adrian – MITSUBISHI Lancer (3)
37. 205pkt. – NAJGRODZKI Wojciech – FIAT Cinquecento (6)
38. 205pkt. – TELEGA Rafał – FIAT 126p (7)
39. 203pkt. – CHRZAN Rafał – HONDA Civic (4)
–. 203pkt. – KAPUSTA Piotr – BMW e36 (4)
41. 202pkt. – HOLEKSA Dawid – NISSAN Sunny (4)
42. 198pkt. – WŁOCH Jakub – RENAULT Clio (5)
43. 192pkt. – JARZĄBEK Łukasz – BMW e36 (5)
44. 190pkt. – KOCIOŁEK Michał – FIAT Seicento (7)
45. 189pkt. – STERNAL Łukasz – CITROEN C2 (4)
46. 184pkt. – BENDIG Uwe – SUBARU Impreza (4)
47. 180pkt. – PODŻORSKI Artur – PEUGEOT 206 (3)
48. 178pkt. – DONOCIK Wojciech – FIAT Seicento (6)
49. 175pkt. – PISAREK Jakub – FIAT Seicento (4)
50. 172pkt. – OPIOŁA Daniel – FIAT 126p (5)
51. 170pkt. – PAWŁOWSKI Adam – FIAT Cinquecento (5)
52. 161pkt. – FERENCZAK Michał – SUBARU Impreza (2)
53. 160pkt. – PĘDRAS Rafał – FSO Polonez (4)
54. 159pkt. – BOGACZ Robert – SUBARU Impreza (2)
55. 158pkt. – RDUCH Andrzej – AUDI 90 (3)
56. 153pkt. – GRZEBINOGA Dawid – HONDA Civic (2)
57. 152pkt. – ZIELIŃSKI Tomasz – SUBARU Impreza (2)
58. 150pkt. – ADAMASZEK Michał – RENAULT Clio (3)
59. 147pkt. – STROJEK Daniel – BMW e36 (3)
60. 147pkt. – WŁOCH Kacper – FIAT Cinquecento (4)
61. 146pkt. – MENDREK Przemysław – HONDA Civic (2)
62. 144pkt. – BUGIEL Sebastian – FIAT Seicento (3)
–. 144pkt. – POTAPIUK Sławomir – HONDA Civic (3)
64. 142pkt. – KAMIŃSKI Piotr – CITROEN Saxo (3)
65. 139pkt. – CHOTARSKI Mateusz – SUBARU Impreza (2)
66. 139pkt. – WOJCIECHOWSKI Sylwester – PEUGEOT 106 (3)
–. 139pkt. – KRZYŻOWSKI Łukasz – BMW e36 (3)
68. 137pkt. – DZIADOSZ Sebastian – HONDA Civic (2)
69. 137pkt. – KOBYLAŃSKI Tomasz – OPEL Kadett (4)
70. 136pkt. – DE WEYHER Wojciech – FIAT Seicento (4)
71. 134pkt. – STEBEL Janusz – HONDA Civic (2)
72. 133pkt. – URBACZKA Mateusz – BMW e36 (3)
73. 133pkt. – SEMIK Łukasz – FIAT Seicento (4)
74. 132pkt. – LAŚKIEWICZ Hubert – RENAULT Clio (3)
–. 132pkt. – HORNIK Kamil – SUBARU Impreza (3)
76. 130pkt. – SIKORA Kacper – RENAULT Megane (3)
77. 129pkt. – HOLUBEK Krystian – PEUGEOT 206 (2)
78. 129pkt. – ŻBIKOWSKI Tomasz – AUDI 90 (3)
79. 128pkt. – MITKO Michał – PEUGEOT 206 (4)
80. 126pkt. – SIKORA Sławomir – SUBARU Impreza (4)
81. 126pkt. – SANECZNIK Tomasz – HONDA Civic Type R (6)
82. 125pkt. – NIEWIADOMSKI Bartosz – FIAT 126p (7)
83. 124pkt. – BUJOK Adam – PEUGEOT 206 (2)
84. 124pkt. – MENDELA Marek – FIAT Seicento (4)
85. 123pkt. – KOLONKO Paweł – OPEL Astra (3)
86. 121pkt. – NOWOK Piotr – RENAULT Clio (3)
87. 121pkt. – WENGLORZ Dominik – FIAT Cinquecento (4)
88. 120pkt. – ŻBIKOWSKI Piotr – AUDI 80 (3)
89. 116pkt. – SALAMON Tomasz – HONDA Civic Type R (3)
90. 115pkt. – WOŹNICA Radosław – SUZUKI Swift (2)
91. 112pkt. – KOBIŃSKI Przemysław – HYUNDAI Coupe (3)
92. 111pkt. – CHOWANIAK Adam – BMW e36 (3)
93. 110pkt. – SIĄKAŁA Patryk – HONDA Civic (3)
94. 109pkt. – MRZYGŁÓD Tomasz – TOYOTA Celica (2)
95. 109pkt. – DONICA Piotr – RENAULT Clio (3)
96. 107pkt. – OŻGA Krystian – PEUGEOT 206 (2)
97. 106pkt. – DZIEDZIC Radosław – SUZUKI Swift (2)
98. 105pkt. – PIÓRKOWSKI Jarosław – BMW e46 (2)
99. 101pkt. – ROIK Łukasz – PEUGEOT 205 (3)
100. 100pkt. – WAJMAN Filip – RENAULT Clio (2)
101. 100pkt. – PRZYBYŁA Łukasz – HONDA Civic (3)
—. 100pkt. – JASTRZĘBSKI Krzysztof – DAEWOO Lanos (3)
—. 100pkt. – ZLOCH Krzysztof – PEUGEOT 106 (3)
104. 100pkt. – JURKIEWICZ Patryk – OPEL Corsa (4)
105. 99pkt. – SIKORSKI Piotr – BMW e46 (2)
—. 99pkt. – PSZCZÓŁKA Ireneusz – BMW e30 (2)
107. 97pkt. – TOMALA Dawid – HONDA Crx (4)
108. 95pkt. – FILAPEK Piotr – FIAT 126p (3)
109. 94pkt. – ZIELIŃSKI Bartłomiej – RENAULT Clio (3)
110. 93pkt. – WOLNY Sebastian – BMW e36 (4)
111. 89pkt. – LASSAK Stanisław – MITSUBISHI Lancer (1)
112. 89pkt. – BIAŁAS Wojciech – HONDA Civic (2)
113. 89pkt. – SROKA Maciej – FIAT Seicento (5)
114. 88pkt. – GAŁĄZKA Bartłomiej – OPEL Astra (2)
115. 87pkt. – PRUSZEK Radosław – FIAT Seicento (2)
116. 87pkt. – KACPRZAK Krystian – BMW e36 (3)
117. 87pkt. – LESZCZYŃSKI Sylwester – CITROEN C2 (4)
118. 85pkt. – DUDAREWICZ Marcin – FIAT Cinquecento (3)
119. 84pkt. – KAWA Sylwester – FIAT Seicento (5)
120. 83pkt. – PASTERAK Grzegorz – HONDA Civic Type R (2)
121. 83pkt. – SKUPIEŃ Damian – FIAT Seicento (4)
122. 83pkt. – GRODZIŃSKI Radosław – FIAT Seicento (5)
123. 82pkt. – ULMAN Łukasz – HONDA Civic (2)
124. 81pkt. – GRUCA Michał – RENAULT Clio (1)
125. 81pkt. – ŚWIDER Marcin – HONDA Civic (2)
126. 80pkt. – OŚLAK Paweł – FIAT Seicento (2)
127. 80pkt. – JELONEK Michał – SUBARU Impreza (4)
128. 79pkt. – BONCELA Damian – FIAT Seicento (2)
129. 79pkt. – ŁUDZEŃ Jakub – FIAT Seicento (3)
130. 78pkt. – KRZYSZTOFORSKI Piotr – RENAULT Clio (2)
131. 78pkt. – SKRĘDZELEWSKI Artur – FIAT Cinquecento (5)
132. 77pkt. – TRZPIOT Dawid – HONDA Civic (2)
—. 77pkt. – ZMUDA Mariusz – SUBARU Impreza (2)
134. 77pkt. – PIECHOCZEK Jakub – ROVER 200 (4)
135. 76pkt. – KOSTKA Damian – HONDA Civic (1)
136. 74pkt. – PODŻORSKI Bartłomiej – FIAT 126p (4)
137. 73pkt. – BALDWIN Jan – SUBARU Legacy (1)
138. 73pkt. – BEDNARSKI Krzysztof – PEUGEOT 106 (3)
—. 73pkt. – KAPTURSKI Piotr – BMW e30 (3)
140. 72pkt. – DREWNIAK Marcin – CITROEN C2 (2)
141. 70pkt. – SORDYL Maciej – HONDA Civic (1)
142. 70pkt. – DAWIDÓW Szymon – FIAT Seicento (2)
143. 70pkt. – PODGÓRSKI Lucjan – FIAT Cinquecento (4)
144. 68pkt. – CICHOPEK Daniel – BMW e36 (2)
145. 67pkt. – BANAŚ Michał – BMW e36 (2)
—. 67pkt. – WYPYCH Adam – HONDA Civic (2)
147. 66pkt. – SZCZUDŁO Maciej – HONDA Civic (1)
148. 66pkt. – LOKAJCZYK Piotr – RENAULT Clio (2)
149. 65pkt. – GÓRKA Łukasz – FIAT Seicento (4)
150. 64pkt. – MICHTA Kamil – BMW e36 (4)
151. 61pkt. – CIOSIŃSKI Sebastian – PEUGEOT 306 (1)
152. 61pkt. – GAJOCH Ryszard – AUDI S3 (2)
153. 60pkt. – MOŁEK Maciej – RENAULT Clio (2)
—. 60pkt. – ZIEJA Łukasz – FIAT Seicento (2)
155. 59pkt. – KASZOWSKI Wojciech – FORD Sierra (1)
156. 59pkt. – SIKORA Daniel – BMW e36 (2)
157. 58pkt. – ANDRZEJCZAK Filip – RENAULT Clio (1)
158. 57pkt. – MAŚLANKA Józef – RENAULT Clio (3)
159. 56pkt. – CIEŚLAR Zbigniew – HONDA Civic (1)
—. 56pkt. – POWROŻNIK Tomasz – AUDI S2 (1)
161. 56pkt. – IDZI Marcin – FIAT Cinquecento (2)
162. 55pkt. – TUROŃ Daniel – PEUGEOT 106 (1)
163. 55pkt. – OJCZYK Szymon – OPEL Corsa (2)
164. 54pkt. – MARZEC Grzegorz – TOYOTA Celica (1)
—. 54pkt. – OCHNICKI Piotr – CITROEN C2 (1)
166. 54pkt. – UCHYŁA Damian – FIAT Seicento (4)
167. 53pkt. – GABZDYL Damian – FIAT 126p (2)
—. 53pkt. – HERBAN Bartosz – PEUGEOT 206 (2)
—. 53pkt. – KRAL Łukasz – FIAT Seicento (2)
—. 53pkt. – DANIEL Łukasz – HONDA Civic (2)
171. 52pkt. – WÓJCIK MIRSKI Florian – MITSUBISHI Lancer (1)
—. 52pkt. – KAMIŃSKI Rafał – HONDA Civic (1)
—. 52pkt. – JASIŃSKI Tomasz – HONDA Civic (1)
174. 52pkt. – BRYŁA Wojciech – HONDA Civic (2)
175. 51pkt. – JANUSZKIEWICZ Marcin – VOLKSWAGEN Polo (1)
—. 51pkt. – ROMANIUK Szymon – PEUGEOT 206 (1)
—. 51pkt. – NIEMIEC Jerzy – CITROEN Saxo (1)
178. 51pkt. – DARMSTAEDTER Mateusz – PEUGEOT 206 (2)
