Zawodnicy zaufali organizatorom. Szombierki z pełną listą .

Tydzień przed rozpoczęciem pierwszej rundy Szombierki Rally Cup 2019 i na liście zgłoszeń pojawiło się 75 załóg. Można z pełną stanowczością powiedzieć, że zawodnicy w pełni zaufali nowym organizatorom tego znanego pucharu. Szombierki mają już kilka lat i jak widać wcale się nie starzeją. Jeszcze całkiem nie tak dawno mogliśmy startować na Szombierkach, których organizatorem był Mikołaj Byrski. Po krótkiej przerwie do Organizacji SRC powrócił jeden z założycieli pucharu, czyli Ireneusz Łasa, który wprowadził do pucharu świeżość i nową, jakość. Pracę Ireneusza i Izabeli Łasa docenili zawodnicy, których przybywało z kolejnymi rundami.

Robert Durczok SRC2017 

Po kilku zawodach stało się normą, że lista zawsze była wypełniona w stu procentach. Od tego roku za organizację pucharu odpowiedzialni są Karol i Piotr Masoń i jak widać zawodnicy obdarzyli ich sporym zaufaniem mając nadzieję, że zawody pozostaną na równie wysokim poziomie tak jak w poprzednich sezonach. Ja również mam taką nadzieję i osobiście z Irkiem wciąż będę wspomagał ten puchar. Mam też nadzieję, że organizatorzy pomagając w poprzednim sezonie dobrze zapamiętali wszystkie lekcje i teraz nauka nie pójdzie w las.

Robert Durczok SRC2017 

Wracając do listy to można z niej wywnioskować, że czekają nas bardzo ciekawe zawody. Na zawodach pojawią się starzy bywalcy, ale nie braknie też osób powracających w tym sezonie na oesy. Ciekawostką jest dobrze obsadzona klasa K4, która na Szombierkach nie była zbyt popularną w ubiegłym sezonie.  Na liście zobaczymy, że w każdej klasie nie zabraknie załóg do walki o podium i to właśnie zapowiada nam kolejne udane zawody w Bytomiu. 

red. Robert Durczok.

Robert Durczok SRC2017 

 

 

Robert Durczok SRC2017