Ranking Śląskich Rajdów – Marzec 2018

MICHAŁ KOCIOŁEK LIDEREM RANKINGU ŚLĄSKICH KIEROWCÓW !!!

 

 

 

Po miesiącu Marzec na dwóch pierwszych miejscach mamy kierowców którzy Ranking za rok 2017 zakończyli na podium.
Liderem jest Michał Kociołek który poprzedni rok zakończył na trzecim miejscu, a drugie miejsce podobnie jak na zakończenie 2017 roku zajmuje Paweł Rączka.
Na bardzo dalekim miejscu jest zwycięzca rankingu za rok 2017 Florian Wójcik Mirski, który w obecnym roku wystartował tylko w jednym rajdzie.

Po miesiącu marzec w rankingu jest sklasyfikowanych 218 kierowców, do tej pory w tym roku odbyło się pięć rajdów które były zaliczane do rankingu.

Obecny rok jak na razie jest bardzo wyrównany i nie ma zdecydowanego faworyta poszczególnych rajdów,
na pięć rajdów które odbyły się w tym roku nie ma żadnego zawodnika który w klasyfikacji generalnej rajd zakończył przynajmniej dwa razy na podium (co pokazuje klasyfikacja medalowa w poniższej części newsa)

W miesiącu Kwiecień są planowane trzy rajdy które będą zaliczane do rankingu.

Poniżej prezentujemy ranking po miesiącu Marzec, klasyfikacje medalową oraz na samym dole kierowcy w kolejności alfabetycznej

RANKING – MARZEC

(218 sklasyfikowanych)
(w nawiasie po samochodzie ilość objechanych rajdów, max 12 najlepszych wliczane do rankingu)