179. 50pkt. – GORYCZKA Sebastian – FIAT 126p (3)
180. 49pkt. – ŚWIEGODA Miłosz – OPEL Astra (1)
181. 49pkt. – MILLER Piotr – FIAT 126p (3)
182. 48pkt. – MACIĄCZYK Mirosław – MITSUBISHI Lancer (1)
183. 48pkt. – KOZIOŁ Paweł – FIAT 126p (3)
184. 47pkt. – ZIMOCH Radosław – BMW e30 (1)
185. 47pkt. – ZAJĄCZKOWSKI Łukasz – FIAT Seicento (4)
186. 46pkt. – MULARCZYK Marek – FIAT Abarth (1)
—. 46pkt. – PAWIŃSKI Wojciech – FIAT Cinquecento (1)
188. 46pkt. – PODŻORSKI Jerzy – PEUGEOT 206 (2)
—. 46pkt. – KLUCZNY Wiktor – HONDA Civic (2)
—. 46pkt. – LESKIW Andrzej – FIAT Seicento (2)
191. 44pkt. – HUS Sebastian – HONDA Civic (1)
192. 44pkt. – MIZERA Tomasz – BMW e36 (2)
—. 44pkt. – BŁASZCZYK Piotr – FIAT Seicento (2)
194. 44pkt. – PIETRZYK Barbara – MITSUBISHI Colt (3)
195. 43pkt. – SOBCZYK Sławomir – FIAT Seicento (1)
196. 42pkt. – JASNOWSKI Tomasz – BMW e30 (1)
—. 42pkt. – JACHYMCZYK Dariusz – PEUGEOT 106 (1)
198. 42pkt. – TYNDYK Grzegorz – SUZUKI Swift (2)
199. 41pkt. – PASTURCZAK Bartosz – DACIA Sandero (1)
—. 41pkt. – KOMENDA Leszek – CITROEN Saxo (1)
201. 41pkt. – PODŻORSKA Magdalena – FIAT 126p (2)
202. 41pkt. – ADAMUS Jakub – FIAT 126p (3)
203. 41pkt. – FISZER Oskar – FORD Focus (4)
204. 40pkt. – NIEMSEE Ruben – OPEL Corsa (1)
205. 40pkt. – WIŚNIEWSKI Piotr – DAEWOO Lanos (2)
206. 40pkt. – KŁODA Mateusz – FORD Fiesta (3)
207. 39pkt. – GOŹDZIK Jacek – TOYOTA Starlet (1)
—. 39pkt. – WENGLORZ Wojciech – FIAT Cinquecento (1)
209. 39pkt. – SZCZYGIEŁ Karol – FIAT Seicento (2)
210. 38pkt. – KOZŁOWSKI Dawid – VOLKSWAGEN Polo (1)
—. 38pkt. – SENKOWSKI Bartłomiej – HONDA Civic (1)
212. 38pkt. – MAJERSKI Łukasz – RENAULT Clio (2)
213. 37pkt. – DURAJ Krzysztof – HONDA Civic Type R (1)
214. 37pkt. – PLEWA Rafał – FSO Polonez (2)
215. 37pkt. – PRUSINOWSKI Paweł – FIAT Cinquecento (3)
216. 36pkt. – GRZESIK Mirosław – FIAT Seicento (3)
217. 35pkt. – ŚLIWA Dominik – SUBARU Impreza (1)
218. 35pkt. – HENKEL Krzysztof – FIAT Cinquecento (2)
219. 34pkt. – POLAŃSKI Roman – SUZUKI Ignis (1)
220. 33pkt. – CZEKAN Arkadiusz – PEUGEOT 106 (1)
221. 32pkt. – DOBOSZ Andrzej – VOLKSWAGEN Polo (1)
222. 32pkt. – NIEKŁAŃ Paweł – CITROEN C2 (2)
223. 31pkt. – PASTUSZKA Dawid – FIAT 126p (1)
224. 31pkt. – DUDEK Robert – PEUGEOT 206 (2)
—. 31pkt. – GRZYWOK Marcin – TOYOTA Starlet (2)
226. 30pkt. – FRANCZYK Marcin – MAZDA 323 (1)
227. 30pkt. – KACZMARCZYK Kamil – FIAT Seicento (2)
228. 28pkt. – KRAWIEC Wojciech – HONDA Civic (1)
229. 28pkt. – PIERZCHAŁA Tomasz – SUBARU Impreza (3)
230. 27pkt. – JASEK Martin – SUBARU Impreza (1)
—. 27pkt. – MECH Daniel – CITROEN Saxo (1)
—. 27pkt. – FABER Wojciech – CITROEN Saxo (1)
—. 27pkt. – OLEJNIK Marian – SUBARU Legacy (1)
—. 27pkt. – CHWASZCZ Bogdan – HONDA Civic (1)
—. 27pkt. – GORĄCY Sławomir – FIAT Seicento (1)
236. 27pkt. – KRZYSIEK Kazimierz – FIAT Seicento (2)
237. 26pkt. – JUSZCZYK Gabriel – SUBARU Impreza (1)
—. 26pkt. – BARSKI Adam – RENAULT Clio (1)
239. 25pkt. – KAWALEC Grzegorz – PEUGEOT 309 (1)
—. 25pkt. – KOZIEŁEK Paweł – RENAULT Clio (1)
241. 24pkt. – JAKUBCZYK Michał – OPEL Corsa (1)
—. 24pkt. – MARKIEL Rafał – FIAT 126p (1)
—. 24pkt. – DUDA Radosław – FIAT Seicento (1)
244. 24pkt. – SIEJK Przemysław – FIAT Cinquecento (2)
245. 23pkt. – ANTOS Michał – PEUGEOT 106 (1)
—. 23pkt. – BŁASIŃSKI Konrad – FIAT Seicento (1)
—. 23pkt. – BĄKOWSKI Marcin – FIAT Cinquecento (1)
—. 23pkt. – MAREK Łukasz – TOYOTA Starlet (1)
—. 23pkt. – LASKOWSKI Andrzej – OPEL Astra (1)
250. 22pkt. – MICHALIK Mateusz – FIAT Seicento (1)
—. 22pkt. – NOWOK Jacek – RENAULT Clio (1)
—. 22pkt. – LIPOWCZAN Paweł – FIAT 126p (1)
253. 21pkt. – PAWLIK Krystian – FIAT Seicento (1)
—. 21pkt. – BAL Marcin – CITROEN C2 (1)
—. 21pkt. – NEMŚ Mateusz – FIAT Seicento (1)
—. 21pkt. – KRZYWDZIAK Szczepan – FIAT Seicento (1)
257. 20pkt. – MARSZAŁEK Paweł – FIAT Seicento (1)
—. 20pkt. – PACA Maciej – PEUGEOT 106 (1)
—. 20pkt. – ROMAŃSKI Kamil – FIAT Seicento (1)
—. 20pkt. – PODLEJSKI Maciej – ŁADA 2105 (1)
261. 19pkt. – SIKORA Krzysztof – BMW e36 (1)
—. 19pkt. – HACHUŁA Dawid – FIAT Cinquecento (1)
—. 19pkt. – DUDA Mateusz – FIAT 126p (1)
264. 18pkt. – SIADAK Mateusz – PEUGEOT 206 (1)
—. 18pkt. – WITKOWSKI Przemysław – FIAT Cinquecento (1)
—. 18pkt. – SNAJDR Jakub – FIAT Seicento (1)
267. 18pkt. – KRAWIEC Adam – HONDA Civic (2)
268. 17pkt. – BRZEZIŃSKI Andrzej – PEUGEOT 206 (1)
—. 17pkt. – WYRWICH Arkadiusz – CITROEN Saxo (1)
—. 17pkt. – WULCZYŃSKI Daniel – MAZDA 323 (1)
—. 17pkt. – ROJ Piotr – RENAULT Clio (1)
—. 17pkt. – KARCZ Karol – FIAT Seicento (1)
273. 16pkt. – SZRUBARZ Patryk – FIAT Seicento (1)
274. 15pkt. – MAICHER Michał – RENAULT Clio (1)
—. 15pkt. – BRACHACZEK Radosław – FIAT Cinquecento (1)
—. 15pkt. – GATLIK Gabriela – FIAT Seicento (1)
277. 14pkt. – DANIELEWICZ Tomasz – HONDA Civic (1)
—. 14pkt. – CEMPA Oskar – NISSAN Almera (1)
279. 13pkt. – KOTZUR Andrzej – VOLKSWAGEN Lupo (1)
—. 13pkt. – KUBICA Adam – FIAT 126p (2)
281. 12pkt. – ZGARDA Artur – SUBARU Impreza (1)
282. 10pkt. – GOLA Grzegorz – BMW e30 (1)
—. 10pkt. – MAŁYCHA Bartosz – SUBARU Impreza (1)
284. 8pkt. – RADLIŃSKI Michał – OPEL Astra (1)
285. 6pkt. – SKRZELA Dawid – RENAULT Clio (1)
286. 5pkt. – BOREK Robert – BMW e30 (1)
287. 2pkt. – MACURA Mirosław – SKODA Fabia Proto (2)
—. 2pkt. – SOTOŁA Tomasz – FIAT 126p (2)
—. 2pkt. – WISEŁKA Szymon – OPEL Astra (2)
—. 2pkt. – MARZEC Rafał – FIAT Cinquecento (2)
291. 1pkt. – BARON Michał – AUDI S2 (1)
—. 1pkt. – CHWIST Izaak – OPEL Astra (1)
—. 1pkt. – DĄBROWSKI Michał – FORD Escort (1)
—. 1pkt. – FOGEL Paweł – HONDA Civic (1)
—. 1pkt. – GAJEWSKI Patryk – BMW e36 (1)
—. 1pkt. – GUNIA Grzegorz – HONDA Civic (1)
—. 1pkt. – KAPŁAN Leszek – PEUGEOT 206 (1)
—. 1pkt. – KARKUT Jakub – BMW e30 (1)
—. 1pkt. – KARKUT Marek – BMW e30 (1)
—. 1pkt. – KOLACANSKY Pavel – SKODA 110R (1)
—. 1pkt. – MARCZYK Mateusz – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – MIKULSKI Marek – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – MRÓZ Mariusz – OPEL Tigra (1)
—. 1pkt. – POCHŁOPIEŃ Rafał – OPEL Astra (1)
—. 1pkt. – PYZIA Jakub – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – RUDEK Szymon – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – SŁANINA Paweł – FIAT Punto (1)
—. 1pkt. – SMOLANA Marcin – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – SOWA Nikodem – SUBARU Justy (1)
—. 1pkt. – STIPEK Damian – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – STOGA Łukasz – HONDA Civic (1)
—. 1pkt. – STOKŁOSA Adam – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – SUMA Kamil – RENAULT Clio (1)
—. 1pkt. – SZATAN Marek – VOLKSWAGEN Golf (1)
—. 1pkt. – WALIGÓRA Wojciech – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – WISEŁKA Arkadiusz – RENAULT Clio (1)
—. 1pkt. – ZAPART Marcin – CITROEN Saxo (1)
—. 1pkt. – ZIĘĆ Marek – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – ZIĘĆ Paweł – FIAT Seicento (1)

