Setka z Szombierek.

Kolejny raz w historii portalu rajdowka.pl zabrakło go na kilku imprezach w regionie. Rajdowki.pl zabrakło również na ostatniej rundzie Szombierki Rally Cup z którym zawsze jestem całym sercem już od kilku lat. Cóż życie czasem pisze własne scenariusze a życie zawodowe tym bardziej lubi człowiekowi namieszać w planach. Ostatnio mogliście również zauważyć małą przerwę w publikacji nowych materiałów,  uznałem że nie będę tworzył na kolanie relacje oparte na tym co znajdę w innych portalach.

Nie chciałem też na siłę utrzymywać ciągłość w publikacjach i zawracać Wam głowę informacjami o tym co robi ITD albo jak donosić na innych użytkowników dróg publicznych. Portal nie powstał w celach zarobkowych więc mam ten komfort i nie muszę na siłę zawracać głowy czytelnikom których zawsze szanowałem i tak też pozostanie. Oczywiście ubolewam nad tym że ostatnio mniej dzieje się na portalu i mam świadomość tego że nie jest to sytuacją na plus.

Wiele się ostatnio działo w rajdowym kalendarzu ale zauważyłem że przerwa od “rajdowania” też może być czymś pożytecznym 🙂 Czasem warto stanąć na moment i zajrzeć na temat trochę z boku 🙂

Rok ubiegły a raczej jego końcówka to był dla mnie bardzo pracowity okres. Praca reportera dla Race Live Tv z Rajdu Wisły 2018 czy Cieszyńskiej Barbórki 2018 oraz czas spędzony podczas przygotowań Rajdowego Pucharu Śląska 2018 i Szombierki Rally Cup 2018, oj się działo. W tym roku wiele imprez trzeba było sobie odpuścić oczywiście z wyjątkiem Rajdowego Pucharu Śląska gdzie mam nadzieję pozostać do samego końca. Przed nami również kolejna edycja MotoWośpu w Skoczowie więc jeszcze się będzie działo.

#ynoszombry

W tym roku najbardziej ubolewam nad tym że zabrakło czasu na Szombierki Rally Cup, które pod nowym dowódcą wciąż przyciągają zawodników swoim wyjątkowym klimatem. Myślę że nadszedł już czas, by szczerze pogratulować Piotrkowi że zdołał utrzymać SRC w dobrej formie. Dzięki jego pracy i jego ekipie SRC wciąż “Szombry” mają się dobrze. Piotrze szczerze gratuluję całej ekipie i życzę powodzenia w organizacji kolejnych imprez. Myślę że Mikołaj Byrski czy Ireneusz Łasa wraz z rzeszą ludzi którzy od początku byli zaangażowani w życie SRC są również zadowoleni z Twojej pracy.

Na opublikowanych zdjęciach przez organizatora SRC wyraźnie widać że pomimo tego iż mamy Listopad to podczas imprezy temperatura była bardzo wysoka. Jak widać “Korona Irka Łasy” kolejny raz zebrała swoje żniwo.

 

Dziś publikuję również wspaniały materiał z ostatniej rundy w tym sezonie SRC, materiał przygotowała Marta Kochanowska

Miłego oglądania!

 

Wyniki 4 Rundy Szombierki Rally Cup 2019

http://wyniki.stcs.pl/SzomCup19/R4/?fbclid=IwAR00UJpjbO8lCZ3yvEt7w4IfqXZAqCMNs13g6tdKBekbI_vHcHZC15TIlCc

 

W ostatnich dniach organizator opublikował klasyfikację generalną tego sezonu . Oto opublikowana klasyfikacja.

 

Gratulacje dla zwycięskich załóg i podziękowania za rajdowe emocje wszystkim których w tym roku można było oglądać na Szombierki Rally Cup 2019.

Do zobaczenia w Bielsku Białej na ostatniej rundzie Rajdowego Pucharu Śląska.

Pozdrawiam Robert Durczok