Uwaga komunikat z Szombierki Rally Cup 2017

 

Dziś organizatorzy 2 Rundy SRC 2017 wydali komunikat dotyczący kilku wolnych miejsc na liscie zgłoszeń .

Jak widać zostało jeszcze kilka miejsc a lista miała już zostać zamknięta . Po kilku telefonach i wiadomościach jakie otrzymał organizator podjęto słuszną decyzję by dać jeszcze szansę ekipom które nie zdązyły lub jeszcze się zastanawiają nad startem w 2 rundzie . Zachęcamy zatem do startu te załogi bo jak widać na liście zrobiło się ciekawie . Bardzo ciekawa, bo zróżnicowana pod względem producentów samochodów, jest klasa 3 . Cieszy nas też fakt, że kolejny raz będziemy mogli zobaczyć maszynę z FSO. Poloneza  którego tak miło wspominamy z Kuźni Raciborskiej znów poprowadzi “nieustraszony” Rafał Pędras pod dyktando Mateusza Polanka .

Reszta klas też zapowiada się ciekawie i kolejny raz w Szombierkach będzie też można zobaczyć Fiata 126p co pewnie ucieszy zgromadzonych kibiców . Jak widać będzie ciekawie . A i najważniejsze chyba w tym wszystkim …. Skoda rajdowki.pl też pojedzie hahah.

Dobra a teraz już tak poważnie , oto oficjalny komunikat organizatora.

KOMUNIKAT DLA ZAWODNIKÓW !!!
W związku z odbywającym się w sobotę KJS Pawłowice, oraz licznymi pytaniami dotyczącymi możliwości zgłoszenia się do Szombierki Rally Cup 2017, zaraz po sobotnich zawodach informujemy o przesunięciu terminu zamknięcia listy zgłoszeń na sobotę 17.06.2017 do godz.19.00. Jednocześnie informujemy że na liście jest jeszcze 15 wolnych miejsc. Jednak dla zawodników którzy zgłoszą się dzisiaj bądź jutro pozostaje tylko mozliwość wpłaty za start w wysokości 190 zł w dniu zawodów przy odbiorze dokumentów, dlatego prosimy nie robić od dziś przelewów na konto zawodów, wpłaty te nie będą akceptowane

Dokimenty do pobrania są tu: http://rajdowka.pl/src2017/2-runda-szombierki-rally-cup-2017-18-06-17/

A tu mamy listę zgłoszeń z godziny 15:00