KLASYFIKACJA MEDALOWA po 12 rajdach:

1) 3-1-0 KOBIELA Artur – SUBARU Impreza
2) 2-0-0 BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza
3) 1-1-1 KAWALEC Kamin – HONDA Civic
4) 1-1-0 HORNIK Kamil – SUBARU Impreza
-) 1-1-0 SZTURC Krzysztof – PEUGEOT 206
6) 1-0-1 PLINTA Tomasz – HONDA Civic
7) 1-0-0 KUROWSKI Krystian – RENAULT Clio
-) 1-0-0 ŚWIDER Kajetan – HONDA Civic
-) 1-0-0 LASSAK Stanisław – MITSUBISHI Lancer
10) 0-3-0 PAŁOSZ Arkadiusz – MITSUBISHI Lancer
11) 0-2-1 KOBIELA Łukasz – MITSUBISHI Lancer
12) 0-1-0 GLUZA Marcin – HONDA Civic
-) 0-1-0 GAŃCZARCZYK Szymon – HONDA Civic
-) 0-1-0 SZPUNAR Marek – MITSUBISHI Lancer
15) 0-0-2 WATRAS Maciej – RENAULT Clio
16) 0-0-1 GLUZA Leszek – HONDA Civic
-) 0-0-1 BIAŁAS Wojciech – HONDA Civic
-) 0-0-1 IRA Grzegorz – HONDA Civic
-) 0-0-1 SIKORA Sławomir – SUBARU Impreza
-) 0-0-1 FERENCZAK Michał – SUBARU Impreza
-) 0-0-1 GRUCA Michał – RENAULT Clio
-) 0-0-1 SANECZNIK Tomasz – HONDA Civic Type R

ADAMASZEK Michał – RENAULT Clio
30 – I Runda SMT (53)
60 – II Runda SMT (27)
60 – III Runda SMT (22)
150

ADAMUS Jakub – FIAT 126p
16 – I Runda Szombierki Rally Cup (56)
24 – Łodygowicki Rally Sprint (57)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
41

ANDRZEJCZAK Filip – RENAULT Clio
58 – III Runda SMT (24)
58

ANTOS Michał – PEUGEOT 106
23 – I Runda Szombierki Rally Cup (49)
23

BAL Marcin – CITROEN C2
21 – I Runda SMT (62)
21

BALDWIN Jan – SUBARU Legacy
73 – Rajd Jastrzębie (5)
73

BANAŚ Michał – BMW e36
25 – I Runda Szombierki Rally Cup (47)
42 – II Runda Szombierki Rally Cup (33)
67

BARON Michał – AUDI S2
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
1

BARSKI Adam – RENAULT Clio
26 – II Runda SMT (61)
26

BĄKOWSKI Marcin – FIAT Cinquecento
23 – II Runda SMT (64)
23

BEDNARSKI Krzysztof – PEUGEOT 106
32 – I Runda SMT (51)
40 – II Runda SMT (47)
1 – III Runda SMT (NU)
73

BENDIG Uwe – SUBARU Impreza
30 – Zimowy Super Sprint (27)
47 – I Runda SMT (36)
54 – II Runda SMT (33)
53 – III Runda SMT (29)
184

BIAŁAS Wojciech – HONDA Civic
56 – Zimowy Super Sprint (3)
33 – I Runda SMT (50)
89

BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza
70 – Rally Sprint Skoczowski (9)
48 – Rajd Gaszowice (1)
92 – Łodygowicki Rally Sprint (1)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
72 – Rajd Jastrzębie (6)
283

BŁASIŃSKI Konrad – FIAT Seicento
23 – I Runda SMT (60)
23

BŁASZCZYK Piotr – FIAT Seicento
16 – II Runda SMT (71)
28 – III Runda SMT (54)
44

BOGACZ Robert – SUBARU Impreza
82 – II Runda SMT (5)
77 – III Runda SMT (5)
159

BOJDOŁ Sebastian – RENAULT Clio
44 – I Runda Szombierki Rally Cup (28)
50 – I Runda SMT (33)
64 – II Runda SMT (23)
71 – III Runda SMT (11)
70 – II Runda Szombierki Rally Cup (5)
299

BONCELA Damian – FIAT Seicento
42 – Rally Sprint Skoczowski (37)
37 – Łodygowicki Rally Sprint (44)
79

BOREK Robert – BMW e30
5 – Gliwicki Motor Sprint (29)
5

BRACHACZEK Radosław – FIAT Cinquecento
15 – Rally Sprint Skoczowski (64)
15

BRYŁA Wojciech – HONDA Civic
9 – Gliwicki Motor Sprint (25)
43 – II Runda Szombierki Rally Cup (32)
52

BRZEZIŃSKI Andrzej – PEUGEOT 206
17 – I Runda SMT (66)
17

BUGIEL Sebastian – FIAT Seicento
47 – Rally Sprint Skoczowski (32)
48 – Łodygowicki Rally Sprint (33)
49 – Rajd Jastrzębie (29)
144