1. 187pkt. – KOCIOŁEK Michał – FIAT Seicento (4)
2. 181pkt. – RĄCZKA Paweł – BMW e36 (3)
3. 158pkt. – SZTURC Krzysztof – PEUGEOT 206 (2)
4. 157pkt. – WATRAS Maciej – RENAULT Clio (2)
5. 157pkt. – GLUZA Marcin – HONDA Civic (4)
6. 155pkt. – CIEŚLAR Mariusz – HONDA Civic (3)
7. 143pkt. – WALASZEK Maciej – FIAT Seicento (3)
8. 143pkt. – NAJGRODZKI Jakub – FIAT Seicento (4)
9. 142pkt. – KLOCEK Przemysław – SUBARU Impreza (2)
10. 141pkt. – KAWALEC Kamil – HONDA Civic (2)
11. 132pkt. – SIKORA Jakub – BMW e36 (2)
12. 130pkt. – IRA Grzegorz – HONDA Civic (2)
13. 129pkt. – DEMBINNY Daniel – HONDA Crx (2)
14. 124pkt. – OGRODNICZAK Marcin – SUBARU Impreza (2)
–. 124pkt. – PLINTA Tomasz – HONDA Civic (2)
–. 124pkt. – ZAWADKA Adrian – MITSUBISHI Lancer (2)
17. 122pkt. – GLUZA Leszek – HONDA Civic (4)
18. 121pkt. – KRZYŻOWSKI Bartosz – BMW e36 (2)
19. 121pkt. – GRUDKA Mariusz – CITROEN C2 (3)
20. 116pkt. – KUROWSKI Krystian – RENAULT Clio (2)
21. 115pkt. – WŁOCH Jakub – RENAULT Clio (3)
22. 112pkt. – TATARCZUCH Tomasz – NISSAN Sunny (3)
23. 110pkt. – PĘDRAS Rafał – FSO Polonez (3)
24. 108pkt. – SANECZNIK Tomasz – SUZUKI Swift (2)
25. 108pkt. – GAŃCZARCZYK Szymon – HONDA Civic (3)
26. 106pkt. – DZIEDZIC Radosław – SUZUKI Swift (2)
27. 98pkt. – WŁOCH Kacper – FIAT Cinquecento (3)
28. 94pkt. – KOBIELA Artur – SUBARU Impreza (1)
29. 94pkt. – BOJDOŁ Sebastian – RENAULT Clio (2)
30. 91pkt. – DONOCIK Wojciech – FIAT Seicento (3)
31. 90pkt. – HORNIK Kamil – SUBARU Impreza (1)
32. 89pkt. – BIAŁAS Wojciech – HONDA Civic (2)
–. 89pkt. – KOŻDOŃ Tomasz – MITSUBISHI Lancer (2)
–. 89pkt. – SIKORA Sławomir – SUBARU Impreza (2)
–. 89pkt. – STEFANIK Marcin – FIAT Seicento (2)
36. 87pkt. – PAŁOSZ Arkadiusz – MITSUBISHI Lancer (1)
37. 87pkt. – PRUSZEK Radosław – FIAT Seicento (2)
–. 87pkt. – SIĄKAŁA Patryk – HONDA Civic (2)
–. 87pkt. – STERNAL Łukasz – CITROEN C2 (2)
40. 85pkt. – OPIOŁA Daniel – FIAT 126p (2)
41. 83pkt. – KOBIELA Łukasz – MITSUBISHI Lancer (1)
42. 83pkt. – PASTERAK Grzegorz – HONDA Civic Type R (2)
43. 81pkt. – PISAREK Jakub – FIAT Seicento (2)
44. 79pkt. – JELONEK Michał – SUBARU Impreza (3)
45. 78pkt. – PAWŁOWSKI Adam – FIAT Cinquecento (2)
46. 77pkt. – BENDIG Uwe – SUBARU Impreza (2)
47. 76pkt. – KOSTKA Damian – HONDA Civic (1)
48. 75pkt. – TELEGA Rafał – FIAT 126p (2)
49. 74pkt. – CHOTARSKI Mateusz – SUBARU Impreza (1)
–. 74pkt. – FORMA Sławomir – OPEL Astra (1)
51. 73pkt. – TROSZOK Piotr – SUBARU Impreza (1)
52. 72pkt. – MENDREK Przemysław – HONDA Civic (1)
–. 72pkt. – ZIELIŃSKI Tomasz – SUBARU Impreza (1)
54. 72pkt. – DREWNIAK Marcin – CITROEN C2 (2)
55. 71pkt. – MATUSIK Paweł – FIAT Cinquecento (4)
56. 70pkt. – BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza (1)
–. 70pkt. – SORDYL Maciej – HONDA Civic (1)
58. 69pkt. – STROJEK Daniel – BMW e36 (1)
–. 69pkt. – ŻBIKOWSKI Tomasz – AUDI 80 (1)
60. 68pkt. – ŚWIDER Kajetan – HONDA Civic (1)
–. 68pkt. – DZIADOSZ Sebastian – HONDA Civic (1)
62. 67pkt. – KAPUSTA Piotr – BMW e36 (1)
63. 66pkt. – CHRZAN Rafał – HONDA Civic (1)
64. 65pkt. – LOKAJCZYK Piotr – RENAULT Clio (1)
65. 65pkt. – WADAS Krzysztof – FIAT Seicento (2)
66. 64pkt. – HOLUBEK Krystian – PEUGEOT 206 (1)
67. 64pkt. – SZPUNAR Marek – BMW e36 (2)
68. 63pkt. – HOLEKSA Dawid – NISSAN Sunny (1)
69. 63pkt. – NAJGRODZKI Wojciech – FIAT Cinquecento (2)
–. 63pkt. – SEMIK Łukasz – FIAT Seicento (2)
71. 62pkt. – MENDELA Marek – FIAT Seicento (2)
72. 61pkt. – CIOSIŃSKI Sebastian – PEUGEOT 306 (1)
–. 61pkt. – MITKO Michał – PEUGEOT 206 (1)
74. 60pkt. – BUJOK Adam – PEUGEOT 206 (1)
–. 60pkt. – KRZYSZTOFORSKI Piotr – RENAULT Clio (1)
–. 60pkt. – SANECZNIK Tomasz – HONDA Civic Type R (1)
77. 59pkt. – SIKORA Daniel – BMW e36 (2)
78. 58pkt. – TRZPIOT Dawid – HONDA Civic (1)
79. 57pkt. – SIKORA Kacper – RENAULT Megane (1)
–. 57pkt. – WOŹNICA Radosław – SUZUKI Swift (1)
81. 56pkt. – GÓRECKI Robert – BMW e36 (1)
82. 56pkt. – JASTRZĘBSKI Krzysztof – DAEWOO Lanos (2)
83. 55pkt. – GRODZIŃSKI Radosław – FIAT Seicento (2)
84. 54pkt. – OŻGA Krystian – PEUGEOT 206 (1)
85. 54pkt. – FILAPEK Piotr – FIAT 126p (2)
–. 54pkt. – WENGLORZ Dominik – FIAT Cinquecento (2)
87. 52pkt. – WÓJCIK MIRSKI Florian – MITSUBISHI Lancer (1)
–. 52pkt. – KAMIŃSKI Piotr – CITROEN Saxo (1)
–. 52pkt. – KOBIŃSKI Przemysław – HYUNDAI Coupe (1)
–. 52pkt. – PODŻORSKI Artur – PEUGEOT 206 (1)
91. 52pkt. – PODŻORSKI Bartłomiej – FIAT 126p (2)
–. 52pkt. – ZIELIŃSKI Bartłomiej – RENAULT Clio (2)
93. 51pkt. – JANUSZKIEWICZ Marcin – VOLKSWAGEN Polo (1)
–. 51pkt. – ROMANIUK Szymon – PEUGEOT 206 (1)
95. 50pkt. – DARMSTAEDTER Mateusz – PEUGEOT 206 (1)
96. 49pkt. – ŚWIEGODA Miłosz – OPEL Astra (1)
97. 48pkt. – MACIĄCZYK Mirosław – MITSUBISHI Lancer (1)
–. 48pkt. – KOBYLAŃSKI Tomasz – OPEL Kadett (1)
–. 48pkt. – ŻBIKOWSKI Piotr – AUDI 80 (1)
100. 47pkt. – BUGIEL Sebastian – FIAT Seicento (1)
101. 46pkt. – MULARCZYK Marek – FIAT Abarth (1)
102. 46pkt. – DE WEYHER Wojciech – FIAT Seicento (2)
103. 45pkt. – KOLONKO Paweł – OPEL Astra (1)
104. 43pkt. – MIZERA Tomasz – BMW 123D (1)
—. 43pkt. – OŚLAK Paweł – FIAT Seicento (1)
—. 43pkt. – PRZYBYŁA Łukasz – HONDA Civic (1)
—. 43pkt. – URBACZKA Mateusz – BMW e36 (1)
108. 42pkt. – BONCELA Damian – FIAT Seicento (1)
