Zakończenie sezonu 2018 Rajdowego Pucharu Śląska

 

W środę 27 marca o godzinie o 19:00, w  Retro Bowling Club w Bielsku-Białej, odbędzie się uroczyste wręczenie pucharów Rajdowego Pucharu Śląska, za ubiegłoroczny sezon 2018.

Będzie to uroczyste uhonorowanie, najlepszych załóg ubiegłego sezonu w poszczególnych klasach pucharu. Spotkanie te, będzie kolejną wspaniałą okazją do spotkania się, rajdowej rodziny RPŚ . Tym razem inaczej niż na rajdzie, będzie okazja do rozmowy i miłego spędzenia czasu na spokojnie i bez rajdowego pośpiechu.

 

 

 

 

Organizatorzy pucharu postanowili urozmaicić to wydarzenie małą atrakcją. Skoro wszystko kręci się wokół sportowej rywalizacji, to i atrakcja ta również musi mieć posmak walki o punkty. Tym razem, nie będzie to nic związanego z ściganiem się ale emocji pewnie nie zabraknie. Ciekawe która klasa pucharu okaże się lepsza podczas gry w kręgle?  Cóż wynik tych zawodów zobaczymy już w za tydzień w Bielskim Retro Bowling Club, gdzie zawodników zaprasza Artur Bal i Grzegorz Czarnik wraz z  zespołem organizacyjnym Rajdowego Pucharu Śląska El-Instal.

rd. Robert Durczok

Rajdowy Puchar Śląska wpierają :

El-Instal   Darma Części samochodowe    Ulter Sport Exhausts     Auto Service P T A Sanecznik    M&M Auto-Tuning Globgum – Rybka Serwis    M2 Sport    RACE GC   rajdowka.pl   Retro Bowling Club   Efabryka   Elektromechanika Pojazdowa Robert’s Garage