BUJOK Adam – PEUGEOT 206
60 – I Runda Szombierki Rally Cup (12)
64 – II Runda Szombierki Rally Cup (11)
124

CEMPA Oskar – NISSAN Almera
14 – I Runda Szombierki Rally Cup (58)
14

CICHOPEK Daniel – BMW e36
36 – II Runda SMT (51)
32 – III Runda SMT (50)
68

CIEŚLAR Mariusz – HONDA Civic
23 – Gliwicki Motor Sprint (11)
66 – I Runda Szombierki Rally Cup (6)
66 – Rally Sprint Skoczowski (13)
24 – Rajd Gaszowice (13)
70 – Łodygowicki Rally Sprint (11)
32 – Rajd Kuźnia Raciborska (4)
56 – Rajd Jastrzębie (22)
63 – II Runda Szombierki Rally Cup (12)
400

CIEŚLAR Zbigniew – HONDA Civic
56 – Łodygowicki Rally Sprint (25)
56

CIOSIŃSKI Sebastian – PEUGEOT 306
61 – I Runda SMT (22)
61

CHOTARSKI Mateusz – SUBARU Impreza
74 – Rally Sprint Skoczowski (5)
65 – Rajd Jastrzębie (13)
139

CHOWANIAK Adam – BMW e36
32 – Rally Sprint Skoczowski (47)
42 – Łodygowicki Rally Sprint (39)
37 – III Runda SMT (45)
111

CHRZAN Rafał – HONDA Civic
66 – I Runda SMT (17)
1 – II Runda SMT (NU)
65 – III Runda SMT (17)
71 – II Runda Szombierki Rally Cup (4)
203

CHWASZCZ Bogdan – HONDA Civic
27 – III Runda SMT (55)
27

CHWIST Izaak – OPEL Astra
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
1

CZEKAN Arkadiusz – PEUGEOT 106
33 – Rajd Jastrzębie (45)
33

DĄBROWSKI Michał – FORD Escort
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
1

DANIEL Łukasz – HONDA Civic
15 – I Runda SMT (68) – MG
38 – II Runda Szombierki Rally Cup (37)
53

DANIELEWICZ Tomasz – HONDA Civic
14 – Gliwicki Motor Sprint (20)
14

DARMSTAEDTER Mateusz – PEUGEOT 206
50 – Rally Sprint Skoczowski (29)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
51

DAWIDÓW Szymon – FIAT Seicento
30 – Łodygowicki Rally Sprint (51)
40 – Rajd Jastrzębie (38)
70

DEMBINNY Daniel – HONDA Crx
71 – I Runda SMT (12)
58 – Rally Sprint Skoczowski (21)
73 – II Runda SMT (14)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
73 – III Runda SMT (9)
276

DE WEYHER Wojciech – FIAT Seicento
1 – Zimowy Super Sprint (NU)
45 – I Runda SMT (38)
45 – II Runda SMT (42)
45 – III Runda SMT (37)
136

DOBOSZ Andrzej – VOLKSWAGEN Polo
32 – Rajd Jastrzębie (46)
32

DONICA Piotr – RENAULT Clio
42 – I Runda SMT (41)
66 – III Runda SMT (16)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
109

DONOCIK Wojciech – FIAT Seicento
12 – Gliwicki Motor Sprint (22)
55 – I Runda Szombierki Rally Cup (17)
24 – Rally Sprint Skoczowski (55)
44 – Łodygowicki Rally Sprint (37)
42 – Rajd Jastrzębie (36)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
178

DREWNIAK Marcin – CITROEN C2
38 – Zimowy Super Sprint (19)
34 – I Runda SMT (49)
72

DUDA Mateusz – FIAT 126p
19 – II Runda Szombierki Rally Cup (56)
19

DUDA Radosław – FIAT Seicento
24 – Rajd Jastrzębie (54)
24

DUDAREWICZ Marcin – FIAT Cinquecento
26 – Rajd Gaszowice (11)
58 – Łodygowicki Rally Sprint (23)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
85

DUDEK Robert – PEUGEOT 206
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
30 – II Runda Szombierki Rally Cup (45)
31

DURAJ Krzysztof – HONDA Civic Type R
37 – Rajd Jastrzębie (41)
37

DZIADOSZ Sebastian – HONDA Civic
68 – Rally Sprint Skoczowski (11)
69 – Rajd Jastrzębie (9)
137

DZIEDZIC Radosław – SUZUKI Swift
51 – I Runda Szombierki Rally Cup (21)
55 – I Runda SMT (28)
106

FABER Wojciech – CITROEN Saxo
27 – I Runda SMT (56)
27

FERENCZAK Michał – SUBARU Impreza
86 – II Runda SMT (3)
75 – III Runda SMT (7)
161

FILAPEK Piotr – FIAT 126p
41 – I Runda Szombierki Rally Cup (31)
13 – Rally Sprint Skoczowski (66)
41 – Rajd Jastrzębie (37)-peugeot205
95

FISZER Oskar – FORD Focus
11 – Zimowy Super Sprint (46)
1 – I Runda SMT (NU)
28 – II Runda SMT (59)
1 – III Runda SMT (NU)
41

FOGEL Paweł – HONDA Civic
1 – III Runda SMT (NU)
1

FORMA Sławomir – OPEL Astra
74 – I Runda SMT (9)
68 – II Runda SMT (19)
76 – III Runda SMT (6)
218

FRANCZYK Marcin – MAZDA 323
30 – II Runda SMT (57)
30

GABZDYL Damian – FIAT 126p
25 – Rally Sprint Skoczowski (54)
28 – Łodygowicki Rally Sprint (53)
53

GAJEWSKI Patryk – BMW e36
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

GAJOCH Ryszard – AUDI S3
27 – II Runda SMT (60)
34 – III Runda SMT (48)
61

GAŁĄZKA Bartłomiej – OPEL Astra
44 – II Runda SMT (43)
44 – III Runda SMT (38)
88

GAŃCZARCZYK Szymon – HONDA Civic
61 – Zimowy Super Sprint (2)
1 – I Runda SMT (NU)
46 – Rally Sprint Skoczowski (33)
41 – II Runda SMT (46)
40 – Łodygowicki Rally Sprint (41)
50 – III Runda SMT (32)
48 – Rajd Jastrzębie (30)
287

GATLIK Gabriela – FIAT Seicento
15 – II Runda SMT (72)
15

GLUZA Leszek – HONDA Civic
33 – Gliwicki Motor Sprint (3)
29 – Zimowy Super Sprint (28)
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
59 – I Runda SMT (24)
61 – II Runda SMT (26)
57 – III Runda SMT (25)
240

GLUZA Marcin – HONDA Civic
38 – Gliwicki Motor Sprint (2)
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
63 – I Runda SMT (20)
55 – Rally Sprint Skoczowski (24)
20 – Rajd Gaszowice (17)
67 – II Runda SMT (20)
54 – Łodygowicki Rally Sprint (27)
62 – III Runda SMT (20)
57 – Rajd Jastrzębie (21)
417

GOLA Grzegorz – BMW e30
10 – Gliwicki Motor Sprint (24)
10

GORĄCY Sławomir – FIAT Seicento
27 – Rajd Jastrzębie (51)
27

GORYCZKA Sebastian – FIAT 126p
1 – Rajd Gaszowice (NU)
12 – Rajd Kuźnia Raciborska (24)
37 – II Runda Szombierki Rally Cup (38)
50

GOŹDZIK Jacek – TOYOTA Starlet
39 – Rally Sprint Skoczowski (40)
39

GÓRECKI Robert – BMW e36
56 – Rally Sprint Skoczowski (23)
31 – Rajd Gaszowice (6)
60 – Łodygowicki Rally Sprint (21)
29 – Rajd Kuźnia Raciborska (7)
62 – Rajd Jastrzębie (16)
69 – II Runda Szombierki Rally Cup (6)
307

GÓRKA Łukasz – FIAT Seicento
17 – Zimowy Super Sprint (40)
13 – I Runda Szombierki Rally Cup (59)
11 – I Runda SMT (72)
24 – II Runda Szombierki Rally Cup (51)
65

GRODZIŃSKI Radosław – FIAT Seicento
18 – Gliwicki Motor Sprint (16)
37 – I Runda Szombierki Rally Cup (35)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
26 – Rajd Kuźnia Raciborska (10)
83

GRUCA Michał – RENAULT Clio
81 – III Runda SMT (3)
81

GRUDKA Mariusz – CITROEN C2
23 – Zimowy Super Sprint (34)
58 – I Runda SMT (25)
40 – Rally Sprint Skoczowski (39)
22 – Rajd Gaszowice (15)
65 – II Runda SMT (22)
1 – III Runda SMT (NU)
209

GRZEBINOGA Dawid – HONDA Civic
75 – II Runda SMT (12)
78 – III Runda SMT (4)
153

GRZESIK Mirosław – FIAT Seicento
21 – I Runda Szombierki Rally Cup (41)
14 – II Runda SMT (73)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
36

GRZYWOK Marcin – TOYOTA Starlet
30 – I Runda Szombierki Rally Cup (42)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
31

GUNIA Grzegorz – HONDA Civic
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

