Klasyfikacja generalna SRC 2017

Punktacja roczna po 3 rundzie Szombierki Rally Cup 2017

 

Klasyfikacja generalna
Kierowca Pilot Samochód Punkty
1 Mariusz Blacha Radosław Gruszecki Subaru Impreza 27
Kamil Kawalec Grzegorz Barański

Paulina Barańska

Honda Civic 27
2 Krzysztof Szturc Rafał Kurpios

Mariusz Cymorek

Peugeot 206 23
3 Michał Kociołek Robert Bednarz

Damian Stipek

Fiat sc 15
4 Krzysztof Kasza Tomasz Mikołajczyk Honda Integra 12
Robert Górecki Artur Hybiorz BMW e36 12
Dawid Tomala Tomasz Malczewski Honda CRX 12
5 Jakub Sikora Rafał Orlik BMW e36 11
Tomasz Plinta Sławomir Jawor Honda Civic 11
6 Rafał Orlik Jakub Sikora BMW e36 10
7 Tomasz Mizera Sławomir Waisman BMW e36 8
8 Grzegorz Ira Damian Drob Honda Civic 7
9 Bartosz Krzyżowski Katarzyna Kochut BMW e36 6
Rafał Chrzan Jacek Kawczyk Honda Civic 6
10 Daniel Opioła Dominika Grabowska Fiat 126p 3
Łukasz Jarząbek Daniel Jarząbek BMW e36 2
Piotr Kapturski Grzegorz Różniewski BMW e30 2
11 Krystian Pawlik Łukasz Salwirak Fiat sc 1

 

 

Klasa 4
Kierowca Pilot Samochód Punkty
1 Mariusz Blacha Radosław Gruszecki Subaru Impreza 30
2 Kamil Kawalec Grzegorz Barański Honda Civic 12
3 Krzysztof Henkel Piotr Kobylański VW Golf 10

 

Klasa 3
Kierowca Pilot Samochód Punkty
1 Krzysztof Kasza Tomasz Mikołajczyk Honda Integra 27
Krzysztof Szturc Rafał Kurpios

Mariusz Cymorek

Peugeot 206 27
2 Grzegorz Ira Damian Drob Honda Civic 20
3 Wojciech Bryła Grzegorz Karwot

Dariusz Marczak

Honda Civic 18
Tomasz Sanecznik Judyta Sanecznik Honda Civic 18
4 Tomasz Tatarczuch Patryk Bijak Nissan Sunny 16
5 Kamil Kawalec Paulina Barańska Honda Civic 15
6 Kamil Rogalski Mikołaj Byrski Honda Civic 10
7 Adam Bujok Bartek Linert Peugeot 206 8
Piotr Nowok Jacek Nowok Renault Clio 8
Robert Dudek Karolina Piechówka Peugeot 206 8
8 Piotr Nowok Jacek Nowok Renault Clio 7
9 Sławomir Potapiuk Daniel Haraf Honda Civic 6
Tomasz Tatarczuch Patryk Bijak Nissan Sunny 6
10 Tomasz Łankiewicz Bartek Nowak

Mateusz Pelka

Peugeot 206 5
11 Tomasz Kobylański Piotr Kobylański Opel Kadett 3
12 Krzysztof Kukuła Mateusz Olszówka Renault Clio 2

 

Klasa 2
Kierowca Pilot Samochód Punkty
1 Tomasz Plinta Sławomir Jawor Honda Civic 33
2 Dawid Tomala Tomasz Malczewski Honda CRX 32
3 Grzegorz Gunia Mirosław Damczyk Honda Civic 22
4 Michał Antos Justyna Pel Peugeot 106 16
5 Rafał Chrzan Jacek Kawczyk Honda Civic 15
6 Mariusz Grudka Łukasz Banaś Citroen C2 10
7 Andrzej Leskiw Mieczysław Górny Honda Civic 8
Łukasz Daniel Drożdż ……….. Honda Civic 8
Łukasz Sternal Justyna Sternal Citroen C2 8
8 Łukasz Przybyła Tomasz Latosiński Honda Civic 6
Szymon Granek Andrzej Kędzierski Daewoo Lanos 6
9 Piotr Krysiak Paweł Danielewicz Mitsubishi Colt 5
Karol Masoń Anna Pasierbek Peugeot 106 5
10 Krzysztof Jastrzębski Rafał Rapacewicz Daewoo Lanos 4
11 Robert Holeczek Michał Szukała Toyota Corolla 3
Wojciech Krawiec Adam Krawiec Honda Civic 3