—. 42pkt. – DONICA Piotr – RENAULT Clio (1)
—. 42pkt. – JASNOWSKI Tomasz – BMW e30 (1)
111. 42pkt. – TYNDYK Grzegorz – SUZUKI Swift (2)
112. 41pkt. – PASTURCZAK Bartosz – DACIA Sandero (1)
113. 41pkt. – GÓRKA Łukasz – FIAT Seicento (3)
114. 40pkt. – SIKORSKI Piotr – BMW e46 (1)
115. 40pkt. – PIECHOCZEK Jakub – ROVER 200 (2)
116. 39pkt. – MRZYGŁÓD Tomasz – TOYOTA Celica (1)
—. 39pkt. – GOŹDZIK Jacek – TOYOTA Starlet (1)
—. 39pkt. – WOJCIECHOWSKI Sylwester – PEUGEOT 106 (1)
119. 39pkt. – JURKIEWICZ Patryk – OPEL Corsa (2)
120. 38pkt. – KOZŁOWSKI Dawid – VOLKSWAGEN Polo (1)
121. 38pkt. – WOLNY Sebastian – BMW e36 (2)
122. 36pkt. – LAŚKIEWICZ Hubert – RENAULT Clio (1)
—. 36pkt. – NOWOK Piotr – RENAULT Clio (1)
124. 36pkt. – NIEWIADOMSKI Bartosz – FIAT 126p (2)
125. 35pkt. – PIÓRKOWSKI Jarosław – BMW e46 (1)
126. 34pkt. – POLAŃSKI Roman – SUZUKI Ignis (1)
—. 34pkt. – KAPTURSKI Piotr – BMW e30 (1)
128. 34pkt. – PODGÓRSKI Lucjan – FIAT Cinquecento (2)
129. 33pkt. – MICHTA Kamil – BMW e36 (2)
130. 32pkt. – BEDNARSKI Krzysztof – PEUGEOT 106 (1)
—. 32pkt. – CHOWANIAK Adam – BMW e36 (1)
132. 32pkt. – NIEKŁAŃ Paweł – CITROEN C2 (2)
133. 31pkt. – ZLOCH Krzysztof – PEUGEOT 106 (1)
134. 30pkt. – ADAMASZEK Michał – RENAULT Clio (1)
—. 30pkt. – GRZYWOK Marcin – TOYOTA Starlet (1)
136. 29pkt. – JARZĄBEK Łukasz – BMW e36 (1)
137. 29pkt. – KŁODA Mateusz – FORD Fiesta (2)
138. 28pkt. – MOŁEK Maciej – RENAULT Clio (1)
—. 28pkt. – ROIK Łukasz – PEUGEOT 205 (1)
140. 28pkt. – PIERZCHAŁA Tomasz – SUBARU Impreza (3)
141. 27pkt. – JASEK Martin – SUBARU Impreza (1)
—. 27pkt. – MECH Daniel – CITROEN Saxo (1)
—. 27pkt. – FABER Wojciech – CITROEN Saxo (1)
—. 27pkt. – OLEJNIK Marian – SUBARU Legacy (1)
—. 27pkt. – SALAMON Tomasz – HONDA Civic Type R (1)
146. 27pkt. – LESZCZYŃSKI Sylwester – CITROEN C2 (2)
147. 26pkt. – JUSZCZYK Gabriel – SUBARU Impreza (1)
—. 26pkt. – WAJMAN Filip – RENAULT Clio (1)
—. 26pkt. – OJCZYK Szymon – OPEL Corsa (1)
150. 25pkt. – KAWALEC Grzegorz – PEUGEOT 309 (1)
—. 25pkt. – BANAŚ Michał – BMW e36 (1)
—. 25pkt. – GABZDYL Damian – FIAT 126p (1)
153. 24pkt. – TOMALA Dawid – HONDA Crx (1)
—. 24pkt. – JAKUBCZYK Michał – OPEL Corsa (1)
—. 24pkt. – MARKIEL Rafał – FIAT 126p (1)
156. 23pkt. – ANTOS Michał – PEUGEOT 106 (1)
—. 23pkt. – BŁASIŃSKI Konrad – FIAT Seicento (1)
—. 23pkt. – PODŻORSKI Jerzy – PEUGEOT 206 (1)
159. 22pkt. – KRZYŻOWSKI Łukasz – BMW e36 (1)
—. 22pkt. – MILLER Piotr – FIAT 126p (1)
161. 21pkt. – PAWLIK Krystian – FIAT Seicento (1)
—. 21pkt. – BAL Marcin – CITROEN C2 (1)
—. 21pkt. – GRZESIK Mirosław – FIAT Seicento (1)
—. 21pkt. – UCHYŁA Damian – FIAT Seicento (1)
165. 20pkt. – HERBAN Bartosz – PEUGEOT 206 (1)
—. 20pkt. – ULMAN Łukasz – HONDA Civic (1)
—. 20pkt. – KRAL Łukasz – FIAT Seicento (1)
—. 20pkt. – PODŻORSKA Magdalena – FIAT 126p (1)
169. 19pkt. – POTAPIUK Sławomir – HONDA Civic (1)
—. 19pkt. – SIKORA Krzysztof – BMW e36 (1)
171. 19pkt. – KAWA Sylwester – FIAT Seicento (2)
172. 18pkt. – SIADAK Mateusz – PEUGEOT 206 (1)
—. 18pkt. – KACPRZAK Krystian – BMW e36 (1)
—. 18pkt. – KOZIOŁ Paweł – FIAT 126p (1)
175. 17pkt. – KRAWIEC Adam – HONDA Civic (1)
—. 17pkt. – BRZEZIŃSKI Andrzej – PEUGEOT 206 (1)
—. 17pkt. – SKRĘDZELEWSKI Artur – FIAT Cinquecento (1)
—. 17pkt. – WYRWICH Arkadiusz – CITROEN Saxo (1)
179. 16pkt. – SZRUBARZ Patryk – FIAT Seicento (1)
—. 16pkt. – ADAMUS Jakub – FIAT 126p (1)
—. 16pkt. – MAŚLANKA Józef – RENAULT Clio (1)
—. 16pkt. – PIETRZYK Barbara – MITSUBISHI Colt (1)
183. 15pkt. – MAICHER Michał – RENAULT Clio (1)
—. 15pkt. – BRACHACZEK Radosław – FIAT Cinquecento (1)
—. 15pkt. – DANIEL Łukasz – MG ZR (1)
186. 14pkt. – DANIELEWICZ Tomasz – HONDA Civic (1)
—. 14pkt. – ŁUDZEŃ Jakub – FIAT Seicento (1)
—. 14pkt. – CEMPA Oskar – NISSAN Almera (1)
—. 14pkt. – RDUCH Andrzej – AUDI 90 (1)
190. 13pkt. – PLEWA Rafał – FSO Polonez (1)
191. 12pkt. – SROKA Maciej – FIAT Seicento (1)
—. 12pkt. – ZAJĄCZKOWSKI Łukasz – FIAT Seicento (1)
193. 12pkt. – FISZER Oskar – FORD Focus (2)
194. 10pkt. – GOLA Grzegorz – BMW e30 (1)
—. 10pkt. – MAŁYCHA Bartosz – SUBARU Impreza (1)
196. 9pkt. – BRYŁA Wojciech – HONDA Civic (1)
197. 8pkt. – RADLIŃSKI Michał – OPEL Astra (1)
198. 6pkt. – SKRZELA Dawid – RENAULT Clio (1)
199. 5pkt. – BOREK Robert – BMW e30 (1)
200. 2pkt. – PRUSINOWSKI Paweł – FIAT Cinquecento (2)
201. 1pkt. – BARON Michał – AUDI S2 (1)
—. 1pkt. – CHWIST Izaak – OPEL Astra (1)
—. 1pkt. – GAJEWSKI Patryk – BMW e36 (1)
—. 1pkt. – KRZYSIEK Kazimierz – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – MACURA Mirosław – SKODA Fabia Proto (1)
—. 1pkt. – MIKULSKI Marek – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – POCHŁOPIEŃ Rafał – OPEL Astra (1)
—. 1pkt. – SŁANINA Paweł – FIAT Punto (1)
—. 1pkt. – SMOLANA Marcin – FIAT Cinquecento (1)
—. 1pkt. – SOTOŁA Tomasz – FIAT 126p (1)
—. 1pkt. – SOWA Nikodem – SUBARU Justy (1)
—. 1pkt. – STIPEK Damian – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – SZATAN Marek – VOLKSWAGEN Golf (1)
—. 1pkt. – WALIGÓRA Wojciech – FIAT Seicento (1)
—. 1pkt. – WISEŁKA Arkadiusz – RENAULT Clio (1)
—. 1pkt. – WISEŁKA Szymon – OPEL Astra (1)
—. 1pkt. – WIŚNIEWSKI Piotr – DAEWOO Lanos (1)
—. 1pkt. – ZAPART Marcin – CITROEN Saxo (1)