HACHUŁA Dawid – FIAT Cinquecento
19 – II Runda SMT (68)
19

HENKEL Krzysztof – FIAT Cinquecento
34 – Rajd Jastrzębie (44)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
35

HERBAN Bartosz – PEUGEOT 206
20 – Zimowy Super Sprint (37)
33 – II Runda SMT (54)
53

HOLEKSA Dawid – NISSAN Sunny
63 – Rally Sprint Skoczowski (16)
10 – Rajd Gaszowice (27)
71 – Łodygowicki Rally Sprint (10)
58 – Rajd Jastrzębie (20)
202

HOLUBEK Krystian – PEUGEOT 206
64 – Rally Sprint Skoczowski (15)
65 – Łodygowicki Rally Sprint (16)
129

HORNIK Kamil – SUBARU Impreza
90 – Rally Sprint Skoczowski (1)
41 – Rajd Gaszowice (2)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
132

HUS Sebastian – HONDA Civic
44 – Rajd Jastrzębie (34)
44

IDZI Marcin – FIAT Cinquecento
31 – Łodygowicki Rally Sprint (50)
25 – Rajd Jastrzębie (53)
56

IRA Grzegorz – HONDA Civic
48 – I Runda Szombierki Rally Cup (24)
82 – I Runda SMT (3)
78 – II Runda SMT (9)
1 – III Runda SMT (NU)
66 – II Runda Szombierki Rally Cup (9)
275

JACHYMCZYK Damian – PEUGEOT 106
42 – II Runda SMT (45)
42

JAKUBCZYK Michał – OPEL Corsa
24 – I Runda SMT (59)
24

JANUSZKIEWICZ Marcin – VOLKSWAGEN Polo
51 – I Runda SMT (32)
51

JARZĄBEK Łukasz – BMW e36
29 – Gliwicki Motor Sprint (5)
32 – Rajd Gaszowice (5)
41 – Łodygowicki Rally Sprint (40)
28 – Rajd Kuźnia Raciborska (8)
62 – II Runda Szombierki Rally Cup (13)
192

JASEK Martin – SUBARU Impreza
27 – Gliwicki Motor Sprint (7)
27

JASIŃSKI Tomasz – HONDA Civic
52 – II Runda Szombierki Rally Cup (23)
52

JASNOWSKI Tomasz – BMW e30
42 – I Runda Szombierki Rally Cup (30)
42

JASTRZĘBSKI Krzysztof – DAEWOO Lanos
21 – Gliwicki Motor Sprint (13)
35 – I Runda Szombierki Rally Cup (37)
44 – II Runda Szombierki Rally Cup (31)
100

JELONEK Michał – SUBARU Impreza
22 – Gliwicki Motor Sprint (12)
56 – I Runda Szombierki Rally Cup (16)
1 – I Runda SMT (NU)
1 – II Runda SMT (NU)
80

JURKIEWICZ Patryk – OPEL Corsa
13 – Gliwicki Motor Sprint (21)
26 – I Runda Szombierki Rally Cup (46)
25 – III Runda SMT (57)
36 – II Runda Szombierki Rally Cup (39)
100

JUSZCZYK Gabriel – SUBARU Impreza
26 – Gliwicki Motor Sprint (8)
26

KACPRZAK Krystian – BMW e36
18 – I Runda SMT (65)
1 – II Runda SMT (NU)
68 – III Runda SMT (14)
87

KACZMARCZYK Kamil – FIAT Seicento
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
29 – II Runda Szombierki Rally Cup (46)
30

KAMIŃSKI Piotr – CITROEN Saxo
52 – I Runda SMT (31)
57 – II Runda SMT (30)
33 – III Runda SMT (49)
142

KAMIŃSKI Rafał – HONDA Civic
52 – Łodygowicki Rally Sprint (29)
52

KAPŁAN Leszek – PEUGEOT 206
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
1

KAPTURSKI Piotr – BMW e30
34 – Rally Sprint Skoczowski (45)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
38 – Rajd Jastrzębie (40)
73

KAPUSTA Piotr – BMW e36
67 – I Runda SMT (16)
1 – II Runda SMT (NU)
67 – III Runda SMT (15)
68 – II Runda Szombierki Rally Cup (7)
203

KARCZ Karol – FIAT Seicento
17 – II Runda Szombierki Rally Cup (58)
17

KARKUT Jakub – BMW e30
1 – III Runda SMT (NU)
1

KARKUT Marek – BMW e30
1 – III Runda SMT (NU)
1

KASZOWSKI Wojciech – FORD Sierra
59 – Rajd Jastrzębie (19)
59

KAWA Sylwester – FIAT Seicento
1 – Gliwicki Motor Sprint (NU)
18 – I Runda Szombierki Rally Cup (54)
16 – Rajd Gaszowice (21)
15 – Rajd Kuźnia Raciborska (21)
34 – II Runda Szombierki Rally Cup (41)
84

KAWALEC Grzegorz – PEUGEOT 309
25 – Zimowy Super Sprint (32)
25

KAWALEC Kamil – HONDA Civic
76 – I Runda Szombierki Rally Cup (2)
65 – Rally Sprint Skoczowski (14)
33 – Rajd Gaszowice (4)
47 – Rajd Kuźnia Raciborska (1)
74 – II Runda Szombierki Rally Cup (3)
295

KLOCEK Przemysław – SUBARU Impreza
64 – I Runda Szombierki Rally Cup (8)
78 – I Runda SMT (5)
72 – II Runda SMT (15)
214

KLUCZNY Wiktor – HONDA Civic
25 – II Runda SMT (62)
21 – III Runda SMT (61)
46

KŁODA Mateusz – FORD Fiesta
9 – Zimowy Super Sprint (48)
20 – I Runda SMT (63)
11 – II Runda SMT (76)
40

KOBIELA Artur – SUBARU Impreza
94 – I Runda SMT (1)
98 – II Runda SMT (1)
93 – III Runda SMT (1)
82 – Rajd Jastrzębie (2)-lancer
367

KOBIELA Łukasz – MITSUBISHI Lancer
83 – Rally Sprint Skoczowski (2)
85 – Łodygowicki Rally Sprint (2)
77 – Rajd Jastrzębie (3)
245

KOBIŃSKI Przemysław – HYUNDAI Coupe
52 – I Runda Szombierki Rally Cup (20)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
59 – II Runda Szombierki Rally Cup (16)
112

KOBYLAŃSKI Tomasz – OPEL Kadett
48 – I Runda SMT (35)
25 – Rajd Gaszowice (12)
63 – Łodygowicki Rally Sprint (18)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
137

KOCIOŁEK Michał – FIAT Seicento
50 – Zimowy Super Sprint (7)
68 – I Runda Szombierki Rally Cup (4)
68 – I Runda SMT (15)
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
190

KOLACANSKY Pavel – SKODA 110R
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1

KOLONKO Paweł – OPEL Astra
45 – Rally Sprint Skoczowski (34)
47 – Łodygowicki Rally Sprint (34)
31 – Rajd Jastrzębie (47)
123

KOMENDA Leszek – CITROEN Saxo
41 – III Runda SMT (41)
41

KOSTKA Damian – HONDA Civic
76 – I Runda SMT (7)
76

KOTZUR Andrzej – VOLKSWAGEN Lupo
13 – Rajd Gaszowice (24)
13

KOZIEŁEK Paweł – RENAULT Clio
25 – II Runda Szombierki Rally Cup (50)
25

KOZIOŁ Paweł – FIAT 126p
18 – Rally Sprint Skoczowski (61)
29 – Łodygowicki Rally Sprint (52)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
48

KOZŁOWSKI Dawid – VOLKSWAGEN Polo
38 – I Runda Szombierki Rally Cup (34)
38

KOŻDOŃ Tomasz – MITSUBISHI Lancer
67 – I Runda Szombierki Rally Cup (5)
22 – Rally Sprint Skoczowski (57)
83 – II Runda SMT (4)
77 – Łodygowicki Rally Sprint (4)
74 – Rajd Jastrzębie (4)
323

KRAL Łukasz – FIAT Seicento
20 – Rally Sprint Skoczowski (59)
33 – Łodygowicki Rally Sprint (48)
53

KRAWIEC Adam – HONDA Civic
17 – Gliwicki Motor Sprint (17)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
18

KRAWIEC Wojciech – PEUGEOT 306
28 – II Runda Szombierki Rally Cup (47)
28

KRZYWDZIAK Szczepan – FIAT Seicento
21 – Rajd Kuźnia Raciborska (15)
21

KRZYSIEK Kazimierz – FIAT Seicento
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
26 – II Runda Szombierki Rally Cup (49)
27

KRZYSZTOFORSKI Piotr – RENAULT Clio
60 – I Runda SMT (23)
18 – III Runda SMT (64)
78

KRZYŻOWSKI Bartosz – BMW e36
62 – I Runda Szombierki Rally Cup (10)
59 – Rally Sprint Skoczowski (20)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
30 – Rajd Kuźnia Raciborska (6)
55 – Rajd Jastrzębie (23)
57 – II Runda Szombierki Rally Cup (18)
264

KRZYŻOWSKI Łukasz – BMW e36
22 – Zimowy Super Sprint (35)
63 – III Runda SMT (19)
54 – II Runda Szombierki Rally Cup (21)
139

