Oznakowanie samochodu na SRC 2018

Uwaga, dziś rano organizator zawodów Szombierki Rally Cup 2018 zwrócił szczególną uwagę na to jak zawodnicy powinni oklejać samochody. Otrzymane numery oraz reklamy partnerów pucharu, powinny zostać naklejone w taki sposób, jak pokazano na poniższej grafice. Czyli, numerem startowym w kierunku przodu auta. Naklejkę z nazwą rajdu, naklejamy obok numeru startowego, pozostałe otrzymane naklejki z logiem sponsorów i partnerów pucharu, naklejamy pod numerem startowym. W taki sposób jak na obrazku, jeden pod drugim w kolumnie.  Organizator nie powiedział nam czy będzie wyciągał konsekwencje, wobec tych którzy nie zastosują się do tej prośby, ale wypadało by się zastosować do tej prośby. Jest to podyktowane tym, że taki sposób naklejania reklam numerów jest pomocny organizatorowi w pracy podczas imprezy. 

Reklama Obowiązkowaczyli numer startowy i naklejka z nazwą imprezy. Reklama Dodatkowaczyli naklejki firm wspierających puchar np. Carrefour czy Franz, WaszeAuto, Złom Żory,itp

     

A teraz, czas na publikację listy startowej . Ładnie to wygląda, jednym słowem szykują się emocje w każdej klasie zawodów. Dziś lub jutro opublikujemy jeszcze post, z linkiem do wyników online na jutrzejsze zwody. Pozdrawiam Robert Durczok.