KLASYFIKACJA MEDALOWA po 5 rajdach:

1) 1-0-0 KUROWSKI Krystian – RENAULT Clio
-) 1-0-0 ŚWIDER Kajetan – HONDA Civic
-) 1-0-0 SZTURC Krzysztof – PEUGEOT 206
-) 1-0-0 KOBIELA Artur – SUBARU Impreza
-) 1-0-0 HORNIK Kamil – SUBARU Impreza
6) 0-1-0 GLUZA Marcin – HONDA Civic
-) 0-1-0 GAŃCZARCZYK Szymon – HONDA Civic
-) 0-1-0 KAWALEC Kamin – HONDA Civic
-) 0-1-0 PAŁOSZ Arkadiusz – MITSUBISHI Lancer
-) 0-1-0 KOBIELA Łukasz – MITSUBISHI Lancer
11) 0-0-1 GLUZA Leszek – HONDA Civic
-) 0-0-1 BIAŁAS Wojciech – HONDA Civic
-) 0-0-1 PLINTA Tomasz – HONDA Civic
-) 0-0-1 IRA Grzegorz – HONDA Civic
-) 0-0-1 WATRAS Maciej – RENAULT Clio

Kierowcy w kolejności alfabetycznej:

ADAMASZEK Michał – RENAULT Clio
30 – I Runda SMT (53)
30

ADAMUS Jakub – FIAT 126p
16 – I Runda Szombierki Rally Cup (56)
16

ANTOS Michał – PEUGEOT 106
23 – I Runda Szombierki Rally Cup (49)
23

BAL Marcin – CITROEN C2
21 – I Runda SMT (62)
21

BANAŚ Michał – BMW e36
25 – I Runda Szombierki Rally Cup (47)
25

BARON Michał – AUDI S2
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
1

BEDNARSKI Krzysztof – PEUGEOT 106
32 – I Runda SMT (51)
32

BENDIG Uwe – SUBARU Impreza
30 – Zimowy Super Sprint (27)
47 – I Runda SMT (36)
77

BIAŁAS Wojciech – HONDA Civic
56 – Zimowy Super Sprint (3)
33 – I Runda SMT (50)
89

BLACHA Mariusz – SUBARU Impreza
70 – Rally Sprint Skoczowski (9)
70

BŁASIŃSKI Konrad – FIAT Seicento
23 – I Runda SMT (60)
23

BOJDOŁ Sebastian – RENAULT Clio
44 – I Runda Szombierki Rally Cup (28)
50 – I Runda SMT (33)
94

BONCELA Damian – FIAT Seicento
42 – Rally Sprint Skoczowski (37)
42

BOREK Robert – BMW e30
5 – Gliwicki Motor Sprint (29)
5

BRACHACZEK Radosław – FIAT Cinquecento
15 – Rally Sprint Skoczowski (64)
15

BRYŁA Wojciech – HONDA Civic
9 – Gliwicki Motor Sprint (25)
9

BRZEZIŃSKI Andrzej – PEUGEOT 206
17 – I Runda SMT (66)
17

BUGIEL Sebastian – FIAT Seicento
47 – Rally Sprint Skoczowski (32)
47

BUJOK Adam – PEUGEOT 206
60 – I Runda Szombierki Rally Cup (12)
60

CEMPA Oskar – NISSAN Almera
14 – I Runda Szombierki Rally Cup (58)
14

CIEŚLAR Mariusz – HONDA Civic
23 – Gliwicki Motor Sprint (11)
66 – I Runda Szombierki Rally Cup (6)
66 – Rally Sprint Skoczowski (13)
155

CIOSIŃSKI Sebastian – PEUGEOT 306
61 – I Runda SMT (22)
61

CHOTARSKI Mateusz – SUBARU Impreza
74 – Rally Sprint Skoczowski (5)
74

CHOWANIAK Adam – BMW e36
32 – Rally Sprint Skoczowski (47)
32

CHRZAN Rafał – HONDA Civic
66 – I Runda SMT (17)
66

CHWIST Izaak – OPEL Astra
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
1