KUBICA Adam – FIAT 126p
12 – Rajd Gaszowice (25)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
13

KUROWSKI Krystian – RENAULT Clio
45 – Gliwicki Motor Sprint (1)
71 – Rally Sprint Skoczowski (8)
73 – Łodygowicki Rally Sprint (8)
61 – Rajd Jastrzębie (17)
250

LASKOWSKI Andrzej – OPEL Astra
23 – II Runda Szombierki Rally Cup (52)
23

LASSAK Stanisław – MITSUBISHI Lancer
89 – Rajd Jastrzębie (1)
89

LAŚKIEWICZ Hubert – RENAULT Clio
36 – I Runda SMT (47)
53 – II Runda SMT (34)
43 – III Runda SMT (39)
132

LESKIW Andrzej – FIAT Seicento
16 – Rajd Kuźnia Raciborska (20)
30 – Rajd Jastrzębie (48)
46

LESZCZYŃSKI Sylwester – CITROEN C2
13 – Zimowy Super Sprint (44)
14 – I Runda SMT (69)
31 – II Runda SMT (56)
29 – III Runda SMT (53)
87

LIPOWCZAN Paweł – FIAT 126p
22 – II Runda Szombierki Rally Cup (53)
22

LOKAJCZYK Piotr – RENAULT Clio
65 – I Runda SMT (18)
1 – II Runda SMT (NU)
66

ŁUDZEŃ Jakub – FIAT Seicento
14 – Zimowy Super Sprint (43)
29 – II Runda SMT (58)
36 – III Runda SMT (46)
79

MACIĄCZYK Mirosław – MITSUBISHI Lancer
48 – Zimowy Super Sprint (9)
48

MACURA Mirosław – SKODA Fabia Proto
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
2

MAICHER Michał – RENAULT Clio
15 – Zimowy Super Sprint (42)
15

MAJERSKI Łukasz – RENAULT Clio
14 – Rajd Gaszowice (23)
24 – Rajd Kuźnia Raciborska (12)
38

MAŁYCHA Bartosz – SUBARU Impreza
10 – I Runda SMT (73)
10

MARCZYK Mateusz – FIAT Cinquecento
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1

MAREK Łukasz – TOYOTA Starlet
23 – Rajd Gaszowice (14)
23

MARKIEL Rafał – FIAT 126p
24 – I Runda Szombierki Rally Cup (48)
24

MARSZAŁEK Paweł – FIAT Seicento
20 – II Runda SMT (67)
20

MARZEC Grzegorz – TOYOTA Celica
54 – III Runda SMT (28)
54

MARZEC Rafał – FIAT Cinquecento
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
2

MAŚLANKA Józef – RENAULT Clio
16 – I Runda SMT (67)
22 – II Runda SMT (65)
19 – III Runda SMT (63)
57

MATUSIK Paweł – FIAT Cinquecento
25 – Gliwicki Motor Sprint (9)
1 – Zimowy Super Sprint (NU)
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
44 – Rally Sprint Skoczowski (35)
64 – Łodygowicki Rally Sprint (17)
52 – Rajd Jastrzębie (26)
47 – II Runda Szombierki Rally Cup (28)
234

MECH Daniel – CITROEN Saxo
27 – Zimowy Super Sprint (30)
27

MENDELA Marek – FIAT Seicento
8 – Zimowy Super Sprint (49)
54 – I Runda SMT (29)
1 – II Runda SMT (NU)
61 – III Runda SMT (21)
124

MENDREK Przemysław – HONDA Civic
72 – Rally Sprint Skoczowski (7)
74 – II Runda SMT (13)
146

MICHALIK Mateusz – FIAT Seicento
22 – Rajd Kuźnia Raciborska (14)
22

MICHTA Kamil – BMW e36
32 – I Runda Szombierki Rally Cup (40)
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
30 – Rajd Gaszowice (7)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
64

MIKULSKI Marek – FIAT Seicento
1 – Gliwicki Motor Sprint (NU)
1

MILLER Piotr – FIAT 126p
22 – I Runda Szombierki Rally Cup (50)
11 – Rajd Kuźnia Raciborska (25)
16 – II Runda Szombierki Rally Cup (59)
49

MITKO Michał – PEUGEOT 206
61 – I Runda Szombierki Rally Cup (11)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
65 – II Runda Szombierki Rally Cup (10)
128

MIZERA Tomasz – BMW e36
43 – Zimowy Super Sprint (14) – BMW 123D
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
44

MOŁEK Maciej – RENAULT Clio
28 – I Runda Szombierki Rally Cup (44)
32 – II Runda Szombierki Rally Cup (43)
60

MRÓZ Mariusz – OPEL Tigra
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
1

MRZYGŁÓD Tomasz – TOYOTA Celica
39 – Zimowy Super Sprint (18)
70 – III Runda SMT (12)
109

MULARCZYK Marek – FIAT Abarth
46 – Zimowy Super Sprint (11)
46

NAJGRODZKI Jakub – FIAT Seicento
1 – Gliwicki Motor Sprint (NU)
35 – Zimowy Super Sprint (22)
54 – I Runda Szombierki Rally Cup (18)
53 – I Runda SMT (30)
55 – II Runda SMT (32)
1 – III Runda SMT (NU)
56 – II Runda Szombierki Rally Cup (19)
255

NAJGRODZKI Wojciech – FIAT Cinquecento
44 – I Runda SMT (39)
19 – Rally Sprint Skoczowski (60)
49 – II Runda SMT (38)
43 – Łodygowicki Rally Sprint (38)
49 – III Runda SMT (33)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
205

NEMŚ Mateusz – FIAT Seicento
21 – II Runda SMT (66)
21

NIEKŁAŃ Paweł – CITROEN C2
10 – Zimowy Super Sprint (47)
22 – I Runda SMT (61)
32

NIEMIEC Jerzy – CITROEN Saxo
51 – Rajd Jastrzębie (27)
51

NIEMSEE Ruben – OPEL Corsa
40 – II Runda Szombierki Rally Cup (35)
40

NIEWIADOMSKI Bartosz – FIAT 126p
7 – Gliwicki Motor Sprint (27)
29 – I Runda Szombierki Rally Cup (43)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
19 – Rajd Kuźnia Raciborska (17) – Civic
23 – Rajd Jastrzębie (55)
45 – II Runda Szombierki Rally Cup (30)
125

NOWOK Jacek – RENAULT Clio
22 – III Runda SMT (60)
22

NOWOK Piotr – RENAULT Clio
36 – I Runda Szombierki Rally Cup (36)
34 – II Runda SMT (53)
51 – II Runda Szombierki Rally Cup (24)
121

OCHNICKI Piotr – CITROEN C2
54 – Rajd Jastrzębie (24)
54

OGRODNICZAK Marcin – SUBARU Impreza
51 – Zimowy Super Sprint (6)
73 – I Runda SMT (10)
69 – II Runda SMT (18)
49 – Łodygowicki Rally Sprint (32)
1 – III Runda SMT (NU)
243

OJCZYK Szymon – OPEL Corsa
26 – Rally Sprint Skoczowski (53)
29 – Rajd Jastrzębie (49)
55

OLEJNIK Marian – SUBARU Legacy
27 – I Runda Szombierki Rally Cup (45)
27

OPIOŁA Daniel – FIAT 126p
50 – I Runda Szombierki Rally Cup (22)
35 – Rally Sprint Skoczowski (44)
38 – Łodygowicki Rally Sprint (43)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
48 – II Runda Szombierki Rally Cup (27)
172

OŚLAK Paweł – FIAT Seicento
43 – I Runda SMT (40)
37 – II Runda SMT (50)
80

OŻGA Krystian – PEUGEOT 206
54 – Rally Sprint Skoczowski (25)
53 – Łodygowicki Rally Sprint (28)
107

PACA Maciej – PEUGEOT 106
20 – Rajd Kuźnia Raciborska (16)
20

PAŁOSZ Arkadiusz – MITSUBISHI Lancer
87 – I Runda SMT (2)
91 – II Runda SMT (2)
86 – III Runda SMT (2)
264

PASTERAK Grzegorz – HONDA Civic Type R
37 – Zimowy Super Sprint (20)
46 – I Runda SMT (37)
83

PASTURCZAK Bartosz – DACIA Sandero
41 – Zimowy Super Sprint (16)
41

PASTUSZKA Dawid – FIAT 126p
31 – II Runda Szombierki Rally Cup (44)
31

PAWIŃSKI Wojciech – FIAT Cinquecento
46 – II Runda SMT (41)
46

PAWLIK Krystian – FIAT Seicento
21 – Zimowy Super Sprint (36)
21

PAWŁOWSKI Adam – FIAT Cinquecento
40 – Zimowy Super Sprint (17)
38 – I Runda SMT (45)
21 – Rajd Gaszowice (16)
32 – II Runda SMT (55)
39 – III Runda SMT (43)
170

PĘDRAS Rafał – FSO Polonez
16 – Gliwicki Motor Sprint (18)
47 – Zimowy Super Sprint (10)
47 – I Runda Szombierki Rally Cup (25)
50 – II Runda Szombierki Rally Cup (25)
160

PIECHOCZEK Jakub – ROVER 200
28 – Zimowy Super Sprint (29)
12 – Rally Sprint Skoczowski (67)
36 – Łodygowicki Rally Sprint (45)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
77

