Śmiało przez szczyt.

 

Wszystkich kierowców oraz pilotów chcących znacząco podnieść swoje umiejętności w tworzeniu i wykorzystaniu opisu rajdowego zapraszamy na teoretyczne, a także praktyczne zajęcia prowadzone przez Andrzeja Górskiego i Janka Chmielewskiego. Przeznaczone są one przede wszystkim dla kompletnych załóg (kierowca+pilot) lub początkujących adeptów sportu i składają się z dwóch, niezależnych od siebie etapów.

Etap pierwszy – teoretyczny – opiera się na wykładzie z koncepcji, tworzenia oraz zastosowania opisu rajdowego, prowadzonym przez wielokrotnych rajdowych mistrzów Polski, Andrzeja Górskiego i Janka Chmielewskiego. W trakcie sześciu godzin wykładów, załogi poznają podstawy tworzenia opisu trasy, który pozwoli im bezpieczniej, z większą pewnością siebie i z lepszymi rezultatami pokonywać odcinki specjalne.

Etap drugi, to konfrontacja teorii z praktyką. Na odcinkach specjalnych dawnego Rajdu Krakowskiego, w okolicach Łapanowa, każda załoga (lub uczestnik) spędzi kilka godzin na indywidualnych zajęciach, wprowadzając poznane zasady w życie pod czujnym okiem prowadzących.

Na pierwszy etap zapraszamy do sali konferencyjnej Radia Kraków – pierwszy termin zaplanowano na sobotę 16 marca w godzinach 10-17. Cena netto wynosi 250zł/osobę w przypadku załóg i 300zł dla pojedynczego zgłoszenia. Kwota ta oprócz wykładu obejmuje również obiad w jego przerwie.

Do drugiego etapu zainteresowani mogą umówić się w trakcie dnia wykładów, lub po ich zakończeniu. Cena netto wynosi 350zł/osobę w przypadku załóg i 600zł dla pojedynczego zgłoszenia. Ćwiczenia praktyczne odbywać się będą w dni powszednie od poniedziałku do czwartku.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych załóg, które pierwsze rajdowe szlify mają dawno za sobą.

Pytania oraz zgłoszenia należy przesyłać na adres: smialoprzezszczyt@gmail.com
Tel. kontaktowy: 731 955 355

fot Marcin Koczyba