DANIEL Łukasz – MG ZR
15 – I Runda SMT (68)
15

DANIELEWICZ Tomasz – HONDA Civic
14 – Gliwicki Motor Sprint (20)
14

DARMSTAEDTER Mateusz – PEUGEOT 206
50 – Rally Sprint Skoczowski (29)
50

DEMBINNY Daniel – HONDA Crx
71 – I Runda SMT (12)
58 – Rally Sprint Skoczowski (21)
129

DE WEYHER Wojciech – FIAT Seicento
1 – Zimowy Super Sprint (NU)
45 – I Runda SMT (38)
46

DONICA Piotr – RENAULT Clio
42 – I Runda SMT (41)
42

DONOCIK Wojciech – FIAT Seicento
12 – Gliwicki Motor Sprint (22)
55 – I Runda Szombierki Rally Cup (17)
24 – Rally Sprint Skoczowski (55)
91

DREWNIAK Marcin – CITROEN C2
38 – Zimowy Super Sprint (19)
34 – I Runda SMT (49)
72

DZIADOSZ Sebastian – HONDA Civic
68 – Rally Sprint Skoczowski (11)
68

DZIEDZIC Radosław – SUZUKI Swift
51 – I Runda Szombierki Rally Cup (21)
55 – I Runda SMT (28)
106

FABER Wojciech – CITROEN Saxo
27 – I Runda SMT (56)
27

FILAPEK Piotr – FIAT 126p
41 – I Runda Szombierki Rally Cup (31)
13 – Rally Sprint Skoczowski (66)
54

FISZER Oskar – FORD Focus
11 – Zimowy Super Sprint (46)
1 – I Runda SMT (NU)
12

FORMA Sławomir – OPEL Astra
74 – I Runda SMT (9)
74

GAJEWSKI Patryk – BMW e36
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

GAŃCZARCZYK Szymon – HONDA Civic
61 – Zimowy Super Sprint (2)
1 – I Runda SMT (NU)
46 – Rally Sprint Skoczowski (33)
108

GABZDYL Damian – FIAT 126p
25 – Rally Sprint Skoczowski (54)
25

GLUZA Leszek – HONDA Civic
33 – Gliwicki Motor Sprint (3)
29 – Zimowy Super Sprint (28)
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
59 – I Runda SMT (24)
122

GLUZA Marcin – HONDA Civic
38 – Gliwicki Motor Sprint (2)
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
63 – I Runda SMT (20)
55 – Rally Sprint Skoczowski (24)
157

GOLA Grzegorz – BMW e30
10 – Gliwicki Motor Sprint (24)
10

GOŹDZIK Jacek – TOYOTA Starlet
39 – Rally Sprint Skoczowski (40)
39

GÓRECKI Robert – BMW e36
56 – Rally Sprint Skoczowski (23)
56

GÓRKA Łukasz – FIAT Seicento
17 – Zimowy Super Sprint (40)
13 – I Runda Szombierki Rally Cup (59)
11 – I Runda SMT (72)
41

GRODZIŃSKI Radosław – FIAT Seicento
18 – Gliwicki Motor Sprint (16)
37 – I Runda Szombierki Rally Cup (35)
55

GRUDKA Mariusz – CITROEN C2
23 – Zimowy Super Sprint (34)
58 – I Runda SMT (25)
40 – Rally Sprint Skoczowski (39)
121

GRZESIK Mirosław – FIAT Seicento
21 – I Runda Szombierki Rally Cup (41)
21

GRZYWOK Marcin – TOYOTA Starlet
30 – I Runda Szombierki Rally Cup (42)
30

HERBAN Bartosz – PEUGEOT 206
20 – Zimowy Super Sprint (37)
20

HOLEKSA Dawid – NISSAN Sunny
63 – Rally Sprint Skoczowski (16)
63

HOLUBEK Krystian – PEUGEOT 206
64 – Rally Sprint Skoczowski (15)
64

HORNIK Kamil – SUBARU Impreza
90 – Rally Sprint Skoczowski (1)
90

IRA Grzegorz – HONDA Civic
48 – I Runda Szombierki Rally Cup (24)
82 – I Runda SMT (3)
130

JAKUBCZYK Michał – OPEL Corsa
24 – I Runda SMT (59)
24

JANUSZKIEWICZ Marcin – VOLKSWAGEN Polo
51 – I Runda SMT (32)
51

JARZĄBEK Łukasz – BMW e36
29 – Gliwicki Motor Sprint (5)
29

JASEK Martin – SUBARU Impreza
27 – Gliwicki Motor Sprint (7)
27

JASNOWSKI Tomasz – BMW e30
42 – I Runda Szombierki Rally Cup (30)
42

JASTRZĘBSKI Krzysztof – DAEWOO Lanos
21 – Gliwicki Motor Sprint (13)
35 – I Runda Szombierki Rally Cup (37)
56

JELONEK Michał – SUBARU Impreza
22 – Gliwicki Motor Sprint (12)
56 – I Runda Szombierki Rally Cup (16)
1 – I Runda SMT (NU)
79

JURKIEWICZ Patryk – OPEL Corsa
13 – Gliwicki Motor Sprint (21)
26 – I Runda Szombierki Rally Cup (46)
39

JUSZCZYK Gabriel – SUBARU Impreza
26 – Gliwicki Motor Sprint (8)
26

KACPRZAK Krystian – BMW e36
18 – I Runda SMT (65)
18

KAMIŃSKI Piotr – CITROEN Saxo
52 – I Runda SMT (31)
52

KAPTURSKI Piotr – BMW e30
34 – Rally Sprint Skoczowski (45)
34

KAPUSTA Piotr – BMW e36
67 – I Runda SMT (16)
67

KAWA Sylwester – FIAT Seicento
1 – Gliwicki Motor Sprint (NU)
18 – I Runda Szombierki Rally Cup (54)
19