PIERZCHAŁA Tomasz – SUBARU Impreza
15 – Gliwicki Motor Sprint (19)
12 – Zimowy Super Sprint (45)
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
28

PIETRZYK Barbara – MITSUBISHI Colt
16 – Rally Sprint Skoczowski (63)
27 – Łodygowicki Rally Sprint (54)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
44

PIÓRKOWSKI Jarosław – BMW e46
35 – I Runda SMT (48)
70 – II Runda SMT (17)
105

PISAREK Jakub – FIAT Seicento
44 – Zimowy Super Sprint (13)
37 – I Runda SMT (46)
48 – II Runda SMT (39)
46 – III Runda SMT (36)
175

PLEWA Rafał – FSO Polonez
13 – I Runda SMT (70)
24 – II Runda SMT (63)
37

PLINTA Tomasz – HONDA Civic
71 – I Runda Szombierki Rally Cup (3)
53 – Rally Sprint Skoczowski (26)
69 – Łodygowicki Rally Sprint (12)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
86 – II Runda Szombierki Rally Cup (1)
280

POCHŁOPIEŃ Rafał – OPEL Astra
1 – I Runda SMT (NU)
1

PODGÓRSKI Lucjan – FIAT Cinquecento
15 – I Runda Szombierki Rally Cup (57)
19 – I Runda SMT (64)
10 – II Runda SMT (77)
26 – III Runda SMT (56)
70

PODLEJSKI Maciej – ŁADA 2105
20 – II Runda Szombierki Rally Cup (55)
20

PODŻORSKA Magdalena – FIAT 126p
20 – I Runda Szombierki Rally Cup (52)
21 – II Runda Szombierki Rally Cup (54)
41

PODŻORSKI Artur – PEUGEOT 206
52 – Rally Sprint Skoczowski (27)
68 – Łodygowicki Rally Sprint (13)
60 – Rajd Jastrzębie (18)
180

PODŻORSKI Bartłomiej – FIAT 126p
19 – I Runda Szombierki Rally Cup (53)
33 – Rally Sprint Skoczowski (46)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
21 – Rajd Jastrzębie (57)
74

PODŻORSKI Jerzy – PEUGEOT 206
23 – Rally Sprint Skoczowski (56)
23 – Łodygowicki Rally Sprint (58)
46

POLAŃSKI Roman – SUZUKI Ignis
34 – Zimowy Super Sprint (23)
34

POTAPIUK Sławomir – HONDA Civic
19 – Gliwicki Motor Sprint (15)
64 – III Runda SMT (18)
61 – II Runda Szombierki Rally Cup (14)
144

POWROŻNIK Tomasz – AUDI S2
56 – II Runda SMT (31)
56

PRUSINOWSKI Paweł – FIAT Cinquecento
1 – I Runda SMT (NU)
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
35 – II Runda SMT (52)
37

PRUSZEK Radosław – FIAT Seicento
53 – Zimowy Super Sprint (4)
34 – I Runda Szombierki Rally Cup (38)
87

PRZYBYŁA Łukasz – HONDA Civic
43 – I Runda Szombierki Rally Cup (29)
56 – III Runda SMT (26)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
100

PSZCZÓŁKA Ireneusz – BMW e30
47 – II Runda SMT (40)
52 – III Runda SMT (30)
99

PYZIA Jakub – FIAT Seicento
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
1

RADLIŃSKI Michał – OPEL Astra
8 – Gliwicki Motor Sprint (26)
8

RĄCZKA Paweł – BMW e36
42 – Zimowy Super Sprint (15)
77 – I Runda SMT (6)
62 – Rally Sprint Skoczowski (17)
79 – II Runda SMT (8)
61 – Łodygowicki Rally Sprint (20)
63 – Rajd Jastrzębie (15)
384

RDUCH Andrzej – AUDI 90
14 – Rally Sprint Skoczowski (65)
74 – Łodygowicki Rally Sprint (7)
70 – Rajd Jastrzębie (8)
158

ROIK Łukasz – PEUGEOT 205
28 – Rally Sprint Skoczowski (51)
26 – Łodygowicki Rally Sprint (55)
47 – Rajd Jastrzębie (31)
101

ROJ Piotr – RENAULT Clio
17 – III Runda SMT (65)
17

ROMANIUK Szymon – PEUGEOT 206
51 – Rally Sprint Skoczowski (28)
51

ROMAŃSKI Kamil – FIAT Seicento
20 – III Runda SMT (62)
20

RUDEK Szymon – FIAT Cinquecento
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

SALAMON Tomasz – HONDA Civic Type R
27 – Rally Sprint Skoczowski (52)
46 – Łodygowicki Rally Sprint (35)
43 – Rajd Jastrzębie (35)
116

SANECZNIK Tomasz – HONDA Civic Type R
60 – Rally Sprint Skoczowski (19)
28 – Rajd Gaszowice (9)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
35 – Rajd Kuźnia Raciborska (3)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
126

SANECZNIK Tomasz – SUZUKI Swift
59 – I Runda Szombierki Rally Cup (13)
49 – Rally Sprint Skoczowski (30)
27 – Rajd Gaszowice (10)
62 – Łodygowicki Rally Sprint (19)
31 – Rajd Kuźnia Raciborska (5)
53 – Rajd Jastrzębie (25)
60 – II Runda Szombierki Rally Cup (15)
341

SEMIK Łukasz – FIAT Seicento
1 – Zimowy Super Sprint (NU)
62 – I Runda SMT (21)
1 – II Runda SMT (NU)
69 – III Runda SMT (13)
133

SENKOWSKI Bartłomiej – HONDA Civic
38 – III Runda SMT (44)
38

SIADAK Mateusz – PEUGEOT 206
18 – Zimowy Super Sprint (39)
18

SIĄKAŁA Patryk – HONDA Civic
49 – I Runda Szombierki Rally Cup (23)
38 – Rally Sprint Skoczowski (41)
23 – Rajd Kuźnia Raciborska (13)
110

SIEJK Przemysław – FIAT Cinquecento
1 – II Runda SMT (NU)
23 – III Runda SMT (59)
24

SIKORA Daniel – BMW e36
33 – Zimowy Super Sprint (24)
26 – I Runda SMT (57)
59

SIKORA Jakub – BMW e36
65 – I Runda Szombierki Rally Cup (7)
67 – Rally Sprint Skoczowski (12)
55 – Łodygowicki Rally Sprint (26)
46 – Rajd Jastrzębie (32)
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
234

SIKORA Kacper – RENAULT Megane
57 – Rally Sprint Skoczowski (22)
72 – Łodygowicki Rally Sprint (9)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
130

SIKORA Krzysztof – BMW e36
19 – Zimowy Super Sprint (38)
19

SIKORA Sławomir – SUBARU Impreza
28 – Gliwicki Motor Sprint (6)
61 – Rally Sprint Skoczowski (18)
36 – Rajd Gaszowice (3)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
126

SIKORSKI Piotr – BMW e46
40 – I Runda SMT (43)
59 – II Runda SMT (28)
99

SKRĘDZELEWSKI Artur – FIAT Cinquecento
17 – Rally Sprint Skoczowski (62)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
18 – Rajd Kuźnia Raciborska (18)
41 – II Runda Szombierki Rally Cup (34)
78

SKRZELA Dawid – RENAULT Clio
6 – Gliwicki Motor Sprint (28)
6

SKUPIEŃ Damian – FIAT Seicento
18 – Rajd Gaszowice (19)
39 – Łodygowicki Rally Sprint (42)
25 – Rajd Kuźnia Raciborska (11)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
83

SŁANINA Paweł – FIAT Punto
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

SMOLANA Marcin – FIAT Cinquecento
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

SNAJDR Jakub – FIAT Seicento
18 – II Runda Szombierki Rally Cup (57)
18

SOBCZYK Sławomir – FIAT Seicento
43 – II Runda SMT (44)
43

SORDYL Maciej – HONDA Civic
70 – I Runda SMT (13)
70

SOTOŁA Tomasz – FIAT 126p
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
2

SOWA Nikodem – SUBARU Justy
1 – I Runda SMT (NU)
1

SROKA Maciej – FIAT Seicento
12 – I Runda SMT (71)
11 – Rajd Gaszowice (26)
25 – Łodygowicki Rally Sprint (56)
14 – Rajd Kuźnia Raciborska (22)
27 – II Runda Szombierki Rally Cup (48)
89

STEBEL Janusz – HONDA Civic
67 – Łodygowicki Rally Sprint (14)
67 – Rajd Jastrzębie (11)
134

STEFANIK Marcin – FIAT Seicento
53 – I Runda Szombierki Rally Cup (19)
36 – Rally Sprint Skoczowski (43)
57 – Łodygowicki Rally Sprint (24)
50 – Rajd Jastrzębie (28)
46 – II Runda Szombierki Rally Cup (29)
242

STERNAL Łukasz – CITROEN C2
30 – Gliwicki Motor Sprint (4)
57 – I Runda SMT (26)
51 – II Runda SMT (36)
51 – III Runda SMT (31)
189

STIPEK Damian – FIAT Seicento
1 – I Runda SMT (NU)
1

STROJEK Daniel – BMW e36
69 – I Runda SMT (14)
77 – II Runda SMT (10)
1 – III Runda SMT (NU)
147