 

Klasa 1
Kierowca Pilot Samochód Punkty
1 Michał Kociołek Robert Bednarz

Damian Stipek

Fiat sc 42
2 Krystian Pawlik Łukasz Salwirak

Marcin Kukulski

Fiat sc 26
3 Radosław Woźnica Mariusz Chalabowski Suzuki Swift 20
4 Dawid Trzpiot Mikołaj Byrski Honda Civic 18
5 Łukasz Roik Natalia Bujok Peugeot 205 13
6 Maciej Walaszek Marcin Walaszek Fiat Seicento 12
7 Karol Niemiec Ewelina Niemiec

Łukasz Dusza

Fiat sc 8
Marek Mendela Maciej Smykowski fiat sc 8
Rafał Białas Krzysztof Piekarczyk Fiat sc 8
Rafał Pędras Mateusz Polanek FSO Polonez 8
8 Dawid Michalski Szymon Smalcerz Fiat sc 6
Tomasz Sanecznik Jr. Paweł Sanecznik Suzuki Swift 6
9 Dawid Kozłowski Sebastian Tomaszczyk VW Polo 5
10 Jakub Włoch Patryk Bijak Renault Clio 4
Konrad Brzuska Piotr Miller Toyota Starlet 4
11 Szymon Rut Adam Buchalik Suzuki Swift 3
Maciej Mołek Dawid Kozłowski Renault Clio 3
12 Łukasz Daniel Patrycja Kowalik Peugeot 106 2
13 Dawid Jureczko Andrzej Dudek Fiat cc 1
Dawid Dobrzeniecki Grzegorz Bonk Fiat cc 1

 

Klasa Cento Trofeo
Kierowca Pilot Samochód Punkty
1 Jakub Malinowski Magdalena Szostok Fiat sc 42
2 Paweł Matusik Wojciech Pawiński

Maciej Ziarkowski

Fiat sc 23
3 Jakub Kowalski Agnieszka Szybaj Fiat sc 22
4 Michał Rajewicz Agnieszka Zinek Fiat sc 14
5 Wojciech Donocik Sebastian Gołąb Fiat sc 12
6 Radosław Grodziński Mirosław Mazur Fiat sc 10
7 Tomasz Danielczyk Gabriela Czembor Fiat CC 8
Marcin Smolana Michał Wierciński Fiat cc 8
8 Łukasz Zajączkowski Grzegorz Matusiak Fiat cc 6
Szymon Dawidów Marek Zięć Fiat SC 6
9 Marek Zięć Szymon Dawidów Fiat SC 5
10 Paweł Bernard Grzegorz Kijak Fiat sc 4

 

Klasa Markowa 126p
Kierowca Pilot Samochód Punkty
1 Rafał Telega Jakub Pasternak

Kubica …………………

Jarmila Wlach

Fiat 126p 40
2 Bartosz Niewiadomski Agnieszka Iwanek Fiat 126p 22
3 Daniel Opioła Dominika Grabowska Fiat 126p 20
4 Piotr Miller Konrad Brzuska Fiat 126p 19
5 Bartłomiej Podżorski Magdalena Podżorska

Krzysztof Kogut

Fiat 126p 17
6 Jakub Adamus Mikołaj Skiba Fiat 126p 14
7 Tomasz Sotoła Bartłomiej Burnos Fiat 126p 8
Dawid Pastuszka Monika Gawęda Fiat 126p 8
8 Robert Pakuła Ewelina Pakuła Fiat 126p 6
Magdalena Podżorska Justyna Fuchs Fiat 126p 6

 

Klasa RWD
Kierowca Pilot Samochód Punkty
1 Jakub Sikora Rafał Orlik BMW e36 30
2 Bartosz Krzyżowski Katarzyna Kochut BMW e36 28
3 Rafał Orlik Jakub Sikora BMW e36 24
4 Robert Górecki Artur Hybiorz BMW e36 21
5 Łukasz Jarząbek Daniel Jarząbek

Dariusz Nycz

BMW e36 19
6 Piotr Kapturski Rafał Bieniek

Różniewski …………..

BMW e30 18
7 Tomasz Mizera Sławomir Waisman BMW e36 15
8 Łukasz Krzyżowski Katarzyna Kochut

Dariusz Sławicki

BMW e36 10
9 Łukasz Swędzioł Damian Kot BMW e36 6
10 Sebastian Wolny Michał Pietrzyk BMW e36 8
11 Michał Pietrzyk Sebastian Wolny BMW e36 3