KAWALEC Grzegorz – PEUGEOT 309
25 – Zimowy Super Sprint (32)
25

KAWALEC Kamil – HONDA Civic
76 – I Runda Szombierki Rally Cup (2)
65 – Rally Sprint Skoczowski (14)
141

KLOCEK Przemysław – SUBARU Impreza
64 – I Runda Szombierki Rally Cup (8)
78 – I Runda SMT (5)
142

KŁODA Mateusz – FORD Fiesta
9 – Zimowy Super Sprint (48)
20 – I Runda SMT (63)
29

KOBIELA Artur – SUBARU Impreza
94 – I Runda SMT (1)
94

KOBIELA Łukasz – MITSUBISHI Lancer
83 – Rally Sprint Skoczowski (2)
83

KOBIŃSKI Przemysław – HYUNDAI Coupe
52 – I Runda Szombierki Rally Cup (20)
52

KOBYLAŃSKI Tomasz – OPEL Kadett
48 – I Runda SMT (35)
48

KOCIOŁEK Michał – FIAT Seicento
50 – Zimowy Super Sprint (7)
68 – I Runda Szombierki Rally Cup (4)
68 – I Runda SMT (15)
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
187

KOLONKO Paweł – OPEL Astra
45 – Rally Sprint Skoczowski (34)
45

KOSTKA Damian – HONDA Civic
76 – I Runda SMT (7)
76

KOZIOŁ Paweł – FIAT 126p
18 – Rally Sprint Skoczowski (61)
18

KOZŁOWSKI Dawid – VOLKSWAGEN Polo
38 – I Runda Szombierki Rally Cup (34)
38

KOŻDOŃ Tomasz – MITSUBISHI Lancer
67 – I Runda Szombierki Rally Cup (5)
22 – Rally Sprint Skoczowski (57)
89

KRAL Łukasz – FIAT Seicento
20 – Rally Sprint Skoczowski (59)
20

KRAWIEC Adam – HONDA Civic
17 – Gliwicki Motor Sprint (17)
17

KRZYSIEK Kazimierz – FIAT Seicento
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

KRZYSZTOFORSKI Piotr – RENAULT Clio
60 – I Runda SMT (23)
60

KRZYŻOWSKI Bartosz – BMW e36
62 – I Runda Szombierki Rally Cup (10)
59 – Rally Sprint Skoczowski (20)
121

KRZYŻOWSKI Łukasz – BMW e36
22 – Zimowy Super Sprint (35)
22

KUROWSKI Krystian – RENAULT Clio
45 – Gliwicki Motor Sprint (1)
71 – Rally Sprint Skoczowski (8)
116

LAŚKIEWICZ Hubert – RENAULT Clio
36 – I Runda SMT (47)
36

LESZCZYŃSKI Sylwester – CITROEN C2
13 – Zimowy Super Sprint (44)
14 – I Runda SMT (69)
27

LOKAJCZYK Piotr – RENAULT Clio
65 – I Runda SMT (18)
65

ŁUDZEŃ Jakub – FIAT Seicento
14 – Zimowy Super Sprint (43)
14

MACIĄCZYK Mirosław – MITSUBISHI Lancer
48 – Zimowy Super Sprint (9)
48

MACURA Mirosław – SKODA Fabia Proto
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
1

MAICHER Michał – RENAULT Clio
15 – Zimowy Super Sprint (42)
15

MAŁYCHA Bartosz – SUBARU Impreza
10 – I Runda SMT (73)
10

MARKIEL Rafał – FIAT 126p
24 – I Runda Szombierki Rally Cup (48)
24

MAŚLANKA Józef – RENAULT Clio
16 – I Runda SMT (67)
16

MATUSIK Paweł – FIAT Cinquecento
25 – Gliwicki Motor Sprint (9)
1 – Zimowy Super Sprint (NU)
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
44 – Rally Sprint Skoczowski (35)
71

MECH Daniel – CITROEN Saxo
27 – Zimowy Super Sprint (30)
27

MENDELA Marek – FIAT Seicento
8 – Zimowy Super Sprint (49)
54 – I Runda SMT (29)
62

MENDREK Przemysław – HONDA Civic
72 – Rally Sprint Skoczowski (7)
72

MICHTA Kamil – BMW e36
32 – I Runda Szombierki Rally Cup (40)
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
33

MIKULSKI Marek – FIAT Seicento
1 – Gliwicki Motor Sprint (NU)
1

MILLER Piotr – FIAT 126p
22 – I Runda Szombierki Rally Cup (50)
22

MITKO Michał – PEUGEOT 206
61 – I Runda Szombierki Rally Cup (11)
61

MIZERA Tomasz – BMW 123D
43 – Zimowy Super Sprint (14)
43

MOŁEK Maciej – RENAULT Clio
28 – I Runda Szombierki Rally Cup (44)
28

MRZYGŁÓD Tomasz – TOYOTA Celica
39 – Zimowy Super Sprint (18)
39

MULARCZYK Marek – FIAT Abarth
46 – Zimowy Super Sprint (11)
46

NAJGRODZKI Jakub – FIAT Seicento
1 – Gliwicki Motor Sprint (NU)
35 – Zimowy Super Sprint (22)
54 – I Runda Szombierki Rally Cup (18)
53 – I Runda SMT (30)
143

NAJGRODZKI Wojciech – FIAT Cinquecento
44 – I Runda SMT (39)
19 – Rally Sprint Skoczowski (60)
63

NIEKŁAŃ Paweł – CITROEN C2
10 – Zimowy Super Sprint (47)
22 – I Runda SMT (61)
32

NIEWIADOMSKI Bartosz – FIAT 126p
7 – Gliwicki Motor Sprint (27)
29 – I Runda Szombierki Rally Cup (43)
36

NOWOK Piotr – RENAULT Clio
36 – I Runda Szombierki Rally Cup (36)
36

OGRODNICZAK Marcin – SUBARU Impreza
51 – Zimowy Super Sprint (6)
73 – I Runda SMT (10)
124