STOGA Łukasz – HONDA Civic
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

STOKŁOSA Adam – FIAT Cinquecento
1 – III Runda SMT (NU)
1

SUMA Kamil – RENAULT Clio
1 – III Runda SMT (NU)
1

SZATAN Marek – VOLKSWAGEN Golf
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

SZCZUDŁO Maciej – HONDA Civic
66 – II Runda SMT (21)
66

SZCZYGIEŁ Karol – FIAT Seicento
24 – III Runda SMT (58)
15 – II Runda Szombierki Rally Cup (60)
39

SZPUNAR Marek – MITSUBISHI Lancer
63 – I Runda Szombierki Rally Cup (9) – BMW e36
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU) – BMW e36
75 – Łodygowicki Rally Sprint (6)
40 – Rajd Kuźnia Raciborska (2)
67 – II Runda Szombierki Rally Cup (8)
246

SZRUBARZ Patryk – FIAT Seicento
16 – Zimowy Super Sprint (41)
16

SZTURC Krzysztof – PEUGEOT 206
83 – I Runda Szombierki Rally Cup (1)
75 – Rally Sprint Skoczowski (4)
76 – Łodygowicki Rally Sprint (5)
64 – Rajd Jastrzębie (14)
79 – II Runda Szombierki Rally Cup (2)
377

ŚLIWA Dominik – SUBARU Impreza
35 – III Runda SMT (47)
35

ŚWIDER Kajetan – HONDA Crx
68 – Zimowy Super Sprint (1) – Honda Civic
76 – II Runda SMT (11)
72 – III Runda SMT (10)
216

ŚWIDER Marcin – HONDA Civic
13 – II Runda SMT (74)
68 – Rajd Jastrzębie (10)
81

ŚWIEGODA Miłosz – OPEL Astra
49 – I Runda SMT (34)
49

TATARCZUCH Tomasz – NISSAN Sunny
31 – Zimowy Super Sprint (26)
40 – I Runda Szombierki Rally Cup (32)
41 – I Runda SMT (42)
38 – II Runda SMT (49)
40 – III Runda SMT (42)
55 – II Runda Szombierki Rally Cup (20)
245

TELEGA Rafał – FIAT 126p
45 – I Runda Szombierki Rally Cup (27)
30 – Rally Sprint Skoczowski (49)
17 – Rajd Gaszowice (20)
35 – Łodygowicki Rally Sprint (46)
13 – Rajd Kuźnia Raciborska (23)
26 – Rajd Jastrzębie (52)
39 – II Runda Szombierki Rally Cup (36)
205

TOMALA Dawid – HONDA Crx
24 – Gliwicki Motor Sprint (10)
71 – II Runda SMT (16)
1 – III Runda SMT (NU) – Audi 
1 – II Runda Szombierki Rally Cup (NU) – Audi
97

TROSZOK Piotr – SUBARU Impreza
73 – Rally Sprint Skoczowski (6)
66 – Łodygowicki Rally Sprint (15)
71 – Rajd Jastrzębie (7)
210

TRZPIOT Dawid – HONDA Civic
58 – I Runda Szombierki Rally Cup (14)
19 – Rajd Gaszowice (18)
77

TUROŃ Daniel – PEUGEOT 106
55 – III Runda SMT (27)
55

TYNDYK Grzegorz – SUZUKI Swift
11 – Gliwicki Motor Sprint (23)
31 – I Runda Szombierki Rally Cup (41)
42

UCHYŁA Damian – FIAT Seicento
21 – Rally Sprint Skoczowski (58)
15 – Rajd Gaszowice (22)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
17 – Rajd Kuźnia Raciborska (19)
54

ULMAN Łukasz – HONDA Civic
20 – Gliwicki Motor Sprint (14)
62 – II Runda SMT (25)
82

URBACZKA Mateusz – BMW e36
43 – Rally Sprint Skoczowski (36)
45 – Łodygowicki Rally Sprint (36)
45 – Rajd Jastrzębie (33)
133

WADAS Krzysztof – FIAT Seicento
1 – Zimowy Super Sprint (NU)
64 – I Runda SMT (19)
29 – Rajd Gaszowice (8)
58 – II Runda SMT (29)
59 – III Runda SMT (23)
211

WAJMAN Filip – RENAULT Clio
26 – Zimowy Super Sprint (31)
74 – III Runda SMT (8)
100

WALASZEK Maciej – FIAT Seicento
46 – I Runda Szombierki Rally Cup (26)
56 – I Runda SMT (27)
41 – Rally Sprint Skoczowski (38)
63 – II Runda SMT (24)
51 – Łodygowicki Rally Sprint (30)
257

WALIGÓRA Wojciech – FIAT Seicento
1 – I Runda SMT (NU)
1

WATRAS Maciej – RENAULT Clio
79 – I Runda SMT (4)
78 – Rally Sprint Skoczowski (3)
80 – Łodygowicki Rally Sprint (3)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
238

WENGLORZ Dominik – FIAT Cinquecento
25 – I Runda SMT (58)
29 – Rally Sprint Skoczowski (50)
31 – III Runda SMT (51)
36 – Rajd Jastrzębie (42)
121

WENGLORZ Wojciech – FIAT Cinquecento
39 – II Runda SMT (48)
39

WISEŁKA Arkadiusz – RENAULT Clio
1 – Zimowy Super Sprint (NU)
1

WISEŁKA Szymon – OPEL Astra
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
2

WIŚNIEWSKI Piotr – DAEWOO Lanos
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
39 – Rajd Jastrzębie (39)
40

WITKOWSKI Przemysław – FIAT Cinquecento
18 – II Runda SMT (69)
18

WŁOCH Jakub – RENAULT Clio
45 – Zimowy Super Sprint (12)
39 – I Runda Szombierki Rally Cup (33)
31 – I Runda SMT (52)
30 – III Runda SMT (52)
53 – II Runda Szombierki Rally Cup (22)
198

WŁOCH Kacper – FIAT Cinquecento
36 – Zimowy Super Sprint (21)
33 – I Runda Szombierki Rally Cup (39)
29 – I Runda SMT (54)
49 – II Runda Szombierki Rally Cup (26)
147

WOJCIECHOWSKI Sylwester – PEUGEOT 106
39 – I Runda SMT (44)
52 – II Runda SMT (35)
48 – III Runda SMT (34)
139

WOLNY Sebastian – BMW e36
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
37 – Rally Sprint Skoczowski (42)
20 – Rajd Jastrzębie (58)
35 – II Runda Szombierki Rally Cup (40)
93

WOŹNICA Radosław – SUZUKI Swift
57 – I Runda Szombierki Rally Cup (15)
58 – II Runda Szombierki Rally Cup (17)
115

WÓJCIK MIRSKI Florian – MITSUBISHI Lancer
52 – Zimowy Super Sprint (5)
52

WULCZYŃSKI Daniel – MAZDA 323
17 – II Runda SMT (70)
17

WYPYCH Adam – HONDA Civic
1 – Łodygowicki Rally Sprint (NU)
66 – Rajd Jastrzębie (12)
67

WYRWICH Arkadiusz – CITROEN Saxo
17 – I Runda Szombierki Rally Cup (55)
17

ZAJĄCZKOWSKI Łukasz – FIAT Seicento
12 – I Runda Szombierki Rally Cup (60)
1 – Rajd Gaszowice (NU)
1 – Rajd Kuźnia Raciborska (NU)
33 – II Runda Szombierki Rally Cup (42)
47

ZAPART Marcin – CITROEN Saxo
1 – Zimowy Super Sprint (NU)
1

ZAWADKA Adrian – MITSUBISHI Lancer
49 – Zimowy Super Sprint (8)
75 – I Runda SMT (8)
81 – II Runda SMT (6)
205

ZGARDA Artur – SUBARU Impreza
12 – II Runda SMT (75)
12

ZIEJA Łukasz – FIAT Seicento
32 – Łodygowicki Rally Sprint (49)
28 – Rajd Jastrzębie (50)
60

ZIELIŃSKI Bartłomiej – RENAULT Clio
24 – Zimowy Super Sprint (33)
28 – I Runda SMT (55)
42 – III Runda SMT (40)
94

ZIELIŃSKI Tomasz – SUBARU Impreza
72 – I Runda SMT (11)
80 – II Runda SMT (7)
152

ZIĘĆ Marek – FIAT Seicento
1 – III Runda SMT (NU)
1

ZIĘĆ Paweł – FIAT Seicento
1 – III Runda SMT (NU)
1

ZIMOCH Radosław – BMW e30
47 – III Runda SMT (35)
47

ZLOCH Krzysztof – PEUGEOT 106
31 – Rally Sprint Skoczowski (48)
34 – Łodygowicki Rally Sprint (47)
35 – Rajd Jastrzębie (43)
100

ZMUDA Mariusz – SUBARU Impreza
50 – II Runda SMT (37)
27 – Rajd Kuźnia Raciborska (9)
77

ŻBIKOWSKI Piotr – AUDI 80
48 – Rally Sprint Skoczowski (31)
50 – Łodygowicki Rally Sprint (31)
22 – Rajd Jastrzębie (56)
120

ŻBIKOWSKI Tomasz – AUDI 90
69 – Rally Sprint Skoczowski (10)
59 – Łodygowicki Rally Sprint (22)
1 – Rajd Jastrzębie (NU)
129