OJCZYK Szymon – OPEL Corsa
26 – Rally Sprint Skoczowski (53)
26

OLEJNIK Marian – SUBARU Legacy
27 – I Runda Szombierki Rally Cup (45)
27

OPIOŁA Daniel – FIAT 126p
50 – I Runda Szombierki Rally Cup (22)
35 – Rally Sprint Skoczowski (44)
85

OŚLAK Paweł – FIAT Seicento
43 – I Runda SMT (40)
43

OŻGA Krystian – PEUGEOT 206
54 – Rally Sprint Skoczowski (25)
54

PAŁOSZ Arkadiusz – MITSUBISHI Lancer
87 – I Runda SMT (2)
87

PASTERAK Grzegorz – HONDA Civic Type R
37 – Zimowy Super Sprint (20)
46 – I Runda SMT (37)
83

PASTURCZAK Bartosz – DACIA Sandero
41 – Zimowy Super Sprint (16)
41

PAWLIK Krystian – FIAT Seicento
21 – Zimowy Super Sprint (36)
21

PAWŁOWSKI Adam – FIAT Cinquecento
40 – Zimowy Super Sprint (17)
38 – I Runda SMT (45)
78

PĘDRAS Rafał – FSO Polonez
16 – Gliwicki Motor Sprint (18)
47 – Zimowy Super Sprint (10)
47 – I Runda Szombierki Rally Cup (25)
110

PIECHOCZEK Jakub – ROVER 200
28 – Zimowy Super Sprint (29)
12 – Rally Sprint Skoczowski (67)
40

PIERZCHAŁA Tomasz – SUBARU Impreza
15 – Gliwicki Motor Sprint (19)
12 – Zimowy Super Sprint (45)
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
28

PIETRZYK Barbara – MITSUBISHI Colt
16 – Rally Sprint Skoczowski (63)
16

PIÓRKOWSKI Jarosław – BMW e46
35 – I Runda SMT (48)
35

PISAREK Jakub – FIAT Seicento
44 – Zimowy Super Sprint (13)
37 – I Runda SMT (46)
81

PLEWA Rafał – FSO Polonez
13 – I Runda SMT (70)
13

PLINTA Tomasz – HONDA Civic
71 – I Runda Szombierki Rally Cup (3)
53 – Rally Sprint Skoczowski (26)
124

POCHŁOPIEŃ Rafał – OPEL Astra
1 – I Runda SMT (NU)
1

PODGÓRSKI Lucjan – FIAT Cinquecento
15 – I Runda Szombierki Rally Cup (57)
19 – I Runda SMT (64)
34

PODŻORSKA Magdalena – FIAT 126p
20 – I Runda Szombierki Rally Cup (52)
20

PODŻORSKI Artur – PEUGEOT 206
52 – Rally Sprint Skoczowski (27)
52

PODŻORSKI Bartłomiej – FIAT 126p
19 – I Runda Szombierki Rally Cup (53)
33 – Rally Sprint Skoczowski (46)
52

PODŻORSKI Jerzy – PEUGEOT 206
23 – Rally Sprint Skoczowski (56)
23

POLAŃSKI Roman – SUZUKI Ignis
34 – Zimowy Super Sprint (23)
34

POTAPIUK Sławomir – HONDA Civic
19 – Gliwicki Motor Sprint (15)
19

PRUSINOWSKI Paweł – FIAT Cinquecento
1 – I Runda SMT (NU)
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
2

PRUSZEK Radosław – FIAT Seicento
53 – Zimowy Super Sprint (4)
34 – I Runda Szombierki Rally Cup (38)
87

PRZYBYŁA Łukasz – HONDA Civic
43 – I Runda Szombierki Rally Cup (29)
43

RADLIŃSKI Michał – OPEL Astra
8 – Gliwicki Motor Sprint (26)
8

RĄCZKA Paweł – BMW e36
42 – Zimowy Super Sprint (15)
77 – I Runda SMT (6)
62 – Rally Sprint Skoczowski (17)
181

RDUCH Andrzej – AUDI 90
14 – Rally Sprint Skoczowski (65)
14

ROIK Łukasz – PEUGEOT 205
28 – Rally Sprint Skoczowski (51)
28

ROMANIUK Szymon – PEUGEOT 206
51 – Rally Sprint Skoczowski (28)
51

SALAMON Tomasz – HONDA Civic Type R
27 – Rally Sprint Skoczowski (52)
27

SANECZNIK Tomasz – HONDA Civic Type R
60 – Rally Sprint Skoczowski (19)
60

SANECZNIK Tomasz – SUZUKI Swift
59 – I Runda Szombierki Rally Cup (13)
49 – Rally Sprint Skoczowski (30)
108

SEMIK Łukasz – FIAT Seicento
1 – Zimowy Super Sprint (NU)
62 – I Runda SMT (21)
63

SIADAK Mateusz – PEUGEOT 206
18 – Zimowy Super Sprint (39)
18

SIĄKAŁA Patryk – HONDA Civic
49 – I Runda Szombierki Rally Cup (23)
38 – Rally Sprint Skoczowski (41)
87

SIKORA Daniel – BMW e36
33 – Zimowy Super Sprint (24)
26 – I Runda SMT (57)
59

SIKORA Jakub – BMW e36
65 – I Runda Szombierki Rally Cup (7)
67 – Rally Sprint Skoczowski (12)
132

SIKORA Kacper – RENAULT Megane
57 – Rally Sprint Skoczowski (22)
57

SIKORA Krzysztof – BMW e36
19 – Zimowy Super Sprint (38)
19

SIKORA Sławomir – SUBARU Impreza
28 – Gliwicki Motor Sprint (6)
61 – Rally Sprint Skoczowski (18)
89

SIKORSKI Piotr – BMW e46
40 – I Runda SMT (43)
40

SKRĘDZELEWSKI Artur – FIAT Cinquecento
17 – Rally Sprint Skoczowski (62)
17

SKRZELA Dawid – RENAULT Clio
6 – Gliwicki Motor Sprint (28)
6

SŁANINA Paweł – FIAT Punto
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

SMOLANA Marcin – FIAT Cinquecento
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

SORDYL Maciej – HONDA Civic
70 – I Runda SMT (13)
70

SOTOŁA Tomasz – FIAT 126p
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
1

SOWA Nikodem – SUBARU Justy
1 – I Runda SMT (NU)
1

SROKA Maciej – FIAT Seicento
12 – I Runda SMT (71)
12

STEFANIK Marcin – FIAT Seicento
53 – I Runda Szombierki Rally Cup (19)
36 – Rally Sprint Skoczowski (43)
89

STERNAL Łukasz – CITROEN C2
30 – Gliwicki Motor Sprint (4)
57 – I Runda SMT (26)
87

STIPEK Damian – FIAT Seicento
1 – I Runda SMT (NU)
1

STROJEK Daniel – BMW e36
69 – I Runda SMT (14)
69

ŚWIDER Kajetan – HONDA Civic
68 – Zimowy Super Sprint (1)
68

ŚWIEGODA Miłosz – OPEL Astra
49 – I Runda SMT (34)
49

SZATAN Marek – VOLKSWAGEN Golf
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
1

SZPUNAR Marek – BMW e36
63 – I Runda Szombierki Rally Cup (9)
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
64

SZRUBARZ Patryk – FIAT Seicento
16 – Zimowy Super Sprint (41)
16

SZTURC Krzysztof – PEUGEOT 206
83 – I Runda Szombierki Rally Cup (1)
75 – Rally Sprint Skoczowski (4)
158

TATARCZUCH Tomasz – NISSAN Sunny
31 – Zimowy Super Sprint (26)
40 – I Runda Szombierki Rally Cup (32)
41 – I Runda SMT (42)
112

TELEGA Rafał – FIAT 126p
45 – I Runda Szombierki Rally Cup (27)
30 – Rally Sprint Skoczowski (49)
75

TOMALA Dawid – HONDA Crx
24 – Gliwicki Motor Sprint (10)
24

TROSZOK Piotr – SUBARU Impreza
73 – Rally Sprint Skoczowski (6)
73

TRZPIOT Dawid – HONDA Civic
58 – I Runda Szombierki Rally Cup (14)
58

TYNDYK Grzegorz – SUZUKI Swift
11 – Gliwicki Motor Sprint (23)
31 – I Runda Szombierki Rally Cup (41)
42

UCHYŁA Damian – FIAT Seicento
21 – Rally Sprint Skoczowski (58)
21

ULMAN Łukasz – HONDA Civic
20 – Gliwicki Motor Sprint (14)
20

URBACZKA Mateusz – BMW e36
43 – Rally Sprint Skoczowski (36)
43

WADAS Krzysztof – FIAT Seicento
1 – Zimowy Super Sprint (NU)
64 – I Runda SMT (19)
65

WAJMAN Filip – RENAULT Clio
26 – Zimowy Super Sprint (31)
26

WALASZEK Maciej – FIAT Seicento
46 – I Runda Szombierki Rally Cup (26)
56 – I Runda SMT (27)
41 – Rally Sprint Skoczowski (38)
143

WALIGÓRA Wojciech – FIAT Seicento
1 – I Runda SMT (NU)
1

WATRAS Maciej – RENAULT Clio
79 – I Runda SMT (4)
78 – Rally Sprint Skoczowski (3)
157

WENGLORZ Dominik – FIAT Cinquecento
25 – I Runda SMT (58)
29 – Rally Sprint Skoczowski (50)
54

WISEŁKA Arkadiusz – RENAULT Clio
1 – Zimowy Super Sprint (NU)
1

WISEŁKA Szymon – OPEL Astra
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
1

WIŚNIEWSKI Piotr – DAEWOO Lanos
1 – Rally Sprint Skoczowski (NU)
1

WŁOCH Jakub – RENAULT Clio
45 – Zimowy Super Sprint (12)
39 – I Runda Szombierki Rally Cup (33)
31 – I Runda SMT (52)
115

WŁOCH Kacper – FIAT Cinquecento
36 – Zimowy Super Sprint (21)
33 – I Runda Szombierki Rally Cup (39)
29 – I Runda SMT (54)
98

WOJCIECHOWSKI Sylwester – PEUGEOT 106
39 – I Runda SMT (44)
39

WOLNY Sebastian – BMW e36
1 – I Runda Szombierki Rally Cup (NU)
37 – Rally Sprint Skoczowski (42)
38

WOŹNICA Radosław – SUZUKI Swift
57 – I Runda Szombierki Rally Cup (15)
57

WÓJCIK MIRSKI Florian – MITSUBISHI Lancer
52 – Zimowy Super Sprint (5)
52

WYRWICH Arkadiusz – CITROEN Saxo
17 – I Runda Szombierki Rally Cup (55)
17

ZAJĄCZKOWSKI Łukasz – FIAT Seicento
12 – I Runda Szombierki Rally Cup (60)
12

ZAPART Marcin – CITROEN Saxo
1 – Zimowy Super Sprint (NU)
1

ZAWADKA Adrian – MITSUBISHI Lancer
49 – Zimowy Super Sprint (8)
75 – I Runda SMT (8)
124

ZIELIŃSKI Bartłomiej – RENAULT Clio
24 – Zimowy Super Sprint (33)
28 – I Runda SMT (55)
52

ZIELIŃSKI Tomasz – SUBARU Impreza
72 – I Runda SMT (11)
72

ZLOCH Krzysztof – PEUGEOT 106
31 – Rally Sprint Skoczowski (48)
31

ŻBIKOWSKI Piotr – AUDI 80
48 – Rally Sprint Skoczowski (31)
48

ŻBIKOWSKI Tomasz – AUDI 80
69 – Rally Sprint Skoczowski (10)
69